Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
209910 07.08.2020 Seminář rozhodčích (Interpohár 2020) R2,R3 Olešná Komise rozhodčích
209909 30.10.2020 Seminář rozhodčích (TMR 420) U1,U2 Vltava - Praha Komise rozhodčích
209908 23.05.2020 Seminář rozhodčích (Nové Mlýny) R1,R2 Nové Mlýny Komise rozhodčích
209907 19.09.2020 Seminář rozhodčích (Pohár Rozkoše) R1,R2 Rozkoš Komise rozhodčích
209906 08.05.2020 Seminář rozhodčích (Pálavská regata) J1,J2 Nové Mlýny Komise rozhodčích
209905 18.04.2020 Seminář rozhodčích - (Nechranický skluz) R1,R2 Nechranice Komise rozhodčích
207047 29.12.2020 Mistrovství Světa Cad-24ms Melbourne Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
207046 13.11.2020 18. Jabuka Orc-12mr,Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
207045 07.11.2020 Mistrovství Světa T24-36ms Tampa, USA Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207044 23.10.2020 Antwerp City Cup - Mistrovství Belgie T24-12mm Galgenweel Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207043 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Nj-12mr,Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
207042 09.10.2020 ČP Slalom X.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207041 03.10.2020 Nevelluucht Regatta T24-10iz Plauersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207040 18.09.2020 ČP Slalom IX. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207039 18.09.2020 Prien City Cup - Mistrovství Bavorska T24-10iz Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207038 13.09.2020 8. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
207037 12.09.2020 Stauseepokal Cad-7P Talsperre Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
207036 11.09.2020 ČP Slalom VIII.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207035 11.09.2020 Mistrovství Nizozemska T24-12mm Spiegelplas Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207034 04.09.2020 Mistrovství Francie T24-12mm Paris-Seine Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207033 29.08.2020 Waffelregatta Cad-7P Zeuthener See Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
207032 22.08.2020 German Open T24-10iz Wannsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207031 06.08.2020 Austrian Championship T24-10iz Achensee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207030 01.08.2020 Mistrovství Lombardie T24-10iz Dervio, Lago di Como Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207029 30.07.2020 Mezinárodní mistrovství Rakouska Pir-12mm Attersee Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
207028 20.07.2020 MČR FUN Fun-12mr, Fus-12mr, Bic-8iz, Bis-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207027 22.07.2020 Mistrovství Německa T24-12mm Travemunde Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207026 22.07.2020 European Championship T24-10iz Travemunde Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207025 11.07.2020 Porto San Giorgio Cup T24-10iz Porto San Giorgio Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207024 08.07.2020 Mezinárodní mistrovství Maďarska Pir-12mm Balaton Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
207023 06.07.2020 Warnemunde woche T24-10iz Warnemunde Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207022 03.07.2020 Zeeland Regatta T24-10iz Zeeland - Holandsko Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207021 26.06.2020 Kielerwoche T24-10iz Kiel-Schilksee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207020 19.06.2020 ČP Slalom VII.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207019 19.06.2020 Alpencup T24-10iz Attersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207018 12.06.2020 Puchar UKŻ Ostróda - CECC POL Cad-8ip Jezioro Drweckie Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
207017 12.06.2020 ČP Slalom VI.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207016 06.06.2020 Wir sind wir pokal T24-10iz Geierswaldersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207015 06.06.2020 Mistrovství Itálie T24-10iz Jesolo Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207014 05.06.2020 ČP Slalom V. Fus-7P, Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207013 30.05.2020 Saar-Lor-Lux Regatta - Mistrovství Sárska T24-10iz Bostalsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207012 22.05.2020 ČP Slalom IV. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207011 21.05.2020 Dutch Youth Regatta Cad-12mm Ijselmeer Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
207010 21.05.2020 Pohárový závod T24-10iz Traunsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207009 20.05.2020 Mezinárodní mistrovství Německa Pir-12mm Dúmmer See Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
207008 09.05.2020 Ostseecup Cad-8iz Warnemünde Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
207007 09.05.2020 Rotterdam Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN
T24-10iz Bergse Voorplas Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207006 01.05.2020 Berlin Cup T24-10iz Muggelsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207005 24.04.2020 ČP Slalom III.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207004 17.04.2020 ČP Slalom II. Bis-7P,Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207003 12.04.2020 Hempel World Cup Series
ZÁVOD ZRUŠEN
T24-10iz Janov - ITA Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207002 10.04.2020 ČP Slalom I. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
204027 28.06.2020 Goldener Geier Cad-7P Geierswalder See Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
204026 26.09.2020 Pohár Euroregionu Nisa Fus-7P, Fun-7P, Rac-3C,Rac-4K,Bic-2 Berzdorfer See Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
204025 25.09.2020 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Castiglioncello, Italy Český Fireball, z.s.
