Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
071704 31.12.2006 Severní vítr
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071703 26.12.2006 Memoriál Pavla Harcuby
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071702 16.12.2006 Regata Ledový dech
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071701 09.12.2006 První led
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
067009 20.05.2006 Café Cup
ZÁVOD ZRUŠEN , náhr.termín bude sdělen
Caf-4P Lipno Asociace Lodní třídy Café 24
067008 12.08.2006 Café Cup
změna CTL č.1 - doplněno Caf-6mr
Caf-6mr,Caf-4P Lipno Asociace Lodní třídy Café 24
067007 07.10.2006 10. Česká námořní rally NJ-5ip Chorvatsko Valná hromada
067006 30.09.2006 Pražský maratón Rac-3R,Rco-3R Vltava - Praha Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
067005 16.09.2006 Mistrovství ČR Kaj-6mr,Kaj-4P Slapy - Modrá loděnice Asociace kajutových plachetnic
067004 22.07.2006 Pohár Modré loděnice Caf-4P Slapy - Modrá loděnice Asociace Lodní třídy Café 24
067003 15.07.2006 Segafredo cup Caf-4P Slapy - Modrá loděnice Asociace Lodní třídy Café 24
067002 27.05.2006 Café CUP
ZÁVOD ZRUŠEN !!!
Caf-4P Lipno - Marina Lipno Asociace Lodní třídy Café 24
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch
doplna LT Laser 4.7 a Optimist s K1
Evr-5mz,L47-1,Q-1 Rybnik - Polsko Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
063213 07.12.2006 Regata Sv. Nikola L47-5iz Pula YC Vega
063212 10.08.2006 50th Annivrsary TALL SHIPS RACES Nj-5iz La Coruna (ESP)-Antwerp (BEL) SAIL TRAINING INTERNATIONAL
063211 06.05.2006 Primoštěn Cup Orc-3iz Primoštěn JK Primoštěn
063210 30.03.2006 Puchar elektrowni rybnik L47-4iz Rybnik - Polsko UTEX-Ski Yachting
063209 29.04.2006 Kornaty Cup 2006 Orc-5iz Murter - Chorvatsko Pitter Yachting
063208 18.03.2006 Banco Real Aniversario NJ-4iz Rio de Janeiro, Brasil ICRJ
063207 26.10.2006 Middle Adria Cup Orc-4iz Biograd YC Biograd
063206 21.10.2006 BMW Business Cup Orc-4iz Endergebnis mayer yachten
063205 12.05.2006 Balaton Championship Fin-4iz Balatonfured Balaton YC
063204 30.09.2006 Starfinale 2006 Sta-5iz Chimsee Chimsee Yacht Club
063203 11.06.2006 Graf London Wanderpreis 2006 Sta-4iz Ossiacher See Kartner YC
063202 24.06.2006 Regatta Star Klasse Sta-4iz ??? ???
063201 27.05.2006 Int. Maibock - Regatta Sta-5iz Chimsee Chimsee Yacht Club
063199 05.05.2006 Donau - Alpen district Sta-5iz Balaton - Maďarsko Oreghegy fleet
063198 06.05.2006 Interpuchar Zaglebia L47-4iz Dabrova Górnicza Jacht Klub Pogoria Katovice
063197 06.10.2006 North America Championships Fd-6mm San Francisco Bay View Boat Club
063196 03.06.2006 Rossdeutscher-Arnoldi Wettfahrt Q-4iz Německo DSV Grünau
063195 03.09.2006 Trofeo Gorla Kj Lago di Garda CVG
063194 27.07.2006 Les Sables - Acores - Les Sables Transat 6,5 Les Sables dOlonne, Francie Class Mini
063193 27.07.2006 Les Sables - Prolog Transat 6,5 Les Sables dOlonne, Francie Class Mini
063192 25.05.2006 Marie Agnes Peron Trophy Transat 6,5 Douarnenez, Bretaň, Francie Class Mini
063191 10.11.2006 OTVORENO IMS PRVENSTVO HRVATSKE Ims-6mm Biograd nM YC Biograd
063190 28.10.2006 Jesenski pokal 2006 Q-4iz Portorož - Slovinsko Yacht club Pirat Portorož
063189 15.07.2006 Int. Loosdrechtweek 2006 LaR-2iz Loosdrechtse Plassen Watersportvereniging De Vrijbuiter
063188 20.10.2006 Odprto Prvenstvo Slovenije 2006 470-6mm Koper, Slovinsko JK Jadro Koper
063187 26.10.2006 SCup 2006 - Steirischer Cup Elan333-4iz Biograd - Chorvatsko Nautic Club Austria
063186 25.10.2006 US Pretrials 470-4iz Long Beach, California, USA US Sailing
063185 04.09.2006 Mistrovství světa 470-12ms Rizhao, Cina International 470 Class
063184 18.08.2006 Qingdao International Regatta 470-8ep Qingdao, Cina Beijing Olympic Comitee
063183 06.06.2006 Mistrovství Evropy 470-10me Balaton Maďarsko
063182 23.03.2006 Spring Cup Bandol 470-8ep Bandol Francie
063181 25.01.2006 Rolex Miami OCR 470-4iz Miami, Florida, USA US Sailing
063180 21.07.2006 470er JWC Travemunder Woche 470-10ms Travenmunde - Německo
063179 18.08.2006 100-jährige 2006 Sta-4iz Forggensee Segelclub Füssen Forggensee
063178 21.10.2006 Rolex Middle Sea Race NJ-5iz Malta RMC
063177 31.07.2006 Mistrovství Evropy Fb-10me Francie Association Sportive Nautique de Perros
063176 11.08.2006 Mistrovství Evropy juniorů 420-8me,470-8me Tavira - Portugalsko CLUBE NAUTICO DA TAVIRA
063175 12.07.2006 MS ISAF YOUTH 420-10ms,Lar-10ms Weymouth RYA
063174 15.07.2006 Oberland - Pütz 2006 Fin-4iz Starnberger See Segelverein Oberland Seeshaupt e.V.
