Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
074243 01.01.2007 30th International New Year´s Regatta Q-5iz Hvar, Chorvatsko Yacht club Zvir
071705 06.01.2007 Cena Oldy Vintišky
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071706 13.01.2007 Mistrovství ČR
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071707 20.01.2007 O putovní rockovou helmu
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
074288 21.01.2007 Rolex Miami OCR 470, Finn, Las, RS:X, Laser Rad. Miami, USA
071708 27.01.2007 Pohár Václava Hudce
závod se neuskutečnil - nebyl led !!!
Dn-3C,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071709 03.02.2007 Pohár Máchova jezera
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071710 10.02.2007 Velká cena DN
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-4P,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
074226 16.02.2007 Karnevalska regata Nj-4iz Biograd na Moru YC Biograd
071711 17.02.2007 Pohár 311.perutě
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-3C,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
074201 18.02.2007 2nd International KABB OPTIMIST TROPHY Q-5iz Palamos, Catalon, Spain Valná hromada
072001 24.02.2007 Snow Big Day
závod se neskutečnil - nebyl sníh
vše, co jezdí po sněhu s ws plachtou Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
071712 24.02.2007 Poslední led
závod se neuskutečnil nebyl led
Dn-3C,Dn-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
074291 01.03.2007 ABeam Cup 470 women Yokohama, Japonsko Yokohama, Japonsko
074202 06.03.2007 Split Olympic Sailing Week
ISAF GRADE 3
Fin-6iz Split, Chorvatsko Valná hromada
074203 14.03.2007 Expert Olympic Garda
ISAF GRADE 2
Fin-7iz Riva Del Garda Valná hromada
074265 14.03.2007 SP Garda RS:X-7iz Itálie
074292 23.03.2007 Barcelona Olypics Sailing Week 470, Finn, Las, RS:X, Laser Rad. Barcelona, ESP
074299 24.03.2007 Pharo regatta Laser radial Barcelona
074248 27.03.2007 XI. Uskršnja regata Orc-5iz Vodice, Chorvatsko JK ANA Jezera + PBZ Leasing
074293 30.03.2007 HRH Princess Sofia Trophy 470, Finn, Las, RS:X, Laser Rad. Palma de Majorka, ESP
072101 31.03.2007 Team racing regata
ZÁVOD ZRUŠEN z rozhodnutí pořadatele !!!
Tmr-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
074204 31.03.2007 TORBOLE EUROPE MEETING Evr-5iz Lado di Garda - Itálie Valná hromada
074208 04.04.2007 Isola spring cup
LAS GRADE 3, 470 GRADE 2, LAR-W GRADE 3
420-5iz,Lar-5iz,Las-5iz Isola Valná hromada
074205 05.04.2007 Lake Garda Meeting Q-5iz Garda - Itálie Fraglia Vela Riva
074212 05.04.2007 Laser Europa Cup L47-5iz Hyeres Coych
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Evr-1 Rybnik - Polsko Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
AR
074211 06.04.2007 Easter Regatta Portorož 2007 Q-5iz Portorož, Slovenia JK Pirat
074297 06.04.2007 Semaine Nautique Internationale MEL24-5iz Marseille, Francie Societe Nautique de Marseille
071713 07.04.2007 Jarní pohár Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
072102 10.04.2007 Půlroční maratón
závod se z technických důvodů nekonal
Cad-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
073207 12.04.2007 Mistrovství Evropy- Raceboard Raceboard Bandol, Francie Socite Nautique de Bandol
079901 13.04.2007 Slovak Sailing match Race MR-6mm Portorož - Slovinsko Valná hromada
AR
074214 13.04.2007 Puchar Elektrowni Rybnik Evr-3iz Rybnik - Polsko Valná hromada
074229 13.04.2007 Memorijal Branko Tudor Q-4iz Krk, Chorvatsko JK Plav Krk
074230 13.04.2007 Trofeo Rosetti IMS A, IMS B Ravenna, Itálie Circolo Velico Ravennate
072103 14.04.2007 Memoriál Hynka Švédy
ZÁVOD ZRUŠEN - Evr-3M přesunut na 07-2121
Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
071101 14.04.2007 Memoriál Dr. Štěpána Cad-2, Fb-2, Q-2, 420-1, Evr-1, Pir-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
071401 14.04.2007 Bohemia regata Fb-3C,L47-3C,Las-3C,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
071714 14.04.2007 Pohár HAAS+SOHN Fin-4P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
072301 14.04.2007 Jarní rozcvička Q-2,Evr-1 štěrkovna Otrokovice Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
072401 14.04.2007 Jarní závod Fb-2,L47-2,Evr-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
072104 18.04.2007 Závod pod záštitou myšlenky Piera de Cou Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
074289 20.04.2007 Semaine Olympique Francaise OH tridy Hyeres, Francie
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Cad-3C,FB-2,Las-2 Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
AR
071301 21.04.2007 Slavoj cup
změna koef. u LT Evr a Q
Evr-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Vau-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
071601 21.04.2007 Cena Roudnice Lar-4P,Fin-3C,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Evr-3C,Q-3C,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
072402 21.04.2007 Cena Olešné Q-3M,Evr-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
AR
074206 21.04.2007 United 4 Sailing L47-4iz,Q-5iz Workum, NL Valná hromada
074209 21.04.2007 Kornaty Cup 2007 - Austria Race Throphy Orc-5iz Murter - Chorvatsko YC Kornati Murter
074231 21.04.2007 Zlarinska regata ORC, Open Zlarin, Chorvatsko YC Val Šibenik a YC Zlarin
074236 21.04.2007 Puchar Optimista - Crewsaver CUP Q-3iz Rybnik - Polsko Elektronika Rybnik
074266 21.04.2007 SP Hyeres RS:X-8iz Hyeres
073101 23.04.2007 ME WS KURZ Rac-10me ESP ESP
071516 26.04.2007 Kontrolní závod
doplněno do CTL dne 11.04.2007
Evr-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
071202 28.04.2007 Jarní vítr Fin-2,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
071302 28.04.2007 Modrá stuha Světa Pir-4P,Evr-1,Q-1 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
071402 28.04.2007 Jarní závod I. Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
071501 28.04.2007 I. Jesenický maratón Fun-3D,Rac-3D Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
071715 28.04.2007 Baban cup I. Fin-3C,420-3C,420-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
072105 28.04.2007 Putovní pohár Cad-3M,L47-3M,Las-3M,T24-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
072201 28.04.2007 Jarní závod Evr-3M,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
074003 28.04.2007 Mistrovství Rakouska Evr-6mm,Lar-6mm,Las-6mm Neusiedler see YC Podersdorf
074244 28.04.2007 Křišťálový pohár Q-3iz Senec - Slovakia YC Slovan
074101 29.04.2007 Slovak Sailing Week
potvrzeno HJS
Orc-5ip Kremik - Chorvatsko YC Šibenik, Club VAL
072106 04.05.2007 Pálavská regata Home Credit 420-5mz,470-5mz,Evr-5mz, Fin-5mz,Lar-5mz,Las-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