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO
Q-7P - pouze rezervní termín
Q-12mm,Q-7P Dziwnow - Polsko Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
204023 12.09.2020 Pohár SNP Fin-7P Šamorín "ALT FINN z.s."
204022 11.09.2020 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
204021 10.09.2020 MM Maďarska 420-12mm Balaton Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
204020 10.09.2020 MS Flying Dutchman Fd-36ms Altea – Španělsko ALT Flying Dutchman, z.s.
204018 04.09.2020 Laser Europa Cup L47-7P,Lar-7P,Las-7P Attersee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
204017 03.09.2020 SUI Fireball Nationals Fb-12 Davos, Switzerland Český Fireball, z.s.
204016 14.08.2020 Mezinárodní mistrovství Rakouska Fd-12mm,Fd-7P Achensee ALT Flying Dutchman, z.s.
204015 09.08.2020 2019 World Championships Fb-36ms Dublin, Irsko Český Fireball, z.s.
204014 07.08.2020 Mezinárodní mistrovství Polska Fd-12mm Ustka ALT Flying Dutchman, z.s.
204013 05.08.2020 Pre-Worlds and Irish Nationals Fb-12 Dublin, Irsko Český Fireball, z.s.
204012 01.08.2020 Mistrovství Evropy Cad-18me Lago di Garda Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
204011 20.07.2020 World Championship Rs5-36ms, RsF-36ms Travemude Asociace lodních tříd RS, z.s.
204010 04.07.2020 Mistrovství Německa Fd-12mm Warnemünde ALT Flying Dutchman, z.s.
204009 01.07.2020 World Championship Q-24ms Itálie, Garda Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
204008 22.06.2020 European Championship Q-18me Estonsko, Tallinn SUI - Switzerland
204007 20.06.2020 Kielerwoche 420-10iz G, Kiel-Schilksee CRO - Croatia
204005 19.06.2020 Veterán Cup Finn Fin-3R Šamorín "ALT FINN z.s."
204004 23.05.2020 European Championship Rs7-24me Carnac Asociace lodních tříd RS, z.s.
204002 01.05.2020 Euro Cup 420-10iz Balaton CRO - Croatia
204001 10.04.2020 Spring Cup 420-10iz IT, Izola Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
202424 14.10.2020 Cvilín race 7 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
202422 23.09.2020 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202420 19.09.2020 Těrlický nezlomný mariňák
VPOZ
Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
202419 12.09.2020 Hornická regata Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
202418 09.09.2020 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202417 29.08.2020 Přátelská regata RsT-4K,RsT-3M,Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
202416 15.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
202414 25.07.2020 Cvilín race 4 Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
202412 04.07.2020 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
202410 20.06.2020 Hornický kahan Fb-4K,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
202409 13.06.2020 Mladý vítr RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
202408 10.06.2020 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202407 06.06.2020 Jarní závod Q-4K,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
202406 30.05.2020 Baníkovská regata Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
202405 27.05.2020 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202404 16.05.2020 Moravia Cup Regata RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202403 06.05.2020 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202402 25.04.2020 Cena Olešné Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
202303 14.11.2020 Pohár města Kroměříže Q-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso L47-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202210 15.08.2020 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata
na schůzce Vau-7P nebylo
Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202205 27.06.2020 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202204 06.06.2020 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202202 16.05.2020 Májový závod Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202201 18.04.2020 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202168 02.05.2020 FINN CUP 2020 Křetínka Fin-1 Křetínka TJ SOKOL LETOVICE, z.s.
