Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
197022 02.08.2019 Jachtařská liga III. - Finále Lig-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Melges 24 z.s.
197021 08.11.2019 17. Jabuka NJ-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
197020 12.10.2019 23. Česká námořní rallye - MČR One Design NJ-12mr, NJ-7P Chorvatsko TPS Centrum s.r.o.
197019 04.10.2019 ČP Slalom X. Fus-7P,Bis-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197018 20.09.2019 ČP Slalom IX.
náhradní termín
Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197017 15.09.2019 7. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
197016 13.09.2019 ČP Slalom VIII. Fus-7P,Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
197015 07.09.2019 Stauseepokal Cad-3C Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
197014 17.08.2019 ROFI POKAL Fin-7P Attersee - Rakousko ALT Finn
197013 15.08.2019 Laser Grandprix Lar-7P,Las-7P Wolfgangsee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
197012 05.08.2019 MS+MČR RS500 Rs5-36ms,Rs5-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
197011 27.07.2019 HIC Regata RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Asociace lodních tříd RS, z.s.
194034 30.10.2019 Mistrovství Německa T24-12mm Baldeneysee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194033 25.10.2019 Mistrovství Belgie T24-12mm Antwerpen Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194032 30.08.2019 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
194031 17.10.2019 SUI Fireball Nationals Fb-12mm Murten, Switzerland Český Fireball, z.s.
194030 14.10.2019 MS Open T24-36ms Genoa, Itálie Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194029 20.09.2019 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Punta Ala, Italy Český Fireball, z.s.
194028 20.09.2019 Mistrovství Bavorska T24-12mm Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194027 16.09.2019 ME FD Fd-24me Balaton ALT Flying Dutchman, z.s.
194026 14.09.2019 ME Pir-24me Turecko Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
194025 13.09.2019 Mistrovství Holandska T24-12mm Amsterdam Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194024 30.08.2019 Mistrovství Francie T24-12mm Paris Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194023 30.08.2019 MM Polska Fd-12mm,Fd-7P Glebinów ALT Flying Dutchman, z.s.
194022 29.08.2019 MM Maďarska 420-12mm Balaton Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
194021 25.08.2019 2019 World Championships Fb-36ms Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
194020 21.08.2019 Pre-Worlds and North American Championship Fb-12mm Montreal, Canada Český Fireball, z.s.
194019 28.07.2019 MS Cadet 2019 Cad-24ms Krynica Morska Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
194018 26.07.2019 Mistrovství V. Británie T24-12mm Oakham Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
194017 22.07.2019 ME RS700 Rs7-24me Garda Asociace lodních tříd RS, z.s.
192422 05.10.2019 Hlučínská regata Evr-3M,L47-3M,Lar-3M,420-2,Fb-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192421 28.09.2019 Hornická regata 420-2,Fb-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
192420 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192419 25.09.2019 Cvilín race 6 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192418 11.09.2019 Cvilín race 5 Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192417 07.09.2019 FLEXIMONT Cup Evr-4K,Lar-4K,Fin-3M,420-2,Fb-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
192416 17.08.2019 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
192415 31.08.2019 Modrá stuha Českého Těšína
změna termínu
Evr-2,Fin-2,Q-2 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
192414 02.08.2019 Interpohár 2018 Evr-6ip,L47-6ip,Lar-6ip,Q-6ip Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
192413 20.07.2019 Yacht-tenis regata Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
192303 16.11.2109 Pohár města Kroměříže L47-4K,Evr-2,L47-2,Lar-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
192211 19.10.2019 O kuře na rožni Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192210 14.09.2019 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
192209 14.09.2019 Bleděmodrá stuha Plumlova Evr-2,Fin-2,Q-1 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
192208 07.09.2019 Podzimní sokolská regata Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
192207 31.08.2019 Prázdninový závod Q-4K,Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
192206 27.07.2019 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
192205 20.07.2019 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Evr-2,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
192170 17.08.2019 Finnlandia Cup
VPOZ
Fin-1 Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
192169 28.09.2019 Dálková plavba Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192165 20.10.2019 Modrá stuha (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
RsF-3M,RsT-3M,Kaj-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1,RsV-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192164 05.10.2019 Mem. Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,Vau-6ip,29r-3C,Q-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192163 02.10.2019 Pohár JMK IV Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192162 27.09.2019 Mistrovství České republiky Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192161 26.09.2019 MČR - Burčáková regata
FD pouze 2 dny - 28.9.-29.9.2019
Fb-12mr,Fd-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192160 25.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192159 31.08.2019 Jedovnický kapr
změna termínu
Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
192158 21.09.2019 Memoriál Miloše Alexy - MČR RsV-12mr,RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192157 20.09.2019 CECC CADET Cad-7P,Cad-6ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192156 20.09.2019 MČR Fin-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192155 18.09.2019 Prígl Rejs 2019 XXI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192154 13.09.2019 MČR - Moravia Skiff Regata
Rs5, RsA, RsV, 29r, pouze dvoudenní (14.-15.9.)
