Kalendář závodů

Covid-19 aktuálně

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
222410 19.05.2022 3.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221206 21.05.2022 Pohár YC Kladno Fin-3C,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221706 21.05.2022 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 + Sdružený krajský přebor Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
221507 28.05.2022 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221607 28.05.2022 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
221608 28.05.2022 Cena Oldřichova 36. ročník Evr-4K,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221902 28.05.2022 Memoriál Tomáše Dymáka Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
222204 28.05.2022 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Q-3M,Vau-3M Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
222413 02.06.2022 4.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
227015 02.06.2022 Puchar Dzwnowa kvalifiakce MS a ME Q-8mz Dziwnów (POL)
221309 04.06.2022 Cena Dvořiště Q-4K Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
221508 04.06.2022 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
221509 04.06.2022 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,T93-1 Regent Yacht club Regent
221708 04.06.2022 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
222415 08.06.2022 Cvilín race 1 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221411 11.06.2022 Štít města Plzně Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
222416 11.06.2022 Mladý vítr RsT-4K,RsF-3M,RsT-3M,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
222125 15.06.2022 Pohár JMK II. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
222418 16.06.2022 5.kontrolní závod L47-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221510 18.06.2022 SKP 14 a 15 Fin-4K,Lar-4K,Q-4K,Las-4K,L47-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
222127 18.06.2022 Veletržní regata Lar-7P,Evr-3M,L47-3M,Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
222128 18.06.2022 Voltax regata Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
222419 18.06.2022 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2,Q-2,RsT-2,RsF-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
221511 25.06.2022 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221903 25.06.2022 O perníkovou chaloupku 29r-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
221207 25.06.2022 Memoriál Josefa Šenkýře Fb-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
222205 25.06.2022 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221208 27.06.2022 Středočeský krajský přebor 420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,RsA-4K,RsF-4K Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
221209 29.06.2022 Přebor ČOS 420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221407 02.07.2022 Cena Prazdroje Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
221904 02.07.2022 Neptunova regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
222422 02.07.2022 Bermuda CUP Fin-4K,Q-4K,Fin-3M,L47-3M,Evr-2,Fb-2,L47-2 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
221408 05.07.2022 Modrá stuha Hracholusek Fin-2,Evr-1,OT-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
222006 09.07.2022 Závod mladých nadějí L47-7P,T93-7P,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
221519 09.07.2022 Porcelán Cup Q-2,L47-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
221409 16.07.2022 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
221512 16.07.2022 SKP 14 a 15 CaO-7P,Rac-4K,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
221322 23.07.2022 Zmrzlinový pohár Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
221410 23.07.2022 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
221412 23.07.2022 Modrá stuha Boleváku Fb-2,Q-2,RsF-2,Fin-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
222207 23.07.2022 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
221210 30.07.2022 Prázdniny v půli Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221513 30.07.2022 O pohár KK L47-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
222208 30.07.2022 Mohelnická regata Evr-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
222302 30.07.2022 O Hanáckó klobáso
změna termínu
L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
222425 05.08.2022 Interpohár 2022 L47-8mz,Lar-8mz,Evr-8mz,Q-8mz Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
221711 06.08.2022 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
221905 06.08.2022 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
222209 06.08.2022 Olympijská regata Fin-2,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221403 13.08.2022 Cena Primátora 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Rac-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
221612 13.08.2022 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221906 13.08.2022 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,L47-3C,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
221613 15.08.2022 Kontrolní závod I. Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221614 17.08.2022 Dálková plavba 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221615 18.08.2022 Kontrolní závod II. Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
222008 18.08.2022 Krajský přebor Q Q-4K Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
221336 20.08.2022 Modrá stuha Dvořiště Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
221404 20.08.2022 Letní závod 420-2,Fb-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
221515 20.08.2022 Velká cena Catamaran Open CaO-8vc,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
221616 20.08.2022 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221907 20.08.2022 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
222426 20.08.2022 Olešná regata Evr-4K,Fb-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
221405 27.08.2022 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
221516 27.08.2022 Modrá stuha Jesenice L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
222147 27.08.2022 O pohár Vranova Sta-7P,Vau-7P,Kaj-1,Q-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
222428 27.08.2022 Přátelská regata RsT-7P,RsF-3M,Evr-2,RsT-2,Q-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
222211 03.09.2022 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
222152 07.09.2022 Pohár JMK III. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
221504 10.09.2022 Jesenický pohár III. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
222206 10.09.2022 Burčáková regata
změna termínu
Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
221621 10.09.2022 Zlatá sekyrka Cad-3C,Kaj-1,Q-1,RsF-1 Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
221714 10.09.2022 Lighthouse Cup Pir-7P,Q-4K,Sta-4K,Pir-2,Fin-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
222431 10.09.2022 Hornická Regata L47-3M,Q-3M,Fb-2,Fin-2,L47-2 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
222432 14.09.2022 Cvilín race 2 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221212 17.09.2022 Veteránská regata Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221517 17.09.2022 Švestková regata Lar-7P,Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
222212 17.09.2022 Azurová stuha Plumlova L47-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
222434 17.09.2022 Hlučínská regata Fb-4K,L47-4K,Evr-3M,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2,Lar-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
221213 24.09.2022 Zhasnutý kahan Q-2,Fin-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
221518 24.09.2022 Jesenický maraton CaO-7P,Q-1,Rac-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
221624 24.09.2022 Podzimní regata Václava Vacka Q-3C Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
222162 24.09.2022 Memoriál Jana Sedláka Q-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
221214 27.09.2022 Svatováclavský závan Fin-1,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
222436 28.09.2022 Cvilín race 3 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221601 29.09.2022 Czech Junior Nationals 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
221908 01.10.2022 Krajský přebor Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
222167 05.10.2022 Pohár JMK IV. L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
221112 08.10.2022 Memoriál Rudolfa Holého Cad-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221406 08.10.2022 Cena Lokomotivy Fb-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221628 08.10.2022 Podzimní regata Václava Vacka 26.ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
221716 08.10.2022 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
221717 08.10.2022 47. Skiregata - memoriál Petra Haubolda Rac-4K,T93-4K,Q-2,Vau-1,WSR-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
222213 08.10.2022 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
222437 08.10.2022 Fleximont CUP Fin-3M,L47-2,Fb-1,Lar-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
222438 12.10.2022 Cvilín race 4 Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
221115 15.10.2022 Primátorský štít L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Q-3C,RsF-3C,420-2,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221218 15.10.2022 Pohár 160 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
221629 15.10.2022 Podzimní Labe Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
221630 16.10.2022 O pohár města Štětí L47-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
221116 22.10.2022 Modrá stuha Vltavy Cad-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
221413 22.10.2022 Optimist Race Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
221119 04.11.2022 MČR - O krále Prahy TRQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