063173 06.10.2006 International Finn Cup Fin-5iz Lago di Garda FV Malcesine
063172 07.09.2006 Mistrovství Německa Fin-6mm Schweriner See Schweriner YC
063171 02.09.2006 Sächs. Meisterschaft Fin-4iz Talsperre Pöhl SCH Plauen
063170 19.08.2006 Finnduell Wolfgangsee Fin-4ip Wolfgangsee UYC Wolfgangsee
063169 23.08.2006 Mistrovství Švýcarska Finn-6mm Lake Luzern Regattaverein Brunnen
063168 12.08.2006 Mistrovství Rakouska Fin-6mm Traunsee Union Yacht Club Traunsee
063167 01.07.2006 Offene Brandenburgische Meisterschaft Fin-4iz Schwielochsee SG Schwielochsee
063166 01.06.2006 Finn World Masters Fin-10ms Balaton Hungarian Yachting Associasion
063165 09.09.2006 Centomiglia Kaj-4iz Lago di Garda Itálie
063164 03.09.2006 Trofeo Gorda Kaj-4iz Lago di Garda Itálie
063163 22.08.2006 Melges 24 World Championship Nj-12ms Hyeres, Francie IMCA
063162 14.07.2006 Aegean Sailing Rally Nj-4iz Řecko, Egejské moře Hellenic Offshore Racing Club
063161 05.07.2006 VI. AEGEAN ARCHIPELAGO RACE (550 mil non Nj-4iz Řecko, Egejské moře Yacht Club of Greece
063160 22.05.2006 Austria Cup Nj-4iz Biograd Chorvatsko
063159 21.05.2006 Biograd Open Cup Nj-4iz Biograd Chorvatsko
063158 20.07.2006 Europa Cup Las-4iz Attersee Rakousko
063157 05.07.2006 Mistrovství Evropy 2006 Las-10me Gdyně - Polsko Polsko
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Q-4iz Rybnik - Polsko Polsko
063155 09.09.2006 Puchar Beskidow Evr-4iz,Q-4iz Tresna Valná hromada
063153 30.06.2006 Puchar Slowinski Q-4iz Leba Polsko
063152 26.07.2006 Mistrovství světa LaR-12ms Los Angeles USA
063151 15.07.2006 Optimist Gold Cup 2006 Q-10ms Loosdrecht Lakes Stichting Comité Loosdrechtweek
063150 15.09.2006 Regaty Piastowskie Q-4iz Kamień Pomorski Polsko
063149 23.06.2006 Velká cena Slovenska Q-6mm Králová Slovensko
063148 13.10.2006 2006 Slovenian Open National Fb-6mm Izola Slovinsko
063147 10.08.2006 Schweizermeisterschaft Fireball Davos Fb-6mm Davos Švýcarsko
063146 30.09.2006 Regata Mrduja Orc-4iz Split JK Labud
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Cad-5ip Německo, Bautzen Bautzener Segelclub
063144 19.08.2006 Ranglistenregatta aopti A undB Q-4iz Werbellinsee Německo SV Stahl Finow
063143 21.07.2006 Mistovství Evropy juniorů Optimist Q-8me Workum Holandsko Workum
063142 22.07.2006 Mistrovství Evropy juniorů LT Evropa Evr-8me L´Estartit - Španělsko Club Nautic Estartit
063141 08.07.2006 Sustredenie 2006 Evr-4iz Liptovská Mara - Slovensko TJ Fatran
063140 07.08.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska Evr-6mm,Q-6mm Liptovská Mara - Slovensko TJ Fatran
063139 06.08.2006 Mistrovství Evropy LT Evropa Evr - muži; Evr - ženy Marsala - Itálie Circolo Velico Marsala
063138 14.07.2006 Puchar Miasta Gdyni L47-4iz Gdynia - Polsko Gdynia
063137 30.07.2006 Mezinárodní mistrovství Maďarska 6mm Balatonfüred, Maďarsko YC Balatonfüred
063136 19.08.2006 Rosenwindpokal 2006 - Mistrovství Horníh Pir-4iz Weyregg am Attersee Sportverein Weyregg am Attersee Sektion
063135 12.08.2006 Mezinárodní mistrovství Rakouska 2006 Pir-6mm Yachtclub Mörbish Neusiedlersee Yachtclub Mörbish Neusiedlersee
063134 26.08.2006 Schwielochseepokalregatta 420-4iz Schwielochsee - SRN SC Schwielochsee
063133 23.06.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska 420-6mm Králová okr. Galanta SSJ a Slovan Bratislava
063132 24.05.2006 Holland regatta 2006 470-8ep,Fin-8ep,Las-8ep,Rsx-8ep Medemblik - Holandsko
063131 08.07.2006 Gold Cup Finn 2006 Fin-12ms Split - Chorvatsko JK Labud