Rs7-12mr,29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P,RsV-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192153 11.09.2019 Prígl Rejs 2019 XX OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192152 08.09.2019 Nedělní Rejs V. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192151 07.09.2019 Vítr z vinohradů Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192150 07.09.2019 GRAND PRIX NJ (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Poslední věc je Krajský přebor 27. 4. 2019 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192149 04.09.2019 Prígl Rejs 2019 XIX, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192148 31.08.2019 Retro Cup (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192147 28.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192146 24.08.2019 Pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
192145 24.08.2019 Omniplast Cup RsT-7P,RsV-7P,L47-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192144 22.08.2019 MČR - Optimist Q-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
192143 21.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192142 18.08.2019 Nedělní Rejs IV. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192141 17.08.2019 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin Trophy 2019)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192140 17.08.2019 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
192139 14.08.2019 Prígl Rejs 2019 XVI OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192138 07.08.2019 Prígl Rejs 2019 XV, pohár JMK RsF-2,RsT-2,RsV-2,L47-2,OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192137 31.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIV OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192136 28.07.2019 Nedělní Rejs III. RsV-3M Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192135 24.07.2019 Prígl Rejs 2019 XIII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192134 17.07.2019 Prígl Rejs 2019 XII OT-1 Brněnská přehrada TJ Lodní sporty Brno
192128 14.08.2019 Pohár JMK III Q-2 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
AR AH
192008 03.08.2019 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
191909 05.10.2019 Krajský přebor Q Q-4K Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191908 27.07.2019 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník - Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
191905 17.08.2019 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
191904 10.08.2019 Štít města Pardubic Q-4K,29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2 Seč Yachtclub Pardubice
191808 29.08.2019 MMČR Bic, Rac Bic-12mr,Rac-12mr,Fun-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191807 24.08.2019 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Rsx-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191806 27.07.2019 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 28.7.
Kaj-1,Evr-1,Fin-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
191722 19.10.2019 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191721 05.10.2019 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191720 28.09.2019 Skiregata - 44. ročník Bic-4K,Rac-4K,Vau-4K,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
191719 27.09.2019 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191718 21.09.2019 Mácháčské finále RsF-7P,Bic-2,Rac-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191717 14.09.2019 Lighthouse Cup Sta-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
191716 07.09.2019 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Lar-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191715 31.08.2019 Grand Prix Bohemia Pir-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
191714 09.08.2019 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191713 03.08.2019 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191712 20.07.2019 Mistrovství české flotily Sta-7P,Lar-4K,Lar-3C,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
191626 13.10.2019 O Excalibur krále Arthura L47-2,Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191625 12.10.2019 O pohár města Štětí L47-2,Lar-2,Q-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
191624 05.10.2019 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191623 05.10.2019 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
191622 21.09.2019 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
191621 14.09.2019 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
191620 07.09.2019 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
191619 06.09.2019 MMČR Eurocup Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
191618 31.08.2019 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
191617 17.08.2019 Nechranická buchta Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Rac-2,Bic-2 Nechranice Sportklub Lomazice
191616 17.08.2019 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1,Rs-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191615 15.08.2019 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191614 14.08.2019 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191613 12.08.2019 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191612 10.08.2019 Cena Duchcova Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
191512 21.09.2019 Jesenický marathon CaO-7P,Rac-3D,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191511 14.09.2019 Švestková regata L47-7P,Las-7P,Evr-3C,Fb-3C,Fin-3C,Q-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
191510 24.08.2019 Modrá stuha Jesenice Evr-1,Fin-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191509 10.08.2019 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191508 27.07.2019 O Pohár Karlovarského Kraje Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
191507 20.07.2019 Sdružený krajský přebor CaO-3R,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
191414 12.10.2019 Cena Lokomotivy Fb-2,Pir-2,Evr-1,Fin-1,Q-1,RsF-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191413 05.10.2019 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191412 31.08.2019 Konec na Hrachách Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
191411 17.08.2019 Modrá stuha Boleváku Pir-4K,Fb-3D,Pir-3D,RsF-3D,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Q-2 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
191410 10.08.2019 Letní závod Pir-2,420-1,Evr-1,Fb-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
191409 27.07.2019 Modrá Stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
191332 05.10.2019 10. Lipenský kotrmelec Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191331 05.10.2019 Jihočeská žába Pir-3C,Q-1 Svět TJ Jiskra Třeboň
191330 27.09.2019 MČR 420 420-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191329 21.09.2019 Jestřábí Cup CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191328 13.09.2019 MČR Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
191327 07.09.2019 Last Summer Day Fb-7P Lipno - Hrdoňov Český Fireball, z.s.
