nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
061705 | 07.01.2006 | Cena Oldy Vintišky | DN-4P,DN-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
061706 | 14.01.2006 | Mistrovství ČR | DN-6mr | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
063125 | 19.01.2006 | Skandia Geelong Week | Nj, IMS, ORC | Geelong, Austrálie | Royal Geelong Yacht Club | |
061707 | 21.01.2006 | O putovní rockovou helmu
neodjeto - nepřízeň počasí |
DN-4P,DN-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
063181 | 25.01.2006 | Rolex Miami OCR | 470-4iz | Miami, Florida, USA | US Sailing | |
061708 | 28.01.2006 | Pohár Václava Hudce
neodjeto - nepřízeň počasí |
DN-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
061709 | 04.02.2006 | Pohár Máchova jezera | DN-4P,DN-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
061710 | 11.02.2006 | Velká cena DN
závod zrušen - sníh na ledě |
DN-4P,DN-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
061711 | 18.02.2006 | Pohár 311.perutě
závod zrušen - sníh na ledě |
DN-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
061712 | 25.02.2006 | Poslední led
závod zrušen - sníh na ledě |
DN-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
063116 | 14.03.2006 | Split Olympic Sailing Week 2006 | Fin-8ep | Split | YC Labud | |
063208 | 18.03.2006 | Banco Real Aniversario | NJ-4iz | Rio de Janeiro, Brasil | ICRJ | |
063101 | 20.03.2006 | Expert Olympic Garda 2006 | 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep,Las-8ep, | Garda, Itálie | Valná hromada | |
063182 | 23.03.2006 | Spring Cup Bandol | 470-8ep | Bandol | Francie | |
063210 | 30.03.2006 | Puchar elektrowni rybnik | L47-4iz | Rybnik - Polsko | UTEX-Ski Yachting | |
063112 | 04.04.2006 | North Sails Cup | Orc-4iz | Kreuzlingen | ||
063102 | 06.04.2006 | Mistrovství Evropy 2006 | LaR-10me | Riccione | Valná hromada | |
063001 | 07.04.2006 | Evropský pohár | Cad-5ip | Rybnik - Polsko | Valná hromada | |
061713 | 08.04.2006 | Jarní pohár
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - z důvodů ledu na M.J. |
Fin-2,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
062401 | 08.04.2006 | Jarní závod
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - změna CTL č.4 |
L47-2,Evr-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
061101 | 08.04.2006 | Memoriál dr. Štěpána
ZÁVOD ZRUŠEN !!! |
Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Pir-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
062139 | 08.04.2006 | Team racing (nominace WSG2006)
změna CTL č.3 - závod ZRUŠEN bez náhrady |
TR-4P | Brno | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
062301 | 08.04.2006 | Jarní rozehřátí | Evr-2,Las-2,Q-1 | štěrkoviště Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
063110 | 13.04.2006 | Finnesa cup | Evr-4iz | Monfalcone | ||
067001 | 13.04.2006 | Jarní Šplouch
doplna LT Laser 4.7 a Optimist s K1 |
Evr-5mz,L47-1,Q-1 | Rybnik - Polsko | Asociace lodní třídy Evropa, z.s. | |
063104 | 14.04.2006 | Izola Spring Cup 2006 | 470-8ep,Lar-8ep | Izola | Valná hromada | |
061104 | 15.04.2006 | Team racing (nominace WSG2006)
ZÁVOD ZRUŠEN !!! (povodně) |
TR-4P | Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
062101 | 15.04.2006 | Putovní pohár
ZÁVOD ZRUŠEN , náhr.termín bude sdělen |
420-3M,Cad-3M,L47-3M,Las-3M, | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
061302 | 15.04.2006 | Slavoj Cup
změna CTL č.1 - změna termínu |
Pir-2,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
061401 | 15.04.2006 | Bohemia regata
změna CTL č.3 - doplněna LT Evr-1 |
Fb-3C,L47-3C,Las-3C,Q-3C,Evr-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
061714 | 15.04.2006 | Baban Cup I.
změna CTL č.1 - změna koef. u LT Pirát |
Fin-3C,Pir-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
062201 | 15.04.2006 | Jarní regata | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
063105 | 15.04.2006 | Memorijal Branko Tudora | Q-4iz | Krk, Chorvatsko | Valná hromada | |
062302 | 16.04.2006 | Jarní rozcvička | Q-2 | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
062403 | 19.04.2006 | Kontrolní závod I. | Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
061105 | 22.04.2006 | TR Praha
ZÁVOD ZRUŠEN - vysoký stav hladiny (velký proud) |
TR-4P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
061201 | 22.04.2006 | Jarní závod | Fin2,Las-1,Q-1 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
061202 | 22.04.2006 | Toušeňský pohár | Cad-3C,FB-2,Las-2 | Poděbrady - Jezero | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
061601 | 22.04.2006 | Cena Roudnice
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2 |
Fin-4P,Pir-4P,Fin-2 | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
061602 | 22.04.2006 | Zlatá plachta Barbory | 420-3C,Evr-3C,Q-3C,470-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
062102 | 22.04.2006 | Mem. Hynka Švédy | Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
062404 | 22.04.2006 | Cena Olešné | Q-3M,Evr-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
063103 | 23.04.2006 | Semaine Olympique Francaise | 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep | Francie | Valná hromada | |
062141 | 26.04.2006 | Závod mladých nadějí 1
změna CTL č.4 - nově doplněný závod |
Cad-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
061303 | 29.04.2006 | Bezdrevský maraton
závod se neuskutečnil |
Evr-3D,FB-3D,Pir-3D,Q-3D | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
062103 | 29.04.2006 | TR Brno (nominace WSG2006)
závod se neuskutečnil !!! |
TR-4P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
061107 | 29.04.2006 | Májová regata
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - změna CTL č.4 (rozhodnutí VV ČS |
NJ-5ip | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
061106 | 29.04.2006 | Cena Regulusu | 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 | Vrané n./Vlt. | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
061203 | 29.04.2006 | Župní přebor | Evr-2,Fin-2,Q-2,FB-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
061402 | 29.04.2006 | Jarní závod I.
