Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
081710 01.01.2008 Velká cena DN DN-4P Lipno Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
084201 01.01.2008 St. Nicholas 2007 470– LASER – L RADIAL – L 4.7 &# PULA, Valsaline, Chorvatsko Jedriličarski klub VEGA Pula
084202 01.01.2008 Laser europa cup LaR,LaS,L 4.7 Hvar, CRO JK Zvir
084203 01.01.2008 Memorial Z. Roič Optimist Hvar, CRO JK Zvir
084204 01.01.2008 Orange Bowl International Youth Regatta Laser full,Radial,4,7 ,420, Q Miami, Coral Reef Yacht Club
084218 01.01.2008 Holland Regatta 2007 Fin-8iz Menemblick, Holandsko Valná hromada
084219 01.01.2008 IV Trofeo Andrea Menoni 2007 Fin-5iz Itálie Valná hromada
084220 01.01.2008 31st International New Years Regatta Optimist, Laser, Laser R, Laser 4.7 Hvar JK Zvir Hvar
084331 01.01.2008 Go For Gold Regatta 470-3iz Melbourne
085101 01.01.2008 Plavba Transat 6.50 Nj-1 Atlatický oceán kpt. David Křížek
084004 03.01.2008 Mistrovství Austrálie Lar-8iz,Lar-6mm Blairgowrie - Austrálie Austrálie
083101 10.01.2008 2008 RS:X World Championship RS:X Takapuna Beach, NZL Takapuna boating club
084205 14.01.2008 Sail Melbourne International Regatta
všechny OH třídy
AOC-8iz Melbourne Melbourne - AUS
081705 18.01.2008 Cena Oldy Vintišky DN-4P Lipno Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
081707 19.01.2008 Jardův pohár (Mem.J.Novotného)
závod se neuskutečnil - nebyl led !!!
DN-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
082001 19.01.2008 Snow Big Day
závod se neodjel, nepřízeň počasí
vše, co jezdí po sněhu s ws plachtou Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
083103 21.01.2008 MS 470_W 470-12ms Melbourne Melbourne - AUS
083102 31.01.2008 MS FIN Fin-12ms AUS Valná hromada
083104 31.01.2008 MS 470_M 470-12ms AUS Valná hromada
084221 15.02.2008 3rd International Optimist Kabb Trophy Optimist Palamos, Catalonia, Spain Club de Vela Palamos
081711 16.02.2008 Pohár Václava Hudce
závod se neuskutečnil - nebyl led !!!
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
081706 16.02.2008 Mistrovství ČR 2008 DN-6mr Lipno Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
084260 16.02.2008 Sail Auckland LAR-8iz Auckland Kohimara Yacht Club
081712 23.02.2008 Poslední led
závod se neuskutečnil - nebyl led !!!
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
081709 23.02.2008 Pohár Máchova jezera DN-4P Lipno Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
083105 28.02.2008 MS_LASER_M Las-12ms AUS Valná hromada
084253 07.03.2008 Murter Cup ORC-3iz Murter, Chorvatsko JK Murter
084222 08.03.2008 Fireball International Week FB-5iz Pattaya, Thailand Royal Varuna Yacht Club
084255 11.03.2008 Uskršnja regata ORC-4iz Hvar, Chorvatsko PBZ Leasing
080901 15.03.2008 Školení rozhodčích KR ČSJ - (R1-J1) 1 Vlašim Komise vrcholového sportu
AR
084207 15.03.2008 HRH Princess Sofia Trophy
všechny OH třídy
AOC-7iz Palma de Mallorca Palma de Mallorca - ESP
084227 15.03.2008 Europe Meeting Evr-5iz Garda - Torbole
083107 16.03.2008 Mistrovství světa Fireball FB-12ms Pattaya, Thailand Valná hromada
084208 19.03.2008 Izola Spring Cup 470-7iz Izola ALT 470
084223 20.03.2008 26°LAKE GARDA MEETING Q-5iz Itálie Garda Fragliavela Riva
084225 20.03.2008 Europacup Hyeres LaR, LaS, L47 Hyeres, France Coych
084228 20.03.2008 26 Lake Garda Meeting Optimist Class Q-5iz Garda - Riva It
084230 22.03.2008 34. Vele di Pasqua Tornado Cesenatico - Itálie Congrega Velisti
084224 27.03.2008 Europacup Andora LaR, LaS, L47 Andora, Italy Assolaser
083108 31.03.2008 MS_2.4MR
bez účasti závodníků z ČR
T24-12ms ESP Valná hromada
083106 31.03.2008 MS_LASER RADIAL_W Lar-12ms NZL Valná hromada
087023 04.04.2008 Ger CCEC
změna termínu !!!
Cad-5ip Warnemünde - GER Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
081713 05.04.2008 Jarní závod Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
084226 05.04.2008 United 4 Regatta - Medemblik LaR, LaS, L47, Flash Splash, Q, Evropa, 420 Medemblik International Sailing Center Medemblik
084294 06.04.2008 Spring Cup 470 470-7iz Sanary Sur Mer
084209 07.04.2008 Expert Olympic Garda
všechny OH třídy
AOC-7iz Riva del Garda Riva d.Garda - ITA
084236 11.04.2008 Puchar Elektrowni Rybnik Evr-3iz Rybnik - Polsko Kuznia Rybnik
080902 12.04.2008 Seminář rozhodčích KSJ13 - R2R3 1 České Budějovice Krajský svaz jachtingu Jihočeského kraje
AR
081101 12.04.2008 Memoriál Dr. Štěpána 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081401 12.04.2008 Bohemia regata Fb-3C,Las-3C,Pir-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
081714 12.04.2008 Pohár HAAS+SOHN Fin-4P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
082401 12.04.2008 Jarní závod Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
084238 12.04.2008 Crikvenička regata Q;L 4,7 Cerkvenice. Chorvatsko JK Val Cerkvenice
084251 12.04.2008 UBS Sportboot Cup 2008 ORC Bodeensee Kreuzlingen
084216 13.04.2008 Grand Prix
ORC + SALONA 37
Orc-3iz+Nj-3iz Biograd na Moru - Chorvatsko SVK - Slovak Republic
082102 16.04.2008 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Cad-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
084237 18.04.2008 Memorial Branko Tudor Q-5iz Krk, Chorvatsko JK Plav Krk
084274 18.04.2008 Slaski Puchar Optimista Q-3iz Rybnik Polsko T S Kužnia Rybnik
082301 19.04.2008 Jarní rozcvička
závod zrušen bez náhrady !!!
