Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
091701 01.01.2009 První led
skutecny termin 12-13/12/2008
Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
091702 01.01.2009 Regata Ledový dech
skutecny termin 20-21/12/2008
Dn-5iz Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
094202 01.01.2009 Europe cup hvar L47-5iz hvar jk hvar
094203 01.01.2009 Europacup Hvar Lar-5iz Hvar JK Zvir
094204 01.01.2009 MM SR - ELEKTROVOD SANY CUP Nj-6mm,Orc-6mm Biograd - Chorvatsko SANY
094230 01.01.2009 32nd International New Years regatta Q-5iz Chorvatsko JK ZVIR
091704 03.01.2009 Severní vítr Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
093210 04.01.2009 IFCA mistrovství světa Fun-12ms Cape Town JAR IFCA
094325 04.01.2009 Vaarwelkom Spl-3iz Grou NL Skon
091705 10.01.2009 Cena Oldy Vintišky Dn-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
092001 17.01.2009 Snow Big Day vše co jezdí po sněhu s WS plachtou - OT-1 Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
091706 17.01.2009 Mistrovství ČR Dn-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
091707 24.01.2009 Jardův memoriál (Mem. J. Novotného) Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
091708 31.01.2009 Pohár 311.Perutě Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
091709 07.02.2009 Pohár Máchova jezera Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
094201 13.02.2009 Kabb Trophy Q-5iz Palamos, Spain YC Palamos
091710 14.02.2009 Velká cena DN Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
091711 21.02.2009 Pohár Václava Hudce Dn-3C,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
091712 28.02.2009 Poslední led Dn-3C,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
099908 28.02.2009 Cambridge Cup TR-4 Cambridge - GBR Valná hromada
AR
094205 28.02.2009 Memorijal Z.Pecenkovic Q-5iz Pula JK Vega Pula
094206 06.03.2009 Crikvenička regata Q-3iz Crikvenica JD Vera Crikvenica
099901 14.03.2009 Školení národních rozhodčích R1,J1,U1 Vlašim Valná hromada
AR
099904 21.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 14+15 R2,R3,J2 Plzeň KSJ kraj Plzeňský
AR
094305 21.03.2009 Campello frystyle Fun-3iz Margarita Campello
099906 27.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 23 R2,R3 Kroměříž KSJ kraj Zlínský
AR
094207 27.03.2009 Memorial Branko Tudor Q-4iz Chorvatsko JK Plav Krk
094208 27.03.2009 Europacup Las-5iz,Lar-5iz,L47-5iz Follonica, ITA Scarlino
094229 27.03.2009 europa cup Lar,Las.L4.7 Lugano, SUI
099902 28.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 16+17 R1,R2,R3 Duchcov KSJ kraj Ústecký
AR
099903 29.03.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 11+12 R2,R3,J2,U2 Praha KSJ kraj Praha
AR
094329 31.03.2009 XIII. Uskrsnja Regata Nj-3iz Hvar - Croatia PBZ Bank
094211 03.04.2009 United 4 Sailing Cad-5iz Medemblik Stichting United 4 Sailing
091713 04.04.2009 NOPROSU CUP Fin-3C,T24-3M Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
094209 04.04.2009 Evropský pohár Sportsboat ORC Kreuzlingen, SUI SVK
094214 04.04.2009 Frühjahrs-Cup 2009, Berin Pir-3iz Müggelsee, Berlin YCBG-Yachtclub Berlin-Grünau
094217 04.04.2009 11° TORBOLE EUROPE MEETING Evr-5iz Lago di Garda Circolo Vela Torbole
094221 04.04.2009 Koper Cup Lar-4iz Koper Slovenia Jadro Koper Slovenia
094330 04.04.2009 XIII. Uskrsnja Regata - Final Race Nj-3iz Hvar - Chorvatsko PBZ Bank
099905 05.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 18+19 R1,R2,R3 Jaroměř TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
094213 05.04.2009 Trofeo Princesa Sofia Fin-7iz,Lar-7iz,Las-7iz,470-7iz Mallorca - Španělsko Club Nautico S Arenal
094219 09.04.2009 Izola Spring Cup Lar-5iz Izola Slovenia JK Burja Izola
094210 10.04.2009 Preis der Malche Pir-3iz Tegelersee, Berlin TSC-Tegeler Segel-Club e.V., Berlin
094212 10.04.2009 Velikonočna regata 2009 Q-5iz Portorož JK Pirat
094215 10.04.2009 Izola spring cup Lar-5iz Izola - SLO YC Burja
094220 10.04.2009 Easter Regatta Portorož Q-5iz Portorož JK Pirat Piran
099907 11.04.2009 Školení krajských rozhodčích KSJ 20 R2,R3 Žďár nad Sázavou KSJ kraj Vysočina
AR
091401 11.04.2009 Bohemia regata cup Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
091714 11.04.2009 Pohár Haas&Sohn Fin-4P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
092301 11.04.2009 Jarní rozcvička Evr-2,Q-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
094225 11.04.2009 Primošten cup Orc-3iz Primošten Škola jedrenija - Primošten
094231 11.04.2009 35. Vele di Pasqua 2009 Tor-3iz Cesenatico-Italy Congrega Velisti Cesenatico
094327 11.04.2009 Primosten Cup Nj-3iz Primosten - Chorvatsko JK Primosten
094101 12.04.2009 Grand Prix Slovakia
Pohár Mistrů ČANY 2009
OD-5ip,Orc-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu
092101 15.04.2009 Závod mládeže č.1 420-2,L47-2,Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
092102 16.04.2009 Dubnový závod I. Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
092002 18.04.2009 Euroregatta 2009
ZÁVOD VYŘAZEN Z CTL ČSJ PRO ROK 2009
Orc-0 Chorvatsko NYC Jihlava
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
091301 18.04.2009 Slavoj cup Evr-2,L47-2,Lar-2,Pir-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
091501 18.04.2009 II. Jesenický maratón Fun-3D,Rac-3D Jesenice TJ Loko Cheb OJ
AR
091715 18.04.2009 Baban Cup I. Fin-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
092201 18.04.2009 Jarní závod Fin-4K,Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
092401 18.04.2009 Jarní závod 420-2,Fb-2,Lar-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
094216 18.04.2009 Semaine Olympique Francaise Fin-8iz,470-8iz,Las-8iz,Lar-8iz Hyeres ffvoile
094218 18.04.2009 Śląski Puchar Optimista Q-4iz Rybnik Polsko Śląski Okręgowy Związek Żeglarski
094223 18.04.2009 Opti-Müggel-Pokal 2009 Q-3iz Muggelsee Seglerverein Rahnsdorf
092103 23.04.2009 Dubnový závod II. Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
094253 24.04.2009 Volvo Cup Melges 24 - Punta Ala M24-5iz Punta Ala Valná hromada
092104 25.04.2009 Putovní pohár
závod zrušen
Cad-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,420-2,Fin-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
091101 25.04.2009 Memoriál Dr. Štěpána Cad-2,Evr-2,L47-2,,420-1,Fb-1,Lar-1,Q-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091202 25.04.2009 Pohár Bohemia Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
091203 25.04.2009 Jarní závod Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
091402 25.04.2009 Štít města Plzně Pir-4P Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