074213 04.05.2007 Puchar Arki L47-5iz Gdynia, Polsko Arka Gdynia
071204 05.05.2007 Pohár SOSIOS Evr-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
071303 05.05.2007 Modrá stuha Bezdreva
změna koef. u LT Evr a Q
Pir-5mz,Pir-4P,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
071603 05.05.2007 Cena Oldřichova Evr-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
072002 05.05.2007 Jarní pohár WCVD Fun-3C,Fun-3M,Rac-3C,Rac-3M Velké Dářko Windsurf Club Velké Dářko
AR
072107 05.05.2007 To je celá, to je půl ? T24-4P,Vau-4P,Cad-3M,Q-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
074207 05.05.2007 United 4 regatta Cad-4iz,L47-4iz,Q-5iz IJsselmeer off Medemblik Valná hromada
072003 06.05.2007 Euroregata
potvrzeno HJS
Nj-1,Orc-1 Biograd - Chorvatsko NYC Jihlava
AR
074102 06.05.2007 Junácká pasovačka
potvrzeno HJS
Orc-5ip Milna - Chorvatsko SANY východ
AR
074225 06.05.2007 Pornichet Select OT-5iz Pornichet, Francie CNBPP
071122 11.05.2007 Melges Tour I. M24-4P Lipno Valná hromada
AR
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Cad-5ip Kiekrz (PL) ŻLKS Poznań-Kiekrz
071206 12.05.2007 Malá cena Berounky
závod se neuskutečnil - nízký stav vody
Evr-1,Q-1 Berounka Dobřichovice Sokol Dobřichovice
071102 12.05.2007 Cena Modřan
uskuteční v náhradním termínu - bude upřesněno
420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
071103 12.05.2007 Memoriál Burgermeistra 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
071403 12.05.2007 Okresní přebor Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
071502 12.05.2007 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rsx-3R Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
AR
071716 12.05.2007 Memoriál Ing. Böhma 470-4P,Pir-3C,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
071717 12.05.2007 Jarní hrádecký trojúhelník Rac-1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
AR
071801 12.05.2007 Jarní premiéra I. + KP
závod se USKUTEČNÍ
Evr-4P,L47-4P,Q-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
072108 12.05.2007 Pavlovská regata Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,T24-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
072302 12.05.2007 Májový vítr Evr-2,Q-2 štěrkovna Otrokovice Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
072403 12.05.2007 Santi Cup Rac-4K,Rac-3M,Fin-2,Rac-2,420-1,Evr-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
074258 13.05.2007 IZOLA CUP ORC Izola, Slovinsko Yacht Club Austria
074257 14.05.2007 AUSTRIA CUP ORC-3iz Izola, Slovinsko Yacht Club Austria
072109 16.05.2007 Závod pod záštitou myšlenky Fair-Play Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
074010 18.05.2007 CAMPEONATO NAZIONALE IMS IMS A, IMS B Albarella, Itálie Il Portodimare Padova
074224 18.05.2007 Demi-Clé 650 OT-5iz Locmiquelic, Francie Demi Clé, Locmiquelic
071802 19.05.2007 Jarní premiéra II. + KP
závod se neodjel - BEZVĚTŘÍ
420-4P,Fb-4P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
072202 19.05.2007 Olomoucká regata
závod se neodjel - BEZVĚTŘÍ
Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
071105 19.05.2007 Pirátská sekyrka
pro KAJ - VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
071106 19.05.2007 Regata mládeže Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
071207 19.05.2007 Květnová regata
změna koef. pro LT Finn
Fin-2,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
071304 19.05.2007 Lipno marathon 2007
pro KAJ povolen VPOZ
Caf-4P,Orc-4P,Kaj-1 Lipno YC Lipno nad Vltavou
AR
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Lar-4P,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
071404 19.05.2007 Štít města Plzně Evr-1,Pir-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
071718 19.05.2007 Mem. Bruno Hámy Star-4P,Fin-2,Pir-2,Star-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
071719 19.05.2007 Příšovický trojúhelník VPOZ
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fin-1,Pir-1,OT-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
071901 19.05.2007 Jarní závod
doplněna LT 420-1
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,420-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
072110 19.05.2007 Věstonická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
072303 19.05.2007 Krajský přebor Evr Zlín Evr-4K,Q-1 štěrkovna Otrokovice Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
072404 19.05.2007 Mistrovství Moravy a Slezska Pir-4K,Pir-3M,Evr-2,Q-2,Rac-2, Petrův rybník Yacht Club Krnov
AR
072405 23.05.2007 Kontrolní závod I. (VPOZ)
pro všechny třídy VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
074264 23.05.2007 SP Holand RS:X-8iz Medenblick
074290 23.05.2007 Holland Regatta OH tridy Medemblik, Holandsko
073201 24.05.2007 World Master Finn Championship Fin-10ms Murcia, Spain C.A.R. Los Alcazares
074210 25.05.2007 Croatia Cup IMS-3iz Punat - Krk, Chorvatsko JK Punat
074221 25.05.2007 Spring Cup Evr-3iz Neusiedlersee, Rakousko Union Yacht Club Neusiedlersee
071338 26.05.2007 Sportboats Cup I.
závod se neuskutečnil - bez závodníků
Caf-4P,Orc-4P Lipno Yacht Club Kovářov
072304 26.05.2007 O hanáckó klobáso (KP) Las-4K,Vau-4K,Evr-2,Q-2 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
071107 26.05.2007 Závod kajutových lodí Kaj-2,Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
071514 26.05.2007 Luky regata Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
071720 26.05.2007 Sdružený krajský přebor Star-4P,420-4K,470-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Pir-4K,Star-4K,420-3C,Fb-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
071902 26.05.2007 Memoriál Tomáše Dymáka
doplněna LT 420-1
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,420-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
072111 26.05.2007 Mistrovství ČR Tmr-6mr,Tmr-4P,T24-3M, Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
072112 26.05.2007 Raceboard Teamracing Tmr Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
072113 26.05.2007 Velká cena YC Dyje L47-4P,Lar-4P,Q-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
072406 26.05.2007 Hornický kahan 420-3M,Evr-3M,Fb-3M,L47-3M,Las-3M,420-2,Fb-2,L47-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
074216 26.05.2007 Nordseewoche - Ergebnis Cuxport Cup Ims-3iz Cuxhaven Valná hromada
074217 27.05.2007 Nordseewoche-BHF-Bank-Cup Rund Helgoland Ims-3iz Helgoland Valná hromada
074218 28.05.2007 Nordseewoche - Hanseboot Acht Ims-2iz Helgoland Bernd Jörg
074219 28.05.2007 Nordseewoche - Helgoland-Cuxhaven Ims-2iz Helgoland Valná hromada
074103 31.05.2007 Mistrovství ČR - Course racing
změna termínu !!!
