nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
241602 | 23.03.2024 | O Pohár YachtClubu Štětí
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
Lar-2KP,Q-2KP | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
241603 | 24.03.2024 | Jarní Labe
Závod zrušen z rozhodnutí pořadatele. |
L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
241604 | 13.04.2024 | Zlatá plachta Barbory - 54. ročník | Evr-3C,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
242301 | 13.04.2024 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané | Evr-3M,Q-3M,Lar-4K,Q-4K,Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
241402 | 17.04.2024 | Botanická zahrada - 1 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241104 | 20.04.2024 | Memoriál Rösslera Ořovského | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241202 | 20.04.2024 | Jarní pohár YC Kladno | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241403 | 20.04.2024 | Okresní přebor | Rac-2KP,Q-2KP,L47-2KP,Fin-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241704 | 20.04.2024 | Noprosu Cup | Fin-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242101 | 20.04.2024 | Krajský přebor | Lar-3M,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241506 | 20.04.2024 | Luky regata | CaO-4K,Q-2KP,Rac-2KP,T93-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
241404 | 24.04.2024 | Botanická zahrada - 2 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241107 | 27.04.2024 | Memoriál A. Bürgermeistra | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241405 | 27.04.2024 | Štít města Plzně | RsF-3C,RsT-3C,RsF-4K,RsF-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241705 | 27.04.2024 | Optimistický Mácháč | L47-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-4K,Lar-4K | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242202 | 27.04.2024 | Azurová stuha Plumlova | Q-3M,L47-2KP,Q-2KP,Lar-2KP | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
242403 | 27.04.2024 | Cena Olešné | Fin-3M,Fb-4K,Fb-2KP,Fin-2KP,Rs4-2KP,Lar-2KP,Q-1MI,L47-1MI | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
241203 | 01.05.2024 | Regata Neumann Institut | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241406 | 01.05.2024 | Botanická zahrada - 3 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241204 | 04.05.2024 | Pohár SOSIOS | Evr-2KP,Q-2KP,Fin-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
242406 | 04.05.2024 | Květinová regata II | RsF-2KP,RsT-2KP,OT-1MI,L47-1MI,Q-1MI | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
241205 | 11.05.2024 | Sletový župní přebor | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241706 | 11.05.2024 | Memoriál Bruno Hámy | Pir-7P,Sta-7P,Fin-2KP,Pir-2KP,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241901 | 11.05.2024 | Jarní závod | Vau-7P,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
241902 | 11.05.2024 | Lanškrounská regata | Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242203 | 11.05.2024 | Květnový závod | Fin-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
241407 | 15.05.2024 | Botanická zahrada - 4 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241903 | 15.05.2024 | Malý závod 1 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242109 | 15.05.2024 | Pohár JMK I. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241408 | 22.05.2024 | Botanická zahrada - 5 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241501 | 25.05.2024 | Stříbrná plachetnice | Q-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241607 | 25.05.2024 | Cena Oldřichova - 38.ročník | Evr-4K,Q-1MI | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
241609 | 25.05.2024 | Cena Roudnice memoriál Ladislava Hájka | Cad-3C,Cad-2KP,Kaj-1MI,Q-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
241708 | 25.05.2024 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 | Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,Sta-4K,Sta-2KP | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
241904 | 25.05.2024 | Memoriál Tomáše Dymáka | Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,L47-1MI,Lar-1MI,Las-1MI,Pir-1MI | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
241709 | 01.06.2024 | Memoriál Ing. Bohma | Sta-7P,Sta-3C,Pir-3C,Fin-2KP,Pir-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
241409 | 05.06.2024 | Botanická zahrada - 6 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241905 | 07.06.2024 | Malý závod 2 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242204 | 08.06.2024 | Jarní sokolská regata | Vau-3M,Vau-4K,Q-4K | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
241306 | 08.06.2024 | Zmrzlinový pohár | Q-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241906 | 12.06.2024 | Malý závod 3 | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242120 | 12.06.2024 | Pohár JMK II. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241907 | 15.06.2024 | O perníkovou chaloupku | RsF-4K,Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP | Seč | Yachtclub Pardubice | |