doplněna LT Pirát s K1 |
Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
061603 | 29.04.2006 | YCT maraton | Fun-3D,Rac-3D,Rco-3D | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
062001 | 29.04.2006 | Euro Regata | NJ-4K | Chorvatsko | NYC Jihlava + ČANY | |
062104 | 29.04.2006 | Velká cena Optimist | Cad-4P,L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Evr-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
063209 | 29.04.2006 | Kornaty Cup 2006 | Orc-5iz | Murter - Chorvatsko | Pitter Yachting | |
063106 | 30.04.2006 | Slovak Sailing Week | Orc-4iz | Chorvatsko, Kremik | Slovensko | |
062405 | 03.05.2006 | Kontrolní závod II. | Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
063124 | 04.05.2006 | ISAF-Audi Sydney Harbour Regatta 2006 | Nj, IMS, ORC | Sydney, Austrálie | Middle Harbour Yacht Club | |
062105 | 05.05.2006 | Pálavská regata Home Credit | Fin-6mr,420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Las-5mz,Lar-5mz,420-4P,Evr-4P,Las-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
063199 | 05.05.2006 | Donau - Alpen district | Sta-5iz | Balaton - Maďarsko | Oreghegy fleet | |
061204 | 06.05.2006 | Pohár Bohemia | Evr-2,Fb-2,Q-1 | Poděbrady - Jezero | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
061205 | 06.05.2006 | Květnová regata | Fin-2,Las-2,Q-1 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
061304 | 06.05.2006 | Modrá stuha Bezdreva | Pir-4P,Evr-2,Q-2 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
061501 | 06.05.2006 | Jesenický pohár | Fun-3C,Rac-3C,Rco-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
061604 | 06.05.2006 | Cena Oldřichova | Q-3C,420-2,470-2,Evr-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
062106 | 06.05.2006 | To je celá, to je půl | Vau-4P,T24-4P,Cad-3M,Fb-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
062202 | 06.05.2006 | Květnová sokolská regata | Q-4K | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
062303 | 06.05.2006 | Krajský přebor Q | Q-4K | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
062406 | 06.05.2006 | Santi Cup
zrušena LT Evropa, doplněna LT 420 |
Rac-4K,Rco-4K,Fin-2,Rac-2,Rco-2,420-1,Q-1,Vau-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
063011 | 06.05.2006 | Junácká Pasovačka | Nj-5ip | Chorvatsko | Valná hromada | |
063107 | 06.05.2006 | Interpuchar Zaglebia 2006 | Q-4mz | Dabrowa Gornicza, Polsko | YC Puchar | |
063198 | 06.05.2006 | Interpuchar Zaglebia | L47-4iz | Dabrova Górnicza | Jacht Klub Pogoria Katovice | |
063211 | 06.05.2006 | Primoštěn Cup | Orc-3iz | Primoštěn | JK Primoštěn | |
063002 | 10.05.2006 | World Sailing Games | 470-12ms,Las-12ms,LaR-12ms,Rsx-12ms,TR-12ms,Tor-12ms | Rakousko | Valná hromada | |
063205 | 12.05.2006 | Balaton Championship | Fin-4iz | Balatonfured | Balaton YC | |
061717 | 13.05.2006 | Příšovický trojúhelník VPOZ
VPOZ |
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
061125 | 13.05.2006 | Mem. Burgemaister | Cad-2,Fb-2,420-2,Evr-2,Q-2,Pir-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
061206 | 13.05.2006 | Župní sletová regata | Evr-2,Fin-1,FB-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
061403 | 13.05.2006 | Okresní přebor | Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
061605 | 13.05.2006 | Cena Lučana+Sdruž.kraj.přebor | Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rco-4K | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
061716 | 13.05.2006 | Mem. Ing. Böhma
doplněna LT Pir-2, Fin-2 - za 06-1713 |
470-4P,Star-4P,Pir-3C,470-2,Fin-2,Pir-2,Star-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
061718 | 13.05.2006 | Cena Artexu | Fun-1,Rac1 | Kristýna | Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s. | |
061801 | 13.05.2006 | Jarní premiéra I. + KP | Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Evr-2,Q-2 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
062107 | 13.05.2006 | Pavlovská regata | 420-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062304 | 13.05.2006 | Krajský přebor E | Evr-4K | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
062407 | 17.05.2006 | Kontrolní závod III. | Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
062142 | 17.05.2006 | Závod mladých nadějí 2
změna CTL č.4 - nově doplněný závod |
Cad-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
061305 | 20.05.2006 | Modrá stuha Světa | Pir-3C | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
062305 | 20.05.2006 | O hanáckó klobáso
z technických důvodů závod zrušen |
Evr-2,Las-2,Vau-2,Q-1 | štěrkoviště Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
067009 | 20.05.2006 | Café Cup
ZÁVOD ZRUŠEN , náhr.termín bude sdělen |
Caf-4P | Lipno | Asociace Lodní třídy Café 24 | |
061108 | 20.05.2006 | Regata mládeže | Cad-3C,Cad-2,420-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
061109 | 20.05.2006 | Pirátská sekyrka
pro KAJ - VPOZ |
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
061306 | 20.05.2006 | Jihočeský pohár | Lar-4P,Evr-3C,Q-3C | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
061404 | 20.05.2006 | Štít města Plzně | Pir-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
061719 | 20.05.2006 | Mem. Bruno Hámy | Fd-4P,Star-4P,Star-2,Fin-2,Q-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
061802 | 20.05.2006 | Jarní premiéra II. | 420-4P,470-4P,Fb-4P,420-2 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
061901 | 20.05.2006 | Jarní závod
změna CTL č.4 - změna termínu !!! |
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
062108 | 20.05.2006 | Věstonická Venuše | Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062408 | 20.05.2006 | Mistrovství Moravy a Slezka | Pir-4K,Pir-3M,Evr-2,Q-2,Rac-2,Rco-2 | Petrův rybník | Yacht Club Krnov | |
063159 | 21.05.2006 | Biograd Open Cup | Nj-4iz | Biograd | Chorvatsko | |
063160 | 22.05.2006 | Austria Cup | Nj-4iz | Biograd | Chorvatsko | |
