Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
061101 08.04.2006 Memoriál dr. Štěpána
ZÁVOD ZRUŠEN !!!
Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Pir-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061104 15.04.2006 Team racing (nominace WSG2006)
ZÁVOD ZRUŠEN !!! (povodně)
TR-4P Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
061105 22.04.2006 TR Praha
ZÁVOD ZRUŠEN - vysoký stav hladiny (velký proud)
TR-4P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
061106 29.04.2006 Cena Regulusu 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Vrané n./Vlt. Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
061107 29.04.2006 Májová regata
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - změna CTL č.4 (rozhodnutí VV ČS
NJ-5ip Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
061108 20.05.2006 Regata mládeže Cad-3C,Cad-2,420-2,Evr-2,Q-2,Fb-1,Pir-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061109 20.05.2006 Pirátská sekyrka
pro KAJ - VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061110 27.05.2006 Závod kajutových lodí
závod se neuskutečnil
Kaj-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061112 04.06.2006 Regatta MČR - One Design BAV42-6mr,NJ-5ip Chorvatsko Sportovní klub YACHTING STYL
061113 17.06.2006 Barrandovský pohár
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Kožlí YC BARRANDOV
061114 24.06.2006 Regata Sasanek
pro KAJ - VPOZ
Kaj-4K,Kaj2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Pir-1,Q-1,Vau-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061115 19.08.2006 Modrá stuha Slap
pro KAJ - VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061116 09.09.2006 Memoriál Rosslera Ořovského Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Pir-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061117 09.09.2006 Pirátský šátek
pro KAJ koef.1 - VPOZ
Kaj-2,Pir-2,Vau-2,Kaj-1 Slapy - Měřín Jachtklub Královská
061118 23.09.2006 Pohár Vltavy
VPOZ
Kaj-1 Orlík - Kožlí YC BARRANDOV
061119 30.09.2006 Cena Modřan 420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Vrané n./Vlt. Tělovýchovná jednota SPARTAK MODŘANY, spolek - jachetní oddíl
061120 07.10.2006 MČR - Pohár Niké 2006 Orc-6mr,Orc-5ip,Nj-4K Chorvatsko YACHT CLUB SaS, z.s.
061121 14.10.2006 Primátorský štít
zrušen koef. Cad-3M - bez náhrady
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Pir-4K,Q-4K,Cad-3C,Cad-2,420-2,,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061122 14.10.2006 Vytrvalostní závod kajutových lodí
pro KAJ s K1 - VPOZ
Kaj-4P,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy
pro KAJ - VPOZ
420-2,Cad-2,Evr-2,Q-2,Pir-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061124 04.11.2006 Mistrovství ČR TR-6mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
061125 13.05.2006 Mem. Burgemaister Cad-2,Fb-2,420-2,Evr-2,Q-2,Pir-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
061126 22.09.2006 Malá cena YFA
nepotvrzeno HJS - !!!!
Kaj-5ip Chorvatsko YC RODOP, z.s.
061127 02.09.2006 Regata Laguna
VPOZ
Kaj-1 Slapská přehrada TJ Císařská louka - yachting, z.s.
061128 07.10.2006 Cena Avie - Šéfův BUS
Cad,Fb,Q - přesun koef. za 061101
Cad-2,Fb-2,Q-2,420-1,Evr-1,Fin-1 Jezero Poděbrady TJ AVIA Čakovice
061201 22.04.2006 Jarní závod Fin2,Las-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Cad-3C,FB-2,Las-2 Poděbrady - Jezero Jachtklub Toušeň, z.s.
061203 29.04.2006 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Q-2,FB-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061204 06.05.2006 Pohár Bohemia Evr-2,Fb-2,Q-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061205 06.05.2006 Květnová regata Fin-2,Las-2,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061206 13.05.2006 Župní sletová regata Evr-2,Fin-1,FB-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061207 27.05.2006 Malá cena Berounky
závod se neodjel z důvodů povodní !!!
