Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
201401 04.04.2020 Bohemia Regatta Fb-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201201 11.04.2020 Pohár Bohemia Poděbrady 420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201202 18.04.2020 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3R Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
201403 18.04.2020 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
202402 25.04.2020 Cena Olešné Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
202105 01.05.2020 Spring Cup Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201802 16.05.2020 Jarní Fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201404 30.05.2020 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
202406 30.05.2020 Baníkovská regata Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
201118 06.06.2020 FIFE Cup Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
202407 06.06.2020 Jarní závod Q-4K,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202409 13.06.2020 Mladý vítr RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K  Orlík - Velký Vír YC Neratovice
202410 20.06.2020 Hornický kahan Fb-4K,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
201208 22.06.2020 Cena Sokolova - Vytrvalostní závod Cad-3V,Evr-3V,Fb-3V,Fin-3V,Q-3V Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201217 23.06.2020 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce
pro LT FD pouze 04.07.2020-06.07.2020
Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201320 10.07.2020 O krále Šumavy
FB+FD pouze 11.07.-12.07.2020
29r-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201325 01.08.2020 Bezdreveský kapr Fd-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
204013 05.08.2020 Pre-Worlds and Irish Nationals Fb-12 Dublin, Irsko Český Fireball, z.s.
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
204015 09.08.2020 2019 World Championships Fb-36ms Dublin, Irsko Český Fireball, z.s.
202416 15.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
204017 03.09.2020 SUI Fireball Nationals Fb-12 Davos, Switzerland Český Fireball, z.s.
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR
v případě MČR od 4.9
Fb-7P,Fd-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
204022 11.09.2020 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
202419 12.09.2020 Hornická regata Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní 420-7P,Fb-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
204025 25.09.2020 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Castiglioncello, Italy Český Fireball, z.s.
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