063132 | 24.05.2006 | Holland regatta 2006 | 470-8ep,Fin-8ep,Las-8ep,Rsx-8ep | Medemblik - Holandsko | ||
063108 | 25.05.2006 | OMEGA Traunsee Woche | Evr-4iz | Traunsee | ||
063192 | 25.05.2006 | Marie Agnes Peron Trophy | Transat 6,5 | Douarnenez, Bretaň, Francie | Class Mini | |
061110 | 27.05.2006 | Závod kajutových lodí
závod se neuskutečnil |
Kaj-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
061207 | 27.05.2006 | Malá cena Berounky
závod se neodjel z důvodů povodní !!! |
Evr-1,Q-1 | Berounka Dobřichovice | Sokol Dobřichovice | |
067002 | 27.05.2006 | Café CUP
ZÁVOD ZRUŠEN !!! |
Caf-4P | Lipno - Marina Lipno | Asociace Lodní třídy Café 24 | |
061307 | 27.05.2006 | Krajský přebor JČ.Kraje | Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,Vau-4K | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
061308 | 27.05.2006 | Lipno marathon 2006
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ |
Caf-3D,Kaj-1 (VPOZ) | Lipno | YC Lipno nad Vltavou | |
061405 | 27.05.2006 | Květnová regata + SKP | Fb-4K,Pir-4K | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
061502 | 27.05.2006 | Luky regata | Fun-3C,Rac-3C,Rco-3C | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
061503 | 27.05.2006 | SKP | 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Las-4K,Q4K,L47-3C,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
061606 | 27.05.2006 | Sdružený krajský přebor | 420-4K,Evr-4K,Q-4K,420-2,Q-2,Evr-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
061720 | 27.05.2006 | Sdružený krajský přebor | Star-4P,LaR-4K,Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,470-4K,Star-4K,Fb-3C,470-2,Fin-2,Pir-2,Star-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
062109 | 27.05.2006 | 9. TRR Brno | T24-4P,TR-4P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
062110 | 27.05.2006 | Mistrovství ČR Team Racing | TR-6mr (Rac) | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
062203 | 27.05.2006 | Olomoucká regata | Fin-4K,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
062306 | 27.05.2006 | Mem. Jiřího Navrátila | Pir-3M,Evr-2,Q-2 | Bystřička | YACHT CLUB MEZ VSETÍN, z.s. | |
062409 | 27.05.2006 | Hornický kahan | Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
063201 | 27.05.2006 | Int. Maibock - Regatta | Sta-5iz | Chimsee | Chimsee Yacht Club | |
062410 | 31.05.2006 | Kontrolní závod IV. | Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
063166 | 01.06.2006 | Finn World Masters | Fin-10ms | Balaton | Hungarian Yachting Associasion | |
063003 | 03.06.2006 | Super Cup 5 | Fun-4P | Torbole | Valná hromada | |
061309 | 03.06.2006 | Modrá stuha Dvořiště
změna CTL č.3 - oprava doby trvání závodu - správn |
Evr-2,Pir-2,Q-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
062111 | 03.06.2006 | O kapitánskou čepici
pro KAJ VPOZ |
L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062112 | 03.06.2006 | Krajský přebor I. | Rac-4K,Rco-4K | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
062204 | 03.06.2006 | Jarní Sokolská regata | Vau-4K,Vau-3M | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
062411 | 03.06.2006 | Velká cena Ostravy | 420-4K,Fb-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
063111 | 03.06.2006 | Spring cup | Evr-4iz | Neusiedlersee | UYCNs | |
063123 | 03.06.2006 | Prolog-MiniFastnet | Class Mini | Douarnenez, Francie | Winches club | |
063196 | 03.06.2006 | Rossdeutscher-Arnoldi Wettfahrt | Q-4iz | Německo | DSV Grünau | |
061112 | 04.06.2006 | Regatta MČR - One Design | BAV42-6mr,NJ-5ip | Chorvatsko | Sportovní klub YACHTING STYL | |
063122 | 04.06.2006 | Fastnet Race | Class mini | Douarnenez, Francie | Winches Club | |
063183 | 06.06.2006 | Mistrovství Evropy | 470-10me | Balaton | Maďarsko | |
062143 | 07.06.2006 | Závod mladých nadějí 3
změna termínu |
Cad-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
061607 | 10.06.2006 | Regata Lovosice
ZÁVOD ZRUŠEN - vysoký stav hladiny (velký proud) |
Kaj-4P,Bel-2,Kaj-2 | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
062205 | 10.06.2006 | Putovní pohár Plumlova
závod se neuskutečnil |
Evr-2,Q-2 | Plumlov | Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s. | |
061310 | 10.06.2006 | Cena Šumavy | Evr-4P,Las-4P,Q-4P | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
061311 | 10.06.2006 | Frymburský pohár | Fin-4P,Tor-4P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
061608 | 10.06.2006 | Hop regata | 420-4P,Cad-4P,Fb-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
062002 | 10.06.2006 | Pohár Vysočiny | Rac-4P,Rco-4P,Fun-3C,Fun-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
062113 | 10.06.2006 | Jarní závod | Vau-2,Star-2,Kaj-2 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
062307 | 10.06.2006 | Pohár DDM Sluníčko | Q-2 | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
063203 | 11.06.2006 | Graf London Wanderpreis 2006 | Sta-4iz | Ossiacher See | Kartner YC | |
062412 | 14.06.2006 | Kontrolní závod V. | Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
061803 | 16.06.2006 | Odysseův pohár I.
VPOZ |
Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
061113 | 17.06.2006 | Barrandovský pohár
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík - Kožlí | YC BARRANDOV | |
061208 | 17.06.2006 | Kontrolní závod | Fin-1,Las-1,Q-1 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
061312 | 17.06.2006 | Pohár YC DIM | Pir-4,Evr-1,Q-1 | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
061313 | 17.06.2006 | Modrá stuha Lipna
změna CTL č.1 - doplněna LT FD, pro KAJ VPOZ |
Fd-4P,Tor-4,Kaj1 | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
061609 | 17.06.2006 | Česká brána | Bel-3D,Kaj-3D,OT-3D,Pir-3D,Vau-3D,Bel-2,Kaj-2 | Labe | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
061610 | 17.06.2006 | Cena Damet | Fb-4P,LaR-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
061804 | 17.06.2006 | Odysseův pohár II.
