Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201906 04.07.2020 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
202411 04.07.2020 Bermuda CUP
Fb-3M přesun ze zrušeného závodu 202409 + Fb-4K přesun ze závodu 202410 Q-4K přesun ze závodu 202407
Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
201510 11.07.2020 Porcelán cup L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201511 18.07.2020 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Bic-2,Q-2,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202009 18.07.2020 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
201512 25.07.2020 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202133 25.07.2020 Olympic Hopes Regatta Q-8 Brněnská přehrada Statutární zástupci
202134 25.07.2020 Závod olympijských nadějí TrQ-3R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202414 25.07.2020 Cvilín race 4 Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201711 01.08.2020 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Lar-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201514 08.08.2020 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
201615 08.08.2020 Cena Duchcova + 50.ročník Zlatá plachta Barbory
Změna termínu !!!
Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201616 10.08.2020 Kontrolní závod I
Změna termínu !!!
Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201617 12.08.2020 Dálková plavba
Změna termínu !!!
470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201618 13.08.2020 Kontrolní závod II
Změna termínu !!!
Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic
Změna termínu !!!
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201328 15.08.2020 Marmeláda
doplněna LT 420-7P
Q-7P,420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201515 15.08.2020 Jesenický pohár VII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202139 15.08.2020 Dálková plavba
ZÁVOD ZRUŠEN na žádost pořadatele ze dne 2.6.2020 z důvodu kolize termínu s jiným závodem
Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
201619 15.08.2020 Regata Petra Zouhara + Cena Oldřichova
Změna termínu !!!
Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202416 22.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa
změna termínu
Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201210 22.08.2020 Táborová Regata 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201330 22.08.2020 Jihočeská žába
Závod zrušen pro nedostatek vody
Evr-7P,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202144 22.08.2020 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202145 22.08.2020 Modrý hrozen L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201517 29.08.2020 Jesenický pohár VIII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201909 29.08.2020 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202174 02.09.2020 Pohár JMK-Q III L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
201135 05.09.2020 CERE regata Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata
na schůzce Vau-7P nebylo
Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202418 09.09.2020 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202002 12.09.2020 Májový pohár
změna termínu
Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
201213 12.09.2020 Cena Poděbrad Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202419 12.09.2020 Hornická regata Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO
Q-7P - pouze rezervní termín
Q-12mm,Q-7P Dziwnow - Polsko Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201519 19.09.2020 Jesenický maraton CaO-3D,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202422 23.09.2020 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201338 25.09.2020 McDonald`s MČR Optimist 2020 Q-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201302 03.10.2020 Modrá stuha Bezdreva
změna termínu
Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník
přesun Evr-3C ze závodu 20-1604
Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Bic-4K,Bic-3C,Vau-4K,Rac-3C,Rac-2,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
202175 07.10.2020 Pohár JMK-Q IV L47-2,Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201628 10.10.2020 O pohár města Štětí Q-2,Lar-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
201629 11.10.2020 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
202424 14.10.2020 Cvilín race 7 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201301 17.10.2020 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201142 17.10.2020 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201145 06.11.2020 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202303 14.11.2020 Pohár města Kroměříže Q-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
201910 21.11.2020 Poslední regata Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