Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
202411 04.07.2020 Bermuda CUP
Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410 Q-4K přesun ze závodu 202407
Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
201322 18.07.2020 Modrá stuha Dvořiště Evr-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
201323 25.07.2020 Bezdrevský maraton
Závod zrušen z technický důvodů.
Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202414 25.07.2020 Cvilín race 4 Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory
Změna termínu !!!
Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201616 10.08.2020 Kontrolní závod I
Změna termínu !!!
Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201617 12.08.2020 Dálková plavba
Změna termínu !!!
470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201618 13.08.2020 Kontrolní závod II
Změna termínu !!!
Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic
Změna termínu !!!
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201619 15.08.2020 Regata Petra Zouhara + Cena Oldřichova
Změna termínu !!!
Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská
náhradní závod za zrušené závody z důvodu KORONAVIRU
Evr-7P,Fin-7P,Lar-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202416 22.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa
změna termínu
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201330 22.08.2020 Jihočeská žába
Závod zrušen pro nedostatek vody
Evr-7P,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202002 12.09.2020 Májový pohár
změna termínu
Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202419 12.09.2020 Hornická regata Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Evr-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr,Las-7P,L47-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201302 03.10.2020 Modrá stuha Bezdreva
změna termínu
Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník
přesun Evr-3C ze závodu 20-1604
Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201301 17.10.2020 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201520 14.11.2020 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