VPOZ pro Kaj |
420-2,Evr-2,Q-2,Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
061903 | 17.06.2006 | O perníkovou chaloupku | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
062003 | 17.06.2006 | Moravský pohár | Rac-4K,Rco-4K,Rac-3M,Rco-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
062413 | 17.06.2006 | Pohár Radegastu
koef. K4 pro LT Evr a Q přesunut na závod 062419 |
L47-4P,Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Las | Žermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
063113 | 17.06.2006 | IMS Central European Championship | Ims-10me | Chorvatsko, Cres | Sailing Club of Rijeka, SCOR | |
063118 | 17.06.2006 | Kiel Week 2006 | 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep,Rsx-8ep | Kiel, GER | Valná hromada | |
063130 | 17.06.2006 | Bol d Or Rolex Cup | Kaj-5iz | Ženeva, Švýcarsko | SNG | |
062144 | 21.06.2006 | Závod mladých nadějí 4
změna CTL č.4 - nově doplněný závod |
Cad-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
061902 | 22.06.2006 | Memoriál Tomáše Dymáka
změna termínu !!! |
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
063133 | 23.06.2006 | Mezinárodní mistrovství Slovenska | 420-6mm | Králová okr. Galanta | SSJ a Slovan Bratislava | |
063149 | 23.06.2006 | Velká cena Slovenska | Q-6mm | Králová | Slovensko | |
061114 | 24.06.2006 | Regata Sasanek
pro KAJ - VPOZ |
Kaj-4K,Kaj2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1,Vau-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
061209 | 24.06.2006 | Mem. Josefa Šenkýře | 420-3C,Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2 | Orlík | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
061314 | 24.06.2006 | Andrle Mobil Cup | Pir-4,Evr-1,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
061315 | 24.06.2006 | Radavská regata | Kaj-2 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
061316 | 24.06.2006 | 24 hodin NON-STOP | Kaj-3V | Lipno-Hrdoňov | Yachtclub Lipno | |
061611 | 24.06.2006 | Sdružený krajský přebor
změna CTL č.2 - smazána lodní třída 420-3C |
Bel-4K,Kaj-4K,Bel-2,Kaj-2 | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
062114 | 24.06.2006 | Krajský přebor II. | T24-4P,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-4K,Cad-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
062115 | 24.06.2006 | Mezinárodní závod
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ |
Star-5,Vau-2,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
062414 | 24.06.2006 | Mladý vítr
přebor kraje pro Finn přesunut na CTL 06-2415 |
Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
063114 | 24.06.2006 | Central European Cadet Cup Hungary 2006 | Cad-5ip (výsledný koef dle SŘ je 2) | Balatonfüred, Maďarsku | Balatonfüred Yacht Club | |
063202 | 24.06.2006 | Regatta Star Klasse | Sta-4iz | ??? | ??? | |
061210 | 26.06.2006 | Přebor středočeského kraje | 420-4K,Cad-4K, Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Las-4K,Q-4K | Orlík | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
061211 | 28.06.2006 | Sletová regata - dálková plavba | 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D | Orlík | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
062004 | 30.06.2006 | Šilhánkův memoriál | Evr-4P,LaR-4P,Vau-4P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
063153 | 30.06.2006 | Puchar Slowinski | Q-4iz | Leba | Polsko | |
061317 | 01.07.2006 | MČR - O krále Šumavy | FD-6mr,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4k | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
061406 | 01.07.2006 | Cena Prazdroje | Fin-2,Q-1,Evr-2 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
061721 | 01.07.2006 | Mistrovství ČR | Pir-6mr | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
062308 | 01.07.2006 | Mladý vítr Kroměříže | Evr-2,Las-2,Vau-2,Q-2 | štěrkoviště Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
063120 | 01.07.2006 | 69. Warnemunder Woche | 470-8ep | Warnemunde - Německo | Warnemunder Segel Klub | |
063167 | 01.07.2006 | Offene Brandenburgische Meisterschaft | Fin-4iz | Schwielochsee | SG Schwielochsee | |
061504 | 03.07.2006 | Závod nadějí (uzavřený závod)
uzavřený závod - pouze pro zvané |
Evr-1,Q-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
063115 | 03.07.2006 | ORC Sportboat European Championship 2006 | Orc-10me | Warnemünde | Warnemünde Segel Club | |
063128 | 03.07.2006 | Sportboat European Championship 2006 | Kaj-10me | Warnemunde, Německo | Warnemünder Segel-Club (WSC) | |
061407 | 05.07.2006 | MS Hracholusek | Fin-3D,Q-3D,Evr-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
061722 | 05.07.2006 | Bohemia Cup
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2 |
Pir-4P,Star-4P,Star-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
063157 | 05.07.2006 | Mistrovství Evropy 2006 | Las-10me | Gdyně - Polsko | Polsko | |
063161 | 05.07.2006 | VI. AEGEAN ARCHIPELAGO RACE (550 mil non | Nj-4iz | Řecko, Egejské moře | Yacht Club of Greece | |
061318 | 06.07.2006 | MČR - Grand Nationals | Fb-8ep,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
062118 | 08.07.2006 | Modrá stuha
!! VYSLEDKY NEDODANY !! |
Kaj-2 | Vranovská přehrada | Yacht club Vranovská přehrada z.s. | |
061408 | 08.07.2006 | Cena Kooperativy | Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
061505 | 08.07.2006 | Stříbrná plachetnice | 420-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Las-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
061805 | 08.07.2006 | 4 hodiny Rozkoše
VPOZ pro Kaj, 9.7.2005 náhradní den |
420-2,Evr-2,Q-2,Kaj-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
062116 | 08.07.2006 | Pohár Jedovnic | L47-3M,Q-3M,Evr-2,Las-2,Vau-2 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
062117 | 08.07.2006 | Veterán Cup
závod neodjet pro bezvětří !!! |
Rac-3M,Rco-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
063131 | 08.07.2006 | Gold Cup Finn 2006 | Fin-12ms | Split - Chorvatsko | JK Labud | |
063141 | 08.07.2006 | Sustredenie 2006 | Evr-4iz | Liptovská Mara - Slovensko | TJ Fatran | |
063119 | 12.07.2006 | 56 Intervela | 470-8ep | Garda - Itálie | Fraglia Vela Riva | |