191326 07.09.2019 Babí Léto 420-7P,Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191325 31.08.2019 Borůvková regata Cad-7P,RsF-7P,RsT-7P,Q-3C Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
191324 31.08.2019 Frymburský pohár CaO-7P,Fin-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
191323 31.08.2019 MČR 29r-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191322 30.08.2019 Lipno regata Lar-12mr,RsA-8vc,Evr-7P,Rs7-7P,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191321 24.08.2019 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Evr-3C,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
191320 17.08.2019 Modrá stuha Dvořiště Pir-2, Q-2, E-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
191319 17.08.2019 420 Sailing Party Cup 420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191318 10.08.2019 Lipenský vítr KAJ-1VPOZ Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191317 03.08.2019 Bezdrevský kapr Fd-7P,Fb-3C,Dn-1 Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191316 27.07.2019 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
191315 27.07.2019 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D,Q-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
191314 20.07.2019 Modrý stuha Lipna 54.ročník
Kaj - VPOZ
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
191223 16.11.2019 Evropa Cup Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191222 12.10.2019 Pohár 157 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191221 05.10.2019 Štít města Neratovic Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
191220 28.09.2019 Zhasnutý kahan Fin-2,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191219 21.09.2019 Veteránská regata Evr-2,Q-2,Fin-1 Vranská přehrada TJ Sokol Vrané II
191218 14.09.2019 Pohár krále Jiřího Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191217 07.09.2019 Záplavsky závan Fin-3V,Q-2 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191216 07.09.2019 Štít města Poděbrad 420-2, FB-2, Pir-2, Evr-1, Cad-2, Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191215 31.08.2019 Hurá do školy Pir-7P,420-2,Cad-2,Fb-2,Evr-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191214 19.08.2019 Táborová regata (uzavřený závod)
změna termínu
420-2,Cad-2,Pir-1,Q-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191213 10.08.2019 TEAM RACE TR-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
191212 03.08.2019 Modrá stuha YC Kladno Fin-2,Q-1 Turyňský rybník Yacht Club Kladno
191152 08.11.2019 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191151 02.11.2019 MČR ORC
závod zrušen bez náhrady
Orc-12mr,Nj-7P Chorvatsko Colins Yacht Club z.s.
191150 26.10.2019 Velká cena Prahy MČR TR Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191149 19.10.2019 Modrá stuha Vltavy Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191148 12.10.2019 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,RsF-3C Vltava - Praha Český Yacht Klub
191147 05.10.2019 Vytrvalostní závod Kaj-3V,Kaj-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191146 05.10.2019 Memoriál A.Bürgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
191145 25.09.2019 Pražský točák 26
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191144 21.09.2019 CERE regata Lar-7P,Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
191143 18.09.2019 Pražský točák 25
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191142 11.09.2019 Pražský točák 24
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191141 07.09.2019 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
191140 04.09.2019 Pražský točák 23
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191139 28.08.2019 Pražský točák 22
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191138 21.08.2019 Pražský točák 21
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191137 14.08.2019 Pražský točák 20
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191136 07.08.2019 Pražský točák 19
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191135 31.07.2019 Pražský točák 18
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191134 24.07.2019 Pražský točák 17
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
191133 17.07.2019 Pražský točák 16
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