063130 17.06.2006 Bol d Or Rolex Cup Kaj-5iz Ženeva, Švýcarsko SNG
063129 31.07.2006 Mistrovství světa lodní třídy 2,4mR T24-12ms Helsinky, Finsko
063128 03.07.2006 Sportboat European Championship 2006 Kaj-10me Warnemunde, Německo Warnemünder Segel-Club (WSC)
063127 27.07.2006 Baltic cup T24 Helsinky, Finsko
063125 19.01.2006 Skandia Geelong Week Nj, IMS, ORC Geelong, Austrálie Royal Geelong Yacht Club
063124 04.05.2006 ISAF-Audi Sydney Harbour Regatta 2006 Nj, IMS, ORC Sydney, Austrálie Middle Harbour Yacht Club
063123 03.06.2006 Prolog-MiniFastnet Class Mini Douarnenez, Francie Winches club
063122 04.06.2006 Fastnet Race Class mini Douarnenez, Francie Winches Club
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska 470-6mm,Evr-6mm,L47-6mm,LaR-6mm,Q-6mm Orava - Slovensko Valná hromada
063120 01.07.2006 69. Warnemunder Woche 470-8ep Warnemunde - Německo Warnemunder Segel Klub
063119 12.07.2006 56 Intervela 470-8ep Garda - Itálie Fraglia Vela Riva
063118 17.06.2006 Kiel Week 2006 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep,Rsx-8ep Kiel, GER Valná hromada
063116 14.03.2006 Split Olympic Sailing Week 2006 Fin-8ep Split YC Labud
063115 03.07.2006 ORC Sportboat European Championship 2006 Orc-10me Warnemünde Warnemünde Segel Club
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Cad-5ip (výsledný koef dle SŘ je 2) Balatonfüred, Maďarsku Balatonfüred Yacht Club
063113 17.06.2006 IMS Central European Championship Ims-10me Chorvatsko, Cres Sailing Club of Rijeka, SCOR
063112 04.04.2006 North Sails Cup Orc-4iz Kreuzlingen
063111 03.06.2006 Spring cup Evr-4iz Neusiedlersee UYCNs
063110 13.04.2006 Finnesa cup Evr-4iz Monfalcone
063108 25.05.2006 OMEGA Traunsee Woche Evr-4iz Traunsee
063107 06.05.2006 Interpuchar Zaglebia 2006 Q-4mz Dabrowa Gornicza, Polsko YC Puchar
063106 30.04.2006 Slovak Sailing Week Orc-4iz Chorvatsko, Kremik Slovensko
063105 15.04.2006 Memorijal Branko Tudora Q-4iz Krk, Chorvatsko Valná hromada
063104 14.04.2006 Izola Spring Cup 2006 470-8ep,Lar-8ep Izola Valná hromada
063103 23.04.2006 Semaine Olympique Francaise 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep Francie Valná hromada
063102 06.04.2006 Mistrovství Evropy 2006 LaR-10me Riccione Valná hromada
063101 20.03.2006 Expert Olympic Garda 2006 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep,Las-8ep, Garda, Itálie Valná hromada
063011 06.05.2006 Junácká Pasovačka Nj-5ip Chorvatsko Valná hromada
063009 01.10.2006 AUDI SANY CUP Kaj-5ip Chorvatsko Valná hromada
063007 24.07.2006 Promotional regatta MS Cadet Cad-5iz Balatonfüred, Maďarsko Valná hromada
063004 24.07.2006 MS Cadet Cad-10ms Balaton - HUN Valná hromada
063003 03.06.2006 Super Cup 5 Fun-4P Torbole Valná hromada
063002 10.05.2006 World Sailing Games 470-12ms,Las-12ms,LaR-12ms,Rsx-12ms,TR-12ms,Tor-12ms Rakousko Valná hromada
063001 07.04.2006 Evropský pohár Cad-5ip Rybnik - Polsko Valná hromada
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ 420-3M,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Fb-2,L47-2,Q-2 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062423 16.09.2006 Burčáková regata Pir-3M,Rac-2,Rco-2,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
062422 13.09.2006 Kontrolní závod VI. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062421 09.09.2006 Hornická regata 420-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
062420 28.08.2006 Bermuda Cup Evr-1,L47-1,Q-1 Slezská Harta JK Ostrava Poruba, z.s.