202167 28.10.2020 Modrá stuha 2020 OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202165 30.09.2020 Prígl Rejs 2020 XXI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202164 26.09.2020 Pohár FINN Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Rs5-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202161 26.09.2020 Memoriál Miloše Alexy RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202160 26.09.2020 MČR RS VAREO RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202159 23.09.2020 Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202158 20.09.2020 Předposlední vítr
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní 420-7P,Fb-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202156 19.09.2020 Dálková plavba Kaj-1D,Vau-1D Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202155 26.09.2020 CECC CZE Cad-7P,Cad-8ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202154 13.09.2020 Nedění Rejs VI RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202153 12.09.2020 Jedovnický kapr II. Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202152 12.09.2020 GP NJ 2020
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202151 09.09.2020 Prígl Rejs 2020 XIX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202150 03.09.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Bic-12mr,Rac-12mr,Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202149 02.09.2020 Prígl Rejs 2020 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202148 30.08.2020 Nedění Rejs V RsV-3M, RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202147 29.08.2020 Retro Cup (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202146 26.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202145 22.08.2020 Modrý hrozen L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202144 22.08.2020 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202143 22.08.2020 Omniplast Cup RsT-12mr,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202142 19.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202141 16.08.2020 Nedění Rejs IV RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202140 15.08.2020 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202139 15.08.2020 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202138 12.08.2020 Prígl Rejs 2020 XV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202136 05.08.2020 Prígl Rejs 2020 XIV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202135 29.07.2020 Prígl Rejs 2020 XIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202134 25.07.2020 Závod olympijských nadějí TrQ-3R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202133 25.07.2020 Olympic Hopes Regatta Q-8 Brněnská přehrada Statutární zástupci
202132 22.07.2020 Prígl Rejs 2020 XII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202131 19.07.2020 Nedělní Rejs III. L47-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202130 18.07.2020 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202129 15.07.2020 Prígl Rejs 2020 XI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202128 08.07.2020 Prígl Rejs 2020 X OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202127 28.06.2020 Nedělní Rejs II. RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202126 27.06.2020 SHOWMAN TROPHY (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202125 24.06.2020 Prígl Rejs 2020 IX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202124 20.06.2020 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202123 20.06.2020 Vranovský pohár Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202122 20.06.2020 Veletržní regata Lar-7P,Evr-3M,Q-3M,RsV-3M,L47-1,Las-1,RsV-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202121 17.06.2020 Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202120 10.06.2020 Prígl Rejs 2020 VII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202119 06.06.2020 Jarní závod Kaj-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202118 03.06.2020 Prígl Rejs 2020 IV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202116 27.05.2020 Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje 29r-7P,420-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202113 23.05.2020 Pavlovská regata L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202112 23.05.2020 Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202111 20.05.2020 Prígl Rejs 2020 IV O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Bic-7P,Fus-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202109 13.05.2020 Prígl Rejs 2020 III OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202108 09.05.2020 Kiss My RS Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202107 08.05.2020 M.B Keramika Pálavská regata Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202106 06.05.2020 Prígl Rejs 2020 II OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202105 01.05.2020 Spring Cup Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202104 25.04.2020 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202103 25.04.2020 Krajský přebor Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202102 22.04.2020 Prígl Rejs 2020 I, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202101 18.04.2020 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202010 01.08.2020 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202009 18.07.2020 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Rac-7P,Bic-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P,Vau-8ip Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202005 26.06.2020 50 let Evrop v Čechách
VPOZ
Evr-1 Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko Fin-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202003 23.05.2020 Květákova regata Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202002 16.05.2020 Májový pohár Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
201910 21.11.2020 Poslední regata Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
201909 29.08.2020 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
201907 08.08.2020 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201906 04.07.2020 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