091601 25.04.2009 Cena Roudnice 420-3C,Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Q-4K,Evr-3C,470-2,Fla-3C,Spl-3C Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
092402 25.04.2009 Pohár Olešné Q-3M,Evr-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
094232 25.04.2009 Wannsse regatta Fd-3iz Wannsse - Německo ALT FD
094324 25.04.2009 Fossil Laserbitschei 2009 L47-3iz Chiemsse Seebruck SRV Seebruck
092403 29.04.2009 Kontrolní závod I. - VPOZ
pro všechny LT VPOZ
Evr-1,Lar-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
092105 30.04.2009 Dubnový závod III. Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
094238 30.04.2009 Europacup Lar-5iz hyeres, fra coych
091204 01.05.2009 Pohár SOSIOS Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna
doplněna ALT Cad-4P
Cad-4P,Fla-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,L47-3C Lipno - Lipno n/Vlt YC Lipno nad Vltavou
AR
094233 01.05.2009 Berlin Cup T24-4iz Berlín, Groser Mueggel see YCBG
094234 01.05.2009 35. REGATA DEI 2 GOLFI OT-3iz Lignano, ITA YCL
094331 01.05.2009 35. Due Golfi Adriatic Challenge Nj-4iz Lignano- Itaie Yacht Club Lignano
092106 02.05.2009 To je celá, to je půl
závod zrušen
Cad-3M,Vau-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
092302 02.05.2009 Májový vítr
závod se neuskutečnil
Q-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
091304 02.05.2009 Modrá stuha Bezdreva Pir-4P.Evr-3C,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
091403 02.05.2009 Jarní závod I. Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
091901 02.05.2009 Jarní závod 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
092003 02.05.2009 Jarní pohár WCVD Fun-3C,Fun-3M,Rac-3C,Rac-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
092107 02.05.2009 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
094102 03.05.2009 Slovak Sailing week OD-5ip,Orc-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu
094248 03.05.2009 Kornati cup 2009 Orc-4iz Murter Chorvatsko YC Kornati Murter - YC Biograd
094235 05.05.2009 Expert Olympic Garda
ISAF Grade - 2
AOC-7iz Malcesine - Itálie Valná hromada
094309 05.05.2009 PWA Wordlcup Neusiedler Fun-5iz Neusiedler PWA
091404 08.05.2009 24 LeBle
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY
Fb-3V,Pir-3V Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
091603 08.05.2009 Český pohár - slalom I. Fus-4P Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
092108 08.05.2009 Pálavská regata - Luxplan 2009 Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
091205 09.05.2009 Malá cena Berounky Q-1 Dobřichovice - Berounka Sokol Dobřichovice
091102 09.05.2009 Memoriál Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Lar-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091103 09.05.2009 Cena Avie Evr-1,Fb-1,Q-1 Jezero Poděbrady Jachtklub Královská
AR
091206 09.05.2009 Květnová regata Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
091502 09.05.2009 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R Jesenice TJ Loko Cheb OJ
AR
091717 09.05.2009 Memoriál Ing. Böhma Pir-4P,T24-4P,Pir-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
091718 09.05.2009 Jarní hrádecký trojúhelník Rac-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
092109 09.05.2009 Pohár Jedovnic I. Q-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
092404 09.05.2009 SANTI Cup Rac-4K,Rac-3M,Rac-2,420-1,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
094236 09.05.2009 United4 Lar-5iz,Q-5iz,Cad-4iz Workum , Holandsko Valná hromada
094237 09.05.2009 Greifswalder Boddenpokal 2009 Q-3iz Greifswalder Bodden Greifswalder Yachtclub
094240 09.05.2009 Memorial Mario Klun Q-4iz Portoroz JK Piran-Piran
094263 09.05.2009 United 4 Sailing Q-5iz Workum, Nizozemí Workum Sail Club
092110 13.05.2009 Závod mládeže č.2 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
092111 14.05.2009 Květnový závod I. Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
094226 15.05.2009 CECC POL Cad-5ip Poznaň - POL Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
094254 15.05.2009 Volvo Cup Melges 24 - Lerici M24-5iz Lerici
091302 16.05.2009 Grand Prix Lipno
změna termínu !!!
M24-4P Lipno - Lipno n/Vlt YC Lipno nad Vltavou
091104 16.05.2009 Regata mládeže Cad-2,Evr-2,L47-2,Q-2,420-1,Fb-1,Lar-2 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091305 16.05.2009 Lipno marathon 2009
pro Kaj-1 VPOZ pouze 16/5
F20-4P,M24-3D,F20-3D,Kaj-1 Lipno Yachtclub Lipno
AR
091405 16.05.2009 Okresní přebor Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
091719 16.05.2009 Altošův Vymácháč Fun-3C,Rac-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
091720 16.05.2009 Příšovický trojúhelník
pro všechny LT VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
091801 16.05.2009 Jarní Premiéra I. + KP Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
092112 16.05.2009 Pavlovská regata 420-4P,470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
094239 16.05.2009 Silberbarrentrophy Tor-3iz Attersee - AUT UYC Attersee
094247 16.05.2009 Rossdeutscher Arnoldi Preis Q-3iz Dahme / Seddinsee TSG Grünau - GER
104205 16.05.2009 Rossdeutscher Arnoldi Preis Q-3iz,Lar-3iz Dahme / Seddinsee TSG Grünau - GER
093102 19.05.2009 ME_PIR Pir-10me Bodensee YC Arbon
092405 20.05.2009 Kontrolní závod II. - VPOZ
pro všechny LT VPOZ
Evr-1,Lar-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
151901 20.05.2009 Jarní závod
1901
Q-2,Cad-2,Fin-2,Vau-7P,Lar-2,Las-2,L47-2,RsF-2 Seč Yachtklub Pardubice
AR
092113 21.05.2009 Květnový závod II. Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
099909 21.05.2009 Austrian Match Race MR-5 Hard - AUT Valná hromada
AR
094242 21.05.2009 Prien City Cup + Bayr. Landesmeisterscha T24-4iz Chiemsee Segelclub Prien
094243 21.05.2009 Dutch Youth Regatta Q, Lar, L47,Cadet, Splash, Flash, 420,29er, Hobie, Workum The Royal Netherlands Yachting Union
094244 21.05.2009 Allianz Traunsee Woche Tor-3iz Traunsee - AUT UYC Traunsee
094006 22.05.2009 Melges Autrian Open 2009 M24-6mm AtterSee, Rakousko Segelclub Kammersee
094241 22.05.2009 Melges Austrian Open 2009 M24-4iz Attersee Segelclub Kammersee
091721 23.05.2009 Memoriál Bruno Hámy
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Sta-4P,Sta-3C,Evr-2,Fin-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
091105 23.05.2009 O vorařskou houžev - 2.ročník
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091106 23.05.2009 Pirátská sekyrka
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
091107 23.05.2009 Cena Modřan Evr-2,Fin-2,L47-2,Q-2,420-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
091207 23.05.2009 Župní přebor
změna termínu !!!
Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
091208 23.05.2009 Isoglass regata Fin-3C Jesenice Yacht Club Kladno
AR
091306 23.05.2009 Jihočeský pohár Lar-4P,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
091503 23.05.2009 Luky Regata
bude změna termínu !!!!
Fun-3R,Rac-3R Jesenice TJ Loko Cheb OJ
AR
091802 23.05.2009 Jarní Premiéra II. + KP 420-4P,470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Vau-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
092004 23.05.2009 Májový pohár Q-3M,Evr-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
092114 23.05.2009 Věstonická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
092406 23.05.2009 Mistrovství Moravy a Slezska Pir-4K,Rac-2,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
094245 27.05.2009 Delta Lloyd regatta Rsx-8iz Medemblik, NED Royal Netherlands Yachting Union
092115 28.05.2009 Květnový závod III. Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
094003 29.05.2009 German Open Melges24 M24-6mm Chiemse Chiemse Yachtclub e.v.
094288 29.05.2009 DWC Nordernay 2009 WF course Fun-3iz Nordernay Germany
094328 29.05.2009 Selezioni Mondiale (Campionato Italiano Nj-3iz Brindisi - Italie Circolo della Vela Brindisi
092116 30.05.2009 11. Team racing regatta Brno
závod zrušen
TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
092118 30.05.2009 Team racing WS
závod ZRUŠEN bez náhrady
TR-0 Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
091307 30.05.2009 Krajský přebor Jč.kraje Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,Vau-4K Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
091406 30.05.2009 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Pir-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
091504 30.05.2009 Krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,L47-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
091604 30.05.2009 Cena Oldřichova + Sdružený KP Evr-4K,470-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
091722 30.05.2009 Sdružený krajský přebor 420-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Pir-4K,Sta-4K,Fb-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
091902 30.05.2009 Memoriál Tomáše Dymáka 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Cad-4P,Fla-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,Spl-4P,T24-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
092128 30.05.2009 Veterán Cup - KP Fun-4K,Rac-4K,Rac-3M Velké dářko Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
092202 30.05.2009 Jarní Sokolská regata L47-4K,Vau-3M,Q-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
092407 30.05.2009 Hornický kahan 420-3M,Evr-3M,Fb-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
093201 31.05.2009 FINN WORLD MASTER 2009 Fin-10ms Maubuisone- France C V BORDEAUX -world finn class
092119 04.06.2009 ervnový závod I. Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
093103 05.06.2009 Mistrovství Evropy 470-10me Lake Traunsee
093104 05.06.2009 ME 2009 470-10me Traunsee, AUT
093146 05.06.2009 ME tř. Raceboard Rac-10me Liepaja , Lotyšsko IWA
094004 05.06.2009 Puchar Trampa - Mistrovství Polska Cad-3mm Mielno Valná hromada
094338 05.06.2009 XI Lombardini Italian Cup Nj-3iz Civitanova Marche Club Vela Portocivitanova
099910 06.06.2009 Polish Match Tour Poznaň Mr-4 Poznaň - POL Valná hromada
AR
091308 06.06.2009 Bali Cup Q-3C,Evr-2,Fla-3C,Spl-3C,L47-2,Lar-2,Pir-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
091605 06.06.2009 Jarní cena Labe Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
091723 06.06.2009 Melges Tour II. M24-4P Máchovo jezero Melges 24 z.s.
AR
091803 06.06.2009 Pohár Rozkoše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
091903 06.06.2009 O perníkovou chaloupku 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
092120 06.06.2009 Jarní závod
pro Kaj-1 VPOZ
Vau-3M,Q-1,Sta-1,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
092121 06.06.2009 O kapitánskou čepici
pro Kaj-1 VPOZ
T24-4P,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
092203 06.06.2009 Sokolská regata Q-4K,Q-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
092408 06.06.2009 Velká cena Ostravy 420-4K,420-3M,Fb-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
094246 06.06.2009 Goldener Opti 2009 Q-5iz Kiel Schilksee TSV Schilksee
094249 06.06.2009 German Open Cup 2009 Spl-3iz SRN Yachtclub Westfalia Arnsberg
094332 08.06.2009 Central European Championship Nj-5iz Cres - Chorvatsko Sailing Club of Rijeka
094306 09.06.2009 PWA worldcup Costa Brava Fun-5iz Costa Brava PWA
092409 10.06.2009 Kontrolní závod III. - VPOZ
pro všechny LT VPOZ
Evr-1,Lar-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
094005 10.06.2009 Dutch Open Championship OT-6mm Texel, Holandsko
092122 11.06.2009 Červnový závod II. Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
093105 11.06.2009 RS:X European championship Rsx-10me Tel Aviv, Izrael Tel Aviv Marina, Israel Sailing Associat
094255 11.06.2009 Cagliari - Campionato Nazionale M24-4iz Cagliari, Sardegna
094252 12.06.2009 Melges 24 cup M24-3iz Starnberger See Deutscher Touring Yacht-Club e. V.
094260 12.06.2009 Trofeo IRC dell’Adriatico OT-3iz Muggia, ITA YCPSR - CDVM, YCA STV - SVBG
094282 12.06.2009 ANWIL CUP 2009 Kaj-3iz Wloclawek Yacht Club Anwil
094297 12.06.2009 europacup abenraa Las-5iz Abenraa, Dansko
092123 13.06.2009 Modrá stuha
ZÁVOD VYŘAZEN Z CTL PRO ROK 2009
Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
091109 13.06.2009 Barrandovský pohár Kaj-1 Orlík - Kožlí u Orlíka YC BARRANDOV
AR
091108 13.06.2009 Regata Sasanek - KP
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-4K,Kaj-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
091209 13.06.2009 Kontrolní závod Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
091309 13.06.2009 Cena Šumavy Evr-4P,Fla-4P,L47-4P,Las-4P,Spl-4P Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
091310 13.06.2009 Bohemia Cup Q-3C,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
091311 13.06.2009 Frymburský pohár F20-4P,Fin-4P,Tor-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
091407 13.06.2009 Cena Kooperativy Evr-1,Fb-1,Fin-1,Fun-1,Pir-1,Q-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
091606 13.06.2009 Regata Lovosic Kaj-2 ernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
091607 13.06.2009 Hop regata 420-4P,Fb-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
091724 13.06.2009 Bohemia cup Sta-4P,Pir-3C,Sta-3,Pir-2,Sta-2,Evr-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
092005 13.06.2009 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
092207 13.06.2009 Pohár Pozemstavu
změna termínu !!!