062419 19.08.2006 Olešná regata Evr-4K,Q-4K,Evr-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
062418 18.08.2006 Veteran Cup Finn 2006 Fin-5mz Žermanice Jacht club Frýdek Místek
062417 12.08.2006 Yacht-tenis regata Pir-3M,Rac-2,Rco-2,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5mz,Lar-5ip,Las-5mz,Q-5ip,L47- Žermanice Jacht club Frýdek Místek
062415 15.07.2006 Modrá stuha Č.Těšína
přesun přeboru kraje LT Finn z 06-2414
Fin-4K,L47-2,420-1,Evr-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
062414 24.06.2006 Mladý vítr
přebor kraje pro Finn přesunut na CTL 06-2415
Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
062413 17.06.2006 Pohár Radegastu
koef. K4 pro LT Evr a Q přesunut na závod 062419
L47-4P,Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Las Žermanice Jacht club Frýdek Místek
062412 14.06.2006 Kontrolní závod V. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062411 03.06.2006 Velká cena Ostravy 420-4K,Fb-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
062410 31.05.2006 Kontrolní závod IV. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062409 27.05.2006 Hornický kahan Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
062408 20.05.2006 Mistrovství Moravy a Slezka Pir-4K,Pir-3M,Evr-2,Q-2,Rac-2,Rco-2 Petrův rybník Yacht Club Krnov
062407 17.05.2006 Kontrolní závod III. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062406 06.05.2006 Santi Cup
zrušena LT Evropa, doplněna LT 420
Rac-4K,Rco-4K,Fin-2,Rac-2,Rco-2,420-1,Q-1,Vau-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
062405 03.05.2006 Kontrolní závod II. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062404 22.04.2006 Cena Olešné Q-3M,Evr-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
062403 19.04.2006 Kontrolní závod I. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062402 23.09.2006 IKAMONT CUP
změna termínu !!! - změna CTL č.4
Evr-2,L47-2,Q-2,Las-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062401 08.04.2006 Jarní závod
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - změna CTL č.4
L47-2,Evr-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062313 21.10.2006 Poslední réčko Evr-2,Las-2,Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062312 14.10.2006 Prodloužená jachetní zábava Evr-2,Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062311 07.10.2006 Modrá stuha Moravy
závod zrušen z technických důvodů
Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062310 30.09.2006 Mistrovství Valašska
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Q-2 Bystřička YC MEZ VSETÍN
062309 28.09.2006 Memoriál sv, Václava Evr-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062308 01.07.2006 Mladý vítr Kroměříže Evr-2,Las-2,Vau-2,Q-2 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
062307 10.06.2006 Pohár DDM Sluníčko Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062306 27.05.2006 Mem. Jiřího Navrátila Pir-3M,Evr-2,Q-2 Bystřička YC MEZ VSETÍN
062305 20.05.2006 O hanáckó klobáso
z technických důvodů závod zrušen
Evr-2,Las-2,Vau-2,Q-1 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
062304 13.05.2006 Krajský přebor E Evr-4K štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062303 06.05.2006 Krajský přebor Q Q-4K štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062302 16.04.2006 Jarní rozcvička Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062301 08.04.2006 Jarní rozehřátí Evr-2,Las-2,Q-1 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
062212 07.10.2006 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062210 16.09.2006 Tvarůžková regata Rac-4K,Rco-4K,Rac-3M,Rco-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
062209 09.09.2006 O cenu Kaltechu+Veteran Cup Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
062208 21.10.2006 Burčáková regata II
změna termínu !!! změna koef u Q !!!
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062207 05.08.2006 Prázdninová regata Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
062205 10.06.2006 Putovní pohár Plumlova
závod se neuskutečnil
Evr-2,Q-2 Plumlov Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
062204 03.06.2006 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
062203 27.05.2006 Olomoucká regata Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062202 06.05.2006 Květnová sokolská regata Q-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
062201 15.04.2006 Jarní regata Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062147 05.08.2006 Memoriál Dušana Vaculky
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062146 04.10.2006 Závod mladých nadějí 6
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062145 20.09.2006 Závod mladých nadějí 5
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062144 21.06.2006 Závod mladých nadějí 4
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3
změna termínu
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062142 17.05.2006 Závod mladých nadějí 2
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062141 26.04.2006 Závod mladých nadějí 1
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062140 07.10.2006 Burčáková regata
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062139 08.04.2006 Team racing (nominace WSG2006)
změna CTL č.3 - závod ZRUŠEN bez náhrady
TR-4P Brno Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062138 14.10.2006 TR Brno
źávod se neuskutečnil !!
TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062137 30.09.2006 Mem. Jana Sedláka T24-4P,Cad-3M,Q-2,Vau-2,Kaj-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Evr-6mr,Fin-6mr,Las-6mr,L47-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062135 23.09.2006 Poslední vítr - I.ročník
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-4P,Kaj-1 Slapy - 95km SC Testudo
062134 23.09.2006 Poslední vítr
přesun koef. Las-3M z PUTOVNÍHO POHÁRU
Cad-4P,Vau-4P,Fb-3C,420-3M,Fb-3M,Las-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062133 16.09.2006 Modrý hrozen 470-5ip,470-4P,Cad-4P,Fb-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062132 15.09.2006 Mistrovství ČR Vau-6mr,Vau-5ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062131 14.09.2006 Mistrovství ČR 420-6mr,420-5ip,420-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062130 09.09.2006 Podzimní vítr
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
062129 09.09.2006 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062128 09.09.2006 Brněnský závod Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062127 02.09.2006 Brno Cup Fun-3M,Rac-3M,Rco-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062126 02.09.2006 Gagan regata
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Vau-2,Kaj-1 (VPOZ) Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062125 26.08.2006 Kutálkův memoriál
pro KAJ VPOZ
Fd-4P,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062124 26.08.2006 Dálková plavba
pro KAJ VPOZ
Vau-2,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062123 19.08.2006 O Jedovnického kapra
změna termínu
Vau-3M,Evr-2,Las-2,Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062122 12.08.2006 Veletržní regata Cad-3M,Fin-3R,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062121 29.07.2006 Vytrvalostní závod
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
062120 19.07.2006 Milen Cup Evr-1,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Q-2,Evr-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062118 08.07.2006 Modrá stuha
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
062117 08.07.2006 Veterán Cup
závod neodjet pro bezvětří !!!
Rac-3M,Rco-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic L47-3M,Q-3M,Evr-2,Las-2,Vau-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062115 24.06.2006 Mezinárodní závod
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Star-5,Vau-2,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. T24-4P,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-4K,Cad-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062113 10.06.2006 Jarní závod Vau-2,Star-2,Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062112 03.06.2006 Krajský přebor I. Rac-4K,Rco-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici
pro KAJ VPOZ
L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062110 27.05.2006 Mistrovství ČR Team Racing TR-6mr (Rac) Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062109 27.05.2006 9. TRR Brno T24-4P,TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062108 20.05.2006 Věstonická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062107 13.05.2006 Pavlovská regata 420-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Vau-4P,T24-4P,Cad-3M,Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Fin-6mr,420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Las-5mz,Lar-5mz,420-4P,Evr-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Cad-4P,L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Evr-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062103 29.04.2006 TR Brno (nominace WSG2006)
závod se neuskutečnil !!!
TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062102 22.04.2006 Mem. Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062101 15.04.2006 Putovní pohár
ZÁVOD ZRUŠEN , náhr.termín bude sdělen
420-3M,Cad-3M,L47-3M,Las-3M, Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic
doplněna lodní třída Q
Fin-4P,L47-4P,Las-4P,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Evr-4P,LaR-4P,Vau-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062003 17.06.2006 Moravský pohár Rac-4K,Rco-4K,Rac-3M,Rco-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062002 10.06.2006 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rco-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062001 29.04.2006 Euro Regata NJ-4K Chorvatsko NYC Jihlava + ČANY
061907 14.09.2006 Opatovický pohár Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
061906 02.09.2006 Velká cena VS Lanškroun Fd-4P Otmuchovské jezero TJ Lanškroun - Vodní sporty
061905 19.08.2006 Modrá vlajka Seče Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K Seč Yacht Club Vysoké Mýto
061904 15.07.2006 Setkání finařů na Seči
VZOP
Fin-1 Seč Yachtclub Pardubice
061903 17.06.2006 O perníkovou chaloupku Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
061902 22.06.2006 Memoriál Tomáše Dymáka
změna termínu !!!
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
061901 20.05.2006 Jarní závod
změna CTL č.4 - změna termínu !!!
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
061809 22.07.2006 Prázdninové předhánění
závod pro LT Evropa VPOZ
Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061808 02.09.2006 Fair Play Q-4P,Q-2 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže
děti do 15 let na optimistech
TR-6mr (Q) Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR LaR-6mr,Q-6mr Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061805 08.07.2006 4 hodiny Rozkoše
VPOZ pro Kaj, 9.7.2005 náhradní den
420-2,Evr-2,Q-2,Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061804 17.06.2006 Odysseův pohár II.
VPOZ pro Kaj
420-2,Evr-2,Q-2,Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061803 16.06.2006 Odysseův pohár I.