Fun-6mr,Fun-4P Garda, Itálie Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
073115 01.06.2007 ME 470-M
závod bez účasti závodníků z ČR
470-10me GRE Valná hromada
073102 01.06.2007 ME FIN Fin-10me HUN HUN
073103 01.06.2007 MEJ FIN Fin-8me HUN HUN
073104 01.06.2007 ME LASER-M Las-10me FRA FRA
073105 01.06.2007 MEJ LASER-M Las-8me FRA FRA
073114 01.06.2007 ME 470-W 470-10me GRE GRE
071306 02.06.2007 Krajský přebor Jč.kraje Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,Vau-4K,Lar-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
071405 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Pir-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
071503 02.06.2007 Krajský přebor
změna termínu a pořadatele
420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,L47-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Evr-4K,Q-4K,Vau-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici
pro LT KAJ VPOZ
Cad-4P,Las-4P,T24-3M,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
072203 02.06.2007 Jarní Sokolská regata L47-4K,Q-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
072407 02.06.2007 Velká cena Ostravy Fb-4K,Q-4K,Fb-3M,420-2,Evr-2,L47-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
AR
074220 02.06.2007 Rossdeutscher-Arnoldi-Wettfahrt Q-2iz Berlin YC Berlin
074242 02.06.2007 Goldener Opti in Kiel, Schilksee Q-5iz Kiel - Schilksee - Deutschland TSV Schilksee
074259 02.06.2007 Majstrovstva oblasti Rac-3iz Domaša - Slovensko JK Prešov
071108 03.06.2007 Mistrovství ČR - Stylová regata
potvrzeno HJS
Bav42-6mr,Orc-5ip Biograd - Chorvatsko Sportovní klub YACHTING STYL
AR
072408 06.06.2007 Kontrolní závod II. (VPOZ)
pro všechny třídy VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
074223 07.06.2007 Tropheé Marie-Agnes Péron OT-5iz Douarnenez, Francie Winches Club
072204 09.06.2007 Putovní pohár Plumlova
Závod se neuskutečnil
Evr-2,Q-2 Plumlov Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
AR
071307 09.06.2007 Cena Šumavy Evr-4P,Fd-4P,L47-4P,Las-4P,Q-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071406 09.06.2007 Cena Kooperativy Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1,Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
071605 09.06.2007 Hop regata 420-4P,Cad-4P,Fb-4P,420-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
071721 09.06.2007 Baban cup II. Fin-3C,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
072004 09.06.2007 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
072115 09.06.2007 Jarní závod
pro LT KAJ VPOZ
Vau-2,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
072305 09.06.2007 O pohár DDM Sluníčko Evr-2,Q-2 štěrkovna Otrokovice Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
074267 12.06.2007 32 Optimist d´Argento Q-5iz Torbole Garda Circolo vela Torbole
071803 15.06.2007 Odysseův pohár I. - noční závod
VPOZ
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
071104 16.06.2007 8. Barrandovský pohár
pro LT Kaj - VPOZ
Kaj-1 Kožlí u Orlíka, Orlická přehrada YC BARRANDOV
071308 16.06.2007 Modrá stuha
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Tor-4P,Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Evr-3C,Q-3C,Lar-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
071310 16.06.2007 Frymburský pohár Fin-4P,Tor-4P,F20-1 Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
071504 16.06.2007 Modrá stuha
změna termínu !!!
Kaj-4P Hracholusky SK PASÁT námořní jachting o.s.
AR
071606 16.06.2007 Česká brána Kaj-4P,Kaj-3D,OT-3D,Pir-3D,Vau-3D,Kaj-2,Vau-2 Labe Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
071607 16.06.2007 Cena Damet Fb-4P,Lar-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
071722 16.06.2007 Bohemia Cup Star-5mz,Pir-4P,Star-4P,Pir-2,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
071804 16.06.2007 Odysseův pohár II.
VPOZ
420-1,Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
071903 16.06.2007 O perníkovou chaloupku
doplněna LT 420-1
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,420-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
072005 16.06.2007 Jarní cena Dářka Rac-4K,Fun-3M,Rac-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
072409 16.06.2007 Pohár Radegastu
LT Fin-4K přesunuta na závod 072403
Evr-4K,L47-4K,Las-4K,Q-3M,420-2,Fb-2 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
073128 16.06.2007 ME NJ (IMS) Ims-10me,Ims-6mr Cres - Chorvatsko Valná hromada
074222 16.06.2007 Prolog závodu MiniFastnet OT-5iz Douarnenez, Francie Winches Club
074227 16.06.2007 Kiel Week
ISAF GRADE 1
470-8iz,Fin-8iz,LaR-8iz,Las-8iz,Rsx-8iz,24M-5iz,420-5iz,FD-5iz,Lar-5iz Kiel Valná hromada
072116 20.06.2007 Závod pod záštitou myšlenky Lence Armstr Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
072410 20.06.2007 Kontrolní závod III. (VPOZ)
pro všechny třídy VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
071109 23.06.2007 Regata Sasanek
pro KAJ VPOZ
Kaj-4K,Kaj-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1,Vau-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
071209 23.06.2007 6. Mem. Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,Fin-3C,L47-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2 Orlík YC Neratovice
AR
071311 23.06.2007 24 hodin NON-STOP
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-3V,Kaj-1 Lipno Yachtclub Lipno
AR
071312 23.06.2007 Bali Cup Q-4P,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
071608 23.06.2007 Regata Lovosic Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
AR
071723 23.06.2007 Star Cup Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
072117 23.06.2007 Krajský přebor
změna koef. pro LT Vau, přebor KSJ21 na 072118
T24-4P,Evr-4K,Fin-4K,L47-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
072118 23.06.2007 Vranovský vítr
pro LT KAJ VPOZ, doplněn koef. Vau-4K
Vau-4K,Vau-2,Kaj-1,Star-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
072411 23.06.2007 Mladý vítr Evr-3M,Fb-3M,Fin-2,L47-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
AR
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Cad-5ip Fertő tó, Hungary Soproni Építők Sk.
077001 23.06.2007 Pohár Rozkoše
změna termínu !!!
Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P Rozkoš Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
AR
071210 25.06.2007 Přebor středočeského kraje 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K Přehrada Orlík YC Neratovice
AR
071211 27.06.2007 Přebor ČOS - dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Přehrada Orlík T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
073106 28.06.2007 MS LASER-M Las-12ms POR POR
073107 28.06.2007 MS LASER RADIAL-W Lar-12ms POR POR
073108 28.06.2007 MS 470-W 470-12ms POR POR
073109 28.06.2007 MS 470-M 470-12ms POR POR
073110 28.06.2007 MS FIN Fin-12ms POR POR
073112 28.06.2007 MS RSX Rsx-12ms POR POR
074233 28.06.2007 2007 europacup a youth grand prix Las-5iz,Lar-5iz,L47-5iz Attersee-AUT UNION YACHT CLUB ATTERSEE
074104 29.06.2007 Mistrovství ČR - slalom Fun-6mr Lefkáda, Řecko ČWA + Sweet Water
072412 30.06.2007 Bobova regata
Závod ZRUŠEN bez náhrady !!!
Q-2 Petrův Rybník Yacht Club Krnov
073113 30.06.2007 ME RSX
závod bez účasti závodníků z ČR
Rsx-10me CYP Valná hromada
071313 30.06.2007 Radavská regata
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Fd-6mr,420-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4K,Fd-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071315 30.06.2007 Andrle Mobil
změna počtu dní správně 2 dny !!!
Pir-4P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
071407 30.06.2007 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
072006 30.06.2007 Šilhánkův memoriál Evr-4P,Lar-4P,Vau-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
072119 30.06.2007 Veteran Cup Rac-3R Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
074232 30.06.2007 15.offene Brandenburgische Meisterchaft Fin-3iz Schwielochsee SG Schwielochsee
074235 30.06.2007 Optimist Schwerpunkt um den seepferde Q-4iz, Atteersee Austria SCK Attersee
074237 30.06.2007 Majstrovstvá oblasti Q-3iz Liptovská Mara Jachtklub Liptovská Mara, ředitel: Maria
074246 30.06.2007 ČTK 253 - Majstrovstvá oblasti EUR, KJ, OPT Liptovská Mara TJ Fatran
074254 30.06.2007 INTERCUP 2007 Q-3iz Rostock, Warnemünde Yachtclub Warnow e.V.
073118 01.07.2007 ME EVROPA-M
závod bez účasti závodníků z ČR
Evr-10me ESP Valná hromada
073119 01.07.2007 ME EVROPA-W Evr-10me ESP ESP
074268 02.07.2007 Goldener Opti 2007 Q-5iz Kiel Německo TSVS
072009 04.07.2007 Závod mladých nadějí I. Evr-1,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR 420-6mr,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071317 05.07.2007 Mistrovství ČR Pir-6mr Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
AR
071408 05.07.2007 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
071337 06.07.2007 Central Europien Cadet Cup Cad-5ip Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071805 07.07.2007 4 hodiny Rozkoše
VPOZ (8.7.2007 náhradní den)
Evr-1,Kaj-1,Las-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
AR
072007 07.07.2007 Bambusová regata Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
072139 07.07.2007 Modrá stuha
pro LT Kaj - VPOZ
Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
072423 07.07.2007 Bermuda Cup Evr-1,Fd-1,Fin-1,Kaj-1,Las-1 Slezská Harta JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
074234 07.07.2007 Kreismeisterschaft Opti für Nordfrieslan Q-3iz Friedrichstadt Segel Club Friedrichstadt
072010 09.07.2007 Závod mladých nadějí II. Evr-1,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
AR
073123 10.07.2007 MEJ OPTIMIST Q-8me GRE GRE
074260 11.07.2007 57. Intervela Fin-7iz Lago di Garda - Itálie Fraglia Vela Riva
073129 12.07.2007 MSJ ISAF Lar-10ms CAN CAN
074295 12.07.2007 Trofeo SM de la Reina IMS Open, IMS570, IMS670,..... Valencia, Spain Real Club Nautico de Valencia
071409 13.07.2007 Závod nadějí (uzavřený závod) Evr-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
074004 13.07.2007 Mezinárodní mistrovství Slovenska 420-6mm Sľňava - Slovensko TJ Tatran Bratislava
074241 13.07.2007 70 Warnemunde Woche Fin-5iz Warnemunder, Mittelmole Warnemunder Segel-club e.V.
071318 14.07.2007 Prázdninový závod
doplněna LT Evr-2
Evr-,L47-2,Pir-2,Q-2,Vau-2 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
071505 14.07.2007 Sdružený krajský přebor Fun-4K,Rac-4K,Rsx-4K,Fun-3C,Rac-3C Jesenice TJ Loko Cheb
AR
071904 14.07.2007 Setkání finařů na Seči
VZOP
Fin-1,Q-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
072120 14.07.2007 Pohár Jedovnic
změna termínu a místa konání !!!
Q-3M Velké Dářko Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
AR
072413 14.07.2007 Modrá stuha Českého Těšína
doplněna LT Fin-4K
Fin-4K,420-2,Evr-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
AR
074245 14.07.2007 Open Sail Simrad B&G OT-5iz Locmiquélic, Francie Open Sail
074284 14.07.2007 Sommer-Regatta Finn Walchensee SCLW
077002 14.07.2007 Sportboat Cup III. Caf-4P,Orc-4P Slapy Asociace Lodní třídy Café 24
AR
073116 16.07.2007 MS EVROPA-M Evr-12ms NED NED
073117 16.07.2007 MS EVROPA-W Evr-12ms NED NED
074239 18.07.2007 10TH INTERNATIONAL MELGES WEEK - TROFEO M24-5iz Torbole Circolo Vela Torbole
074279 18.07.2007 Torbole Week Melges 24 Melges 24 Torbole, Itálie Circolo Vela Torbole
079902 19.07.2007 ME EUROSAF - MATCH RACING Mr-10me Sopoty - Polsko Valná hromada
AR
073202 20.07.2007 Europeans Championship Laser 4.7 L47-8me Dun Laoghaire, Ireland National Yacht Club
071319 21.07.2007 Bezdrevský Maraton Pir-3D,Vau-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
071410 21.07.2007 Letní závod Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1,Pir-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
071515 21.07.2007 Sranda oupen
VPOZ
Fun-1,Rac-1,Rsx-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
073121 21.07.2007 MSJ 470-M 470-10ms BUL BUL
073122 21.07.2007 MSJ 470-W 470-10ms BUL BUL
074240 21.07.2007 National Fireball - France Fb-6mm CN Diélette - Port Diélette 50340 Flaman National Fireball Francaise
077003 21.07.2007 Sportboat Cup IV. Caf-4P,Orc-4P Slapy Asociace Lodní třídy Café 24
AR
073127 22.07.2007 MSJ OPTIMIST Q-10ms ITA Valná hromada
074238 22.07.2007 MELGES24 LONG DISTANCE M24-5iz Torbole Circolo Vela Torbole
073120 24.07.2007 ME 420
závod bez účasti závodníků z ČR
420-10me TUR Valná hromada
072414 27.07.2007 45. Beskydská regata Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5ip,Las-5ip,Lar-5ip,Q-5ip,L47-4P,Fin-2 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
AR
073124 27.07.2007 MS LASER RADIAL-M Lar-12ms NED Valná hromada
073125 27.07.2007 ME LASER RADIAL-W Lar-10me NED NED
073126 27.07.2007 MSJ LASER RADIAL Lar-10ms NED Valná hromada
071212 28.07.2007 Prázdniny v půli
závod pouze na 1 den !!!