Evr-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
080904 19.04.2008 Školení rozhodčích KSJ 14+15 1 Plzeň Valná hromada
AR
081202 19.04.2008 Jarní vítr Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Cad-3C,Fb-2,Las-2 Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
081301 19.04.2008 Slavoj cup Pir-2,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
081501 19.04.2008 I.Jesenický maratón Fun-3D,Rac-3D Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
081715 19.04.2008 Baban Cup I. Fin-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
082201 19.04.2008 Jarní závod
změna termínu !!!
Evr-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
084210 19.04.2008 Semaine Olympique Francaisa
všechny OH třídy
AOC-8iz Hyeres Hyeres - FRA
084229 19.04.2008 United 4 Regatta - Workum LaR, LaS, L47, Flash Splash, Q, Evropa, 420 Workum Workum Sailing Club
080903 20.04.2008 Školení rozhočích KR KSJ Praha - RaceC 1 Praha Valná hromada
AR
084254 20.04.2008 Zlarinska regata Orc-3iz Zlarin, Chorvatsko Valná hromada
085102 20.04.2008 Transat ag2r Nj (Transat 6.5) FRA - St.Barth (Karibik)
081204 26.04.2008 Záplavská liga I
závod se neuskutečnil - bezvětří
Fin-1, Turyňský rybník Yacht Club Kladno
081402 26.04.2008 Jarní závod I. Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
081601 26.04.2008 Cena Roudnice Pir-4P,420-3C,Fin-3C,420-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Evr-3C,Q-2,Evr-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
082103 26.04.2008 Putovní pohár Cad-3M,Las-3M,T24-3M,Fin-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
082402 26.04.2008 Pohár Olešné Q-3M,Evr-2,Pir-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
084233 26.04.2008 SP OPTIMIST Q-4iz Rakousko, Podersdorf YC Podersdorf
084267 26.04.2008 ČTK 106 - Krištáľový pohár 420,FIN,LAR,OPT Slovensko,Senec YC Slovan Bratislava
084277 26.04.2008 Graf Lodron Wanderpreis Star Ossiachersee KÄRNTNER YACHT CLUB OSSIACHER SEE
084217 27.04.2008 Slovak Sailing Week
Bavaria 42 Match + ORC
Nj-3iz+Orc-2iz Biograd na Moru - Chorvatsko SVK - Slovak Republic
084249 28.04.2008 Kornaty cup Austria race trophy O.R.C.,NJ, Murter Chorvatsko YC Kornaty Murter
081205 01.05.2008 Záplavská liga II
závod se neuskutečnil - bezvětří
Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
084231 01.05.2008 Dutch Youth Regatta Cad-5iz Workum, NED Valná hromada
084232 01.05.2008 Dutch Youth Regatta LaR, L47, Flash Splash, Q, 420, Hobie Cat, Yngling Workum Workum Sailing Club
084239 01.05.2008 Trofeo Neirotti - Super Cup Fun-5iz Torbole-Lago di Garda, ITA Circolo vela Arco
084303 01.05.2008 Schweizer Meisterschaft Fin-5iz Bodensee, SUI Yacht-Club Romanshorn
081403 02.05.2008 24 LeBle Fb-3D,Pir-3D Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
082104 02.05.2008 Pálavská regata 420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,470-5ip,470-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Lar-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
084234 02.05.2008 Blue Sky Racing Days Optimist Q-4iz Rakousko, Breitenbrun YC Breitenbrun
084235 02.05.2008 Berlin Cup 2.4mR Berlin-Mueggelsee YCBG
081206 03.05.2008 Pohár Bohemia Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
081302 03.05.2008 Modrá stuha Bezdreva Pir-5mz,Pir-4P,Q-3,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
081732 03.05.2008 Melges Tour I. M24-4P Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
082002 03.05.2008 Jarní pohár WCVD Fun-3C,Fun-3M,Rac-3C,Rac-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
082105 03.05.2008 Pohár Jedovnic Q-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
082106 03.05.2008 To je celá, to je půl Vau-4P,Cad-3M,T24-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
084247 03.05.2008 Opti krokodil regatta Q-3iz Chimsee SRV Seebruck
087005 04.05.2008 Májová regata
ORC + NJ - závod zrušen porušení Soutěžního řádu
Nj-3R Sukošan - Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
081603 08.05.2008 Český pohár - slalom I.
závod se neodjel - BEZVĚTŘÍ
Fun-1 Nechranice Identity WS Club Nechra, z.s.
081102 08.05.2008 Cena Modřan
změna termínu !!!
420-2,Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
081201 08.05.2008 Pohár SOSIOS - Veteráská regata
změna termínu !!!
Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
081303 08.05.2008 Bezdrevský Maraton Evr-3D,Pir-3D,Q-3D,Vau-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
083202 09.05.2008 Wordl Championship Finn Masters 2008 Fin-10ms Medenblik International Finn Association
087029 09.05.2008 Pol CECC Cad-5ip Poznaň, POL ŻLKS Kiekrz
087006 10.05.2008 Wilson Trophy
bez účasti závodníků z CZE
TMR-5iz,TMR-4P West Kirby Asociace Match a Team Racingu
081103 10.05.2008 Memoriál Bürgermeistra 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081207 10.05.2008 Župní přebor Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2, Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
081404 10.05.2008 Okresní přebor Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
081502 10.05.2008 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
081716 10.05.2008 Mem. Ing. Böhma T24-4P,420-3C,Pir-3C,420-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
081717 10.05.2008 Jarní hrádecký trojúhelník Rac-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Evr-4P,Fin-4P,L47-4P,Q-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
082107 10.05.2008 Pavlovská regata 470-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
082403 10.05.2008 Santi Cup Rac-4K,Rac-3M,Fin-2,Rac-2,420-1,Evr-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
083110 10.05.2008 ME_FINN Fin-10me ITA Valná hromada
084240 10.05.2008 Attersee Melges cup 2008 M24-3iz Attersee Segelclub Kammersee
084244 10.05.2008 Raiffeisen Euro Cup Tornado Bodensee/Austria Yacht-Club Rheidenta,A-6977 Fussach
084275 10.05.2008 Starboot Pfingstregatta 2008 Star Attersee Union-Yacht-Club Attersee
082108 14.05.2008 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
084242 16.05.2008 Europa cup - Hoorn LaR,LaS,L 4.7 hoorn, ned
084266 16.05.2008 Trofeo Rosetti ORC-4iz Ravenna, Itálie Circolo Velico Ravennate
082202 17.05.2008 Olomoucká regata
závod zrušen
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
081104 17.05.2008 Regata mládeže Cad-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,420-1,Fb-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081208 17.05.2008 Květnová regata Fin-2,Las-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
081304 17.05.2008 Andrle Mobil Cup Pir-4P,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
081305 17.05.2008 Jihočeský pohár Lar-4P,Evr-3C,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
081306 17.05.2008 Lipno marathon 2008
VPOZ
Kaj-1 Lipno YC Lipno nad Vltavou
AR
081405 17.05.2008 Štít města Plzně Pir-2,Q-2,Evr-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
081718 17.05.2008 Příšovický trojúhelník VPOZ
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
081802 17.05.2008 Jarní premiéra II. + KP 420-4P,Fb-4P,Fd-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
081901 17.05.2008 Jarní závod 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
082101 17.05.2008 Memoriál Hynka Švédy
změna termínu