VPOZ
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. 420-4P,470-4P,Fb-4P,420-2 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Evr-2,Q-2 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061730 21.10.2006 Baban Cup III.
doplněno Pir-2 a 420-3C, změna termínu
420-3C,Fin-3C,Fin-2,Pir-2,Pir-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061729 23.09.2006 Baban Cup II. Fin-3C,Fin-2,Pir-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061728 16.09.2006 Modrá vlajka MJ Star-4P,Pir-2,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061727 09.09.2006 Grand Prix Bohemia
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2
Pir-4P,Evr-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061726 02.09.2006 SKI regata Rac-3C,Rco-3C,Fun-1,Rac-1,Rco-1 Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
061725 02.09.2006 Cena Příšovic VPOZ
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
061724 02.09.2006 Závod o kapitán.dýmku Star-4P,Pir-3C,Star-2,Fb-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
061723 11.08.2006 Mistrovství ČR Star-6mr,Star-4P,470-2,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061722 05.07.2006 Bohemia Cup
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2
Pir-4P,Star-4P,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061721 01.07.2006 Mistrovství ČR Pir-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Star-4P,LaR-4K,Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,470-4K,Star-4K,Fb-3C,470-2,Fin-2,Pir-2,Star-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
061719 20.05.2006 Mem. Bruno Hámy Fd-4P,Star-4P,Star-2,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
061718 13.05.2006 Cena Artexu Fun-1,Rac1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
061717 13.05.2006 Příšovický trojúhelník VPOZ
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
061716 13.05.2006 Mem. Ing. Böhma
doplněna LT Pir-2, Fin-2 - za 06-1713
470-4P,Star-4P,Pir-3C,470-2,Fin-2,Pir-2,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061715 26.08.2006 Pohár Haas Rukov
změna termínu !!!
Fin-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061714 15.04.2006 Baban Cup I.
změna CTL č.1 - změna koef. u LT Pirát
Fin-3C,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061713 08.04.2006 Jarní pohár
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - z důvodů ledu na M.J.
Fin-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061712 25.02.2006 Poslední led
závod zrušen - sníh na ledě
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061711 18.02.2006 Pohár 311.perutě
závod zrušen - sníh na ledě
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061710 11.02.2006 Velká cena DN
závod zrušen - sníh na ledě
DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061709 04.02.2006 Pohár Máchova jezera DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061708 28.01.2006 Pohár Václava Hudce
neodjeto - nepřízeň počasí
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061707 21.01.2006 O putovní rockovou helmu
neodjeto - nepřízeň počasí
DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061706 14.01.2006 Mistrovství ČR DN-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061705 07.01.2006 Cena Oldy Vintišky DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061624 14.10.2006 Zlatá sekyrka
změna CTL č.1 - doplněno Pir-2
Fin-3C,Pir-2,Pir-1 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
061623 07.10.2006 Modrá stuha Labe Bel-3D,Kaj-3D,Bel-2,Kaj-2 Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka 420-2,470-2,Q-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
061620 16.09.2006 Cena Povodí Labe Bel-2,Kaj-2,Pir-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
061619 02.09.2006 Labský pohár Bel-2,Kaj-2 Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
061618 24.08.2006 Regata skupiny ČEZ -MČR Rac-6mr,Rco-6mr,Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P Nechranice - Lomaznice Sportklub Lomazice
061617 19.08.2006 Nechranická buchta Rac-4P,Rco-4P,Fun-3C,Fun-3M Nechranice - Lomaznice Sportklub Lomazice
061616 19.08.2006 Cena Teplic 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061614 16.08.2006 Dálková plavba 420-3D,Evr-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061612 12.08.2006 Cena Duchcova 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061611 24.06.2006 Sdružený krajský přebor
změna CTL č.2 - smazána lodní třída 420-3C
Bel-4K,Kaj-4K,Bel-2,Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
061610 17.06.2006 Cena Damet Fb-4P,LaR-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
061609 17.06.2006 Česká brána Bel-3D,Kaj-3D,OT-3D,Pir-3D,Vau-3D,Bel-2,Kaj-2 Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
061608 10.06.2006 Hop regata 420-4P,Cad-4P,Fb-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
061607 10.06.2006 Regata Lovosice
ZÁVOD ZRUŠEN - vysoký stav hladiny (velký proud)
Kaj-4P,Bel-2,Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
061606 27.05.2006 Sdružený krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Q-4K,420-2,Q-2,Evr-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061605 13.05.2006 Cena Lučana+Sdruž.kraj.přebor Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rco-4K Nechranice Yacht Club Nechranice
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Q-3C,420-2,470-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061603 29.04.2006 YCT maraton Fun-3D,Rac-3D,Rco-3D Nechranice Yacht Club Nechranice
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory 420-3C,Evr-3C,Q-3C,470-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061601 22.04.2006 Cena Roudnice
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2
Fin-4P,Pir-4P,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
061513 23.09.2006 Švestková regata LaR-4P,420-3C,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061512 09.09.2006 Modrá stuha Evr-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Regent Slovan Mariánské Lázně
061511 02.09.2006 Modrá stuha Jesenice
závod se neuskutečnil - málo závodníků
Las-2,Q-2,Fin-2,Evr-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
061510 25.08.2006 Porcelán Cup Evr-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
061509 12.08.2006 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rco-5mz Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061508 05.08.2006 Senior cup Pir-3R,420-2 Regent Slovan Mariánské Lázně
061507 29.07.2006 Femina regata 420-3R (ženy),Evr-3R (ženy),Q-3R (ženy),Fun-2,Ok-2 Regent Slovan Mariánské Lázně
061506 15.07.2006 Krajský přebor Fun-4K,Rac-4K,Rco-4K Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061505 08.07.2006 Stříbrná plachetnice 420-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Las-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061504 03.07.2006 Závod nadějí (uzavřený závod)
uzavřený závod - pouze pro zvané
Evr-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061503 27.05.2006 SKP 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Las-4K,Q4K,L47-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061502 27.05.2006 Luky regata Fun-3C,Rac-3C,Rco-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061501 06.05.2006 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rco-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061419 02.12.2006 Mikulášská regata Pir-1,Fb-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061418 14.10.2006 Poslední vítr L47-3C,Las-3C,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061417 07.10.2006 Konec v Plzni
doplněna lodní tř. Q-1
Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Fb-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061416 16.09.2006 Modrá stuha Boleváku Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Las-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061415 09.09.2006 Stříbrská 25
!! výsledky nedodány pořadatelem !!