Evr-1,Q-1 Berounka Dobřichovice Sokol Dobřichovice
061208 17.06.2006 Kontrolní závod Fin-1,Las-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře 420-3C,Cad-3C,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Las-3C,Q-2 Orlík YC Neratovice
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje 420-4K,Cad-4K, Evr-4K,Fin-4K,Fb-4K,Las-4K,Q-4K Orlík YC Neratovice
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba 420-3D,Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061212 29.07.2006 Prázdniny v půli Las-2,Fin-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061213 05.08.2006 Slapská 24 Kaj-3V Slapy km93 Lodní klub Štěchovice
061214 19.08.2006 Letní závod mládeže Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061215 21.08.2006 Táborová regata (VPOZ)
VPOZ
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061216 23.08.2006 Táborová regata II (VPOZ)
VPOZ
Cad-1,Evr-1,Fb-1,Q-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061217 26.08.2006 Hurá do školy Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061218 26.08.2006 Truc regata Kaj-4P,Kaj-3D Slapy - Modrá loděnice Lodní klub Štěchovice
061219 02.09.2006 Štít města Poděbrad Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Poděbrady - Jezero JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
061220 16.09.2006 Zhasnutý kahan Fin-2,Las-2,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061221 28.09.2006 Svatováclavský závan Fin-1,Las-1,Q-1 Turynský rybník Yacht Club Kladno
061222 30.09.2006 Cena Neumann inst. Fin-2,Evr-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061223 30.09.2006 Pohár města Neratovic
závod se neodjel - bezvětří
Cad-3C,Fb-2 Tišice YC Neratovice
061224 07.10.2006 52. Modrá stuha Berounky
závod se neodjel - silný proud v Berounce
Evr-1,Q-1 Berounka Dobřichovice Sokol Dobřichovice
061225 14.10.2006 Přebor ČOS Evr-2,Fin-2,Q-2,Fb-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
061301 21.10.2006 Vítr z hor
změna termínu
Pir-2,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061302 15.04.2006 Slavoj Cup
změna CTL č.1 - změna termínu
Pir-2,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061303 29.04.2006 Bezdrevský maraton
závod se neuskutečnil
Evr-3D,FB-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
061304 06.05.2006 Modrá stuha Bezdreva Pir-4P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061305 20.05.2006 Modrá stuha Světa Pir-3C Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Lar-4P,Evr-3C,Q-3C Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
061307 27.05.2006 Krajský přebor JČ.Kraje Evr-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,Vau-4K Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061308 27.05.2006 Lipno marathon 2006
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Caf-3D,Kaj-1 (VPOZ) Lipno YC Lipno nad Vltavou
061309 03.06.2006 Modrá stuha Dvořiště
změna CTL č.3 - oprava doby trvání závodu - správn
Evr-2,Pir-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Evr-4P,Las-4P,Q-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061311 10.06.2006 Frymburský pohár Fin-4P,Tor-4P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
061312 17.06.2006 Pohár YC DIM Pir-4,Evr-1,Q-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
061313 17.06.2006 Modrá stuha Lipna
změna CTL č.1 - doplněna LT FD, pro KAJ VPOZ
Fd-4P,Tor-4,Kaj1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061314 24.06.2006 Andrle Mobil Cup Pir-4,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061315 24.06.2006 Radavská regata Kaj-2 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
061316 24.06.2006 24 hodin NON-STOP Kaj-3V Lipno-Hrdoňov Yachtclub Lipno
061317 01.07.2006 MČR - O krále Šumavy FD-6mr,Cad-4P,Fb-4P,Fb-4k Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Fb-8ep,Cad-6mr,Fb-6mr,Cad-4P Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061319 15.07.2006 Prázdninový závod  Evr-2,Lar-2,Pir-2,Vau-2,Q-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
061320 05.08.2006 Pohár Imego            Evr-2,Lar-2,Pir-2,Vau-2,Q-2 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
061321 05.08.2006 Cena Domanína Fb-3C,L47-3C,Las-3C Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061322 12.08.2006 Bezdrevský kapr 420-3C,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
061323 12.08.2006 Třeboňské léto Q-2,Evr-1,Lar-1 Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061324 12.08.2006 Optík-regata Q-1 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
061325 19.08.2006 AVAR Cup
pro KAJ VPOZ
Caf-4P,T24-4P,Tor-4P,Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061326 25.08.2006 Mistrovství ČR
pro KAJ VPOZ
T24-6mr,Tor-4P,Kaj-1 Lipno Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
061327 26.08.2006 Radavský pohár Kaj-2 Orlík "Yacht Club Písek,z.s."
061328 01.09.2006 Mistrovství ČR-CERE regata 470-6mr,L47-6mr,470-5mr,420-4P,470-4P,Evr-4P,Fin-4,Las-4P Lipno-Jestřábí YACHT CLUB CERE, z.s.
061329 01.09.2006 Mistrovství ČR Tor-6mr,Tor-4P Lipno-Kovářov Yacht Club Kovářov
061330 02.09.2006 Poslední vítr         Lar-2,Pir-2,Vau-2,Evr-1,Q-1 Bezdrev OJ, TJ Koh-i-noor České Budějovice
061331 09.09.2006 Bohemia Cup Q-3C,Evr-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
061332 16.09.2006 BALI Cup Q-4P,Evr-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061333 30.09.2006 Jihočeská žába
závod se neodjel - bezvětří
Pir-4P,Evr-1,Q-1 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
061334 14.10.2006 Zbytek větru Lar-2,Pir-2,Q-2,Evr-1,Lar-1 Svět - Třeboň TJ Jiskra Třeboň
061401 15.04.2006 Bohemia regata
změna CTL č.3 - doplněna LT Evr-1
Fb-3C,L47-3C,Las-3C,Q-3C,Evr-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061402 29.04.2006 Jarní závod I.
doplněna LT Pirát s K1
Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061403 13.05.2006 Okresní přebor Evr-1,Fb-1,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061404 20.05.2006 Štít města Plzně Pir-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061405 27.05.2006 Květnová regata + SKP Fb-4K,Pir-4K Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061406 01.07.2006 Cena Prazdroje Fin-2,Q-1,Evr-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
061407 05.07.2006 MS Hracholusek Fin-3D,Q-3D,Evr-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
061408 08.07.2006 Cena Kooperativy Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061409 15.07.2006 Cena Lokomotivy Fb-2,Las-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061410 22.07.2006 Letní Vánoční regata
pro bezvětří neodjeto !!
Evr-2,Fb-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061411 29.07.2006 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
061412 12.08.2006 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061413 19.08.2006 Letní závod Pir-1,Evr-1,Fb-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061414 02.09.2006 Apollo Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
061415 09.09.2006 Stříbrská 25
!! výsledky nedodány pořadatelem !!