Las-2,Fin-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
071320 28.07.2007 Pohár Imego
doplněna Evr-1
L47-2,Pir-2,Vau-2,Evr-1,Q-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
071411 28.07.2007 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
071412 28.07.2007 Letní Vánoční regata T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
072140 28.07.2007 Vytrvalostní závod
pro LT Kaj - VPOZ
Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Cad-6mm Pwllheli, GBR Pwllheli Sailing Club
074006 28.07.2007 Volvo Musto Optimist Nationals Q-6mm Weymouth and Portland National Sailing Weymouth and Portland National Sailing
074262 28.07.2007 SP Fuerteventura Fun-8iz slalom Fuerteventura
071208 29.07.2007 Kontrolní závod
závod se neodjel - bezvětří
Fin-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
074251 30.07.2007 Suddeutsche Meisterschaft Fin-4iz Tegernsee YC Tegernsee
073130 01.08.2007 ME WS SLALOM
ME se v letošním roce nekonalo
Fun-10me TUR Valná hromada
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Cad-10ms Pwlhelli Pwlhelli Sailing Club & ICC
074001 03.08.2007 Mistrovství SR 470-6mm,Q-6mm,470-5ip,Evr-5ip,Q-5ip Orava - SVK YC Martin - SVK
072415 04.08.2007 Yacht Tenis Regata Pir-3M,Rac-2,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
071213 04.08.2007 24 Kaj-3V Slapy u kapličky Lodní klub Štěchovice
AR
071321 04.08.2007 Cena Domanína Fb-3C,L47-3C,Las-3C Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
071322 04.08.2007 Pohár YC DIM
změna koef. pro LT Evr a Q
Pir-3C,Evr-1,Q-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
071506 04.08.2007 Femina regata
změna termínu !!!
Evr-3R(ženy),Q-3R(ženy),Evr-1,Fun-1,Q-1,Rac-1 Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
AR
071507 04.08.2007 Senior Cup Pir-3R,420-2 Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
AR
073203 04.08.2007 MS třídy 2.4 mR T24-12ms Kolding - Dánsko YC Kolding
074255 05.08.2007 TROFEO 4 LAGHI Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
074007 06.08.2007 MMSR Europa Evr-6mm,Q-3iz Liptovská Mara - Slovensko Valná hromada
074247 06.08.2007 CAPITOL CUP II. INTERNATIONAL ISTANBUL Q-5iz Istanbul Yelken Kulubu Istanbul Yelken Kulubu
074250 07.08.2007 Letná Bobria regata Evr-3iz Liptovská Mara YC Limar
073132 08.08.2007 MEJ 420 420-8me NED Valná hromada
073133 08.08.2007 MEJ 470-M 470-8me NED Valná hromada
073134 08.08.2007 MEJ 470-W 470-8me NED Valná hromada
074263 08.08.2007 SP Mallorca Rsx-7iz Mallorca Valná hromada
074256 09.08.2007 ORA CUP ORA Q-5iz Lago di Garda Circolo Vela Arco
071124 10.08.2007 YFA Melges Tour - Hodně štěstí M24-4P Lipno Valná hromada
AR
071724 10.08.2007 Mistrovství ČR Star-6mr,Fd-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
074105 10.08.2007 Mistrovství SR Vau-6mm,Vau-5iz,Vau-4P Liptovská Mara ALT Vau + SVK - YC Fatran
071508 11.08.2007 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rsx-5mz Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
071323 11.08.2007 Optík regata Q-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
071324 11.08.2007 Bezdrevský Kapr 420-3C,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
AR
071325 11.08.2007 Třeboňské léto Evr-1,Lar-1,Q-1 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
071413 11.08.2007 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,Vau-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
072121 11.08.2007 Veletržní regata
Evr-3M přesunuta ze závodu 07-2103
Cad-3M,Evr-3M,Fin-3R,L47-3M,Las-3M,T24-3M,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
073135 11.08.2007 MEJ EVROPA-W Evr-8me FRA Valná hromada
073139 11.08.2007 MEJ EVROPA-M Evr-8me Bisscarosse-Francie Valná hromada
073204 11.08.2007 IMS WORLD CHAMPIONSHIP IMS A, IMS B-12ms Hanko, Norsko Royal Norvegian Yacht Club
074012 11.08.2007 Mezinárodní Mistrovství Rakouska 2007 Pir-6mm Attersee Sportverain Weiregg am Attersee
074287 11.08.2007 5.int.Summer Sail Challenge Q, Las, LaR,420, Evropa,Zoom 8 Mattsee- Rakousko UYC Mattsee
074261 12.08.2007 XI. Moscow International Regatta Fin-5iz Moskva - Rusko Moscow Sailing School
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Evr-2,Q-2,Vau-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
074281 13.08.2007 30. Engadin Surf Maraton WS-Open-5iz Silvaplana, Švýcarsko Surfcenter Silvaplana- Christian Mueller
071205 14.08.2007 Župní přebor
změna termínu a místa konání
Evr-2,Fb-1,Fin-1,Q-1 Orlík T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
071123 15.08.2007 YFA Melges Tour - Druhá šance M24-4P Lipno Valná hromada
AR
071611 15.08.2007 Dálková plavba Evr-3D,Q-3D,Vau-3D,Vau-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
073301 15.08.2007 Olympic Test Event 470, Finn, Las, RS:X, Laser Rad. Qingdao, CHN
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Evr-2,Q-2,Vau-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
072416 17.08.2007 Veteran Cup Laser
závod Z R U Š E N !!!!
Lar-5mz,Las-5mz,Fin-2 Žermanice Jacht club Frýdek Místek
073206 17.08.2007 International Melges 24 European Champio Melges 24, Farr 40 Neustadt, Německo NRV Marketing GmbH
072417 18.08.2007 Olešná regata
závod ZRUŠEN !!!