Q-1,Vau-1 Plumlov Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
094228 13.06.2009 CECC GER Cad-5ip Geierswalde - Německo Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
094250 13.06.2009 Ronde om Texel OT-5iz Texel, Holandsko
094251 13.06.2009 Balnea cup Q-2 Piešťany Slňava TJ Sĺňava Piešťany
092124 17.06.2009 Závod mládeže č.3 420-2,Cad-2,L47-2,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
092125 18.06.2009 Červnový závod III. Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
094333 18.06.2009 Mediterranean Championship NJ-5iz Pescara - Italie Club Nautico Pescara
099911 19.06.2009 Match Tour Krakow Mr-4 Krakow - POL Valná hromada
AR
094227 19.06.2009 CECC HUN Cad-5ip Balaton - Maďarsko Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
094256 19.06.2009 Kieler Woche Evr-5iz,T24-4iz Kiel Valná hromada
092126 20.06.2009 Krajský přebor
ZAVOD ZRUSEN !!!
420-4K,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-4K,T24-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
091210 20.06.2009 8.Memoriál Josefa Šenkýře + KP KSJ 11
KP-KSJ Praha
Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Cad-3C,Evr-3C,Fin-3C,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2,420-1 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
091312 20.06.2009 Pohár města Hluboká n/Vlt. Pir-4P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
091608 20.06.2009 Česká Brána Kaj-3D,OT-3D Labe YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
091609 20.06.2009 Cena Damet Fd-4P,Fla-4P,Las-4P,Q-4P,Spl-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
092006 20.06.2009 Velká cena Dářka Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
092150 20.06.2009 Cukrovarská regata
pro LT KAJ - VPOZ, přesun koef. z 092126
Vau-4K,Sta-3M,Vau-2,Q-1,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
092303 20.06.2009 O hanáckó klobáso Evr-2,Q-2,Vau-1 Štěrkovna Hráza Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
092410 20.06.2009 Pohár Radegastu
změna termínu Q-4K
Evr-4K,L47-4P,Lar-4K,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-4K Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
094259 20.06.2009 Muggia-Portorose-Muggia - Trofeo 3 Golfi OT-5iz Muggia, ITA CDVM
091211 22.06.2009 Přebor středočes. Kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Las-4K,Q-4K Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
091212 24.06.2009 Přebor ČOS-Dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
092127 25.06.2009 Červnový závod IV. Evr-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
091804 26.06.2009 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
091313 27.06.2009 Král Šumavy
KP-KSJ11 pro LT Fb
420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,Fb-4K Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
091314 27.06.2009 Radavská regata
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Yacht Club Písek, o.s. "Yacht Club Písek,z.s."
AR
091315 27.06.2009 24 hodin NON-STOP
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Lipno Yachtclub Lipno
AR
091408 27.06.2009 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
091725 27.06.2009 Star Cup I.
změna termínu
Sta-4P,Sta-3C,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
091805 27.06.2009 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
092007 27.06.2009 Šilhánkův memoriál Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
094257 27.06.2009 Intercup 2009 Q-3iz Warnemunde Warnemünder Segel Club
091505 29.06.2009 Závod nadějí - uzavřený závod
závod zrušen !!!
Evr-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
094308 30.06.2009 PWA Worldcup Lanzarote Fun-3iz Lanzarote PWA
093106 01.07.2009 European Laser Radial Youth Championship Lar-8me Denmark Skovshoved Sejlklub
094258 01.07.2009 12. International Volvo Cup Melges 24 M24-5iz Torbole Garda Valná hromada
094261 01.07.2009 Long distance Melges24 melges24 Torbola Garda circolovera Torbole
094286 01.07.2009 intervela 420-5iz riva del garda, italy
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR
posun MČR LT 420,470 na Lipno Regattu 2009
Cad-6mr,Fb-6mr,Pir-6mr,420-4P,Cad-4P Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
093111 03.07.2009 Finn Gold Cup 2009 Fin-12ms Vallensbaek Vallensbaek
091506 04.07.2009 Stříbrná plachetnice Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
091610 04.07.2009 Pohár Kamenné hospody Kaj-2 ernoseky YC Píšťany vodní sporty
092129 04.07.2009 Vytrvalostní závod
ZÁVOD VYŘAZEN Z CTL PRO ROK 2009
Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
092208 04.07.2009 Olomoucká regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY
Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
094016 04.07.2009 Mistrovství Německa Rac-6mm Warnemunde Germany Warnemünder Woche
091409 04.07.2009 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Evr-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
092420 04.07.2009 BERmuda CUP
pro LT Fin, Kaj a Pir = VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Lar-1,Pir-1,Q-1 Slezská Harta Yacht Club BER Slezská Harta o.s.
AR
093109 04.07.2009 ME Optimist Q-8me Slovinsko-Piran JK Pirat
093110 04.07.2009 ME -Optimist Q-8me Piran -Slovinsko JK Piran
094007 04.07.2009 Warnemünder Woche/German Championship Rsx-6mm Warnemunde, GER Warnemünder Segel-Club
094019 04.07.2009 IDM - Deutsche Meisterschaft Rac-6mm Warnemunde Yachtclub Berlin-Grunau
094020 04.07.2009 IDM - Deutsche Meisterschaft Rac-3mm Warnemunde Yachtclub Berlin-Grunau
094262 04.07.2009 Brandenburgische Meisterschaft 1,15 Fin-4iz Schwielochsee Seglergemeinschaft Schwielochsee e.V.
094336 04.07.2009 Adriatic Challenge Trophy NJ-5iz Lignano - Brindisi - Cres - Pescara Forum of Adriatic & Ionian Cities and To
093123 05.07.2009 ORCi Worlds Championship 2009 Orc-12ms Brindisi, ITA Circolo Vela Brindisi
093209 06.07.2009 Mistrovství Světa tř. Raceboard Rac-12ms Warnemunfe, Germany IWA
093213 06.07.2009 Raceboard World Championships 2009 Rac-12ms Warnemunde Yachtclub Berlin-Grunau
093214 06.07.2009 Raceboard World Championships 2009 Rac-12ms Warnemunde Yachtclub Berlin-Grunau
093108 09.07.2009 Mistrovství Evropy LaR Lar-10me Charlottenlund - Dánsko
093121 09.07.2009 MS ISAF youth Lar, Hobbie, 420 Brazílie, Búzios ISAF
093122 09.07.2009 Isaf Youth world championship 420-10ms Brazil
092011 10.07.2009 Kontrolní závod
dodatečně doplněný závod
Evr-1,Lar-1,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
093107 10.07.2009 ME LASER_R_M Lar-10me Charlotenlund, DEN
094265 10.07.2009 Warnemünder Woche Fin-5iz Warnemünde, GER Warnemünder Segel-Club e.V.
094303 10.07.2009 PWA Wordlcup Gran Cnaria Fus-5iz Gran Canaria PWA
104204 10.07.2009 Warnemünder Woche Fin-5iz,L47-5iz Warnemünde, GER Warnemünder Segel-Club e.V.
092130 11.07.2009 Pohár Jedovnic II.
