Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
191107 30.03.2019 jaRní Svezení
Závod zrušen z technických důvodů bez náhrady.
RsF-3C,RsO-3R Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191109 06.04.2019 Memoriál Rösslera- Ořovského L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191111 13.04.2019 Memoriál Dr. Štěpána Lar-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191415 13.04.2019 Hollandia regata RsF-3C a RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191113 19.04.2019 Nechranický skluz
rezervní den neděle 21.4.
29r-7P,RsF-7P,Rs5-7P,RsA-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191403 27.04.2019 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
192103 27.04.2019 Krajský přebor Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,RsV-4K,RsT-4K,Lar-3M,Q-3M,RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192106 01.05.2019 Prígl Rejs 2019 I., pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191404 11.05.2019 Optimistický Bolevák Q-4K,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
192109 11.05.2019 Kiss my RS Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191502 18.05.2019 Sdružený krajský přebor 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191902 25.05.2019 Jarní závod Vau-7P,RsF-3C Seč Yachtclub Pardubice
192118 26.05.2019 Nedělní Rejs RsT-3M,RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191405 01.06.2019 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
192120 05.06.2019 Prígl Rejs 2019 VI, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191306 08.06.2019 Cena Šumavy 29r-7P,RsF-7P,29r-3C,Rs5-4K Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191903 15.06.2019 O perníkovou chaloupku Las-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,RsF-2,RsT-2 Seč Yachtclub Pardubice
192126 22.06.2019 MČR RS Feva RsF-12mr,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192130 10.07.2019 Prígl Rejs 2019 X, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192413 20.07.2019 Yacht-tenis regata RsF-3M Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Pir-4K,Fb-3D,Pir-3D,RsF-3D,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191325 31.08.2019 Borůvková regata Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
191718 21.09.2019 Mácháčské finále RsF-7P,Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