242123 | 15.06.2024 | Voltax regata 2024 | Sta-7P,Q-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
242205 | 15.06.2024 | Červnový závod | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
241410 | 19.06.2024 | Botanická zahrada - 7 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241908 | 21.06.2024 | Neptunova regata | Q-2KP | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
241207 | 22.06.2024 | Memoriál Josefa Šenkýře | Cad-3C,Fb-3C,420-4K,Cad-4K,Fin-4K,Fb-4K,Q-4K,Evr-2KP | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
241411 | 22.06.2024 | Modrá stuha Boleváku | RsT-3C,L47-2KP,RsT-2KP,RsF-2KP,Q-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP,Fin-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241502 | 22.06.2024 | SKP 14+15 | Q-4K,Fin-4K,Fb-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
242416 | 22.06.2024 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-3M,RsT-3M,Lar-4K,Lar-2KP,Fb-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP | Těrlicko | TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl | |
241311 | 23.06.2024 | XI. letní Olympiáda dětí a mládeže 2024 | Q-ch-10KZ,Q-di-10KZ,RsF-10KZ | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241208 | 24.06.2024 | Sletový přebor ČOS | Evr-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,Fb-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241209 | 26.06.2024 | Sletová cena Sokola | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Orlík - Radava | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241412 | 29.06.2024 | Cena Prazdroje | Q-2KP,Fin-2KP,Evr-2KP | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
242417 | 29.06.2024 | Bermuda cup | RsF-3M,RsT-3M,L47-3M,Fin-4K,Q-4K,L47-4K,Fin-2KP,Q-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Fb-2KP,Kaj-2KP | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
241413 | 05.07.2024 | Modrá stuha Hracholusek | Fin-4K,Evr-2KP,Q-2KP,OT-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
242006 | 06.07.2024 | Závod mladých nadějí | L47-7P,L47-3C,Q-3C,Lar-3C,Evr-3C,Evr-3M,Lar-3M,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
241414 | 13.07.2024 | Letní Hracholusky | Fin-1MI,Evr-1MI,Q-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
241507 | 13.07.2024 | Krajský přebor | Rac-4K,T93-4K,Q-2KP | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
242302 | 20.07.2024 | Morava Sailing Rallye | L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Morava - Kroměříž | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
241210 | 27.07.2024 | Prázdniny v půli | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241614 | 27.07.2024 | Olympijská regata | Q-3C | Jezero Most | Yacht Club Banik Most z.s. | |
241713 | 27.07.2024 | Tour deOstrovy | Q-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242206 | 27.07.2024 | Modrá stuha Plumlova | Evr-3M,Vau-3M,Fin-3M,Evr-4K,Fin-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
241714 | 03.08.2024 | Memoriál Oldy Vintišky | Sta-7P,Sta-3C,Sta-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
241909 | 03.08.2024 | O Štít města Pardubic | Fin-3C,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Evr-2KP,RsA-1MI,RsV-1MI | Seč | Yachtclub Pardubice | |
242418 | 03.08.2024 | Interpohár | L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Olešná | Yachtclub Baník Ostrava | |
241615 | 10.08.2024 | Cena Duchcova | Q-2KP,Evr-2KP,Fin-1MI,470-1MI | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
242140 | 10.08.2024 | Veletržní regata – Oslava 80 let Jachtklubu Brno | Lar-7P,Evr-7P,Q-3M,L47-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241329 | 10.08.2024 | Modrá stuha Dvořiště | Pir-3C,Q-2KP | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
241616 | 12.08.2024 | Kontrolní závod I. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
241617 | 14.08.2024 | Dálková plavba | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
241618 | 15.08.2024 | Kontrolní závod II. | Evr-2KP,470-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
241416 | 17.08.2024 | Cena Primátora | L47-2KP,RsT-2KP,Fin-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,Rac-2KP | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241619 | 17.08.2024 | Regata Petra Zouhara | Evr-2KP,470-1MI,Fin-1MI,Q-1MI | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
241910 | 17.08.2024 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fin-4K,Fin-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Pir-4K,Q-4K,RsF-2KP | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