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY
Evr-2,Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
091317 11.07.2009 Prázdninový závod Vau-4P,Lar-3C,Las-3C,Pir-2,Q-2,Evr-2 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
091341 11.07.2009 Modrá stuha Lipna
pro LT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
091904 11.07.2009 Setkání finařů na Seči
pro všechny LT VPOZ
Evr-1,Fin-1,Q-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
092008 11.07.2009 Závod mladých nadějí Evr-1,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
092411 11.07.2009 Mladý vítr Fb-4K,Evr-3M, Fin-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
094264 11.07.2009 Oberland Pütz Finn-Dinghy Fin-3iz Starnberger See, GER Segelverein Oberland e.V. (SVOS)
094269 11.07.2009 Chiemsee cup Tor-3iz Chieming SC Chieming
094287 11.07.2009 Blaues Band Pöhl LJM Laser Radial 2009 420, 470, FIN, LaR, XY-Jolle, O- Jolle, Q Talspere Pöhl - SRN Segelsportverein Einheit Plauen e.V.
104203 11.07.2009 Blaues Band Pöhl LJM Laser Radial 2009 420, 470, FIN, LaR, XY-Jolle, O- Jolle, Q Talspere Pöhl - SRN Segelsportverein Einheit Plauen e.V.
094009 15.07.2009 Mzinár. mistrovství Rakouska Pir-6mm Neusiedel see Union YC Neusiedel
094267 16.07.2009 Puchar Prezesa Grupy Ergo Hestia RS:X Sopot, POL SKZ Hestia Sopot
091318 18.07.2009 Bezdrevský Maraton Evr-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
091410 18.07.2009 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
092009 18.07.2009 Bambusová regata Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
092412 18.07.2009 Modrá stuha Českého Těšína
změna koef. Q2
Fin-4K,Q-2,420-2,Evr-2,Lar-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
093113 18.07.2009 MEJ CADET Cad-8me Almería, Španělsko Club de Mar Almería
094270 18.07.2009 120. Travemunder Woche Tornado Travemunde-Ostsee Lubecker Yachtclub
094010 21.07.2009 Mezinárodní mistrovství Maďarska Pir-6mm Balaton YC Balatonfúred
094302 22.07.2009 PWA Worldcup Fuerteventura Fus-5iz Fuerteventura PWA
094298 23.07.2009 Europacap L47-3iz Belgie Nieuporth
092413 24.07.2009 47. Beskydská regata - Mem. B.Hrubého
doplněna LT 420-5mz, Lar-4K přesun z CTL 09-2410
420-mz,Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Lar-5ip,Las-5ip,Q-5ip,Lar-4K Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
093116 24.07.2009 International Europeclass world champion Evr-12ms Brest, Francie S.R.Brest
093117 24.07.2009 MS Evropa_W Evr-12ms Brest, Fancie S.R.Brest
093205 24.07.2009 MS Laser 4,7 Laser 4.7 Brasi, Búzios
091319 25.07.2009 Pohár Imego Pir-1,Q-1,Evr-1,Vau-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
091411 25.07.2009 Letní Vánoční regata T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
091412 25.07.2009 Modrá stuha Hnačova F20-4P,Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
093132 25.07.2009 Mistrovství světa LaR Lar-12ms Karatsu - Japonsko
094268 26.07.2009 Travemunder Woche LaR-3iz,Q-3iz Travemunder
093118 27.07.2009 420 world championship 420-12ms Riva del Garda Fragia vela riva
093119 28.07.2009 MS 420 420-12ms riva del garda, italy
094266 29.07.2009 Allegro Cup Fun-5iz Leba, POL IWA, PWA
093112 30.07.2009 Finn Silver Cup Fin-10ms Maďarsko Balatonfured yacht club BYC
093204 31.07.2009 Mistrovství světa FD Fd-12ms Medemblik - Holansko Mezinárodní asociace FD
094272 31.07.2009 Interpohár 470,420,EUR,L47,LAR,Q Oravská přehrada YC Martin
204 31.07.2009 Interpohár 420,470,Q,Eur,L47,LAR Orava Yc Martin
091507 01.08.2009 Femina regata + Senior Cup Pirát
koef.3 pouze pro ženy
Evr-3R,Pir-3R,Q-3R,Evr-1,Fun-1,Rac-1,Q-1 Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
091213 01.08.2009 "24" Kaj-3V Slapy Km 93 Lodní klub Štěchovice
AR
091320 01.08.2009 Lázeňská regata Fb-3C,Lar-3C,Las-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
091321 01.08.2009 Velká cena ALT M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
091413 01.08.2009 Katamaran Match Racing F20-3R,Tor-3R Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
091806 01.08.2009 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhradní termín 2/8/2009
Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
092010 01.08.2009 24 hodin Dářka Fun-3D,Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
092414 01.08.2009 Yacht-tenis regata Rac-2,Evr-1,Pir-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
093124 01.08.2009 ME LASER Las-10me Borstahusen - Švédsko
093125 01.08.2009 ME Švédsko Las-8me Landskronna, SWE
094103 01.08.2009 Limar Cup Vau-5ip Liptovská Mara Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s.
094337 01.08.2009 28 Copa del Rey Audi Mapfre Nj-5iz Palma de Mallorca Real Club Nautico de Palma & Real Federa
093202 03.08.2009 Formula Windsurfing Europeanchampionship Fun-10me Sopot, Poland SKZ Hestia Sopot, IWA
097001 04.08.2009 Mistrovství ČR - Course racing Fun-6mr Polsko - Leba Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
094271 04.08.2009 Liptovský pohár Q-3iz Liptovská Mara TJ Fatran
093203 05.08.2009 MS LASER_R_M Lar-12ms Karatsu, JPN Karatsu
091322 07.08.2009 Mistrovství ČR M24-6mr,M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
093140 07.08.2009 IODA MS Niteroi Q-10ms Niteroi, Brazílie Clube Naval Charitas, Niteroi
093141 07.08.2009 IODA MS Niterol Q-10ms Niteroi, Brazílie Český svaz jachtingu
094001 07.08.2009 Velká cena Slovenska - MMSR 420-6mm,470-6mm,Evr-6mm,Fin-6mm,Lar-6mm,Q-6mm,Rac-6mm,Vau-5ip Liptovská Mara SVK - Slovak Republic
092131 08.08.2009 Veletržní regata L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
092132 08.08.2009 Podzimní vítr
ZÁVOD VYŘAZEN Z CTL PRO ROK 2009
Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
091323 08.08.2009 Bezdrevský kapr Fd-4P,420-3C,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
091324 08.08.2009 Optík regata L47-1,Q-1 Yacht Club Písek, o.s. "Yacht Club Písek,z.s."