Ok-3D,Rac-3D Hracholusky Jachetní klub Stříbro
061416 16.09.2006 Modrá stuha Boleváku Pir-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Las-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061417 07.10.2006 Konec v Plzni
doplněna lodní tř. Q-1
Evr-3C,L47-3C,Las-3C,Pir-3C,Fb-2,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061418 14.10.2006 Poslední vítr L47-3C,Las-3C,420-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
061419 02.12.2006 Mikulášská regata Pir-1,Fb-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
061501 06.05.2006 Jesenický pohár Fun-3C,Rac-3C,Rco-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061502 27.05.2006 Luky regata Fun-3C,Rac-3C,Rco-3C Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061503 27.05.2006 SKP 420-4K,Evr-4K,Fin-4K,Las-4K,Q4K,L47-3C,Las-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061504 03.07.2006 Závod nadějí (uzavřený závod)
uzavřený závod - pouze pro zvané
Evr-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061505 08.07.2006 Stříbrná plachetnice 420-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Las-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061506 15.07.2006 Krajský přebor Fun-4K,Rac-4K,Rco-4K Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061507 29.07.2006 Femina regata 420-3R (ženy),Evr-3R (ženy),Q-3R (ženy),Fun-2,Ok-2 Regent Slovan Mariánské Lázně
061508 05.08.2006 Senior cup Pir-3R,420-2 Regent Slovan Mariánské Lázně
061509 12.08.2006 Senior Cup Fun-5mz,Rac-5mz,Rco-5mz Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
061510 25.08.2006 Porcelán Cup Evr-2,Las-2,Q-2,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
061511 02.09.2006 Modrá stuha Jesenice
závod se neuskutečnil - málo závodníků
Las-2,Q-2,Fin-2,Evr-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
061512 09.09.2006 Modrá stuha Evr-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,Las-2,Pir-2,Q-2 Regent Slovan Mariánské Lázně
061513 23.09.2006 Švestková regata LaR-4P,420-3C,Evr-3C,Pir-3C,Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
061601 22.04.2006 Cena Roudnice
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2
Fin-4P,Pir-4P,Fin-2 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory 420-3C,Evr-3C,Q-3C,470-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061603 29.04.2006 YCT maraton Fun-3D,Rac-3D,Rco-3D Nechranice Yacht Club Nechranice
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Q-3C,420-2,470-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061605 13.05.2006 Cena Lučana+Sdruž.kraj.přebor Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P,Fun-4K,Rac-4K,Rco-4K Nechranice Yacht Club Nechranice
061606 27.05.2006 Sdružený krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Q-4K,420-2,Q-2,Evr-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061607 10.06.2006 Regata Lovosice
ZÁVOD ZRUŠEN - vysoký stav hladiny (velký proud)
Kaj-4P,Bel-2,Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
061608 10.06.2006 Hop regata 420-4P,Cad-4P,Fb-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
061609 17.06.2006 Česká brána Bel-3D,Kaj-3D,OT-3D,Pir-3D,Vau-3D,Bel-2,Kaj-2 Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
061610 17.06.2006 Cena Damet Fb-4P,LaR-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
061611 24.06.2006 Sdružený krajský přebor
změna CTL č.2 - smazána lodní třída 420-3C
Bel-4K,Kaj-4K,Bel-2,Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
061612 12.08.2006 Cena Duchcova 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061614 16.08.2006 Dálková plavba 420-3D,Evr-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061616 19.08.2006 Cena Teplic 420-2,Evr-2,Q-2 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061617 19.08.2006 Nechranická buchta Rac-4P,Rco-4P,Fun-3C,Fun-3M Nechranice - Lomaznice Sportklub Lomazice
061618 24.08.2006 Regata skupiny ČEZ -MČR Rac-6mr,Rco-6mr,Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P Nechranice - Lomaznice Sportklub Lomazice
061619 02.09.2006 Labský pohár Bel-2,Kaj-2 Žernoseky TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
061620 16.09.2006 Cena Povodí Labe Bel-2,Kaj-2,Pir-1 Labe-Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Evr-4P,Fin-4P,Las-4P Nechranice Yacht Club Nechranice
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka 420-2,470-2,Q-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
061623 07.10.2006 Modrá stuha Labe Bel-3D,Kaj-3D,Bel-2,Kaj-2 Labe TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
061624 14.10.2006 Zlatá sekyrka
změna CTL č.1 - doplněno Pir-2
Fin-3C,Pir-2,Pir-1 Máchovo jezero YCR Jachting Roudnice n/Labem
061705 07.01.2006 Cena Oldy Vintišky DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061706 14.01.2006 Mistrovství ČR DN-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061707 21.01.2006 O putovní rockovou helmu
neodjeto - nepřízeň počasí
DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061708 28.01.2006 Pohár Václava Hudce
neodjeto - nepřízeň počasí
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061709 04.02.2006 Pohár Máchova jezera DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061710 11.02.2006 Velká cena DN
závod zrušen - sníh na ledě
DN-4P,DN-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061711 18.02.2006 Pohár 311.perutě
závod zrušen - sníh na ledě
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061712 25.02.2006 Poslední led
závod zrušen - sníh na ledě
DN-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061713 08.04.2006 Jarní pohár
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - z důvodů ledu na M.J.
Fin-2,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061714 15.04.2006 Baban Cup I.
změna CTL č.1 - změna koef. u LT Pirát
Fin-3C,Pir-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061715 26.08.2006 Pohár Haas Rukov
změna termínu !!!