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
082109 17.05.2008 Věstonická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
084241 17.05.2008 Optimist Schwerpunktregatta Q-4iz Krumpendorf am Wörther See Kärntner Yacht-Club Klagenfurt
084243 17.05.2008 Silberbarrentrophy Tornado Attersee/Austria Union-Yacht-Club Attersee,Aufham 37
084329 17.05.2008 Freie Vereinigung Q-3iz Sedinse TSG-Grinau
084264 19.05.2008 Alpe Adria Sailing Week ORC-3iz Izola, Slovinsko Yacht Club Austria
082404 21.05.2008 Kontrolní závod I (VPOZ)
VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
084211 21.05.2008 Holland Regatta
všechny OH třídy
AOC-8iz Medemblik Medemblik - NED
089905 22.05.2008 Match Race Hard 2008 Mr-7iz Hard - AUT Jednorázová licence ČSJ
AR
084245 22.05.2008 Allianz Traunsee Woche Tor-3iz Traunsee/Austria Union YC Traunsee, A-4802 Ebensee
084265 23.05.2008 Croatia Cup ORC-3iz Punat - Krk, Chorvatsko JK Punat
081105 24.05.2008 Závod kajutových lodí
pro Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081106 24.05.2008 Pirátská sekyrka Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Evr-1,Orc-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
081307 24.05.2008 Sdružený krajský přebor LT FB 11+12+13+1 Fb-4k Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
081406 24.05.2008 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Pir-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
081503 24.05.2008 Luky Regata Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
081719 24.05.2008 Memoriál Bruno Hámy Sta-4P,Sta-3C,Sta-2,Pir-2,Fin-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
082110 24.05.2008 Velká cena YC Dyje Cad-4P,L47-4P,Lar-4P,Q-4P,T24-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
082111 24.05.2008 Krajský přebor KSJ21 Rac-4K,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
082304 24.05.2008 O hanáckó klobáso Las-4K,Vau-4K,Evr-2,Q-2 Stězkovna Hráza Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
082405 24.05.2008 Hornický kahan Evr-3M,Las-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 ermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
082406 24.05.2008 Mistrovství Moravy a Slezska Pir-4K,Pir-2,Rac-2,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
083204 30.05.2008 2008 FDEC Fd-10me Chorvatsko Opatia Fly sailing Club Opatia
082112 31.05.2008 11. Team Racing Regatta Brno
závod zrušen bez náhrady !!!
TMR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
081209 31.05.2008 Kontrolní závod Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
081504 31.05.2008 Krajský přebor Las-4P,420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
081720 31.05.2008 Sdružený krajský přebor 420-4K,470-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Pir-4K,Sta-4K,FB-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
081902 31.05.2008 Memoriál Tomáše Dymáka 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
082113 31.05.2008 O kapitánskou čepici
pro LT Kaj-1 VPOZ
T24-4P,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
082114 31.05.2008 Velká cena ČR - TMR WS TMR-1 Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
082203 31.05.2008 Jarní sokolská regata L47-4K,Q-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
082407 31.05.2008 Velká cena Ostravy 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Q-4K,420-2,Fin-2,L47-2 ermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
083109 31.05.2008 MEJ_FINN Fin-8me ITA Valná hromada
084246 31.05.2008 UYC Wg Spanglercup Optimist,420,Zoom Wolfgangsee UYC Wolfangsee
081107 01.06.2008 Stylová regata
ZÁVOD ZRUŠEN BEZ NÁHRADY !!!
Nj-5ip Biograd na Moru Sportovní klub YACHTING STYL
083201 01.06.2008 ORC European Championship ORC-10me Cres, Chorvatsko SCOR
082408 04.06.2008 Kontrolní závod II (VPOZ)
VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
084258 05.06.2008 II REGATY O PUCHAR REKTORA AM W GDYNI Q- Gdynia YK STAL GDYNIA
084262 05.06.2008 Brandenburgische Meisterschaft Fin-3iz Schwielochsee SG Schwielochsee
084248 06.06.2008 PUCHAR LEBY, závod IODA Q-5iz Leba, Polsko UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY W ŁEBIE
081308 07.06.2008 Cena Šumavy Evr-4P,L47-4P,Las-4P,OT-5mz(Splash/Flash) Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
081309 07.06.2008 Bohemia Cup Q-3,P-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
081407 07.06.2008 Cena Kooperativy Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Fun-1,Q-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
081605 07.06.2008 Hop regata 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,420-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
081721 07.06.2008 Baban Cup II. Fin-3C,Fin-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
081903 07.06.2008 O perníkovou chaloupku 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
082115 07.06.2008 Jarní závod
pro LT Kaj-1 VPOZ
Vau-3M,Kaj-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
082204 07.06.2008 Pohár Pozemstavu Q-1 Plumlov Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
AR
082305 07.06.2008 Pohár DDM Sláníčko Evr-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
087007 07.06.2008 Pohár Rozkoše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
084315 10.06.2008 SP Costa Brava Fun-5iz Costa Brava PWA koef .1
083205 11.06.2008 OVB EUROPEAN CHAMPIONSHIP Star-10me BALATON BALATONFÖLDVÁR, HUNGARY
084006 12.06.2008 Mistrovství Rakouska Fin-6mm Wolfganse
081803 13.06.2008 Odysseův pohár I. - noční
VPOZ
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
084008 13.06.2008 Mistrovství Řecka ORC-6mm Atény, Řecko Yacht Club Of Greece
084252 13.06.2008 Super Cup-Balatongyörök FW, Slalom Balaton, Maďarsko Balatongyörök
081108 14.06.2008 Regata Sasanek
pro Kaj-1 VPOZ
Kaj-4K,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Orc-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
081109 14.06.2008 Barrandovský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Velký Vír YC BARRANDOV
AR
081310 14.06.2008 Modrá stuha
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
081311 14.06.2008 Frymburský pohár Fin-4P,Tor-4P,F20-1 Lipno-Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
081606 14.06.2008 Česká Brána Kaj-4P,Kaj-3D,Pir-3D,OT-3D,Vau-3D,Kaj-2,Vau-2 Labe - Roudnice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
081607 14.06.2008 Cena Damet Fb-4P,Fd-4P,Lar-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Pir-4P,Cad-3C,Q-3C,Sta-3C,Sta-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
081804 14.06.2008 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
082004 14.06.2008 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
082116 14.06.2008 Excalibur Cup 08
pro LT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
082409 14.06.2008 Bobova regata Q-3M Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
084250 14.06.2008 4-Laghi 420,Optimist Achensee,Rakousko SCTWV
082117 18.06.2008 Závod pod záštitou myšlenky Lence Amstro Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
082410 18.06.2008 Kontrolní závod III (VPOZ)
VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
084281 18.06.2008 Round teh Island Race NJ-5iz Cowes, UK Island Sailing club
081313 20.06.2008 Mistrovství ČR Kaj-6mr Orlík-Radava "Yacht Club Písek,z.s."
