Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
191201 06.04.2019 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3C Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
191202 13.04.2019 Pohár Bohemia 420-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Pir-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191401 13.04.2019 Bohemia Regata Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191402 20.04.2019 Cena Atawa Evr-2,Fb-2,Fin-1,Pir-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191403 27.04.2019 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
192105 27.04.2019 Spring Cup Fb-7P,L47-7P,Las-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192401 27.04.2019 Cena Olešné Fin-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
191802 11.05.2019 Jarní fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191206 18.05.2019 Župní přebor Evr-2,Fin-2,Fb-1,Q-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191502 18.05.2019 Sdružený krajský přebor 420-4K,Fb-4K,RsF-4K,Las-3C,RsF-3C Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191901 18.05.2019 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
192402 18.05.2019 Hornický kahan Fb-3M,420-2,Fb-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192404 25.05.2019 Velká cena Ostravy Fin-3M,420-2,Evr-2,Fb-2,Q-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
191304 26.05.2019 European Championship Fb-24me Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191405 01.06.2019 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
192406 01.06.2019 Jarní závod Q-4K,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Evr-1,Fin-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191126 15.06.2019 FIFE Cup Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
192408 15.06.2019 Mladý vítr Fb-3M,Fin-3M,Evr-3M,420-2,Fin-2,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
191209 22.06.2019 Memoriál Josefa Šenkýře Cad-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C,420-2,Evr-2,Fin-2,RsA-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191210 24.06.2019 Středočeský krajský přebor 420-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,RsA-4K,Cad-2,Q-2 Orlík - Velký Vír YC Neratovice
191211 26.06.2019 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fb-3D,Fin-3D,Q-3D Orlík - Radava TJ Sokol Vrané II
191312 29.06.2019 O krále Šumavy Cad-7P,Fd-7P,Fb-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191313 04.07.2019 MMČR CADET - Vítr a slunce
všechny třídy kromě Cadet 3 dny od 5.7.2019
Cad-12mr,29r-7P,Fd-7P,Fb-7P,420-3C Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
192411 06.07.2019 Bermuda CUP Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,L47-2,Las-2 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C,Dn-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191410 10.08.2019 Letní závod Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Pir-4K,Fb-3D,Pir-3D,RsF-3D,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
194020 21.08.2019 Pre-Worlds and North American Championship Fb-12mm Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
194021 25.08.2019 2019 World Championships Fb-36ms Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
191215 31.08.2019 Hurá do školy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad 420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191327 07.09.2019 Last Summer Day Fb-7P Lipno - Hrdoňov Český Fireball, z.s.
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191511 14.09.2019 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
194029 21.09.2019 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Punta Ala, Italy Český Fireball, z.s.
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019
Fb-12mr,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192421 28.09.2019 Hornická regata 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
191221 05.10.2019 Štít města Neratovic Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Fb-12mm Murten, Switzerland Český Fireball, z.s.
194032 25.10.2019 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