Fin-3C Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061716 13.05.2006 Mem. Ing. Böhma
doplněna LT Pir-2, Fin-2 - za 06-1713
470-4P,Star-4P,Pir-3C,470-2,Fin-2,Pir-2,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061717 13.05.2006 Příšovický trojúhelník VPOZ
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
061718 13.05.2006 Cena Artexu Fun-1,Rac1 Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
061719 20.05.2006 Mem. Bruno Hámy Fd-4P,Star-4P,Star-2,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
061720 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Star-4P,LaR-4K,Fin-4K,Pir-4K,Fb-4K,470-4K,Star-4K,Fb-3C,470-2,Fin-2,Pir-2,Star-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
061721 01.07.2006 Mistrovství ČR Pir-6mr Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061722 05.07.2006 Bohemia Cup
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2
Pir-4P,Star-4P,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061723 11.08.2006 Mistrovství ČR Star-6mr,Star-4P,470-2,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061724 02.09.2006 Závod o kapitán.dýmku Star-4P,Pir-3C,Star-2,Fb-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
061725 02.09.2006 Cena Příšovic VPOZ
VPOZ
Cad-1,Fin-1,OT-1,Pir-1,Q-1 Písečák Jachetní klub Příšovice
061726 02.09.2006 SKI regata Rac-3C,Rco-3C,Fun-1,Rac-1,Rco-1 Jablonecká přehrada TJ Delfín Jablonec
061727 09.09.2006 Grand Prix Bohemia
změna CTL č.1 - zrušeno Pir-2
Pir-4P,Evr-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061728 16.09.2006 Modrá vlajka MJ Star-4P,Pir-2,Star-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
061729 23.09.2006 Baban Cup II. Fin-3C,Fin-2,Pir-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061730 21.10.2006 Baban Cup III.
doplněno Pir-2 a 420-3C, změna termínu
420-3C,Fin-3C,Fin-2,Pir-2,Pir-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Evr-4P,L47-4P,Q-4P,Evr-2,Q-2 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061802 20.05.2006 Jarní premiéra II. 420-4P,470-4P,Fb-4P,420-2 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061803 16.06.2006 Odysseův pohár I.
VPOZ
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061804 17.06.2006 Odysseův pohár II.
VPOZ pro Kaj
420-2,Evr-2,Q-2,Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061805 08.07.2006 4 hodiny Rozkoše
VPOZ pro Kaj, 9.7.2005 náhradní den
420-2,Evr-2,Q-2,Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR LaR-6mr,Q-6mr Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže
děti do 15 let na optimistech
TR-6mr (Q) Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061808 02.09.2006 Fair Play Q-4P,Q-2 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061809 22.07.2006 Prázdninové předhánění
závod pro LT Evropa VPOZ
Evr-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
061901 20.05.2006 Jarní závod
změna CTL č.4 - změna termínu !!!
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
061902 22.06.2006 Memoriál Tomáše Dymáka
změna termínu !!!
Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
061903 17.06.2006 O perníkovou chaloupku Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
061904 15.07.2006 Setkání finařů na Seči
VZOP
Fin-1 Seč Yachtclub Pardubice
061905 19.08.2006 Modrá vlajka Seče Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K Seč Yacht Club Vysoké Mýto
061906 02.09.2006 Velká cena VS Lanškroun Fd-4P Otmuchovské jezero TJ Lanškroun - Vodní sporty
061907 14.09.2006 Opatovický pohár Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
062001 29.04.2006 Euro Regata NJ-4K Chorvatsko NYC Jihlava + ČANY
062002 10.06.2006 Pohár Vysočiny Rac-4P,Rco-4P,Fun-3C,Fun-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062003 17.06.2006 Moravský pohár Rac-4K,Rco-4K,Rac-3M,Rco-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Evr-4P,LaR-4P,Vau-4P Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062005 09.09.2006 Štít města Pardubic
doplněna lodní třída Q
Fin-4P,L47-4P,Las-4P,Q-1 Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
062101 15.04.2006 Putovní pohár
ZÁVOD ZRUŠEN , náhr.termín bude sdělen
420-3M,Cad-3M,L47-3M,Las-3M, Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062102 22.04.2006 Mem. Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062103 29.04.2006 TR Brno (nominace WSG2006)
závod se neuskutečnil !!!
TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Cad-4P,L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Evr-3M Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Fin-6mr,420-5mz,Evr-5mz,Fin-5mz,Las-5mz,Lar-5mz,420-4P,Evr-4P,Las-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Vau-4P,T24-4P,Cad-3M,Fb-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062107 13.05.2006 Pavlovská regata 420-5ip,420-4P,Fb-4P,Fd-4P,Las-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062108 20.05.2006 Věstonická Venuše Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062109 27.05.2006 9. TRR Brno T24-4P,TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062110 27.05.2006 Mistrovství ČR Team Racing TR-6mr (Rac) Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062111 03.06.2006 O kapitánskou čepici
pro KAJ VPOZ
L47-4P,LaR-4P,Q-4P,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062112 03.06.2006 Krajský přebor I. Rac-4K,Rco-4K Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062113 10.06.2006 Jarní závod Vau-2,Star-2,Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062114 24.06.2006 Krajský přebor II. T24-4P,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Las-4K,Q-4K,Vau-4K,Cad-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062115 24.06.2006 Mezinárodní závod
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Star-5,Vau-2,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062116 08.07.2006 Pohár Jedovnic L47-3M,Q-3M,Evr-2,Las-2,Vau-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062117 08.07.2006 Veterán Cup
závod neodjet pro bezvětří !!!
Rac-3M,Rco-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062118 08.07.2006 Modrá stuha
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
062119 15.07.2006 Pohár Mladých nadějí Q-2,Evr-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062120 19.07.2006 Milen Cup Evr-1,Q-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062121 29.07.2006 Vytrvalostní závod
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
062122 12.08.2006 Veletržní regata Cad-3M,Fin-3R,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062123 19.08.2006 O Jedovnického kapra
změna termínu
Vau-3M,Evr-2,Las-2,Q-2 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
062124 26.08.2006 Dálková plavba
pro KAJ VPOZ
Vau-2,Kaj-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062125 26.08.2006 Kutálkův memoriál
pro KAJ VPOZ
Fd-4P,Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062126 02.09.2006 Gagan regata
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Vau-2,Kaj-1 (VPOZ) Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
062127 02.09.2006 Brno Cup Fun-3M,Rac-3M,Rco-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
062128 09.09.2006 Brněnský závod Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062129 09.09.2006 Vítr z vinohradů Fun-4P,Rac-4P,Rco-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062130 09.09.2006 Podzimní vítr
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-2 Vranovská přehrada Yacht club Vranovská přehrada z.s.