063175 | 12.07.2006 | MS ISAF YOUTH | 420-10ms,Lar-10ms | Weymouth | RYA | |
063138 | 14.07.2006 | Puchar Miasta Gdyni | L47-4iz | Gdynia - Polsko | Gdynia | |
063162 | 14.07.2006 | Aegean Sailing Rally | Nj-4iz | Řecko, Egejské moře | Hellenic Offshore Racing Club | |
061319 | 15.07.2006 | Prázdninový závod | Evr-2,Lar-2,Pir-2,Vau-2,Q-1 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
061409 | 15.07.2006 | Cena Lokomotivy | Fb-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
061506 | 15.07.2006 | Krajský přebor | Fun-4K,Rac-4K,Rco-4K | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
061904 | 15.07.2006 | Setkání finařů na Seči
VZOP |
Fin-1 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
062119 | 15.07.2006 | Pohár Mladých nadějí | Q-2,Evr-2 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
062415 | 15.07.2006 | Modrá stuha Č.Těšína
přesun přeboru kraje LT Finn z 06-2414 |
Fin-4K,L47-2,420-1,Evr-1,Q-1 | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
063151 | 15.07.2006 | Optimist Gold Cup 2006 | Q-10ms | Loosdrecht Lakes | Stichting Comité Loosdrechtweek | |
063174 | 15.07.2006 | Oberland - Pütz 2006 | Fin-4iz | Starnberger See | Segelverein Oberland Seeshaupt e.V. | |
063189 | 15.07.2006 | Int. Loosdrechtweek 2006 | LaR-2iz | Loosdrechtse Plassen | Watersportvereniging De Vrijbuiter | |
067003 | 15.07.2006 | Segafredo cup | Caf-4P | Slapy - Modrá loděnice | Asociace Lodní třídy Café 24 | |
062120 | 19.07.2006 | Milen Cup | Evr-1,Q-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
063158 | 20.07.2006 | Europa Cup | Las-4iz | Attersee | Rakousko | |
063143 | 21.07.2006 | Mistovství Evropy juniorů Optimist | Q-8me | Workum Holandsko | Workum | |
063180 | 21.07.2006 | 470er JWC Travemunder Woche | 470-10ms | Travenmunde - Německo | ||
061410 | 22.07.2006 | Letní Vánoční regata
pro bezvětří neodjeto !! |
Evr-2,Fb-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
061809 | 22.07.2006 | Prázdninové předhánění
závod pro LT Evropa VPOZ |
Evr-1 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
062206 | 22.07.2006 | Modrá stuha Plumlova | Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
063142 | 22.07.2006 | Mistrovství Evropy juniorů LT Evropa | Evr-8me | L´Estartit - Španělsko | Club Nautic Estartit | |
067004 | 22.07.2006 | Pohár Modré loděnice | Caf-4P | Slapy - Modrá loděnice | Asociace Lodní třídy Café 24 | |
063004 | 24.07.2006 | MS Cadet | Cad-10ms | Balaton - HUN | Valná hromada | |
063007 | 24.07.2006 | Promotional regatta MS Cadet | Cad-5iz | Balatonfüred, Maďarsko | Valná hromada | |
063152 | 26.07.2006 | Mistrovství světa | LaR-12ms | Los Angeles | USA | |
063127 | 27.07.2006 | Baltic cup | T24 | Helsinky, Finsko | ||
063193 | 27.07.2006 | Les Sables - Prolog | Transat 6,5 | Les Sables dOlonne, Francie | Class Mini | |
063194 | 27.07.2006 | Les Sables - Acores - Les Sables | Transat 6,5 | Les Sables dOlonne, Francie | Class Mini | |
062416 | 28.07.2006 | 44.Beskydská regata | Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5mz,Lar-5ip,Las-5mz,Q-5ip,L47- | Žermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
062121 | 29.07.2006 | Vytrvalostní závod
!! VYSLEDKY NEDODANY !! |
Kaj-2 | Vranovská přehrada | Yacht club Vranovská přehrada z.s. | |
061212 | 29.07.2006 | Prázdniny v půli | Las-2,Fin-1,Q-1 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
061411 | 29.07.2006 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
061507 | 29.07.2006 | Femina regata | 420-3R (ženy),Evr-3R (ženy),Q-3R (ženy),Fun-2,Ok-2 | Regent | Slovan Mariánské Lázně | |
063137 | 30.07.2006 | Mezinárodní mistrovství Maďarska | 6mm | Balatonfüred, Maďarsko | YC Balatonfüred | |
063129 | 31.07.2006 | Mistrovství světa lodní třídy 2,4mR | T24-12ms | Helsinky, Finsko | ||
063177 | 31.07.2006 | Mistrovství Evropy | Fb-10me | Francie | Association Sportive Nautique de Perros | |
063121 | 04.08.2006 | Mistrovství Slovenska | 470-6mm,Evr-6mm,L47-6mm,LaR-6mm,Q-6mm | Orava - Slovensko | Valná hromada | |
061213 | 05.08.2006 | Slapská 24 | Kaj-3V | Slapy km93 | Lodní klub Štěchovice | |
061320 | 05.08.2006 | Pohár Imego | Evr-2,Lar-2,Pir-2,Vau-2,Q-2 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
061321 | 05.08.2006 | Cena Domanína | Fb-3C,L47-3C,Las-3C | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
061508 | 05.08.2006 | Senior cup | Pir-3R,420-2 | Regent | Slovan Mariánské Lázně | |
062147 | 05.08.2006 | Memoriál Dušana Vaculky
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
062207 | 05.08.2006 | Prázdninová regata | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
063139 | 06.08.2006 | Mistrovství Evropy LT Evropa | Evr - muži; Evr - ženy | Marsala - Itálie | Circolo Velico Marsala | |
063140 | 07.08.2006 | Mezinárodní mistrovství Slovenska | Evr-6mm,Q-6mm | Liptovská Mara - Slovensko | TJ Fatran | |
063147 | 10.08.2006 | Schweizermeisterschaft Fireball Davos | Fb-6mm | Davos | Švýcarsko | |
063212 | 10.08.2006 | 50th Annivrsary TALL SHIPS RACES | Nj-5iz | La Coruna (ESP)-Antwerp (BEL) | SAIL TRAINING INTERNATIONAL | |
061723 | 11.08.2006 | Mistrovství ČR | Star-6mr,Star-4P,470-2,Star-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
063176 | 11.08.2006 | Mistrovství Evropy juniorů | 420-8me,470-8me | Tavira - Portugalsko | CLUBE NAUTICO DA TAVIRA | |
061323 | 12.08.2006 | Třeboňské léto | Q-2,Evr-1,Lar-1 | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
061322 | 12.08.2006 | Bezdrevský kapr | 420-3C,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
061324 | 12.08.2006 | Optík-regata | Q-1 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
061412 | 12.08.2006 | Cena Primátora | Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
061509 | 12.08.2006 | Senior Cup | Fun-5mz,Rac-5mz,Rco-5mz | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
061612 | 12.08.2006 | Cena Duchcova | 420-2,Evr-2,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
062122 | 12.08.2006 | Veletržní regata | Cad-3M,Fin-3R,L47-3M,Las-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
062417 | 12.08.2006 | Yacht-tenis regata | Pir-3M,Rac-2,Rco-2,Evr-1,Q-1 | Petrův rybník | Yacht Club Krnov | |
