Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
212423 09.10.2021 Žermanická regata Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
212422 06.10.2021 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212421 02.10.2021 Hlučínská regata Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
212418 18.09.2021 Tera Cvilín race RsT-3C,RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212417 11.09.2021 Hornická regata Evr-4K,Q-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
212415 08.09.2021 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212413 21.08.2021 Olešná regata Fb-3M,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
212412 06.08.2021 Interpohár Evr-8mz,L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
212411 28.07.2021 Cvilín race 4 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
212410 10.07.2021 Modrá stuha Českého Těšína Fin-4K,Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
212409 03.07.2021 Bermuda CUP
přesun koef. Fin-3M ze závodu CTL 21-2401 přesun koef. Fb-3M ze závodu CTL 21-2405
Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1,Fin-3M,Fb-3M Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
212303 13.11.2021 Pohár Kroměříž Q-2,Q-3M,L47-2,L47-3M Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
212302 14.08.2021 O Hanáckó klobáso Q-4K,L47-4K Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
212212 16.10.2021 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212211 11.09.2021 Burčáková regata Fin-2,Evr-1,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212210 04.09.2021 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
212208 31.07.2021 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
212207 31.07.2021 Olympijská regata Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212206 24.07.2021 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
212205 26.06.2021 Červnový závod
přesun koef. Fin-4K ze zrušené závodu CTL 21-2202
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
212199 26.08.2021 Czech Junior Nationals - part II. Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
212179 22.09.2021 JMK IV. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212178 08.09.2021 JMK III. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212177 30.06.2021 JMK II. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212169 02.10.2021 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
212160 18.09.2021 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212149 28.08.2021 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
212009 10.07.2021 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
212001 18.09.2021 Májový pohár
nový termín závodu !!!
Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
211907 21.08.2021 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
211906 14.08.2021 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3C,Las-3M,Las-3M,RsF-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
211905 07.08.2021 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
211904 03.07.2021 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
211903 26.06.2021 O perníkovou chaloupku Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Seč Yachtclub Pardubice
211719 09.10.2021 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
211716 11.09.2021 Lighthouse Cup Pir-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
211715 04.09.2021 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
211712 31.07.2021 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Lar-3C,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
211704 03.07.2021 Optimistický Mácháč
Nový termín závodu
420-3C,L47-3C,Lar-3C,Q-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
211632 10.10.2021 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211631 09.10.2021 O pohár města Štětí Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
211630 02.10.2021 Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211627 11.09.2021 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
211620 21.08.2021 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211619 19.08.2021 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211618 18.08.2021 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211617 16.08.2021 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211616 14.08.2021 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
211522 07.08.2021 Jesenický pohár VI. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211521 24.07.2021 Jesenický pohár V. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211520 10.07.2021 Porcelan Cup Q-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211519 02.07.2021 Jesenický pohár IV. Q-1,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211513 25.09.2021 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211511 18.09.2021 Švestková regata Las-7P,Pir-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
211510 21.08.2021 Modrá stuha Jesenice Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211507 31.07.2021 O pohár KK L47-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
211506 17.07.2021 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
211413 09.10.2021 Cena Lokomotivy Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211412 24.07.2021 Modrá stuha Boleváku Q-2,RsF-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
211409 02.10.2021 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Hracholusky Jachetní klub Plzeň, z.s.
211408 28.08.2021 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211407 14.08.2021 Letní závod Evr-2,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
211406 31.07.2021 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
211405 17.07.2021 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211404 05.07.2021 Modrá Stuha Hracholusek Evr-2,Fin-2,Q-2 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211403 03.07.2021 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
211328 14.08.2021 Modrá stuha Dvořiště Q-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
211317 24.07.2021 Zmrzlinový pohár Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
211220 09.10.2021 Pohár 159 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211218 28.09.2021 Svatováclavský závan Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211216 25.09.2021 Zhasnutý Kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211215 25.09.2021 Štít města Poděbrad Pir-2,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211214 18.09.2021 Veteránská regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211213 28.08.2021 Hurá do školy Pir-4K,Pir-3C,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
211212 31.07.2021 Prázdniny v půli Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
211211 03.07.2021 Přebor ČOS - dálková plavba
nový termín závodu
Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211210 16.10.2021 Cena Sokola - Vytrvalostní závod
nový termín závodu
Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
211209 26.06.2021 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře
Závod zrušen - technicko-organizační důvody na straně pořadatele
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C Orlík - Velký Vír YC Neratovice
211140 05.11.2021 MČR - O krále Prahy TRQ-12mr,TR-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
211136 23.10.2021 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211135 16.10.2021 Primátorský štít Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
211133 09.10.2021 Memoriál Rudolfa Holého Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