Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
241501 25.05.2024 Stříbrná plachetnice Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
241607 25.05.2024 Cena Oldřichova - 38.ročník Evr-4K,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241609 25.05.2024 Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
241708 25.05.2024 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
241904 25.05.2024 Memoriál Tomáše Dymáka Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI Seč Yacht Club Vysoké Mýto
241709 01.06.2024 Memoriál Ing. Bohma Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
241506 01.06.2024 Luky regata CaO-2KP,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
241409 05.06.2024 Botanická zahrada - 6 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242120 05.06.2024 Pohár JMK II.
Změna termínu z 12. 6. 2024 kvůli ohňostrojům v Brně.
L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
241905 07.06.2024 Malý závod 2 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242204 08.06.2024 Jarní sokolská regata Vau-3M,Vau-4K,Q-4K Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
241306 08.06.2024 Zmrzlinový pohár Q-4K,Q-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241906 12.06.2024 Malý závod 3 Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241907 15.06.2024 O perníkovou chaloupku RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
242123 15.06.2024 Voltax regata 2024 Sta-7P,Q-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
242205 15.06.2024 Červnový závod Evr-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
241410 19.06.2024 Botanická zahrada - 7 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241908 21.06.2024 Neptunova regata Q-2KP Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
241207 22.06.2024 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP Orlík - Velký Vír Tělovýchovná jednota Neratovice z.s.
241411 22.06.2024 Modrá stuha Boleváku RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
241502 22.06.2024 SKP 14+15 Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
242416 22.06.2024 Modrá stuha Českého Těšína Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP Těrlicko Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s.
241208 24.06.2024 Sletový přebor ČOS Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241209 26.06.2024 Sletová cena Sokola Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241412 29.06.2024 Cena Prazdroje Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
242417 29.06.2024 Bermuda cup RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
241413 05.07.2024 Modrá stuha Hracholusek Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
242006 06.07.2024 Závod mladých nadějí L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M Velké Dářko TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
241414 13.07.2024 Letní Hracholusky Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241507 13.07.2024 Krajský přebor CaO-4K,Rac-4K,T93-4K,CaO-2KP,Q-2KP Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
241805 13.07.2024 Prázdninový šplouch Q-4K,Rs4-4K,RsF-4K,RsT-4K Rozkoš TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s.
242302 20.07.2024 Morava Sailing Rallye L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Morava - Kroměříž Lodní Sporty Kroměříž, JO
241210 27.07.2024 Prázdniny v půli Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241614 27.07.2024 Olympijská regata Q-3C Jezero Most Yacht Club Banik Most z.s.
241713 27.07.2024 Tour deOstrovy Q-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
242206 27.07.2024 Modrá stuha Plumlova Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
241714 03.08.2024 Memoriál Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
241909 03.08.2024 O Štít města Pardubic Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI Seč Yachtclub Pardubice, z.s.
242418 03.08.2024 Interpohár L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Olešná Yachtclub Baník Ostrava
241615 10.08.2024 Cena Duchcova Q-2KP,Evr-2KP,Fin-1MI,470-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
242140 10.08.2024 Veletržní regata – Oslava 80 let Jachtklubu Brno Lar-7P,Evr-7P,Q-3M,L47-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
241329 10.08.2024 Modrá stuha Dvořiště Pir-3C,Q-2KP Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
241616 12.08.2024 Kontrolní závod I. Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241617 14.08.2024 Dálková plavba Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241618 15.08.2024 Kontrolní závod II. Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241416 17.08.2024 Cena Primátora L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241619 17.08.2024 Regata Petra Zouhara Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241910 17.08.2024 Modrá Vlajka Seče Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP Seč Yacht Club Vysoké Mýto
242419 17.08.2024 Olešná regata Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
241417 24.08.2024 Letní závod Fin-2KP,Rac-2KP,L47-2KP,Q-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242146 24.08.2024 Czech Junior Nationals I. Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
242147 24.08.2024 O pohár Vranova Vau-7P,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
241418 31.08.2024 Konec na Hrachách Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO
241715 31.08.2024 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-3C,Pir-3C,Sta-2KP,Pir-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
242211 31.08.2024 Bleděmodrá stuha Plumlova L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
241419 04.09.2024 Botanická zahrada - 8 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241911 06.09.2024 Malý závod podzimní Q-1MI Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242424 06.09.2024 Hornická regata L47-3M,Lar-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
241504 07.09.2024 Švestková regata Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
241716 07.09.2024 LIGHTHOUSE CUP Pir-7P,Sta-3C,Sta-4K,Pir-2KP,Q-1MI,Fin-1MI Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
241902 07.09.2024 Lanškrounská regata
z organizačních důvodů změna termínu z 11. - 12. 5. 2024
Q-2KP Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
242208 07.09.2024 Podzimní Sokolská regata Vau-7P,Q-2KP Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
241420 11.09.2024 Botanická zahrada - 9 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
242155 11.09.2024 Pohár JMK III. Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
241212 14.09.2024 Veteránská regata Evr-2KP,Q-1MI,Fin-1MI Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
242209 14.09.2024 Burčáková regata Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242426 14.09.2024 Hlučínská regata Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI Štěrkovna Hlučín Jachetní Klub Ostrava z.s.
241213 21.09.2024 Středočeský přebor FINN Fin-4K,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241421 25.09.2024 Botanická zahrada - 10 Q-1MI,L47-1MI Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
241214 28.09.2024 Svatováclavský závan Fin-2KP,Q-1MI Turyňský rybník Yacht Club Kladno
241719 28.09.2024 49. skiregata memoriál Petra Haubolda Rac-4K,T93-4K,Vau-4K,Q-1MI Jablonec TJ Delfín Jablonec
242165 02.10.2024 Pohár JMK IV. Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
241136 05.10.2024 Memoriál R. Holého Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241323 05.10.2024 Bezdrevský maraton FD-1MI,Q-1MI,Rs5-1MI,Pir-1MI,Evr-1MI Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
241627 05.10.2024 Podzimní regata Václava Vacka - 28.ročník Evr-3C,Q-1MI Oldřichov Vodní sporty Duchcov, z.s.
241720 05.10.2024 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
242167 05.10.2024 Memoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno, z.s.
241138 12.10.2024 Primátorský štít L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241215 12.10.2024 Pohár ČOS - KP Evropa Evr-4K,Q-2KP,Fin-2KP Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
241422 12.10.2024 Cena Lokomotivy RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň z.s.
241629 12.10.2024 O Pohár města Štětí Q-2KP,Lar-2KP Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
242210 12.10.2024 O kuře na rožni
Koeficient Finn K-4 přesunut z CTL 242203
Fin-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-1MI Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
242303 12.10.2024 O Hanackó klobáso L47-4K,Q-4K,L47-3M,Lar-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
241723 12.10.2024 Hrádecký trojúhelník OT-1MI,Q-1MI,T93-1MI Kristýna Jachetní klub Kristýna Hrádek nad Nisou, z.s.
241630 13.10.2024 Podzimní Labe L47-2KP,Q-1MI Labe - Štětí SK Štětí, z.s.
241139 19.10.2024 Modrá stuha Vltavy Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI Vltava - Praha Český Yacht Klub
241631 19.10.2024 Zlatá sekyrka Cad-3C,Cad-2KP,Q-1MI,Kaj-1MI Labe - Roudnice YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s.
242433 19.10.2024 Hlučínská regata Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI Štěrkovna Hlučín Jachetní Klub Ostrava z.s.
241141 01.11.2024 O krále Prahy TRQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.

nahoru