AR
087008 20.06.2008 Hun CECC Cad-5ip Balaton Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
089904 21.06.2008 Polish Match Tour Mr-4iz Krakow - POL Jednorázová licence ČSJ
AR
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
081312 21.06.2008 Bali Cup Q-4P,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
081608 21.06.2008 Regata Lovosice Kaj-2 ernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
081723 21.06.2008 Star Cup I Sta-4P,Sta-3C,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
082005 21.06.2008 Jarní cena Dářka Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
082118 21.06.2008 Krajský přebor KSJ21 Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Las-4K,Q-4K,T24-4K,Vau-4K Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
082411 21.06.2008 Pohár Radegastu L47-4P,Fin-4K,L47-4K,Las-4K,420-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 ermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K Orlík - Velký Vír YC Neratovice
AR
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Cad-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
084212 25.06.2008 Kiel Week
všechny OH třídy
AOC-8iz Kiel Kiel - GER
087010 26.06.2008 Mistrovství ČR - Slalom Fun-6mr Lefkáda, Vassiliki Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
084271 26.06.2008 Europa Laser Cup Laser, Laser Radial, Laser 47 Attersee the Union-Yacht-Club Attersee (UYCAs)
082119 27.06.2008 Mistrovství ČR Sta-6mr,Sta-3M Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Fb-6mr,Fd-6mr,Cad-5ip,420-4P,Cad-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
081316 28.06.2008 Radavská regata
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
081317 28.06.2008 24 hodin NON-STOP
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Lipno Yachtclub Lipno
AR
081408 28.06.2008 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
082006 28.06.2008 Šilhánkův memoriál Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P,Q-2 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
082120 28.06.2008 Veterán Cup Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
084256 28.06.2008 Popey-race Q-3iz Wolgangsee Rakousko UYC Wolfgangsee
083112 30.06.2008 ME_470_M
bez účasti závodníků z ČR
470-10me ITA Valná hromada
083111 30.06.2008 ME_470_W 470-10me ITA Valná hromada
083113 30.06.2008 MEJ_OPTIMIST Q-8me ITA Valná hromada
083114 30.06.2008 ME_WS_KURZ Rac-10me ITA Valná hromada
083115 30.06.2008 MS_MELGES 24 M24-12ms ITA Valná hromada
083116 30.06.2008 MS_NJ Nj-12ms GRE Valná hromada
081505 01.07.2008 Závod nadějí (uzavřený závod) Evr-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR 420-6mr,Cad-6mr,Pir-6mr,Cad-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
084261 03.07.2008 Belgian Trophy Fb-4iz Nieuwpoort (BEL) VVW Nieuwpoort
081338 05.07.2008 Melges Tour II. M24-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
081409 05.07.2008 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Fb-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
081506 05.07.2008 Stříbrná plachetnice Evr-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
081625 05.07.2008 Žejdlík kamenné hospody Kaj-1 Žernoseky Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
082007 05.07.2008 Bambusová Regata Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
082121 05.07.2008 Modrá stuha
pro Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
082412 05.07.2008 Mladý vítr
změna termínu
Evr-3M,Fb-2,Q-2,Fin-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
084257 05.07.2008 Warnemunde Woche LaR, LaS, L4.7 Warnemunde YC Warnemunde
084290 05.07.2008 Chiemsee Tornado Cup Tor-5iz Chiemsee - SRN SC Chieming
084213 09.07.2008 Intervela 470-7iz Riva del Garda Riva d.Garda - ITA
082008 10.07.2008 Závod mladých nadějí II. Q-2 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
084263 10.07.2008 ORCi Championship-Trofeo San Benedetto ORCinternational Pescara, Itálie Club Nautico Pescara
081904 12.07.2008 Setkání finařů na Seči
závod se neodjel - bezvětří
Evr-1,Fin-1,Q-1 Seč Yachtclub Pardubice
082122 12.07.2008 Pohár Jedovnic
závod zrušen !!!
Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
082422 12.07.2008 BERMUDA CUP
všechny lodní třídy VPOZ
Evr-1,Fd-1,Fin-1,Kaj-1,L47-1,Pir-1,Q-1 Slezská Harta JK Ostrava Poruba, z.s.
081319 12.07.2008 Prázdninový závod Las-3C,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Vau-2 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
082123 12.07.2008 Cukrovarská regatta
pro Kaj-1 VPOZ
Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1, Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
084259 12.07.2008 Atterseewerkstaettencup 2008 Optimist Q-3iz Attersee scat Segelclub Attersee
084299 12.07.2008 Oberland Pütz Seeshaupt Fin-3iz Starnberger See SVOS Segelverein Oberland Seeshaupt e.V,
082010 14.07.2008 Závod mladých nadějí II. Evr-1,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
083203 18.07.2008 ME Sportsboat ORC-10me Travemunde, GER LYC
084301 18.07.2008 Volvo Cup 2008 IV, Rimini M24-4iz Rimini, Itálie Rimini Yacht Club Vela Viva
084316 18.07.2008 SP Fuerteventura Fun-5iz Fuerteventura PWA koef .1
084320 18.07.2008 Travemunder Woche 470-5iz Travemunde, GER
081320 19.07.2008 Krajský přebor Jč.kraje Evr-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,Vau-4K Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
081410 19.07.2008 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
AR
081411 19.07.2008 Cena Lokomotivy Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
082205 19.07.2008 Modrá stuha Plumlova
změna termínu
Evr-4K,Evr-3M,Las-3M,L47-3R,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
082413 19.07.2008 Modrá stuha Českého Těšína 420-2,Evr-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
084007 19.07.2008 CLASS: TORNADO - INT. GERMAN CHAMPIONCHI TOR-6mm Travemunde
082414 25.07.2008 46. Beskydská regata - Mem. Bř.Hrubého Evr-5mz,Fin-5mz,L47-5mz,Las-5mz,Lar-5mz,Q-5mz,Evr-5ip,L47-5ip,Las-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,Fin-5mz,Fin-2,L4 ermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
081321 26.07.2008 Pohár Imego
závod se neodjel - bezvětří
L47-2,Pir-1,Evr-2,Q-2,Vau-2 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
081120 26.07.2008 Vánoční regata
pro Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Slapy - Nová Živohošť Yacht Club Kotva Praha, z.s.