Evr-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
071613 18.08.2007 Cena Teplic
závod se neodjel - BEZVĚTŘÍ
Evr-2,Q-2,Vau-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
071110 18.08.2007 Modrá stuha Slap
pro KAJ VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
071326 18.08.2007 Modrá stuha Dvořiště Lar-3R,Las-3C,Evr-2,Pir-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
AR
071327 18.08.2007 Mistrovství ČR Caf-6mr,Kaj-6mr,Orc-6mr,T24-6mr,Caf-4P,Orc-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071340 18.08.2007 Prázdninové předhánění
pro LT KAJ - VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Poš. Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071414 18.08.2007 Cena Lokomotivy Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
071614 18.08.2007 Nechranická buchta Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3C,Rac-3C Nechranice - Lomazice Sportklub Lomazice
AR
071905 18.08.2007 Modrá vlajka Seče
doplněna LT 420-1
Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,420-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
AR
072205 18.08.2007 Modrá stuha Plumlova
změna termínu !!!
Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
AR
073111 18.08.2007 MSJ FIN Fin-10ms Moskva - Rusko Valná hromada
074009 18.08.2007 Junior Danmarks Mesterskab Q-6mm Dánsko Skovshoved Sejlklub
074249 18.08.2007 Fireball Warm-Up Fb-5iz Lago di Garda - Riva del Garda, ITA Fraglia della Vela Riva
074282 18.08.2007 Coppa Patella Finn-4iz Traunsee UYC Traunsee
073136 20.08.2007 MS SAIL (Teamracing)
závod bez účasti závodníků z ČR
Tmr-12ms West Kirby, Anglie Valná hromada
074269 21.08.2007 Olympic Talent Regatta MR Maďarska Q Q-6mm Kestzthely Balaton Maďarsko Valná hromada
072122 23.08.2007 Mistrovství ČR Rac-6mr,Fun-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
074252 23.08.2007 Evropský pohár Lar-5iz,L47-5iz Puck-POL Valná hromada
074274 23.08.2007 Alpine Challenge - International Week Fb-5iz St. Moritz - SUI Segelclub St. Moritz
074008 24.08.2007 International Ostereichische Staats Meis Fin-6mm Attersee Union-Yacht-Club Attersee
071509 25.08.2007 Porcelán Cup Evr-2,Las-2,Q-2,Fin-1,Lar-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
071214 25.08.2007 Letní závod mládeže
změna koef. pro LT Fb
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2, Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
071215 25.08.2007 Truc regata Kaj-3D Slapy - Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
AR
071328 25.08.2007 Avar Cup
pouze pro kaj koef. 1 - VPOZ
Caf-4P,Kaj-4P,Orc-4P,T24-4P,Tor-4P,Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071329 25.08.2007 Radavský pohár Kaj-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
AR
071615 25.08.2007 Optimistický veterán VPOZ OT-1 Žernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
072123 25.08.2007 Memoriál Dušana Vaculky
pro LT KAJ VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
072124 25.08.2007 Dálková plavba
pro LT KAJ VPOZ
Vau-3D,Star-3D,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
072206 25.08.2007 Prázdninová regata
koef. Fin-4K přesunut ze závodu 07-2202
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
073137 26.08.2007 ME PIRAT Pir-10me GER Valná hromada
073138 26.08.2007 MS FIREBALL Fb-12ms SUI Valná hromada
071216 27.08.2007 Táborová regata
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Evr-1,FB-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
071330 27.08.2007 Mistrovství ČR - TMR Q Tmr-6mr (na vlastních lodích Q, děti do 15 let) Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071217 29.08.2007 Táborová regata II
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Evr-1,FB-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
071331 30.08.2007 Mistrovství ČR - Lipno Regatta
okruh ALFA 071381, okruh BRAVO 071382
470-6mr,Fin-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Q-6mr,470-5ip,Q-5mz,420-4P,470-4P,Evr-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
071339 30.08.2007 Veteran Cup Laser Lar-5mz,Las-5mz Lipno - Jestřábí Asociace lodní třídy Laser, z. s.
AR
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa)
ubytování JK Černá v Poš.
L47-6mr,Q-6mr,Evr-4P (závod pro LT Evropa 31/8 - 2/9) Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
AR
071382 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Bravo)
ubytování hotel Jestřábí
470-6mr,Fin-6mr,Las-6mr,420-4P Lipno - Jestřábí YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
074011 31.08.2007 Mistrovství Slovenska Rac-6mm Domaša - Slovensko SAW
072138 01.09.2007 Kutálkův memoriál
pro LT KAJ VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
071111 01.09.2007 Regata Laguna
pro KAJ VPOZ
Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
071218 01.09.2007 Hurá do školy Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
071332 01.09.2007 Mistrovství ČR Tor-6mr,Tor-4P,F20-1 Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
AR
071415 01.09.2007 Apollo
přesun koef. pro LT Fin-2 za neodjetý závod
Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
AR
071510 01.09.2007 Modrá stuha Jesenice Evr-2,Lar-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
071616 01.09.2007 Labský pohár Kaj-2 Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
071725 01.09.2007 Závod o kapitánskou dýmku Star-4P,Pir-3C,Star-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
AR
071726 01.09.2007 Cena Příšovic VPOZ
pro všechny třídy VPOZ
Cad-1,Fin-1,Pir-1,OT-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
AR
071727 01.09.2007 SKI regata Fun-1,Rac-1 Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
AR
071906 01.09.2007 Memoriál Františka Ehla Fd-4P Otmuchov TJ Lanškroun - Vodní sporty
072125 01.09.2007 Krajský přebor Rac-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
AR
072126 01.09.2007 Gagan regata
pro LT KAJ VPOZ
Vau-4P,Kaj-1,Star-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
AR
073140 01.09.2007 MS WS SLALOM Fun-12ms FRA Valná hromada
071125 06.09.2007 Mistrovství ČR - Melges Tour IV. M24-6mr,M24-4P Lipno Valná hromada
AR
074301 06.09.2007 Sveti Nicola 2007 Laser, L radial, L 4,7, Optimist Pula Chorvatsko Jedriličarski klub VEGA Pula
073205 07.09.2007 Mistrovství světa handicapovaných 2.4mR, Skud 18, Sonnar Rochester, USA Rochester Yacht Club
074275 07.09.2007 Puchar Beskidow optimist,evropa,laser radial Tresna
072418 08.09.2007 Hornická regata
závod ZRUŠEN bez náhrady - nedostatek vody
420-4K,420-2,Fb-2,Fin-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
071112 08.09.2007 Memoriál Rosslera-Ořovského
změna termínu !!!
Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Pir-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
071113 08.09.2007 Pirátský šátek
pro KAJ VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
AR
071219 08.09.2007 Štít města Poděbrad Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
AR
071220 08.09.2007 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
071333 08.09.2007 Posladní vítr
doplněna LT Evr-1
L47-2,Pir-2,Q-2,Vau-2,Evr-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
AR
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu
všechny LT kromě Evr zrušeny,rozhodnutí pořadatele
Evr-3C Regent TJ Slovan Mariánské Lázně
AR
071617 08.09.2007 Sdružený krajský přebor Kaj-4K,Kaj-2 Žernoseky JO Slavoj Litoměřice, z.s.
AR
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia
doplněna LT Cadet
Pir-4P,Star-4P,420-3C,Cad-3C,420-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
072008 08.09.2007 Štít města Pardubic
doplněna LT Q-1
Fin-4P,Las-4P,L47-4P,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
072127 08.09.2007 Brněnský závod Cad-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
072128 08.09.2007 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-3M,Rac-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
072141 08.09.2007 Podzimní vítr
pro LT Kaj - VPOZ
Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
AR
072207 08.09.2007 Podzimní regata + Veterán Cup Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
AR
074253 08.09.2007 Puchar Beskidow - Interpuchar Evr-5ip Žywiec - Polsko Wiking - Zarzecze
072419 12.09.2007 Kontrolní závod IV. (VPOZ)
pro všechny třídy VPOZ
Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
071114 14.09.2007 Malá cena YFA
potvrzeno HJS
Bav42-5ip Biograd - Chorvatsko KSJ kraj Praha
AR
072129 14.09.2007 Mistrovství ČR Vau-6mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
074018 14.09.2007 OPEN POLISH OPTIMIST CHAMPIONSHIP optimist Kamien Pomorski UKŽ MOKIS Kamien Pomorski
071729 15.09.2007 Modrá vlajka MJ
BEZ ÚČASTI ZÁVODNÍKŮ
Star-4P,Fin-2,Pir-2,Star-2, Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
072420 15.09.2007 Burčáková regata
závod ZRUŠEN bez náhrady !!! - záplavy
Pir-3M,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
071416 15.09.2007 Modrá stuha Boleváku Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Las-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
071512 15.09.2007 Stříbrná plachetnice Q-4P Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
071618 15.09.2007 Cena Povodí Labe Kaj-2,Pir-2 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice
doplněna LT Lases 4.7 jako L47-4P
Evr-4P,Fin-4P,Las-4P,L47-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
072130 15.09.2007 Poslední vítr Slap
pro KAJ-1 povoleno VPOZ
Kaj-4P,Kaj-1 Slapy SC Testudo
AR
072131 15.09.2007 Modrý hrozen 470-5ip,420-4P,470-4P,Cad-4P,Fb-4P,Fd-4P,T24-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
072208 15.09.2007 Tvarůžková regata Rac-4K,Rac-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
072307 15.09.2007 Tulení závody, KP Q Zlín
změna termínu, zrušena LT Evr-1
Q-4K štěrkovna Otrokovice Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
072132 19.09.2007 Závod pod záštitou myšlenky Josefa Rössl Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
AR
074270 20.09.2007 PWA Sylt FUN slalom-8iz SYLT Nemecko PWA koef.8
074106 22.09.2007 Euro Saturn Cup 470-5ip,470-4P Slňava - Slovensko Slovensko
071121 22.09.2007 3. Pohár Vltavy
pro LT Kaj - VPOZ
Kaj-1 Kožlí u Orlíka, Orlická přehrada YC BARRANDOV
071115 22.09.2007 Mistovství ČR - Pohár Niké 2007
závod ZRUŠEN !!!
Orc-6mr,Orc-5ip Biograd - Chorvatsko YACHT CLUB SaS, z.s.
071620 22.09.2007 Cena Lučana
BEZVĚTŘÍ
Fun-4P,Rac-4P,Rsx-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rac-3C Nechranice Yacht Club Nechranice
AR
071221 22.09.2007 Cena Neumann Inst. Fin-2,Q-1,Evr-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
071513 22.09.2007 Švestková regata Lar-4P,Pir-4P,420-3C,Evr-3C,Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
AR
071730 22.09.2007 Baban Cup III. Fin-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
AR
071907 22.09.2007 Opatovický pohár
doplněna LT 420-1
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,420-1 Seč Yachtclub Pardubice
AR
072133 22.09.2007 Poslední vítr
přesun Cad-3M ze závodu 072138
Cad-4P,Vau-4P,420-3M,Fb-3C,Cad-3M,Q-2 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
072209 22.09.2007 Moravský pohár II. Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
072421 22.09.2007 IKAMONT Cup
koef. Q-2 přesunut ze závodu 072412
Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
074273 22.09.2007 FD - Cup - Eching Fd- Eching - Germany Echinger Segel - Club e.V.
074013 23.09.2007 Internationale Osterreichische Hochseeme ORC-6mm Chorvatsko,Kremik Austrian sailing federation
074296 27.09.2007 Campeonato Italiano d Altura IMS A, IMS B Pescara, Itálie Club Nautico Pescara
072306 28.09.2007 Modrá stuha řeky Moravy
závod ZRUŠEN !!!
Evr-2,Q-2 štěrkovna Otrokovice Lodní Sporty Kroměříž, JO
071222 28.09.2007 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
AR
072134 28.09.2007 Mistrovství ČR Evr-6mr,Lar-6mr,Fin-4P,Q-4P,T24-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
074271 28.09.2007 CECC Germany Cad-5ip Scharmützelsee, Germany Valná hromada
AR
074277 28.09.2007 Bavarian Masters 2007 RAC Chiemsee Německo RSC Chiemsee
071223 29.09.2007 52. Modrá stuha Berounky
závod se neodjel - bezvětří
Evr-1,Q-1 Berounka Dobřichovice Sokol Dobřichovice
072135 29.09.2007 Rapid Cup
závod ZRUŠEN - z technických důvodů
Rac-1 Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
071334 29.09.2007 Jihočeská žába
přesun koef. Pir-4P ze závodu 071513
Pir-4P,Pir-3C,Evr-2,Q-2 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka 420-2,Evr-2,Q-2, Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
AR
074272 29.09.2007 RS200 Youth Championship&RS400 Inlands RS200,RS400-6mm Rutland,VB Valná hromada
074278 29.09.2007 Chiemsee Inselmarathon RAC 9,5 Chiemsee Německo RSC Chiemsee
074283 29.09.2007 Chiemsee-Insel-Marathon WS-Open Chiemsee, Německo Surf Club Prien
074002 30.09.2007 SANY Audi Cup
potvrzeno HJS
Orc-6mm,Orc-5ip Biograd - Chorvatsko SANY
AR
074016 30.09.2007 Mistrovstvi Nemecka Fin-6mm Chiemsee DSV
074014 05.10.2007 Mistrovství Nizozemí olympijských tříd 2.4mR, Las,470,49er,Finn,Yngling,Star Medemblik, Nizozemí Yachtcentrum Medemblik
072136 06.10.2007 Memoriál Jana Sedláka
závod ZRUŠEN bez náhrady !!!