063135 | 12.08.2006 | Mezinárodní mistrovství Rakouska 2006 | Pir-6mm | Yachtclub Mörbish Neusiedlersee | Yachtclub Mörbish Neusiedlersee | |
063168 | 12.08.2006 | Mistrovství Rakouska | Fin-6mm | Traunsee | Union Yacht Club Traunsee | |
067008 | 12.08.2006 | Café Cup
změna CTL č.1 - doplněno Caf-6mr |
Caf-6mr,Caf-4P | Lipno | Asociace Lodní třídy Café 24 | |
061613 | 14.08.2006 | Kontrolní závod I | 420-2,Evr-2,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
061614 | 16.08.2006 | Dálková plavba | 420-3D,Evr-3D,Q-3D | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
061615 | 17.08.2006 | Kontrolní závod II | 420-2,Evr-2,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
062418 | 18.08.2006 | Veteran Cup Finn 2006 | Fin-5mz | Žermanice | Jacht club Frýdek Místek | |
063179 | 18.08.2006 | 100-jährige 2006 | Sta-4iz | Forggensee | Segelclub Füssen Forggensee | |
063184 | 18.08.2006 | Qingdao International Regatta | 470-8ep | Qingdao, Cina | Beijing Olympic Comitee | |
061115 | 19.08.2006 | Modrá stuha Slap
pro KAJ - VPOZ |
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
061214 | 19.08.2006 | Letní závod mládeže | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Poděbrady - Jezero | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
061325 | 19.08.2006 | AVAR Cup
pro KAJ VPOZ |
Caf-4P,T24-4P,Tor-4P,Kaj-1 | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
061413 | 19.08.2006 | Letní závod | Pir-1,Evr-1,Fb-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
061616 | 19.08.2006 | Cena Teplic | 420-2,Evr-2,Q-2 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
061617 | 19.08.2006 | Nechranická buchta | Rac-4P,Rco-4P,Fun-3C,Fun-3M | Nechranice - Lomaznice | Sportklub Lomazice | |
061905 | 19.08.2006 | Modrá vlajka Seče | Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
062123 | 19.08.2006 | O Jedovnického kapra
změna termínu |
Vau-3M,Evr-2,Las-2,Q-2 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
062419 | 19.08.2006 | Olešná regata | Evr-4K,Q-4K,Evr-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
063136 | 19.08.2006 | Rosenwindpokal 2006 - Mistrovství Horníh | Pir-4iz | Weyregg am Attersee | Sportverein Weyregg am Attersee Sektion | |
063144 | 19.08.2006 | Ranglistenregatta aopti A undB | Q-4iz | Werbellinsee Německo | SV Stahl Finow | |
063170 | 19.08.2006 | Finnduell Wolfgangsee | Fin-4ip | Wolfgangsee | UYC Wolfgangsee | |
061215 | 21.08.2006 | Táborová regata (VPOZ)
VPOZ |
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 | Poděbrady - Jezero | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
063163 | 22.08.2006 | Melges 24 World Championship | Nj-12ms | Hyeres, Francie | IMCA | |
061216 | 23.08.2006 | Táborová regata II (VPOZ)
VPOZ |
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 | Poděbrady - Jezero | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
063169 | 23.08.2006 | Mistrovství Švýcarska | Finn-6mm | Lake Luzern | Regattaverein Brunnen | |
061618 | 24.08.2006 | Regata skupiny ČEZ -MČR | Rac-6mr,Rco-6mr,Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P | Nechranice - Lomaznice | Sportklub Lomazice | |
061326 | 25.08.2006 | Mistrovství ČR
pro KAJ VPOZ |
T24-6mr,Tor-4P,Kaj-1 | Lipno | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
061510 | 25.08.2006 | Porcelán Cup | Evr-2,Las-2,Q-2,Fin-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
061327 | 26.08.2006 | Radavský pohár | Kaj-2 | Orlík | Yacht Club Písek,z.s. | |
061217 | 26.08.2006 | Hurá do školy | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Poděbrady - Jezero | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
061218 | 26.08.2006 | Truc regata | Kaj-4P,Kaj-3D | Slapy - Modrá loděnice | Lodní klub Štěchovice | |
061715 | 26.08.2006 | Pohár Haas Rukov
změna termínu !!! |
Fin-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
061806 | 26.08.2006 | Mistrovství ČR | LaR-6mr,Q-6mr | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
062124 | 26.08.2006 | Dálková plavba
pro KAJ VPOZ |
Vau-2,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
062125 | 26.08.2006 | Kutálkův memoriál
pro KAJ VPOZ |
Fd-4P,Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
063134 | 26.08.2006 | Schwielochseepokalregatta | 420-4iz | Schwielochsee - SRN | SC Schwielochsee | |
062420 | 28.08.2006 | Bermuda Cup | Evr-1,L47-1,Q-1 | Slezská Harta | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
061807 | 30.08.2006 | Mistrovství ČR - TR mládeže
děti do 15 let na optimistech |
TR-6mr (Q) | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
061328 | 01.09.2006 | Mistrovství ČR-CERE regata | 470-6mr,L47-6mr,470-5mr,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4,Las-4P | Lipno-Jestřábí | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
061329 | 01.09.2006 | Mistrovství ČR | Tor-6mr,Tor-4P | Lipno-Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
061511 | 02.09.2006 | Modrá stuha Jesenice
závod se neuskutečnil - málo závodníků |
Las-2,Q-2,Fin-2,Evr-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
061725 | 02.09.2006 | Cena Příšovic VPOZ
VPOZ |
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 | Písečák | Jachetní klub Příšovice | |
061127 | 02.09.2006 | Regata Laguna
VPOZ |
Kaj-1 | Slapská přehrada | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
061219 | 02.09.2006 | Štít města Poděbrad | Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 | Poděbrady - Jezero | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
061330 | 02.09.2006 | Poslední vítr | Lar-2,Pir-2,Vau-2,Evr-1,Q-1 | Bezdrev | OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice | |
061414 | 02.09.2006 | Apollo | Evr-1,Fin-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
061619 | 02.09.2006 | Labský pohár | Bel-2,Kaj-2 | Žernoseky | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
061724 | 02.09.2006 | Závod o kapitán.dýmku | Star-4P,Pir-3C,Star-2,Fb-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
061726 | 02.09.2006 | SKI regata | Rac-3C,Rco-3C,Fun-1,Rac-1,Rco-1 | Jablonecká přehrada | TJ Delfín Jablonec | |
061808 | 02.09.2006 | Fair Play | Q-4P,Q-2 | Rozkoš | TJ Slávia - jachting Česká Skalice | |