AR
091414 08.08.2009 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
091508 08.08.2009 Sdružený krajský přebor Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ Loko Cheb OJ
AR
091726 08.08.2009 Mistrovství české flotily Sta-4P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
091905 08.08.2009 Štít města Pardubic 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
093130 08.08.2009 420 european championship 420-8me Balaton
093133 08.08.2009 Europe class youth european championchip Evr-8me Denia, Španělsko Real club nautico denia
093134 08.08.2009 Youth European Championship Evr-8me Dénia, Španělsko
093207 08.08.2009 Splash world championships 2009 Spl-10ms Pwllheli - Wales - UK Pwllheli Saliling Club
094275 08.08.2009 34. Betinska regata Q-3iz Betina, otok Murter, Hrvatska JK
093131 09.08.2009 MEJ 420 420-8me Balaton
094273 09.08.2009 Rosenwindpokal Pir-3iz Attersee -Weireg SVW-YS
093143 10.08.2009 ME Laser 4.7 L47-8me Helsinki, Finsko Valná hromada
094276 10.08.2009 Flash Eurocup 2009 Fla-5iz Pwllheli
094301 10.08.2009 PWA Worldcup Alacati Fus-5iz Alacati PWA
094278 12.08.2009 ÖSTM Pirat ( ÖSTM) Pirat Neusiedler See UYCNs
094008 13.08.2009 mistrovství Švédska Finn class Fin-6mm Ekoln,Uppsala UKF
091727 14.08.2009 Mistrovství ČR Sta-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
094274 14.08.2009 Simone Lombardi Trophy Q-5iz Malcesine Fraglia vela Malcesine
091110 15.08.2009 Modrá stuha Slap
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
091325 15.08.2009 Mistrovství ČR - AVAR Cup
pouze pro LT Kaj-1 - VPOZ
T24-6mr,T24-4P,Tor-4P,Kaj-1 Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
091415 15.08.2009 Letní závod Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
091509 15.08.2009 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz Jesenice TJ Loko Cheb OJ
AR
091510 15.08.2009 Porcelán Cup Evr-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
091611 15.08.2009 Cena Duchcova 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
091906 15.08.2009 Modrá vlajka Seče 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K Seč Yacht Club Vysoké Mýto
092136 15.08.2009 Kutálkův memoriál
pro Kaj-1 VPOZ, změna termínu !!!
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
092204 15.08.2009 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-2,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
092209 15.08.2009 Tovačovskéma zátokama Fun-1,Rac-1,Rsx-1,Q-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
093137 15.08.2009 ME Fireball 2009 Fb-10me Francie, La Rochelle Société des Régates Rochelaises
094277 15.08.2009 Fehmarn Rund 2009 OT-4iz Heilingenhafen
094280 16.08.2009 Coppa Patella Finn Traunsee - Austria UYCT
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
091613 19.08.2009 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
094011 19.08.2009 12.Mezinárodní mistrovství Německa T24-6mm Wilhelmshaven Wilhelmshavener Segelclub
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
093128 20.08.2009 MS 2009 470-12ms Rungsted, DEN
093129 20.08.2009 Mistrovství světa 470-12ms Copenhagen,DEN
091326 21.08.2009 Mistrovství ČR - Lipenská vlna
pouze pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-6mr,Kaj-1 Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
093135 21.08.2009 MELGES 24 EUROPEAN CHAMPIONSHIP M24-10me Hyeres, Francie COYCH
093138 21.08.2009 Finn European Championship Fin-10me Varna - Bulharsko YC Varna
094279 21.08.2009 Rofi Pokal Attersee Fin-5iz Attersee am Attersee UYCAS
091328 22.08.2009 Modrá stuha Dvořiště L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Evr-2,Pir-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
092133 22.08.2009 Memoriál Dušana Vaculky
pro Kaj-1 VPOZ
420-2,Cad-2,Evr-2,L47-2,Las-2,Q-2,Kaj-1,Vau-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
092210 22.08.2009 Prázdninová regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY
Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
091214 22.08.2009 Letní závod mládeže Evr-1,Fb-1,C-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
091327 22.08.2009 Pohár DIM Pir-3C,Q-1,Evr-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
091511 22.08.2009 Modrá stuha Regentu Evr-3C,Las-1 Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
AR
091615 22.08.2009 Cena Teplic 470-2, Evr-2,Q-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
091616 22.08.2009 Nechranická buchta Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C Nechranice Sportklub Lomazice
AR
092134 22.08.2009 Jedovnický kapr
změna termínu, pro LT Fin VPOZ
Vau-3,Evr-2,Las-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
092415 22.08.2009 Olešná regata Evr-4K,420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
093136 22.08.2009 MS Fireball 2009 Fb-12ms Francie, La Rochelle Société des Régates Rochelaises
091329 23.08.2009 Mistrovství ČR - TMR Q
závod zrušen bez náhrady !!!
TRQ-6mr,TR-4P Lipno - Lipno n/Vlt YC Lipno nad Vltavou
091215 24.08.2009 Táborová regata I VPOZ Evr-1,Fb-1,C-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
094289 24.08.2009 Aegean Regatta Orc- Řecko, Ikaria - Samos-Lipsi Hellenic Yachting Federation
093145 25.08.2009 PWA Worldcup Sylt Fus-12ms Sylt PWA
091216 26.08.2009 Táborová regata II VPOZ Evr-1,Fb-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
091330 27.08.2009 Mistrovství ČR Fla-6mr,Q-6mr,Lar-6mr,Spl-6mr Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
092137 27.08.2009 Mistrovství ČR Rac-6mr,Fun-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
094290 27.08.2009 Laser Europa Cup Puck 2009 LaS, LaR, L 4.7 Puck , Poland MOKSiR Puck
091331 29.08.2009 Poslední vítr
závod se nekonal - neúčast závodníků
L47-2,Evr-1,Pir-1,Q-1,Vau-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
091217 29.08.2009 Hurá do školy Evr-2,Fb-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
091218 29.08.2009 Konec prázdnin Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
091219 29.08.2009 Truc Regata VPOZ
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-1 Slapy - Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
AR
091332 29.08.2009 Modrá stuha Světa Pir-4P,Evr-1,Las-1,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
091333 29.08.2009 Radavský pohár
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Yacht Club Písek, o.s. "Yacht Club Písek,z.s."
AR
091416 29.08.2009 Apollo Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
091512 29.08.2009 Modrá stuha Jesenice Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
091617 29.08.2009 Labský pohár Kaj-2 ernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
091728 29.08.2009 Závod o kapitánskou dýmku Sta-4P,Sta-3C,T24-3M,Fin-2,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
091907 29.08.2009 Opatovický pohár 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
091908 29.08.2009 Memoriál F.Ehla Fd-4P,420-1,470-1,Evr-1,Q-1 Otmuchów - POL TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
092135 29.08.2009 Gagan regata
pro KAJ-1 - VPOZ, změna termínu !!!