242419 | 17.08.2024 | Olešná regata | Fin-2KP,Q-2KP,RsT-2KP,Rs4-2KP,L47-2KP,Lar-2KP,Fb-2KP | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
241417 | 24.08.2024 | Letní závod | Fin-2KP,Rac-2KP,L47-2KP,Q-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242146 | 24.08.2024 | Czech Junior Nationals I. | Q-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
242147 | 24.08.2024 | O pohár Vranova | Vau-7P,Sta-1MI,Q-1MI,Kaj-1MI | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
241418 | 31.08.2024 | Konec na Hrachách | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
241715 | 31.08.2024 | Modrá vlajka Máchova jezera | Sta-3C,Pir-3C,Sta-2KP,Pir-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
242211 | 31.08.2024 | Bleděmodrá stuha Plumlova | L47-1MI,Lar-1MI,Q-1MI | Plumlov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
241419 | 04.09.2024 | Botanická zahrada - 8 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241911 | 06.09.2024 | Malý závod podzimní | Q-1MI | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
242424 | 06.09.2024 | Hornická regata | L47-3M,Lar-3M,Q-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
241504 | 07.09.2024 | Švestková regata | Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Lar-3C,L47-3C,Q-1MI | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
241716 | 07.09.2024 | LIGHTHOUSE CUP | Pir-7P,Sta-3C,Sta-4K,Pir-2KP,Q-1MI,Fin-1MI | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
242208 | 07.09.2024 | Podzimní Sokolská regata | Vau-7P,Q-2KP | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
241420 | 11.09.2024 | Botanická zahrada - 9 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
242155 | 11.09.2024 | Pohár JMK III. | Q-2KP,L47-2KP,Lar-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241212 | 14.09.2024 | Veteránská regata | Evr-2KP,Q-1MI,Fin-1MI | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
242209 | 14.09.2024 | Burčáková regata | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
242426 | 14.09.2024 | Hlučínská regata | Rs4-2KP,Fin-2KP,Q-1MI,L47-1MI,Lar-1MI,Fb-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
241213 | 21.09.2024 | Středočeský přebor FINN | Fin-4K,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241421 | 25.09.2024 | Botanická zahrada - 10 | Q-1MI,L47-1MI | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
241214 | 28.09.2024 | Svatováclavský závan | Fin-2KP,Q-1MI | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
241719 | 28.09.2024 | 49. skiregata memoriál Petra Haubolda | Rac-4K,T93-4K,Vau-4K,Q-1MI | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
242165 | 02.10.2024 | Pohár JMK IV. | Lar-2KP,L47-2KP,Q-2KP | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241136 | 05.10.2024 | Memoriál R. Holého | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,420-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241323 | 05.10.2024 | Bezdrevský maraton | FD-1MI,Q-1MI,Rs5-1MI,Pir-1MI,Evr-1MI | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
241627 | 05.10.2024 | Podzimní regata Václava Vacka - 28.ročník | Evr-3C,Q-1MI | Oldřichov | Jachetní oddíl VS Duchcov | |
241720 | 05.10.2024 | O pohár pivovaru Kocour | Fin-3C,Fin-2KP,Q-1MI | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
242167 | 05.10.2024 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Q-3M,L47-3M,Lar-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
241138 | 12.10.2024 | Primátorský štít | L47-3C,Lar-3C,Cad-3C,RsF-3C,Cad-4K,L47-4K,Q-4K,RsF-4K,Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,Kaj-1MI,T24-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241215 | 12.10.2024 | Pohár ČOS - KP Evropa | Evr-4K,Q-2KP,Fin-2KP | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
241422 | 12.10.2024 | Cena Lokomotivy | RsT-4K,RsT-2KP,RsF-2KP,Fb-2KP,L47-2KP,Fin-1MI,Q-1MI | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň, JO | |
241629 | 12.10.2024 | O Pohár města Štětí | Q-2KP,Lar-2KP | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
242210 | 12.10.2024 | O kuře na rožni | Fin-2KP,Evr-2KP,Q-1MI | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
242303 | 12.10.2024 | O Hanackó klobáso | L47-3M,Lar-3M,L47-2KP,Lar-2KP,Q-2KP | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
241630 | 13.10.2024 | Podzimní Labe | L47-2KP,Q-1MI | Labe - Štětí | YachtClub SK Štětí | |
241139 | 19.10.2024 | Modrá stuha Vltavy | Cad-2KP,L47-2KP,Q-2KP,RsF-2KP,RsA-1MI,Kaj-1MI | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
241631 | 19.10.2024 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Cad-2KP,Q-1MI,Kaj-1MI | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
242433 | 19.10.2024 | Hlučínská regata | Rs4-4K,Fin-3M,Fb-2KP,Fin-2KP,L47-2KP,Q-2KP,Lar-1MI | Štěrkovna Hlučín | Jachetní Klub Ostrava z.s. | |
241141 | 01.11.2024 | O krále Prahy | TRQ-12mr | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. |