Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
191315 27.07.2019 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191409 27.07.2019 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
191806 27.07.2019 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7.
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
191410 10.08.2019 Letní závod Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Q-4K,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191614 14.08.2019 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Pir-4K,Fb-3D,Pir-3D,RsF-3D,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1,Rs-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
191321 24.08.2019 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Evr-3C,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191322 30.08.2019 Lipno regata Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
192415 31.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína
změna termínu
Evr-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
191215 31.08.2019 Hurá do školy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191412 31.08.2019 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad 420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191511 14.09.2019 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Evr-2,Fin-2,Q-1 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
191219 21.09.2019 Veteránská regata Evr-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192421 28.09.2019 Hornická regata 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
191223 16.11.2019 Evropa Cup Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
192303 16.11.2109 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