AR
081412 26.07.2008 Letní Vánoční regata T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
081805 26.07.2008 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, 27.7. náhradní den
Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
084018 26.07.2008 Mezinárodní mistrovství Maďarska Pir-6mm Balatonfűzfő Ungarischen Segelverband
084278 26.07.2008 Bogarka 2008 Fin-3iz Domaša - SVK JK Dobrá
084314 26.07.2008 Fuerteventura MS
MS kategorie SPEED
Fun-12ms Fuerteventura Valná hromada
087012 30.07.2008 MS Cadet Cad-10ms Medenblik Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
084270 30.07.2008 MS Cadet - promotion regatta Cad-5iz Medemblik, Nizozemí Stichting WK Cadet 2008
083122 31.07.2008 MS_EVROPA_M
bez účasti závodníků z ČR
Evr-12ms POR Valná hromada
083123 31.07.2008 MS_EVROPA_W
bez účasti závodníků z ČR
Evr-12ms POR Valná hromada
083117 31.07.2008 MS_420 420-12ms GRE Valná hromada
083118 31.07.2008 MSJ_OPTIMIST Q-10ms TUR Valná hromada
083119 31.07.2008 ME_FIREBALL Fb-10me BEL Valná hromada
083120 31.07.2008 MS_WS_SLALOM Rac-12ms ITA Valná hromada
083121 31.07.2008 MSJ_ISAF Las-10ms DEN Valná hromada
083124 31.07.2008 MSJ_470_M 470-10ms POL Valná hromada
083125 31.07.2008 ME_LASER_M Las-10me BEL Valná hromada
083126 31.07.2008 MEJ_LASER_M Las-8me FRA Valná hromada
083127 31.07.2008 ME_LASER RADIAL_W Lar-10me BEL Valná hromada
083128 31.07.2008 ME_LASER RADIAL_M Lar-10me BEL Valná hromada
084001 01.08.2008 Velká cena Slovenska - MM SR 420-6mm,470-6mm,Fin-6mm,Evr-6mm,Lar-6mm,Q-6mm,Rac-6mm,Vau-6mm,470-5ip Orava YC Martin - SVK
081213 02.08.2008 Prázdniny v půli Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
081214 02.08.2008 "24" Kaj-3V Slapy Km 93 Lodní klub Štěchovice
AR
081322 02.08.2008 Regata pivovaru Bohemia Regent Fb-3C,Las-3C Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
081507 02.08.2008 Femina regata a Senio Cup
PIR 3 ???
Evr-3R(ženy),Q-3R(ženy),Evr-1,Fun-1,Q-1,Rac-1 Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
AR
082009 02.08.2008 24 hodin Dářka Fun-3D,Rac-3D Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
082124 02.08.2008 Vytrvalostní závod
VPOZ
Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
082415 02.08.2008 Yacht-tenis regata Evr-2,Pir-2,Q-2,Rac-2 Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
084289 02.08.2008 Thermikregatta Tor-5iz Achensee-AUT SCWW Achensee
054009 04.08.2008 IDJM 2008 Q mezinárodní mistr. německa Q,LAR,L47 Ribnitz S.C.-Ribnitz
084269 04.08.2008 Liptovský pohár Q-3iz Liptovská Mara TJ Fatran
087013 07.08.2008 MEJ 420 420-8me,470-8me Zadar Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
087014 08.08.2008 Limar Cup Vau-6mm,Vau-5ip Liptovská Mara Asociace lodní třídy Vaurien v České republice, z. s.
081324 09.08.2008 Třeboňské léto
závod ZRUŠEN bez náhrady
P-2,,Lar-2,Evr-1,Q-1 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
081323 09.08.2008 Pohár YC DIM Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
081325 09.08.2008 Optík regata
doplněna LT Laser 4.7
L47-1,Q-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
081413 09.08.2008 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-1,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
081508 09.08.2008 Sdružený krajský přebor Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
081724 09.08.2008 Mistrovství české flotily Sta-4P,Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
081905 09.08.2008 Štít města Pardubic 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
AR
082125 09.08.2008 Veletržní regata
přesun koeficientu ze závodu CTL 08-2122
Cad-3M,Las-3M,T24-3M,Cad-2,Fin-2,Q-2,L47-1,Las-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
083206 09.08.2008 MS Raceboard Masters Rac-12ms Sopot Polsko Int.Raceboard Class
083207 09.08.2008 MS YOUTH AND MASTER, ME Rac-10ms SOPOTY POLSKO SKZ HESTIA-SOPOT
084268 09.08.2008 Trofeo 4 Laghi Optimist,420 Lago gi Garda circolo vera arco
084272 09.08.2008 Europacup Puck Las,LaR,L4.7 Puck , POL Puck
084276 09.08.2008 Freundschaftsregatta Star Wörthersee, Pörtschach Carinthian Fleet Techelsberg
084285 09.08.2008 Europacup Las-4iz Puck, polsko
087015 09.08.2008 Melges Tour III. M24-4P Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
084273 11.08.2008 Ora cup Ora Q-5iz Garda circolo vela arco
084317 11.08.2008 SP Alacati Fun-5iz Alacati PWA koef .1
084010 12.08.2008 Mistrovství Němeka Q-6mm,LaR-6mm Ribnitz e.V. Segel-Club-Ribnitz e.V.
084009 13.08.2008 Mistrovství Rakouska Pir-6mm Attersee Sportverein Weyregg am Attersee
087016 14.08.2008 Mistrovství Německa T24-6mm Schwerin Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
084011 14.08.2008 Mezinárodní Mistrovství Německa T24-6mm Schwerin SYC
082126 15.08.2008 Veteran Cup Finn Fin-5mz,Fin-3R Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
087018 15.08.2008 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. M24-6mr Lipno - Kovářov Melges 24 z.s.