062131 14.09.2006 Mistrovství ČR 420-6mr,420-5ip,420-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062132 15.09.2006 Mistrovství ČR Vau-6mr,Vau-5ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062133 16.09.2006 Modrý hrozen 470-5ip,470-4P,Cad-4P,Fb-4P,Vau-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062134 23.09.2006 Poslední vítr
přesun koef. Las-3M z PUTOVNÍHO POHÁRU
Cad-4P,Vau-4P,Fb-3C,420-3M,Fb-3M,Las-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062135 23.09.2006 Poslední vítr - I.ročník
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-4P,Kaj-1 Slapy - 95km SC Testudo
062136 28.09.2006 Mistrovství ČR Evr-6mr,Fin-6mr,Las-6mr,L47-4P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062137 30.09.2006 Mem. Jana Sedláka T24-4P,Cad-3M,Q-2,Vau-2,Kaj-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062138 14.10.2006 TR Brno
źávod se neuskutečnil !!
TR-4P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062139 08.04.2006 Team racing (nominace WSG2006)
změna CTL č.3 - závod ZRUŠEN bez náhrady
TR-4P Brno Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062140 07.10.2006 Burčáková regata
!! VYSLEDKY NEDODANY !!
Kaj-1 Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
062141 26.04.2006 Závod mladých nadějí 1
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062142 17.05.2006 Závod mladých nadějí 2
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062143 07.06.2006 Závod mladých nadějí 3
změna termínu
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062144 21.06.2006 Závod mladých nadějí 4
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062145 20.09.2006 Závod mladých nadějí 5
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062146 04.10.2006 Závod mladých nadějí 6
změna CTL č.4 - nově doplněný závod
Cad-1,Q-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
062147 05.08.2006 Memoriál Dušana Vaculky
pro KAJ povolena vyjímka VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
062201 15.04.2006 Jarní regata Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062202 06.05.2006 Květnová sokolská regata Q-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
062203 27.05.2006 Olomoucká regata Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062204 03.06.2006 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
062205 10.06.2006 Putovní pohár Plumlova
závod se neuskutečnil
Evr-2,Q-2 Plumlov Tělovýchovná jednota Prostějov, z.s.
062206 22.07.2006 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
062207 05.08.2006 Prázdninová regata Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062208 21.10.2006 Burčáková regata II
změna termínu !!! změna koef u Q !!!
Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062209 09.09.2006 O cenu Kaltechu+Veteran Cup Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
062210 16.09.2006 Tvarůžková regata Rac-4K,Rco-4K,Rac-3M,Rco-3M Mohelnice Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
062211 23.09.2006 Moravský pohár II Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062212 07.10.2006 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
062301 08.04.2006 Jarní rozehřátí Evr-2,Las-2,Q-1 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
062302 16.04.2006 Jarní rozcvička Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062303 06.05.2006 Krajský přebor Q Q-4K štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062304 13.05.2006 Krajský přebor E Evr-4K štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062305 20.05.2006 O hanáckó klobáso
z technických důvodů závod zrušen
Evr-2,Las-2,Vau-2,Q-1 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
062306 27.05.2006 Mem. Jiřího Navrátila Pir-3M,Evr-2,Q-2 Bystřička YC MEZ VSETÍN
062307 10.06.2006 Pohár DDM Sluníčko Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062308 01.07.2006 Mladý vítr Kroměříže Evr-2,Las-2,Vau-2,Q-2 štěrkoviště Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
062309 28.09.2006 Memoriál sv, Václava Evr-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062310 30.09.2006 Mistrovství Valašska
závod zrušen bez náhrady
Evr-2,Q-2 Bystřička YC MEZ VSETÍN
062311 07.10.2006 Modrá stuha Moravy
závod zrušen z technických důvodů
Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062312 14.10.2006 Prodloužená jachetní zábava Evr-2,Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062313 21.10.2006 Poslední réčko Evr-2,Las-2,Q-2 štěrk. Otrokovice SK Lodní sporty Zlín
062401 08.04.2006 Jarní závod
ZÁVOD ZRUŠEN !!! - změna CTL č.4
L47-2,Evr-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062402 23.09.2006 IKAMONT CUP
změna termínu !!! - změna CTL č.4
Evr-2,L47-2,Q-2,Las-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062403 19.04.2006 Kontrolní závod I. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062404 22.04.2006 Cena Olešné Q-3M,Evr-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
062405 03.05.2006 Kontrolní závod II. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062406 06.05.2006 Santi Cup
zrušena LT Evropa, doplněna LT 420
Rac-4K,Rco-4K,Fin-2,Rac-2,Rco-2,420-1,Q-1,Vau-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
062407 17.05.2006 Kontrolní závod III. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062408 20.05.2006 Mistrovství Moravy a Slezka Pir-4K,Pir-3M,Evr-2,Q-2,Rac-2,Rco-2 Petrův rybník Yacht Club Krnov
062409 27.05.2006 Hornický kahan Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
062410 31.05.2006 Kontrolní závod IV. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062411 03.06.2006 Velká cena Ostravy 420-4K,Fb-4K,420-3M,Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,Q-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
062412 14.06.2006 Kontrolní závod V. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062413 17.06.2006 Pohár Radegastu
koef. K4 pro LT Evr a Q přesunut na závod 062419
L47-4P,Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Las Žermanice Jacht club Frýdek Místek
062414 24.06.2006 Mladý vítr
přebor kraje pro Finn přesunut na CTL 06-2415
Evr-3M,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
062415 15.07.2006 Modrá stuha Č.Těšína
přesun přeboru kraje LT Finn z 06-2414
Fin-4K,L47-2,420-1,Evr-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
062416 28.07.2006 44.Beskydská regata Evr-5ip,Fin-5mz,L47-5mz,Lar-5ip,Las-5mz,Q-5ip,L47- Žermanice Jacht club Frýdek Místek
062417 12.08.2006 Yacht-tenis regata Pir-3M,Rac-2,Rco-2,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
062418 18.08.2006 Veteran Cup Finn 2006 Fin-5mz Žermanice Jacht club Frýdek Místek
062419 19.08.2006 Olešná regata Evr-4K,Q-4K,Evr-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
062420 28.08.2006 Bermuda Cup Evr-1,L47-1,Q-1 Slezská Harta JK Ostrava Poruba, z.s.