061906 | 02.09.2006 | Velká cena VS Lanškroun | Fd-4P | Otmuchovské jezero | TJ Lanškroun - Vodní sporty | |
062126 | 02.09.2006 | Gagan regata
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ |
Vau-2,Kaj-1 (VPOZ) | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
062127 | 02.09.2006 | Brno Cup | Fun-3M,Rac-3M,Rco-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
063171 | 02.09.2006 | Sächs. Meisterschaft | Fin-4iz | Talsperre Pöhl | SCH Plauen | |
063164 | 03.09.2006 | Trofeo Gorda | Kaj-4iz | Lago di Garda | Itálie | |
063195 | 03.09.2006 | Trofeo Gorla | Kj | Lago di Garda | CVG | |
063185 | 04.09.2006 | Mistrovství světa | 470-12ms | Rizhao, Cina | International 470 Class | |
063172 | 07.09.2006 | Mistrovství Německa | Fin-6mm | Schweriner See | Schweriner YC | |
061117 | 09.09.2006 | Pirátský šátek
pro KAJ koef.1 - VPOZ |
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Kaj-1 | Slapy - Měřín | Jachtklub Královská | |
061415 | 09.09.2006 | Stříbrská 25
!! výsledky nedodány pořadatelem !! |
Ok-3D,Rac-3D | Hracholusky | Jachetní klub Stříbro | |
062130 | 09.09.2006 | Podzimní vítr
!! VYSLEDKY NEDODANY !! |
Kaj-2 | Vranovská přehrada | Yacht club Vranovská přehrada z.s. | |
062209 | 09.09.2006 | O cenu Kaltechu+Veteran Cup | Vau-3M | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
061116 | 09.09.2006 | Memoriál Rosslera Ořovského | Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Pir-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
061331 | 09.09.2006 | Bohemia Cup | Q-3C,Evr-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
061512 | 09.09.2006 | Modrá stuha | Evr-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,Las-2,Pir-2,Q-2 | Regent | Slovan Mariánské Lázně | |
061727 | 09.09.2006 | Grand Prix Bohemia
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2 |
Pir-4P,Evr-2,Q-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
062005 | 09.09.2006 | Štít města Pardubic
doplněna lodní třída Q |
Fin-4P,L47-4P,Las-4P,Q-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
062128 | 09.09.2006 | Brněnský závod | Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
062129 | 09.09.2006 | Vítr z vinohradů | Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062421 | 09.09.2006 | Hornická regata | 420-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
063145 | 09.09.2006 | Central European Cadet Cup Germany 2006 | Cad-5ip | Německo, Bautzen | Bautzener Segelclub | |
063155 | 09.09.2006 | Puchar Beskidow | Evr-4iz,Q-4iz | Tresna | Valná hromada | |
063165 | 09.09.2006 | Centomiglia | Kaj-4iz | Lago di Garda | Itálie | |
062422 | 13.09.2006 | Kontrolní závod VI. | Evr-1,L47-1,Q-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
061907 | 14.09.2006 | Opatovický pohár | Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 | Seč | Yachtclub Pardubice | |
062131 | 14.09.2006 | Mistrovství ČR | 420-6mr,420-5ip,420-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062132 | 15.09.2006 | Mistrovství ČR | Vau-6mr,Vau-5ip | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
063150 | 15.09.2006 | Regaty Piastowskie | Q-4iz | Kamień Pomorski | Polsko | |
062210 | 16.09.2006 | Tvarůžková regata | Rac-4K,Rco-4K,Rac-3M,Rco-3M | Mohelnice | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
061220 | 16.09.2006 | Zhasnutý kahan | Fin-2,Las-2,Q-1 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
061332 | 16.09.2006 | BALI Cup | Q-4P,Evr-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
061416 | 16.09.2006 | Modrá stuha Boleváku | Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Las-1,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
061620 | 16.09.2006 | Cena Povodí Labe | Bel-2,Kaj-2,Pir-1 | Labe-Církvice | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
061621 | 16.09.2006 | Cena YC Tušimice | Evr-4P,Fin-4P,Las-4P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
061728 | 16.09.2006 | Modrá vlajka MJ | Star-4P,Pir-2,Star-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
062133 | 16.09.2006 | Modrý hrozen | 470-5ip,470-4P,Cad-4P,Fb-4P,Vau-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062423 | 16.09.2006 | Burčáková regata | Pir-3M,Rac-2,Rco-2,Evr-1,Q-1 | Petrův rybník | Yacht Club Krnov | |
067005 | 16.09.2006 | Mistrovství ČR | Kaj-6mr,Kaj-4P | Slapy - Modrá loděnice | Asociace kajutových plachetnic | |
062145 | 20.09.2006 | Závod mladých nadějí 5
změna CTL č.4 - nově doplněný závod |
Cad-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
061126 | 22.09.2006 | Malá cena YFA
nepotvrzeno HJS - !!!! |
Kaj-5ip | Chorvatsko | YC RODOP, z.s. | |
061118 | 23.09.2006 | Pohár Vltavy
VPOZ |
Kaj-1 | Orlík - Kožlí | YC BARRANDOV | |
061513 | 23.09.2006 | Švestková regata | LaR-4P,420-3C,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
061729 | 23.09.2006 | Baban Cup II. | Fin-3C,Fin-2,Pir-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
062134 | 23.09.2006 | Poslední vítr
přesun koef. Las-3M z PUTOVNÍHO POHÁRU |
Cad-4P,Vau-4P,Fb-3C,420-3M,Fb-3M,Las-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
062135 | 23.09.2006 | Poslední vítr - I.ročník
!! VYSLEDKY NEDODANY !! |
Kaj-4P,Kaj-1 | Slapy - 95km | SC Testudo | |
062211 | 23.09.2006 | Moravský pohár II | Q-3M | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
062402 | 23.09.2006 | IKAMONT CUP
změna termínu !!! - změna CTL č.4 |
Evr-2,L47-2,Q-2,Las-1 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
061221 | 28.09.2006 | Svatováclavský závan | Fin-1,Las-1,Q-1 | Turynský rybník | Yacht Club Kladno | |
062136 | 28.09.2006 | Mistrovství ČR | Evr-6mr,Fin-6mr,Las-6mr,L47-4P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062309 | 28.09.2006 | Memoriál sv, Václava | Evr-2 | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
061223 | 30.09.2006 | Pohár města Neratovic
závod se neodjel - bezvětří |
Cad-3C,Fb-2 | Tišice | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
062310 | 30.09.2006 | Mistrovství Valašska
závod zrušen bez náhrady |
Evr-2,Q-2 | Bystřička | YACHT CLUB MEZ VSETÍN, z.s. | |
067006 | 30.09.2006 | Pražský maratón | Rac-3R,Rco-3R | Vltava - Praha | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