Ok-3D,Rac-3D Hracholusky Jachetní klub Stříbro
061414 02.09.2006 Apollo Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
061413 19.08.2006 Letní závod Pir-1,Evr-1,Fb-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061412 12.08.2006 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061411 29.07.2006 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
061410 22.07.2006 Letní Vánoční regata
pro bezvětří neodjeto !!
Evr-2,Fb-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061409 15.07.2006 Cena Lokomotivy Fb-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061408 08.07.2006 Cena Kooperativy Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061407 05.07.2006 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Evr-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
061406 01.07.2006 Cena Prazdroje Fin-2,Q-1,Evr-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
061405 27.05.2006 Květnová regata + SKP Fb-4K,Pir-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061404 20.05.2006 Štít města Plzně Pir-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061403 13.05.2006 Okresní přebor Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061402 29.04.2006 Jarní závod I.
doplněna LT Pirát s K1
Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061401 15.04.2006 Bohemia regata
změna CTL č.3 - doplněna LT Evr-1
Fb-3C,L47-3C,Las-3C,Q-3C,Evr-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061334 14.10.2006 Zbytek větru Lar-2,Pir-2,Q-2,Evr-1,Lar-1 Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061333 30.09.2006 Jihočeská žába
závod se neodjel - bezvětří
Pir-4P,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061332 16.09.2006 BALI Cup Q-4P,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061331 09.09.2006 Bohemia Cup Q-3C,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
061330 02.09.2006 Poslední vítr         Lar-2,Pir-2,Vau-2,Evr-1,Q-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
061329 01.09.2006 Mistrovství ČR Tor-6mr,Tor-4P Lipno-Kovářov Yacht Club Kovářov
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata 470-6mr,L47-6mr,470-5mr,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4,Las-4P Lipno-Jestřábí YACHT CLUB CERE, z.s.
061327 26.08.2006 Radavský pohár Kaj-2 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
061326 25.08.2006 Mistrovství ČR
pro KAJ VPOZ
T24-6mr,Tor-4P,Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061325 19.08.2006 AVAR Cup
pro KAJ VPOZ
Caf-4P,T24-4P,Tor-4P,Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061324 12.08.2006 Optík-regata Q-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
061323 12.08.2006 Třeboňské léto Q-2,Evr-1,Lar-1 Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061322 12.08.2006 Bezdrevský kapr 420-3C,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
061321 05.08.2006 Cena Domanína Fb-3C,L47-3C,Las-3C Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061320 05.08.2006 Pohár Imego            Evr-2,Lar-2,Pir-2,Vau-2,Q-2 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Evr-2,Lar-2,Pir-2,Vau-2,Q-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Fb-8ep,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy FD-6mr,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4k Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061316 24.06.2006 24 hodin NON-STOP Kaj-3V Lipno-Hrdoňov Yachtclub Lipno
061315 24.06.2006 Radavská regata Kaj-2 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
061314 24.06.2006 Andrle Mobil Cup Pir-4,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061313 17.06.2006 Modrá stuha Lipna
změna CTL č.1 - doplněna LT FD, pro KAJ VPOZ
Fd-4P,Tor-4,Kaj1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061312 17.06.2006 Pohár YC DIM Pir-4,Evr-1,Q-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
061311 10.06.2006 Frymburský pohár Fin-4P,Tor-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Evr-4P,Las-4P,Q-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061309 03.06.2006 Modrá stuha Dvořiště
změna CTL č.3 - oprava doby trvání závodu - správn
Evr-2,Pir-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
061308 27.05.2006 Lipno marathon 2006
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Caf-3D,Kaj-1 (VPOZ) Lipno YC Lipno nad Vltavou
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,Vau-4K Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Lar-4P,Evr-3C,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
061305 20.05.2006 Modrá stuha Světa Pir-3C Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061304 06.05.2006 Modrá stuha Bezdreva Pir-4P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061303 29.04.2006 Bezdrevský maraton
závod se neuskutečnil
Evr-3D,FB-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
061302 15.04.2006 Slavoj Cup
změna CTL č.1 - změna termínu
Pir-2,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061301 21.10.2006 Vítr z hor
změna termínu
Pir-2,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061225 14.10.2006 Přebor ČOS Evr-2,Fin-2,Q-2,Fb-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061224 07.10.2006 52. Modrá stuha Berounky
závod se neodjel - silný proud v Berounce