Vau-5ip,Vau-4P,Q-2,Sta-1,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
093206 29.08.2009 Mistrovství světa Tornádo Tor-12ms Cargnano-Lake Garda Italy Circolo Vela Toscolano Maderno
094283 29.08.2009 Molfalcone - Portorose - Molfalcone OT-2iz Molfalcone, ITA S.V.O.C. Italy / YC Portorose
093147 30.08.2009 RS:X World Championship 2009 Rsx-12ms Weymouth, GBR Weymouth and Portland sailing club
094024 31.08.2009 Croatian Open Championship Slalom Fun-6mm Viganj
094281 31.08.2009 ORVALDI Euro Cup 2009 Kaj-3iz Puck Orvaldi
091334 03.09.2009 MČR - Lipno regata 2009 hledej pod CTL 091381, 091382, 091383 Lipno Valná hromada
091381 04.09.2009 MČR - Lipno regata 2009
okruh ALFA
420-6mr,Evr-4P,Fb-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
091382 04.09.2009 Lipno Regata 2009
okruh BRAVO - LT Q pouze 05.09.-06.09.2009
L47-4P,Las-4P,Q-4P Lipno - Jestřábí YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
091383 04.09.2009 MČR - Lipno Regata
okruh CHARLIE
Fin-6mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
094285 04.09.2009 Interpuchar PUCHAR BESKIDÓW Q,E,Laser R,Laser 4,7, 420 ZARZECZE Tresná Uczniowski Klub Sportowy „WIKING&#
091618 05.09.2009 Veterán Optimist
ZÁVOD ZRUSEN BEZ NAHRADY !!!!
OT-1 ernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
091731 05.09.2009 SKI regata Fun-1,Rac-1 Přísečák TJ Delfín Jablonec
091111 05.09.2009 Memoriál Rösslera Ořovského
Závod ZRUŠEN bez náhrady
Cad-3C,Cad-2,420-1,Evr-1,Fb-1,L47-1,Lar-2,Q-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091112 05.09.2009 Regata Laguna
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-1 Slapská přehrada TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
091113 05.09.2009 Pohár Vltavy
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-1 Orlík - Kožlí u Orlíka YC BARRANDOV
AR
091729 05.09.2009 Grand Prix Bohemia Pir-4P,T24-4P,Cad-3C,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
091730 05.09.2009 Cena Příšovic
pro všechny LT VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
092139 05.09.2009 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
092205 05.09.2009 Podzimní Sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
094284 05.09.2009 United 4 sailing Cad-4iz Workum Stichting United 4 Sailing, in conjuncti
093208 07.09.2009 RS:X Europeanchampionship Team Race 2009 TR-10me Mondelo, Sicily, ITA Albaria
092140 11.09.2009 eský pohár - Slalom II. Fus-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
094012 11.09.2009 Open Polish Optimist Championship Q-6mm Kamień Pomorski UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MOKiS
094307 11.09.2009 Shimuni long slalom Fun-5iz Chorvatsko Shimuni
091114 12.09.2009 Pirátský šátek
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
091337 12.09.2009 Borůvková regata Cad-5ip,Cad-4P,Fla-4P,Spl-4P,L47-3C,Q-3C Lipno - Lipno n/Vlt YC Lipno nad Vltavou
AR
091619 12.09.2009 Sdružený krajský přebor Kaj-4K ernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
091732 12.09.2009 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-4P,420-3C,Fb-3C,Pir-3C,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
092206 12.09.2009 Tvarůžková reagata Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
092416 12.09.2009 Hornická regata
Q-4K, přesun z CTL 09-2410
Q-4K,420-3M,Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
094292 12.09.2009 Diplomatic Regatta 2009 OT-5iz Izola, Slovinsko Sailing Club Veter
094294 14.09.2009 Sail for gold
ISAF GRADE 2
T24-7iz Weymouth Valná hromada
097002 14.09.2009 Velká cena YFA - MČR Bavaria 42
Pohár Mistrů ČANY 2009
Bav-6mr Chorvatsko Asociace lodní třídy Bavaria 42 Match
AR
092141 16.09.2009 Závod mládeže č.4
závod zrušen
420-2,Cad-2,L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
094291 17.09.2009 Puchar NYSY Q-3iz Glebinow, Polsko Glebinow, Polsko
092142 18.09.2009 Mistrovství ČR - Modrý hrozen 470-6mr,Fd-6mr,Vau-6mr,Vau-5ip,470-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
094018 18.09.2009 Mistrovstvi Slovinska Las-3mm Koper, SLO Jadro Koper
094293 18.09.2009 International Sailing Week 2009 ORC-5iz Terst, Itálie Yacht Club Adriaco
092211 19.09.2009 Burčáková regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
091514 19.09.2009 Modrá stuha Hracholusek - KP KSJ 14+15
pro KAJ-1 - VPOZ (NOVY ZÁVOD)
Kaj-4K,Kaj-1 Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
091115 19.09.2009 Pohár Niké 2009
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!!
Orc-5ip Chorvatsko YACHT CLUB SaS, z.s.
091221 19.09.2009 Zhasnutý kahan Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
091338 19.09.2009 Mistrovství ČR F20-6mr,Tor-6mr,F20-4P,Tor-4P, Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
091513 19.09.2009 Švestková regata L47-4P,Las-4P,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
091621 19.09.2009 Cena Povodí Labe Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
091622 19.09.2009 Cena Lučana + Sdružený KP Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rac-3C Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
092138 19.09.2009 Dálková plavba
pro OT-1 - VPOZ, změna termínu !!!
Kaj-3D,Vau-3D,Sta-1,OT-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
092143 19.09.2009 Modrý hrozen 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-3M,T24-3C,T24-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
092304 19.09.2009 Pohár Kroměříže Evr-2,Q-2,Vau-1 těrkovna Hráza Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
092417 19.09.2009 IKAMONT Cup Evr-2,Fin-2,Lar-2,Q-2,420-1,Fin-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
094315 19.09.2009 Pohár Slovana Fin-3iz Senec - Slovensko Slovan
091222 26.09.2009 52. Modrá stuha Berounky Q-1 Dobřichovice - Berounka Sokol Dobřichovice
092144 26.09.2009 Poslední vítr
závod zrušen
Vau-5ip,Cad-3M,Fb-3M,Vau-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
092146 26.09.2009 Závod Q
změna délky závodu na 3 dny !!!!
Q-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
091733 26.09.2009 Melges Tour V.
Závod byl pořadatelem zrušen
M24-4P Máchovo jezero Melges 24 z.s.
091224 26.09.2009 Pohár slunce (8 hod.závod)
pro LT Kaj-1 - VPOZ
Kaj-1 Orlík - Radava Yacht Club Příbram
AR
091116 26.09.2009 Cena Spartaku Evr-2,Fin-2,Q-2,420-1,L47-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
091220 26.09.2009 Štít města Poděbrad
změna termínu
Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
091223 26.09.2009 Memoriál J. Sosnovce-veterán regata Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
091342 26.09.2009 Central European Cup Cad-5iz Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
AR
091417 26.09.2009 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
092145 26.09.2009 Mistrovství ČR Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P,Fla-4P,Spl-4P,T24-3C,T24-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
094002 01.10.2009 Česko-Slovenské Mistrovství republiky
Pohár Mistrů ČANY 2009
Orc-6mr,Orc-6mm,OD-5ip Chorvatsko SVK - Slovak Republic
AR
094015 01.10.2009 Česko-Slovenské Mistrovství republiky Orc-6mr,Orc-6mm,OD-5ip Chorvatsko SVK - Slovak Republic
AR
094014 02.10.2009 German Open Cad-4mm Inselsee Güstrov Valná hromada
094314 02.10.2009 INTERNATIONAL FINN CUP Fin-5iz Malcesine - ITALIE Fraglia vela Malcesine
092147 03.10.2009 Memoriál Jana Sedláka
ZAVOD ZRUSEN !!