062421 09.09.2006 Hornická regata 420-3M,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
062422 13.09.2006 Kontrolní závod VI. Evr-1,L47-1,Q-1 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
062423 16.09.2006 Burčáková regata Pir-3M,Rac-2,Rco-2,Evr-1,Q-1 Petrův rybník Yacht Club Krnov
062424 07.10.2006 Cena BC MCHZ 420-3M,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Fb-2,L47-2,Q-2 Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
063001 07.04.2006 Evropský pohár Cad-5ip Rybnik - Polsko Valná hromada
063002 10.05.2006 World Sailing Games 470-12ms,Las-12ms,LaR-12ms,Rsx-12ms,TR-12ms,Tor-12ms Rakousko Valná hromada
063003 03.06.2006 Super Cup 5 Fun-4P Torbole Valná hromada
063004 24.07.2006 MS Cadet Cad-10ms Balaton - HUN Valná hromada
063007 24.07.2006 Promotional regatta MS Cadet Cad-5iz Balatonfüred, Maďarsko Valná hromada
063009 01.10.2006 AUDI SANY CUP Kaj-5ip Chorvatsko Valná hromada
063011 06.05.2006 Junácká Pasovačka Nj-5ip Chorvatsko Valná hromada
063101 20.03.2006 Expert Olympic Garda 2006 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep,Las-8ep, Garda, Itálie Valná hromada
063102 06.04.2006 Mistrovství Evropy 2006 LaR-10me Riccione Valná hromada
063103 23.04.2006 Semaine Olympique Francaise 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep Francie Valná hromada
063104 14.04.2006 Izola Spring Cup 2006 470-8ep,Lar-8ep Izola Valná hromada
063105 15.04.2006 Memorijal Branko Tudora Q-4iz Krk, Chorvatsko Valná hromada
063106 30.04.2006 Slovak Sailing Week Orc-4iz Chorvatsko, Kremik Slovensko
063107 06.05.2006 Interpuchar Zaglebia 2006 Q-4mz Dabrowa Gornicza, Polsko YC Puchar
063108 25.05.2006 OMEGA Traunsee Woche Evr-4iz Traunsee
063110 13.04.2006 Finnesa cup Evr-4iz Monfalcone
063111 03.06.2006 Spring cup Evr-4iz Neusiedlersee UYCNs
063112 04.04.2006 North Sails Cup Orc-4iz Kreuzlingen
063113 17.06.2006 IMS Central European Championship Ims-10me Chorvatsko, Cres Sailing Club of Rijeka, SCOR
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Cad-5ip (výsledný koef dle SŘ je 2) Balatonfüred, Maďarsku Balatonfüred Yacht Club
063115 03.07.2006 ORC Sportboat European Championship 2006 Orc-10me Warnemünde Warnemünde Segel Club
063116 14.03.2006 Split Olympic Sailing Week 2006 Fin-8ep Split YC Labud
063118 17.06.2006 Kiel Week 2006 470-8ep,Fin-8ep,LaR-8ep,Rsx-8ep Kiel, GER Valná hromada
063119 12.07.2006 56 Intervela 470-8ep Garda - Itálie Fraglia Vela Riva
063120 01.07.2006 69. Warnemunder Woche 470-8ep Warnemunde - Německo Warnemunder Segel Klub
063121 04.08.2006 Mistrovství Slovenska 470-6mm,Evr-6mm,L47-6mm,LaR-6mm,Q-6mm Orava - Slovensko Valná hromada
063122 04.06.2006 Fastnet Race Class mini Douarnenez, Francie Winches Club
063123 03.06.2006 Prolog-MiniFastnet Class Mini Douarnenez, Francie Winches club
063124 04.05.2006 ISAF-Audi Sydney Harbour Regatta 2006 Nj, IMS, ORC Sydney, Austrálie Middle Harbour Yacht Club
063125 19.01.2006 Skandia Geelong Week Nj, IMS, ORC Geelong, Austrálie Royal Geelong Yacht Club
063127 27.07.2006 Baltic cup T24 Helsinky, Finsko
063128 03.07.2006 Sportboat European Championship 2006 Kaj-10me Warnemunde, Německo Warnemünder Segel-Club (WSC)
063129 31.07.2006 Mistrovství světa lodní třídy 2,4mR T24-12ms Helsinky, Finsko
063130 17.06.2006 Bol d Or Rolex Cup Kaj-5iz Ženeva, Švýcarsko SNG
063131 08.07.2006 Gold Cup Finn 2006 Fin-12ms Split - Chorvatsko JK Labud