Cad-3M,Q-2,Vau-2,Evr-1,Fin-1,Las-1, Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
071116 06.10.2007 Cena Spartaku Modřan 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
AR
071126 06.10.2007 Melges Tour V. M24-4P Praha Valná hromada
AR
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Cad-3C,FB-2,Las-2 Pískovna Tišice YC Neratovice
AR
071225 06.10.2007 Pohár ČOS Evr-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
AR
071417 06.10.2007 Konec v Plzni
doplněna lodní třída FIN-2
Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Q-3C,Fin-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
AR
071622 06.10.2007 Modrá stuha Labe Kaj-3D,Kaj-2 Labe, Ústí - Zálezly TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
AR
072137 06.10.2007 Burčáková regata
pro LT KAJ VPOZ
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
AR
072142 06.10.2007 Modrá stuha Brněnské přehrady
pro všechny lodní třídy povoleno VPOZ
Cad-1,Kaj-1,Q-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
AR
072210 06.10.2007 Burčáková regata II.
přesunj koef. Q-2 ze závodu 072204
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
072422 06.10.2007 Cena BCMCHZ L47-4P,420-3M,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,420-2,Fb-2,Q-2 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
AR
074298 12.10.2007 1000 mil Ecker cup 2007 Nj-3iz Zadar-Katakolom-Samos Ecker Yachting
072308 13.10.2007 Poslední réčko
závod ZRUŠEN bez náhrady
Evr-2,Q-2 štěrkovna Otrokovice Lodní Sporty Kroměříž, JO
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP
pro Kaj-1 VPOZ
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K, Q-4K,420-3C,Cad-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
071118 13.10.2007 Vytrvalostní závod kajutových lodí Kaj-4P,Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
AR
071335 13.10.2007 Zbytek větru
změna koef. u LT Q
Evr-2,Lar-2,Pir-2,Q-2 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
071418 13.10.2007 Poslední vítr 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
AR
071623 13.10.2007 Zlatá sekyrka Fin-3C,Pir-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
AR
072212 13.10.2007 Evropa Cup
NOVÝ ZÁVOD - přesun koef. z 07-2204
Evr-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
077004 13.10.2007 MČR - 11.Česká námořní rally
potvrzeno HJS
Ela340-6mr,Ela333-5ip Biograd - Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
AR
074015 19.10.2007 Državno prvenstvo Fireball 2007 FB-6mm Izola, SLO JK Fireball & JK Olimpic, SLO
074280 19.10.2007 Joachim-Hunger-Geachtnis-Preis 2007 FD-3iz Berlin - Wannsee VSaW Berlin-Wannsee
071127 20.10.2007 Cena Avie
ZÁVOD ZRUŠEN - rozhodnutí pořadatele
420-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Poděbrady TJ AVIA Čakovice
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy 420-2,Cad-2,Evr-2,Pir-2,Q-2,Kaj-1 Vltava Praha Český Yacht Klub
071336 20.10.2007 Dálková plavba Letem Světem Evr-1,Lar-1,Pir-1,Q-1 Třeboň - Svět TJ Jiskra Třeboň
AR
072211 20.10.2007 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
AR
074276 20.10.2007 Inter Puchar, Rybnik L47-3iz Rybnik, Polsko TS-Kuźnia
074294 21.10.2007 Die Presse Business Cup ORC Open, ORC C, ORC T Trogir, Chorvatsko Mayer Yacht Charter
074305 25.10.2007 21th Int. European Opti Team Cup 2008 Optimist Wannsee, Berlin, Germany Potsdamer Yacht Club
074285 26.10.2007 Jesenski pokal Laser 4.7,Optimist Koper-SLO JK Jadro Koper
072309 27.10.2007 Mladý vítr Kroměříže
koef. Q-2 převeden ze závodu 072308
Evr-2,Q-2,Las-1,Vau-1 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
AR
074302 27.10.2007 TROFEO TORBOLI optimist Lago di Garda FRAGLIA VELA RIVA
073141 01.11.2007 MS WS KURZ Fun-12ms BRA Valná hromada
071120 03.11.2007 Velká cena Prahy TMR-4P Vltava Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
AR
074017 09.11.2007 IMS HRVATSKO PRVENSTVO IMS-6mm Murter, Chorvatsko YC Kornati Murter
074286 10.11.2007 Martinova regata Laser 4.7,Lar,Optimist,420 Izola-SLO JK Burja Izola
084319 30.11.2007 Go For Gold Regatta 470 Melbourne, AUS
071419 02.12.2007 Mikulášská regata Fb-1,Pir-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
074304 06.12.2007 St. Nicholas 2007 470– LASER – L RADIAL – L 4.7 &# PULA, Valsaline, Chorvatsko Jedriličarski klub VEGA Pula
081702 15.12.2007 Mistrovství ČR 2007
závod se neuskutečnil - nebyl led !!!
DN-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
074303 15.12.2007 Sydney International Regatta RS:X Sydney, AUS Yachting New South Wales
084332 15.12.2007 Sydney International Regatta 470-3iz Sydney, AUS
71382 20.12.2007 testovac9 finn plzen Valná hromada
081703 22.12.2007 Memoriál Pavla Harcuby
závod se neuskutečnil - nebyl led !!!
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
081704 29.12.2007 Severní vítr
závod se neuskutečnil - nebyl led !!!
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
081701 29.12.2007 Jardův pohár DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
081708 30.12.2007 Pohár 311. Perutě DN-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
AR
075101 31.12.2007 Plavba Shoestring 11.9 Nj-1 Indický oceán kpt. Petr Mužík
075102 31.12.2007 Plavba Christa 9.0 Nj-1 Balt, Severní moře, Kal.kanál Valná hromada
075103 31.12.2007 Plavba Viki 6.8 Nj-1 Středozemní moře kpt. Jiří Štýbr
075104 31.12.2007 Plavba Eternity 8,6 Nj-1 Balt kpt. Stanislav Bílek
075105 31.12.2007 Plavba Giovanna 12.94 Nj-1 Středozemní moře kpt. Lubomír Hofmann
075108 31.12.2007 Plavba Milna 6,5 Nj-1 Jadran kpt. Zdeněk Malý

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