Cad-3M,Cad-2,Evr-2,Fin-2,Las-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
091226 03.10.2009 Pohár města Neratovic
zmena terminu, přesun Cad-4K z 09-1211
Cad-4K,Cad-3C,Fb-2,420-1 Tišice YC Neratovice
AR
091418 03.10.2009 Konec v Plzni Evr-3C,Lar-3C,Las-3C,Pir-3C,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
091623 03.10.2009 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí Zálezly TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
091624 03.10.2009 Podzimní regata V.Vacka 470-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
091625 03.10.2009 Nechranický maratón Fun-3D,Rac-3D Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
092148 03.10.2009 Burčáková regata
pro Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
092418 03.10.2009 Cena Borsodchem Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Q-3M,420-2,Fb-2,Fin-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
094295 03.10.2009 59.Internationale Nebelpokal Fin, FD, 24gm kreutze Berlin - Muggelsee Yachtclub Berlin-Grunau
094296 03.10.2009 Zwetschegenmännla-Regatta Q-3iz Brombachersee-de YCN
094317 03.10.2009 International Finn Cup Vi Trofeo Andrea Fin-5iz Garda ITA
094311 04.10.2009 Elektrovod cup Nj-3iz Marina Kaštela - Chorvatsko Yacht Charter, s.r.o.
094318 09.10.2009 Bavarian Masters Rac-3iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
091118 10.10.2009 Vytrvalostní závod kautových lodí
změna termínu !!!
Kaj-3V Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091225 10.10.2009 Pohár ČOS Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
091339 10.10.2009 Jihočeská žába Pir-3C Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
091419 10.10.2009 Poslední vítr Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
091734 10.10.2009 Baban Cup III. Fin-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
092305 10.10.2009 Krajský přebor ZK Evr-4K,Q-4K,Vau-4K těrkovna Hráza Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
094022 10.10.2009 Austrian Championships Fun-6mm Neusiedlersee Surf Clubu Weiden
094025 10.10.2009 Austrian Championship Formula Fun-6mm Neusidler See Austiran windsurfing
094026 10.10.2009 Austrian Championship Slalom Fus-6mm Neusidler See Austiran windsurfing
094299 10.10.2009 Sächsische Meisterschaft Cospude 2009 Fd-3iz Cospundesee - Markkleeberg SRN Cospudener Yacht Clubs e.V.
094319 10.10.2009 Chiemsee Insel Marathon Rac-5iz Chiemsee Regatta Surfclub Chiemsee
093211 11.10.2009 IFDS DISABLED SAILINGWORLD CHAMPIONSHIP T24-12ms Atény HELLENIC SAILING FEDERATION
094304 11.10.2009 Barcolana 2009 OT-5iz Terst, Itálie Yacht Club Adriaco
097003 11.10.2009 13. Česká námorní rallye OD-5ip Chorvatsko Melges 24 z.s.
AR
097004 14.10.2009 Mistrovství ČR - slalom III. Fus-6mr,Fus-4P Egypt - Safaga Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
094017 14.10.2009 Int. Deutsche Meisterschaft- Alpsee Lar-3mm Alpsee, Germany SCAI
094321 15.10.2009 IDM Finn 2009.NRG Fin-5iz Dummersee SCD
094013 16.10.2009 Državno Prvenstvo Slovenije FB Fb-6mm Izola, Slovinsko Český Fireball, z.s.
094313 16.10.2009 Puchar Rybnika-Interpohár Evr-5ip Rybnik PL Kužnia Rybnik
092419 17.10.2009 Fireball party Fb-3M Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
091716 17.10.2009 Baban Cup II.
závod se neuskutečnil
Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
091227 17.10.2009 Konec sezony
závod se neuskutečnil
Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
091117 17.10.2009 Primátorský štít
LT Kaj VPOZ (zdrav. prohl. a pojištění povinné)
Cad-4K,Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fla-3C,Spl-3C,Cad-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Q-2,Kaj-1 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091340 17.10.2009 Zbytek větru Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
094310 17.10.2009 Rolex Middle Sea Race Orc-5iz Malta RMYC
094312 17.10.2009 Crewsaver Opti-Herbstpokal Q-5iz Berlin/Großer Müggelsee Yachtclub Berlin-Grünau e. V.
092149 24.10.2009 Modrá stuha
závod zrušen
Cad-3M,Cad-2,Evr-2,Fin-2,Las-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
092212 24.10.2009 O kuře na rožni
závod zrušen bez náhrady - zarostlá voda
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Evr-2,L47-2,Q-2,420-1,Fb-1,Lar-2 Vltava pod Vyšehradem Český Yacht Klub
AR
091626 24.10.2009 Zlatá sekyrka Fin-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
092306 24.10.2009 Poslední réčko Evr-2,Q-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
093212 24.10.2009 SYWOC 2009 Nj-10ms Marseille École Polytechnique ParisTech
094316 24.10.2009 Trofeo Torbole Q-5iz Lago di Garda fraliavelariva
091735 31.10.2009 Star Cup II.
ZMĚNA TERMÍNU !!!
Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
094021 05.11.2009 Mistrovství Chorvatska ORC Orc-6mm Vodice, Chorvatsko JKTV
091120 07.11.2009 Mistrovství ČR TR-6mr,TR-4P Vltava pod Vyšehradem YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
094320 07.11.2009 Putovní pohár Evropa Evr-5ip Senec JK Tatran Bratislava
094322 09.11.2009 Bandol Las-5iz,Lar-5iz,L47-5iz Bandol, FRA SN Bandol
094323 13.11.2009 Jabuka Orc-3iz Vodice, Chorvatsko JK Tijat Vodice
094023 19.11.2009 Croatian Open Championship Formula Fus-6mm Vrganj Valná hromada
094326 03.12.2009 Saint Nikolas Q-5iz Pula Slovinsko
094335 03.12.2009 Sv. Nikola 2009 Q-5iz Pula, Hrvatska Y.C. Vega Pula, Hrvatska + IODA
091420 05.12.2009 Mikulášská regata Fb-1,Pir-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
094334 05.12.2009 Semana Olímpica Canaria de Vela Lar-5iz Las Palmas de Gran Canaria Real club nautica de Gran Canaria
101701 12.12.2009 První led Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
101702 19.12.2009 Regata Ledový dech Dn-5iz Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
101703 26.12.2009 Memoriál Pavla Harcuby Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
095101 31.12.2009 Plavby roku 2009 - ČANY Nj-1 2009 2009

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