AR
081510 16.08.2008 Porcelán Cup Evr-2,Las-2,Q-2,Lar-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
081110 16.08.2008 Modrá stuha Slap
pro Kaj-1 VPOZ
Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Orc-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
081326 16.08.2008 Bezdrevský Kapr Fd-4P,420-3C,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
081327 16.08.2008 Lipenská vlna Q-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
081414 16.08.2008 Letní závod Fb-2,Q-1,Evr-1,Fin-1,Pir-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
081509 16.08.2008 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
081609 16.08.2008 Cena Duchcova
doplněna LT Fin-1
Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
082127 16.08.2008 Kutálkův memoriál
VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
082206 16.08.2008 Tovačovskéma zátokama
VPOZ
Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
084282 16.08.2008 Fehmarn Rund 2008 F20-5iz Heilingenhafen Segler-Vereinigung- Heiligenhafen
084304 16.08.2008 Finnregatta am Traunsee Fin-5iz Traunsee, AUT Union Yacht Club Traunsee
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I
doplněna LT Fin-1
Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
081611 20.08.2008 Dálková plavba
doplněna LT Fin-1
Evr-3D,Q-3D,Vau-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
081612 21.08.2008 Kontrolní závod II
doplněna LT Fin-1
Evr-2,Q-2,Vau-2,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
084014 21.08.2008 Mistrovství Švýcarska Tor Silvaplanasee-SUI SC St. Moritz
089901 22.08.2008 MSR kajutových lodí Kaj-6mm Orava Valná hromada
081328 22.08.2008 Avar Cup-MČR
pro Kaj-1 povoleno VPOZ
T24-6mr,Kaj-4P,Tor-4P,Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
082207 23.08.2008 Prázdninová regata
závod se neskutečnil
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
081215 23.08.2008 Letní závod mládeže Cad-2,Evr-2,Fb-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
081329 23.08.2008 Modrá stuha Dvořiště Q-2,Pir-2,Evr-2,Lar-3R,Las-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
081415 23.08.2008 Modrá stuha Boleváku Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Las-2,Q-1,Lar-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
081511 23.08.2008 Modrá stuha Regentu Evr-3C Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
081613 23.08.2008 Cena Teplic
doplněna LT Fin-1
Evr-2,Q-2,Vau-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
081614 23.08.2008 Nechranická buchta Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C Nechranice - Lomazice Sportklub Lomazice
AR
081906 23.08.2008 Modrá vlajka Seče 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
082128 23.08.2008 Mistrovství ČR
na vlastních lodích třídy Q
TRQ-6mr,TRQ-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
082416 23.08.2008 Olešná regata Evr-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
084279 23.08.2008 Pohár Navtike Nj-3iz Izola JK Burja Izola
084280 23.08.2008 Optiregatta 2008 Werbellinsee Q-3iz Werbellinsee SV Stahl Finow
084302 23.08.2008 Rofi-Pokal Attersee Fin-5iz Attersee, AUT Union-Yacht-Club Attersee
082143 24.08.2008 Memoriál Dušana Vaculky
pro všechny lodní třídy VPOZ
OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
081216 25.08.2008 Táborová regata I (VPOZ)
VPOZ
Cad-1,Evr-1,FB-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
084298 26.08.2008 Austrian Europacup 26. - 29. Juni 2008 L47-5iz Attersee UYC Attersse
081217 27.08.2008 Táborová regata II (VPOZ)
VPOZ
Cad-1,Evr-1,FB-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
081615 28.08.2008 Mistrovství ČR
MČR FUN přesunuto z CTL 087028
Rac-6mr,Fun-6mr,Fun-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
082129 28.08.2008 Mistrovství ČR
změna termínu MČR 470 !!! přesun ze závodu 082135
470-6mr,Lar-6mr,Q-6mr,470-5mz,470-5iz,470-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
087030 28.08.2008 Czech Laser Radial Master
závod pro závodníky nad 35 let - VPOZ
LaR-1 Nove Mlýny Asociace lodní třídy Laser, z. s.
AR
081111 30.08.2008 Memoriál Rösslera-Ořovského Cad-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,420-1,Fb-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081218 30.08.2008 Hurá do školy Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
081219 30.08.2008 Truc Regata Kaj-3D Slapy - Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
AR
081330 30.08.2008 Radavský pohár
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
081416 30.08.2008 Apollo Evr-1,Fin-2,Q-1,Fb-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
081512 30.08.2008 Modrá stuha Jesenice Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
AR
081616 30.08.2008 Labský pohár Kaj-2 ernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
081725 30.08.2008 Závod o kapitánskou dýmku Sta-4P,T24-4P,420-3C,Pir-3C,Sta-3C,Sta-2,Fin-2,Pir-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
081907 30.08.2008 Memoriál Františka Ehla Fd-4P Otmuchowské jezero TJ Lanškroun - Vodní sporty
AR
082130 30.08.2008 Gagan Regata
pro LT Kaj-1 VPOZ
Kaj-4P,Vau-4P,Sta-3M,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
083137 31.08.2008 ME_NJ
bez účasti závodníků z ČR
Nj-10me SWE Valná hromada
081220 31.08.2008 Záplavská liga III Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
083001 31.08.2008 OH 2008 470-15oh,Fin-15oh,Las-15oh Čína Valná hromada
083129 31.08.2008 MEJ_EVROPA_W Evr-8me ITA Valná hromada
083130 31.08.2008 MEJ_EVROPA_M Evr-8me ITA Valná hromada
083131 31.08.2008 MEJ_470_M 470-8me CRO Valná hromada
083132 31.08.2008 MSJ_LASER 4.7 L47-10ms CRO Valná hromada
083133 31.08.2008 MEJ_420_M 420-8me CRO Valná hromada
083134 31.08.2008 MEJ_420_W 420-8me CRO Valná hromada
083135 31.08.2008 MEJ_PIRAT Pir-8me SUI Valná hromada
083136 31.08.2008 MSJ_CADET Cad-10ms NED Valná hromada
081332 05.09.2008 Lipno Regatta 2008
okruh ALFA CTL 08-1381, okruh BRAVO CTL 08-1382
420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
081381 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh ALFA 420-4P,Evr-4P,Fb-4P,Fin-4P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
081382 05.09.2008 LIPNO Regatta - okruh BRAVO Las-4P,L47-4P,Q-4P Lipno - hotel Jestřábí YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
084283 05.09.2008 Puchar Beskidów Interpuchar Lar,L47,Q Zyviecke jazero Tresna POL
082131 06.09.2008 Brněnský závod
závod ZRUŠEN !!!!
Cad-3M,Cad-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
081333 06.09.2008 Poslední vítr
závod se nekonal - bez závodníků
L47-2,Pir-1,Q-1,Vau-2,Evr-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
081112 06.09.2008 Regata Laguna
pro Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Slapská přehrada TJ Císařská louka - yachting, z.s.