061119 | 30.09.2006 | Cena Modřan | 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 | Vrané n./Vlt. | Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl | |
061222 | 30.09.2006 | Cena Neumann inst. | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
061333 | 30.09.2006 | Jihočeská žába
závod se neodjel - bezvětří |
Pir-4P,Evr-1,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
061622 | 30.09.2006 | Podzimní regata V.Vacka | 420-2,470-2,Q-2,Evr-1 | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
062137 | 30.09.2006 | Mem. Jana Sedláka | T24-4P,Cad-3M,Q-2,Vau-2,Kaj-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
063146 | 30.09.2006 | Regata Mrduja | Orc-4iz | Split | JK Labud | |
063204 | 30.09.2006 | Starfinale 2006 | Sta-5iz | Chimsee | Chimsee Yacht Club | |
063009 | 01.10.2006 | AUDI SANY CUP | Kaj-5ip | Chorvatsko | Valná hromada | |
062146 | 04.10.2006 | Závod mladých nadějí 6
změna CTL č.4 - nově doplněný závod |
Cad-1,Q-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
063173 | 06.10.2006 | International Finn Cup | Fin-5iz | Lago di Garda | FV Malcesine | |
063197 | 06.10.2006 | North America Championships | Fd-6mm | San Francisco | Bay View Boat Club | |
061224 | 07.10.2006 | 52. Modrá stuha Berounky
závod se neodjel - silný proud v Berounce |
Evr-1,Q-1 | Berounka Dobřichovice | Sokol Dobřichovice | |
062140 | 07.10.2006 | Burčáková regata
!! VYSLEDKY NEDODANY !! |
Kaj-1 | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
062311 | 07.10.2006 | Modrá stuha Moravy
závod zrušen z technických důvodů |
Q-2 | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
061120 | 07.10.2006 | MČR - Pohár Niké 2006 | Orc-6mr,Orc-5ip,Nj-4K | Chorvatsko | YACHT CLUB SaS, z.s. | |
061128 | 07.10.2006 | Cena Avie - Šéfův BUS
Cad,Fb,Q - přesun koef. za 061101 |
Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fin-1 | Jezero Poděbrady | TJ AVIA Čakovice | |
061417 | 07.10.2006 | Konec v Plzni
doplněna lodní tř. Q-1 |
Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Fb-2,Q-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
061623 | 07.10.2006 | Modrá stuha Labe | Bel-3D,Kaj-3D,Bel-2,Kaj-2 | Labe | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
062212 | 07.10.2006 | O kuře na rožni | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
062424 | 07.10.2006 | Cena BC MCHZ | 420-3M,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Fb-2,L47-2,Q-2 | Hlučín | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
067007 | 07.10.2006 | 10. Česká námořní rally | NJ-5ip | Chorvatsko | Valná hromada | |
063148 | 13.10.2006 | 2006 Slovenian Open National | Fb-6mm | Izola | Slovinsko | |
063156 | 13.10.2006 | Puchar Rybnika - Interpuchar | Q-4iz | Rybnik - Polsko | Polsko | |
061334 | 14.10.2006 | Zbytek větru | Lar-2,Pir-2,Q-2,Evr-1,Lar-1 | Svět - Třeboň | TJ Jiskra Třeboň | |
062138 | 14.10.2006 | TR Brno
źávod se neuskutečnil !! |
TR-4P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
061121 | 14.10.2006 | Primátorský štít
zrušen koef. Cad-3M - bez náhrady |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K,Q-4K,Cad-3C,Cad-2,420-2,,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
061122 | 14.10.2006 | Vytrvalostní závod kajutových lodí
pro KAJ s K1 - VPOZ |
Kaj-4P,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
061225 | 14.10.2006 | Přebor ČOS | Evr-2,Fin-2,Q-2,Fb-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
061418 | 14.10.2006 | Poslední vítr | L47-3C,Las-3C,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Pir-2,Q-2 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
061624 | 14.10.2006 | Zlatá sekyrka
změna CTL č.1 - doplněno Pir-2 |
Fin-3C,Pir-2,Pir-1 | Máchovo jezero | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
062312 | 14.10.2006 | Prodloužená jachetní zábava | Evr-2,Q-2 | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
063188 | 20.10.2006 | Odprto Prvenstvo Slovenije 2006 | 470-6mm | Koper, Slovinsko | JK Jadro Koper | |
061301 | 21.10.2006 | Vítr z hor
změna termínu |
Pir-2,Evr-1,Q-1 | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
061123 | 21.10.2006 | Modrá stuha Vltavy
pro KAJ - VPOZ |
420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Pir-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
061730 | 21.10.2006 | Baban Cup III.
doplněno Pir-2 a 420-3C, změna termínu |
420-3C,Fin-3C,Fin-2,Pir-2,Pir-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
062208 | 21.10.2006 | Burčáková regata II
změna termínu !!! změna koef u Q !!! |
Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
062313 | 21.10.2006 | Poslední réčko | Evr-2,Las-2,Q-2 | štěrk. Otrokovice | SK Lodní sporty Zlín | |
063178 | 21.10.2006 | Rolex Middle Sea Race | NJ-5iz | Malta | RMC | |
063206 | 21.10.2006 | BMW Business Cup | Orc-4iz | Endergebnis | mayer yachten | |
063186 | 25.10.2006 | US Pretrials | 470-4iz | Long Beach, California, USA | US Sailing | |
063187 | 26.10.2006 | SCup 2006 - Steirischer Cup | Elan333-4iz | Biograd - Chorvatsko | Nautic Club Austria | |
063207 | 26.10.2006 | Middle Adria Cup | Orc-4iz | Biograd | YC Biograd | |
063190 | 28.10.2006 | Jesenski pokal 2006 | Q-4iz | Portorož - Slovinsko | Yacht club Pirat Portorož | |
061124 | 04.11.2006 | Mistrovství ČR | TR-6mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
063191 | 10.11.2006 | OTVORENO IMS PRVENSTVO HRVATSKE | Ims-6mm | Biograd nM | YC Biograd | |
061419 | 02.12.2006 | Mikulášská regata | Pir-1,Fb-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
063213 | 07.12.2006 | Regata Sv. Nikola | L47-5iz | Pula | YC Vega | |
071701 | 09.12.2006 | První led
závod se neuskutečnil - nebyl led |
Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
071702 | 16.12.2006 | Regata Ledový dech
závod se neuskutečnil - nebyl led |
Dn-4P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
071703 | 26.12.2006 | Memoriál Pavla Harcuby
závod se neuskutečnil - nebyl led |
Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
071704 | 31.12.2006 | Severní vítr
závod se neuskutečnil - nebyl led |
Dn-3C | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. |