063132 24.05.2006 Holland regatta 2006 470-8ep,Fin-8ep,Las-8ep,Rsx-8ep Medemblik - Holandsko
063133 23.06.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska 420-6mm Králová okr. Galanta SSJ a Slovan Bratislava
063134 26.08.2006 Schwielochseepokalregatta 420-4iz Schwielochsee - SRN SC Schwielochsee
063135 12.08.2006 Mezinárodní mistrovství Rakouska 2006 Pir-6mm Yachtclub Mörbish Neusiedlersee Yachtclub Mörbish Neusiedlersee
063136 19.08.2006 Rosenwindpokal 2006 - Mistrovství Horníh Pir-4iz Weyregg am Attersee Sportverein Weyregg am Attersee Sektion
063137 30.07.2006 Mezinárodní mistrovství Maďarska 6mm Balatonfüred, Maďarsko YC Balatonfüred
063138 14.07.2006 Puchar Miasta Gdyni L47-4iz Gdynia - Polsko Gdynia
063139 06.08.2006 Mistrovství Evropy LT Evropa Evr - muži; Evr - ženy Marsala - Itálie Circolo Velico Marsala
063140 07.08.2006 Mezinárodní mistrovství Slovenska Evr-6mm,Q-6mm Liptovská Mara - Slovensko TJ Fatran
063141 08.07.2006 Sustredenie 2006 Evr-4iz Liptovská Mara - Slovensko TJ Fatran
063142 22.07.2006 Mistrovství Evropy juniorů LT Evropa Evr-8me L´Estartit - Španělsko Club Nautic Estartit
063143 21.07.2006 Mistovství Evropy juniorů Optimist Q-8me Workum Holandsko Workum
063144 19.08.2006 Ranglistenregatta aopti A undB Q-4iz Werbellinsee Německo SV Stahl Finow
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Cad-5ip Německo, Bautzen Bautzener Segelclub
063146 30.09.2006 Regata Mrduja Orc-4iz Split JK Labud
063147 10.08.2006 Schweizermeisterschaft Fireball Davos Fb-6mm Davos Švýcarsko
063148 13.10.2006 2006 Slovenian Open National Fb-6mm Izola Slovinsko
063149 23.06.2006 Velká cena Slovenska Q-6mm Králová Slovensko
063150 15.09.2006 Regaty Piastowskie Q-4iz Kamień Pomorski Polsko
063151 15.07.2006 Optimist Gold Cup 2006 Q-10ms Loosdrecht Lakes Stichting Comité Loosdrechtweek
063152 26.07.2006 Mistrovství světa LaR-12ms Los Angeles USA
063153 30.06.2006 Puchar Slowinski Q-4iz Leba Polsko
063155 09.09.2006 Puchar Beskidow Evr-4iz,Q-4iz Tresna Valná hromada
063156 13.10.2006 Puchar Rybnika - Interpuchar Q-4iz Rybnik - Polsko Polsko
063157 05.07.2006 Mistrovství Evropy 2006 Las-10me Gdyně - Polsko Polsko
063158 20.07.2006 Europa Cup Las-4iz Attersee Rakousko
063159 21.05.2006 Biograd Open Cup Nj-4iz Biograd Chorvatsko
063160 22.05.2006 Austria Cup Nj-4iz Biograd Chorvatsko
063161 05.07.2006 VI. AEGEAN ARCHIPELAGO RACE (550 mil non Nj-4iz Řecko, Egejské moře Yacht Club of Greece
063162 14.07.2006 Aegean Sailing Rally Nj-4iz Řecko, Egejské moře Hellenic Offshore Racing Club
063163 22.08.2006 Melges 24 World Championship Nj-12ms Hyeres, Francie IMCA
063164 03.09.2006 Trofeo Gorda Kaj-4iz Lago di Garda Itálie
063165 09.09.2006 Centomiglia Kaj-4iz Lago di Garda Itálie
063166 01.06.2006 Finn World Masters Fin-10ms Balaton Hungarian Yachting Associasion
063167 01.07.2006 Offene Brandenburgische Meisterschaft Fin-4iz Schwielochsee SG Schwielochsee
063168 12.08.2006 Mistrovství Rakouska Fin-6mm Traunsee Union Yacht Club Traunsee
063169 23.08.2006 Mistrovství Švýcarska Finn-6mm Lake Luzern Regattaverein Brunnen
063170 19.08.2006 Finnduell Wolfgangsee Fin-4ip Wolfgangsee UYC Wolfgangsee
063171 02.09.2006 Sächs. Meisterschaft Fin-4iz Talsperre Pöhl SCH Plauen
063172 07.09.2006 Mistrovství Německa Fin-6mm Schweriner See Schweriner YC
063173 06.10.2006 International Finn Cup Fin-5iz Lago di Garda FV Malcesine
063174 15.07.2006 Oberland - Pütz 2006 Fin-4iz Starnberger See Segelverein Oberland Seeshaupt e.V.