Evr-1,Q-1 Berounka Dobřichovice Sokol Dobřichovice
061223 30.09.2006 Pohár města Neratovic
závod se neodjel - bezvětří
Cad-3C,Fb-2 Tišice YC Neratovice
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Fin-2,Evr-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061221 28.09.2006 Svatováclavský závan Fin-1,Las-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061220 16.09.2006 Zhasnutý kahan Fin-2,Las-2,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061218 26.08.2006 Truc regata Kaj-4P,Kaj-3D Slapy - Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
061217 26.08.2006 Hurá do školy Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061216 23.08.2006 Táborová regata II (VPOZ)
VPOZ
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061215 21.08.2006 Táborová regata (VPOZ)
VPOZ
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061213 05.08.2006 Slapská 24 Kaj-3V Slapy km93 Lodní klub Štěchovice
061212 29.07.2006 Prázdniny v půli Las-2,Fin-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje 420-4K,Cad-4K, Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Las-4K,Q-4K Orlík YC Neratovice
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře 420-3C,Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2 Orlík YC Neratovice
061208 17.06.2006 Kontrolní závod Fin-1,Las-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061207 27.05.2006 Malá cena Berounky
závod se neodjel z důvodů povodní !!!
Evr-1,Q-1 Berounka Dobřichovice Sokol Dobřichovice
061206 13.05.2006 Župní sletová regata Evr-2,Fin-1,FB-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061205 06.05.2006 Květnová regata Fin-2,Las-2,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Evr-2,Fb-2,Q-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061203 29.04.2006 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Q-2,FB-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Cad-3C,FB-2,Las-2 Poděbrady - Jezero Jachtklub Toušeň, z.s.
061201 22.04.2006 Jarní závod Fin2,Las-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS
Cad,Fb,Q - přesun koef. za 061101
Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fin-1 Jezero Poděbrady TJ AVIA Čakovice
061127 02.09.2006 Regata Laguna
VPOZ
Kaj-1 Slapská přehrada TJ Císařská louka - yachting, z.s.
061126 22.09.2006 Malá cena YFA
nepotvrzeno HJS - !!!!
Kaj-5ip Chorvatsko YC RODOP, z.s.
061125 13.05.2006 Mem. Burgemaister Cad-2,Fb-2,420-2,Evr-2,Q-2,Pir-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR TR-6mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy
pro KAJ - VPOZ
420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Pir-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061122 14.10.2006 Vytrvalostní závod kajutových lodí
pro KAJ s K1 - VPOZ
Kaj-4P,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061121 14.10.2006 Primátorský štít
zrušen koef. Cad-3M - bez náhrady
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K,Q-4K,Cad-3C,Cad-2,420-2,,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061120 07.10.2006 MČR - Pohár Niké 2006 Orc-6mr,Orc-5ip,Nj-4K Chorvatsko YACHT CLUB SaS, z.s.
061119 30.09.2006 Cena Modřan 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Vrané n./Vlt. Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
061118 23.09.2006 Pohár Vltavy
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Kožlí YC BARRANDOV
061117 09.09.2006 Pirátský šátek
pro KAJ koef.1 - VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061116 09.09.2006 Memoriál Rosslera Ořovského Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Pir-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061115 19.08.2006 Modrá stuha Slap
pro KAJ - VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061114 24.06.2006 Regata Sasanek
pro KAJ - VPOZ
Kaj-4K,Kaj2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1,Vau-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061113 17.06.2006 Barrandovský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Kožlí YC BARRANDOV
061112 04.06.2006 Regatta MČR - One Design BAV42-6mr,NJ-5ip Chorvatsko Sportovní klub YACHTING STYL
061110 27.05.2006 Závod kajutových lodí
závod se neuskutečnil
Kaj-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061109 20.05.2006 Pirátská sekyrka
pro KAJ - VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061108 20.05.2006 Regata mládeže Cad-3C,Cad-2,420-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061107 29.04.2006 Májová regata
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - změna CTL č.4 (rozhodnutí VV ČS
NJ-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
061106 29.04.2006 Cena Regulusu 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Vrané n./Vlt. Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
061105 22.04.2006 TR Praha
ZÁVOD ZRUŠEN - vysoký stav hladiny (velký proud)
TR-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
061104 15.04.2006 Team racing (nominace WSG2006)
ZÁVOD ZRUŠEN !!! (povodně)
TR-4P Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
061101 08.04.2006 Memoriál dr. Štěpána
ZÁVOD ZRUŠEN !!!
Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Pir-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