AR
081726 06.09.2008 Grand Prix Bohemia Pir-4P,T24-4P,Cad-3C,Pir-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
081727 06.09.2008 Cena Příšovice VPOZ
VPOZ
Q-1,Cad-1,Fin-1,Pir-1,OT-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
082132 06.09.2008 Dálková plavba
pro LT Kaj-1 VPOZ
Sta-3M,,Kaj-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
082133 06.09.2008 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
082208 06.09.2008 Podzimní regata + Veterán cup Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
082417 06.09.2008 Hornická regata Fb-3R,420-2,Fb-2,Fin-2,Evr-1,L47-1,Q-1 ermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
084309 06.09.2008 Sächs. Meisterschaft Talsperre Pöhl Fin-3iz Pöhl Segelclub Handwerk Plauen e.V.
082418 10.09.2008 Kontrolní závod IV (VPOZ)
VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
084017 11.09.2008 Starboot - Distrikt Meisterschaft des 17 Star Attersee Union-Yacht-Club Attersee
084012 12.09.2008 Open Dutch Championschis Olympic and Par 470, Star, 49er,Laser, LR, Yngling,2,4mR, F18 Medemblik Yacht Center Medemblik
087019 12.09.2008 Český pohár - slalom II. Fun-3R Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
081113 13.09.2008 Pirátský šátek
pro Kaj-1 VPOZ
Pir-2,Vau-2,Kaj-1,Orc-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
081221 13.09.2008 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Las-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
081334 13.09.2008 Modrá stuha Světa Pir-4P,Evr-1,Lar-1,Q-1 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
081335 13.09.2008 Borůvková regata Cad-4P,Q-3C Lipno YC Lipno nad Vltavou
AR
081513 13.09.2008 Modrá stuha
u Kaj-1 VPOZ
Kaj-4K,Kaj-1 Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
AR
081617 13.09.2008 PETROM regata Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
081618 13.09.2008 Sdružený krajský přebor Kaj-4K ernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
081728 13.09.2008 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-4P,420-3C,420-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
082209 13.09.2008 Tvarůžková regata Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
AR
082306 13.09.2008 Krajský přebor Q Q-4K JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
082419 13.09.2008 IKAMONT Cup 420-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
084284 13.09.2008 Jesenná regata Slovenský pohár Q,Las,470 Senec Tatran Bratislava
084286 13.09.2008 Diplomatska Regatta ORC-3iz Izola, Slovinsko Jadralni klub Veter
084291 13.09.2008 38.Torbolle Trophy Tor-5iz Lago di Garda-ITA CV Torbolle
087020 16.09.2008 MČR - Velká cena YFA
Bavaria Match + ORC
Bav-6mr,Bav-5ip Biograd na Moru Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
082134 17.09.2008 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
084324 18.09.2008 9. Opti-Herbstpokal 2008 Berlin Q-4iz Berlin/Großer Müggelsee Yachtclub Berlin-Grünau e. V.
082135 19.09.2008 Mistrovství ČR - Modrý hrozen
MČR 470 přesunuto na závod 082129
Vau-6mr,Vau-5ip,470-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
084013 19.09.2008 Open Polish Optimist Championship Q-6mm Kamień Pomorski UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI MOKIS
084287 19.09.2008 47° Trieste - S.Giovanni in Pelago - Tri IRC Trieste, Itálie YC Adriaco
081619 20.09.2008 Zlatá sekyrka
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Sta-4P,Fin-3C,Sta-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
081114 20.09.2008 Pohár Vltavy
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Velký Vír YC BARRANDOV
AR
081222 20.09.2008 Zhasnutý kahan Fin-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
081514 20.09.2008 Švestková regata Lar-4P,Evr-3C,Q-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
081620 20.09.2008 Cena Lučana + Sdruž. KP Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rac-3C Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
081621 20.09.2008 Cena Povodí Labe Kaj-2,Pir-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
081908 20.09.2008 Opatovický pohár 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2C Seč Yachtclub Pardubice
AR
082136 20.09.2008 Modrý hrozen 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,T24-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
082137 20.09.2008 Poslední vítr Slap Kaj-4P Slapy - U Kozla SC Testudo
AR
082210 20.09.2008 Moravský pohár II.
změna místa konání a pořadatele
Q-3M,Fin-2,Q-2 Plumlovská přehrada JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
082303 20.09.2008 Krajský přebor Evr
závod přeložen - změna termínu
Evr-4K JNS Otrokovice SK LS Zlín
AR
084293 20.09.2008 Pohár Slovana - Mem. T. Malej Fin-4iz Senec - SVK YC Slovan Bratislava
084307 20.09.2008 Österreichische Hochseemeisterschaft ORC, Salona 37 Kremik, Chorvatsko Österreichische Segelverband
084015 21.09.2008 Mistrovství Rakouska Nj-6mm Chorvatsko,Kremik Austrian sailing federation
084295 21.09.2008 Vintage yachting games FD-5iz Medemblik
084288 25.09.2008 international melges 24 week -volvo cup M24-5iz Torbola Lake Garda Circolo vera Torbole
087022 26.09.2008 TMR Championschip - 4th World University TMR-5iz,TMR-4P Palma de Mallorca Asociace Match a Team Racingu
082138 26.09.2008 Mistrovství ČR Evr-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Q-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
084313 26.09.2008 SP Sylt Fun-5iz Sylt Německo PWA koef .1
087031 26.09.2008 Czech Laser Master
závod pro závodníky nad 35 let
Las-3R Nove Mlýny Asociace lodní třídy Laser, z. s.
AR
081121 27.09.2008 Cena Avie
nový závod !!!
420-1,Cad-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Poděbrady TJ AVIA Čakovice
AR
081223 27.09.2008 Pohár slunce (8 hod závod) Kaj-1 Orlík - Radava Yacht Club Příbram
AR
081228 27.09.2008 Memoriál Josefa Sosnovce
nově vložený závod !!!
Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
081331 27.09.2008 Mistrovství ČR
změna termínu
Tor-6mr,Tor-4P,F20-1 Lipno-Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
081729 27.09.2008 Ski regata Fun-1,Rac-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
AR
082139 27.09.2008 Poslední vítr Vau-5ip,Vau-4P,Cad-3M,Fb-3C Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
082140 27.09.2008 Mistrovství ČR T24-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
081224 28.09.2008 Svatováclavský závan Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
083138 30.09.2008 MS_WS_KURS
bez účasti závodníků z ČR
Rac-12ms POR Valná hromada
083139 30.09.2008 MS_TEAMRACING
bez účasti závodníků z ČR
TR-12ms ESP Valná hromada
084322 03.10.2008 Bavarian Masters 2008 Rac-3iz Cheimsee Surfclub Chiemsee
082142 04.10.2008 Burčáková regata
pro LT Kaj-1 VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
084214 04.10.2008 Pohár Slovana 470-5ip Senec YC Slovan Bratislava - SVK
087024 04.10.2008 Pohár Slovana 470-4P Senec ALT 470
089902 04.10.2008 Adria Cup Nj-3iz Chorvatsko SVK - Slovak Republic
081336 04.10.2008 Zbytek větru Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
081417 04.10.2008 Konec v Plzni Evr-3C,Las-3C,Pir-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
081622 04.10.2008 Nechranický maratón Fun-3D,Rac-3D Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Q-2,Evr-2,Vau-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
081624 04.10.2008 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe Ústí-Zálezly TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
082141 04.10.2008 Memoriál Jana Sedláka Cad-3M,Q-3M,T24-3M,Vau-3M,Cad-2,Fin-2,Evr-1,Las-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
082420 04.10.2008 Cena BorsodChem
doplněna LT Fin-1
L47-4P,Evr-3M,Las-3M,L47-2,Q-2,Fin-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
084297 04.10.2008 Frankonia Cup Q-4iz Brombachsee yacht club Frankonia,BRD
084305 04.10.2008 Vaarwelkom Splash, Flash Grouw SKON
084321 04.10.2008 Chiemsee-Insel-Marathon Rac Chiemsee, Německo Regatta Surfclub Chiemsee
084325 04.10.2008 BMW Ofshore Chalenge Orc-4iz Murter-Dubrovník-Murter BMW Yachtsport
087025 04.10.2008 Melges Tour V. M24-4P Máchovo jezero/Praha Melges 24 z.s.
AR
081730 11.10.2008 Baban Cup III.
závod z technických důvodů ZRUŠEN !!!
Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
081115 11.10.2008 Vytrvalostní závod kajutových lodí
pro Kaj-1 VPOZ
Kaj-4P,Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081116 11.10.2008 Cena Spartaku Modřan 420-2,Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
081225 11.10.2008 Pohár ČOS Evr-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
081226 11.10.2008 Cena Tišic Cad-3C,Fb-2,Las-2 Tišice YC Neratovice
AR
081337 11.10.2008 Jihočeská žába
koef. Pir-4P přesunut ze závodu CTL 08-1601
Pir-4P,Pir-3C,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
081418 11.10.2008 Poslední vítr 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
082302 11.10.2008 Májový vítr Evr-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
084005 12.10.2008 MM SR - ELEKTROVOD SANY CUP
Bavaria 42 Match ORC Int.
Nj-6mm,Orc-6mm Biograd - Chorvatsko SVK - Slovak Republic
084306 12.10.2008 Barcolana NJ-5ip Trieste, Italie SVBG
087026 12.10.2008 12. Česká námořní rallye
Elan 340
Nj-5ip Biograd na Moru Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
084002 17.10.2008 Prvenstvo Slovenije 470-6mm,Lar-6mm,Las-6mm Izola Izola - SLO
084016 17.10.2008 Državno Prvenstvo Slovenije Fb-6mm Izola - Slovinsko Český Fireball, z.s.
084308 17.10.2008 Puchar Rybnika Lar-3iz,Q-5iz,L47-3iz Rybnik Valná hromada
082211 18.10.2008 Burčáková regata II.
závod zrušen - přehrada zarostlá travinami
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
081731 18.10.2008 Star Cup II
závod z technických důvodů ZRUŠEN !!!
Sta-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
087027 18.10.2008 MS T2.4 mR T24-12ms Las Palmas Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
081117 18.10.2008 Primátorský štít
LT Kaj-1 (VPOZ) = CTL 08-1122
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,L47-4K,Pir-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,L47-2,Pir-2,Q-2,K Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081122 18.10.2008 Závod o Primátorský štít
VPOZ
Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
081227 18.10.2008 Záplavská liga IV Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
AR
082307 18.10.2008 Tulení závody Evr-2,Q-2 JNS Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
AR
084310 18.10.2008 Joachim-Hunger-Gedächtnispreis 2008 FD-3iz Berlin- Wannsee Potsdamer yacht Club
084312 18.10.2008 Middle Sea Race Orc-5iz Malta RYMC
084296 20.10.2008 Cadet German open 2008 Cad-4iz Oberer Templiner See Sportgemeinschaft Segeln Potsdam e. V.
084323 23.10.2008 S-cup Ela-3iz Hramina - Murter Chorvatsko Nautic Club Austria - Rakousko
082212 25.10.2008 O kuře na rožni
závod zrušen bez náhrady !!!
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy 420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
082144 25.10.2008 Modrá stuha
koef. přesunut ze závodu 08-2131
Cad-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
084311 25.10.2008 Trofeo Torboli Q-5iz Lago di Garda fraglia vela riva
084318 25.10.2008 Posledný vietor Evropa Senec TJ Tatran Bratislava
084327 25.10.2008 MELGES24 COPPA ITALIA 2008 M24- Garda-Navene Navene
082308 28.10.2008 Poslední réčko
změna termínu
Evr-2,Q-2,Las-1,Vau-1 Stězkovna Hráza Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
084328 30.10.2008 Novembre a Hyeres Melges 24 HYERES, FRANCIE COYCH
084333 30.10.2008 Hallowind Jadrija 2008 Fun-5iz Jadrija, Chorvatsko KJD Jadrija
081119 01.11.2008 Mistrovství ČR - Velká cena Prahy
na lodích Int. 420 dodaných pořadatelem
TR-6mr,TR-4P Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
084019 06.11.2008 Mistrovství Chorvatska ORC-6mm Kremik, Chorvatsko YC Mande
084003 08.11.2008 Državno prvenstvo 2008
všechny OH třídy
AOC-6mm Zadar Zadar - CRO
082421 08.11.2008 Evropa cup
změna termínu !!!
Evr-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
084326 22.11.2008 Mistrovství Slovinska Lar-6mm Izola JK Burja Izola
089903 29.11.2008 Chrismas Match Race Mr-4iz Brindisi - ITA Jednorázová licence ČSJ
AR
084330 04.12.2008 St.Nikolas 2008 Laser R,Laser4,7,Q Pula Pula
081419 06.12.2008 Mikulášská regata Fb-1,Pir-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
091703 27.12.2008 Memoriál Pavla Harcuby Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
085103 31.12.2008 Plavba roku ČANY 2008 Nj-1 2008 ČANY

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