063175 12.07.2006 MS ISAF YOUTH 420-10ms,Lar-10ms Weymouth RYA
063176 11.08.2006 Mistrovství Evropy juniorů 420-8me,470-8me Tavira - Portugalsko CLUBE NAUTICO DA TAVIRA
063177 31.07.2006 Mistrovství Evropy Fb-10me Francie Association Sportive Nautique de Perros
063178 21.10.2006 Rolex Middle Sea Race NJ-5iz Malta RMC
063179 18.08.2006 100-jährige 2006 Sta-4iz Forggensee Segelclub Füssen Forggensee
063180 21.07.2006 470er JWC Travemunder Woche 470-10ms Travenmunde - Německo
063181 25.01.2006 Rolex Miami OCR 470-4iz Miami, Florida, USA US Sailing
063182 23.03.2006 Spring Cup Bandol 470-8ep Bandol Francie
063183 06.06.2006 Mistrovství Evropy 470-10me Balaton Maďarsko
063184 18.08.2006 Qingdao International Regatta 470-8ep Qingdao, Cina Beijing Olympic Comitee
063185 04.09.2006 Mistrovství světa 470-12ms Rizhao, Cina International 470 Class
063186 25.10.2006 US Pretrials 470-4iz Long Beach, California, USA US Sailing
063187 26.10.2006 SCup 2006 - Steirischer Cup Elan333-4iz Biograd - Chorvatsko Nautic Club Austria
063188 20.10.2006 Odprto Prvenstvo Slovenije 2006 470-6mm Koper, Slovinsko JK Jadro Koper
063189 15.07.2006 Int. Loosdrechtweek 2006 LaR-2iz Loosdrechtse Plassen Watersportvereniging De Vrijbuiter
063190 28.10.2006 Jesenski pokal 2006 Q-4iz Portorož - Slovinsko Yacht club Pirat Portorož
063191 10.11.2006 OTVORENO IMS PRVENSTVO HRVATSKE Ims-6mm Biograd nM YC Biograd
063192 25.05.2006 Marie Agnes Peron Trophy Transat 6,5 Douarnenez, Bretaň, Francie Class Mini
063193 27.07.2006 Les Sables - Prolog Transat 6,5 Les Sables dOlonne, Francie Class Mini
063194 27.07.2006 Les Sables - Acores - Les Sables Transat 6,5 Les Sables dOlonne, Francie Class Mini
063195 03.09.2006 Trofeo Gorla Kj Lago di Garda CVG
063196 03.06.2006 Rossdeutscher-Arnoldi Wettfahrt Q-4iz Německo DSV Grünau
063197 06.10.2006 North America Championships Fd-6mm San Francisco Bay View Boat Club
063198 06.05.2006 Interpuchar Zaglebia L47-4iz Dabrova Górnicza Jacht Klub Pogoria Katovice
063199 05.05.2006 Donau - Alpen district Sta-5iz Balaton - Maďarsko Oreghegy fleet
063201 27.05.2006 Int. Maibock - Regatta Sta-5iz Chimsee Chimsee Yacht Club
063202 24.06.2006 Regatta Star Klasse Sta-4iz ??? ???
063203 11.06.2006 Graf London Wanderpreis 2006 Sta-4iz Ossiacher See Kartner YC
063204 30.09.2006 Starfinale 2006 Sta-5iz Chimsee Chimsee Yacht Club
063205 12.05.2006 Balaton Championship Fin-4iz Balatonfured Balaton YC
063206 21.10.2006 BMW Business Cup Orc-4iz Endergebnis mayer yachten
063207 26.10.2006 Middle Adria Cup Orc-4iz Biograd YC Biograd
063208 18.03.2006 Banco Real Aniversario NJ-4iz Rio de Janeiro, Brasil ICRJ
063209 29.04.2006 Kornaty Cup 2006 Orc-5iz Murter - Chorvatsko Pitter Yachting
063210 30.03.2006 Puchar elektrowni rybnik L47-4iz Rybnik - Polsko UTEX-Ski Yachting
063211 06.05.2006 Primoštěn Cup Orc-3iz Primoštěn JK Primoštěn
063212 10.08.2006 50th Annivrsary TALL SHIPS RACES Nj-5iz La Coruna (ESP)-Antwerp (BEL) SAIL TRAINING INTERNATIONAL
063213 07.12.2006 Regata Sv. Nikola L47-5iz Pula YC Vega
067001 13.04.2006 Jarní Šplouch
doplna LT Laser 4.7 a Optimist s K1
Evr-5mz,L47-1,Q-1 Rybnik - Polsko Asociace lodní třídy Evropa, z.s.
067002 27.05.2006 Café CUP
ZÁVOD ZRUŠEN !!!
Caf-4P Lipno - Marina Lipno Asociace Lodní třídy Café 24
067003 15.07.2006 Segafredo cup Caf-4P Slapy - Modrá loděnice Asociace Lodní třídy Café 24
067004 22.07.2006 Pohár Modré loděnice Caf-4P Slapy - Modrá loděnice Asociace Lodní třídy Café 24
067005 16.09.2006 Mistrovství ČR Kaj-6mr,Kaj-4P Slapy - Modrá loděnice Asociace kajutových plachetnic
067006 30.09.2006 Pražský maratón Rac-3R,Rco-3R Vltava - Praha Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
067007 07.10.2006 10. Česká námořní rally NJ-5ip Chorvatsko Valná hromada
067008 12.08.2006 Café Cup
změna CTL č.1 - doplněno Caf-6mr
Caf-6mr,Caf-4P Lipno Asociace Lodní třídy Café 24
067009 20.05.2006 Café Cup
ZÁVOD ZRUŠEN , náhr.termín bude sdělen
Caf-4P Lipno Asociace Lodní třídy Café 24
071701 09.12.2006 První led
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071702 16.12.2006 Regata Ledový dech
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-4P Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071703 26.12.2006 Memoriál Pavla Harcuby
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
071704 31.12.2006 Severní vítr
závod se neuskutečnil - nebyl led
Dn-3C Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