Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
241208 24.06.2024 Sletový přebor ČOS Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241209 26.06.2024 Sletová cena Sokola Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241412 29.06.2024 Cena Prazdroje Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241413 05.07.2024 Modrá stuha Hracholusek Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
242006 06.07.2024 Závod mladých nadějí L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
241414 13.07.2024 Letní Hracholusky Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241415 27.07.2024 Modrá stuha Hnačova Fin-2KP,Evr-1MI Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
242206 27.07.2024 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
241909 03.08.2024 O Štít města Pardubic Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
241615 10.08.2024 Cena Duchcova Q-2KP,Evr-2KP,Fin-1MI,470-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
242140 10.08.2024 Veletržní regata – Oslava 80 let Jachtklubu Brno Lar-7P,Evr-7P,Q-3M,L47-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
241616 12.08.2024 Kontrolní závod I. Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241617 14.08.2024 Dálková plavba Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241618 15.08.2024 Kontrolní závod II. Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241619 17.08.2024 Regata Petra Zouhara Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241910 17.08.2024 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP Seč Yacht Club Vysoké Mýto
241418 31.08.2024 Konec na Hrachách Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241212 14.09.2024 Veteránská regata Evr-2KP,Q-1MI,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
242209 14.09.2024 Burčáková regata Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
241626 21.09.2024 Pohár YC Nechranice IV Lar-7P,Evr-7P,Lar-2KP Nechranice Yacht Club Nechranice
242164 27.09.2024 Burčáková regata Evr-12mr,Las-12mr,420-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fin-7P,Lar-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
241610 28.09.2024 Štít města Litoměřice Evr-2KP,470-1MI,Kaj-1MI Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
241323 05.10.2024 Bezdrevský maraton FD-1MI,Q-1MI,Rs5-1MI,Pir-1MI,Evr-1MI Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241627 05.10.2024 Podzimní regata Václava Vacka - 28.ročník Evr-3C,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241215 12.10.2024 Pohár ČOS - KP Evropa Evr-4K,Q-2KP,Fin-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
242210 12.10.2024 O kuře na rožni
Koeficient Finn K-4 přesunut z CTL 242203
Fin-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242434 09.11.2024 Evropa cup Evr-1MI Žermanice Yachtclub Baník Ostrava

nahoru