201903 16.05.2020 Jarní závod Vau-7P,29r-3C Seč Yachtclub Pardubice
201902 11.04.2020 Přípravný závod II Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201805 13.06.2020 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201804 12.06.2020 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201803 23.05.2020 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201802 16.05.2020 Jarní Fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201801 02.05.2020 Jarní premiéra Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201719 24.10.2020 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Bic-4K,Bic-3C,Vau-4K,Rac-3C,Rac-2,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
201716 26.09.2020 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201715 19.09.2020 Mácháčský zápich Rs7-7P, RsA-7P, RsV-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201712 14.08.2020 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
201711 01.08.2020 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Lar-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
201709 11.07.2020 Maier Star Cup Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201708 06.06.2020 Mácháč Open
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201705 09.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Pir-7P,L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201704 25.04.2020 Optimistický Mácháč Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201703 18.04.2020 Pohár Haas+Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
201702 11.04.2020 Finn premiera Fin-3C,L47-3C,Lar-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201629 11.10.2020 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201628 10.10.2020 O pohár města Štětí Q-2,Lar-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201626 03.10.2020 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
201625 19.09.2020 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR
v případě MČR od 4.9
Fb-7P,Fd-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
201623 05.09.2020 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201621 29.08.2020 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Sportklub Lomazice
201619 22.08.2020 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201618 20.08.2020 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201617 19.08.2020 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201616 17.08.2020 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201615 15.08.2020 Cena Duchcova Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201614 21.06.2020 Tour Techno II Bic-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201613 20.06.2020 Tour Techno I Bic-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201612 20.06.2020 Česká brána Kaj-3D,OT-1 Labe - Roudnice Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
201611 13.06.2020 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
201610 06.06.2020 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Lar-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201607 23.05.2020 Cena YCN Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
201606 23.05.2020 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
201605 01.05.2020 Mezinárodní mistrovství ČR (Eurocup) Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
201604 25.04.2020 Zlatá plachta Barbory 50. ročník Evr-4K,Evr-3C,Q-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201603 18.04.2020 Cena Oldřichova 33. ročník Q-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201520 14.11.2020 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
201519 19.09.2020 Jesenický maraton CaO-3D,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Evr-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
201517 29.08.2020 Jesenický pohár VIII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201515 15.08.2020 Jesenický pohár VII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201514 08.08.2020 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201512 25.07.2020 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201511 18.07.2020 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Bic-2,Q-2,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201510 11.07.2020 Porcelán cup L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201509 27.06.2020 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201508 20.06.2020 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201507 13.06.2020 Jesenický pohár III. Q-4K,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201506 06.06.2020 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Bic-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,Vau-1 Regent Yacht Club Regent
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Las-3C,Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
201503 25.04.2020 Jesenický pohár II. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201502 25.04.2020 Lucky regata CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201501 18.04.2020 Jesenický pohár I. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201405 27.06.2020 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201404 30.05.2020 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201403 18.04.2020 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201402 25.04.2020 Plzeňské předháňky RsF-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201339 03.10.2020 Lipenský kotrmelec Rs7-7P,Rs5-3R,RsO-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
201338 25.09.2020 MMČR 2020 Optimist - Babí léto Q-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
201336 12.09.2020 Pohár YC DIM Bezdrev Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201335 11.09.2020 Windsurfer OT-3R Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201334 11.09.2020 RS AeroCup RsA-8vc,RsA-8mz,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup De1-10iz Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201332 29.08.2020 Frymburský pohár CaO-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata 29r-12mr,29r-7P,Lar-7P,420-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201330 22.08.2020 Jihočeská žába Evr-7P,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201329 20.08.2020 The Crown Cup Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201328 15.08.2020 Marmeláda Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201327 01.08.2020 HIC Regatta RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
201326 08.08.2020 Lipenský vítr
VPOZ - Součást Lipenského poháru
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201325 01.08.2020 Bezdreveský kapr Fd-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201323 25.07.2020 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201322 18.07.2020 Modrá stuha Dvořiště Evr-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
201321 18.07.2020 Modrá stuha Lipna - 54.ročník
VPOZ - Součást Lipenského poháru
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201320 10.07.2020 O krále Šumavy
FB+FD pouze 11.07.-12.07.2020
29r-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201319 04.07.2020 Pohár Jestřábí 420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce
pro LT FD pouze 04.07.2020-06.07.2020
Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201317 04.07.2020 MMČR Pirát 2020 Pir-12mr Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201316 27.06.2020 Memeriál Karla Smetany
VPOZ - Součást Lipenského poháru
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201315 20.06.2020 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P,Evr-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201314 18.06.2020 EUROSAF CLUB EUROPEAN CHAMP. Lig-24me Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201313 13.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201312 13.06.2020 Pohár Hluboké Pir-7P,Evr-3C,Vau-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201311 12.06.2020 MMČR Tornado 2020 Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201310 06.06.2020 Lipno Marathon - VPOZ
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
201309 06.06.2020 Lipno Marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
201308 06.06.2020 Cena Šumavy 29r-7P,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201307 06.06.2020 h2rsO Rs5-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201306 06.06.2020 Krajský přebor Cad-7P,Fd-4K,Q-4K,Q-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201305 30.05.2020 U nás na Dvořišti Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
201304 23.05.2020 Jestřábí CUP CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR CaO-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201302 03.10.2020 Modrá stuha Bezdreva
změna termínu
Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201301 17.10.2020 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201217 23.06.2020 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice 420-3C,Cad-3C,420-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201213 12.09.2020 Cena Poděbrad Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201210 22.08.2020 Táborová Regata 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201209 01.08.2020 Team Racing Tmr-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201208 22.06.2020 Cena Sokolova - Vytrvalostní závod Cad-3V,Evr-3V,Fb-3V,Fin-3V,Q-3V Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K  Orlík - Velký Vír YC Neratovice
201206 03.05.2020 Pohár Sosios Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201205 30.05.2020 Pohár YC Kladno Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
201204 09.05.2020 Župní přebor Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201203 01.05.2020 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201202 18.04.2020 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3R Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
201201 11.04.2020 Pohár Bohemia Poděbrady 420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201146 30.05.2020 OYC Prague Regatta 2020 RsT-7P,RsA-1,RsV-1 Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
201145 06.11.2020 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201144 30.10.2020 MČR - Velká cena Prahy Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201142 17.10.2020 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201141 10.10.2020 Vytrvalostní závod kajutových lodí
VPOZ
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201139 30.09.2020 Pražský točák 27
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201138 23.09.2020 Pražský točák 26
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201137 16.09.2020 Pražský točák 25
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201136 09.09.2020 Pražský točák 24
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201135 05.09.2020 CERE regata Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201134 05.09.2020 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
201133 02.09.2020 Pražský točák 23
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201132 26.08.2020 Pražský točák 22
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201131 19.08.2020 Pražský točák 21
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201130 12.08.2020 Pražský točák 20
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201129 05.08.2020 Pražský točák 19
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201128 29.07.2020 Pražský točák 18
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201127 22.07.2020 Pražský točák 17
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201126 18.07.2020 MČR - Prague Sail Open Mr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201125 15.07.2020 Pražský točák 16
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201124 08.07.2020 Pražský točák 15
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201123 01.07.2020 Pražský točák 14
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201122 24.06.2020 Pražský točák 13
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201121 17.06.2020 Pražský točák 12
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201120 27.06.2020 WindyPoint Regatta Rs7-7P,RsV-7P,RsA-3C Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
201119 10.06.2020 Pražský točák 11
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201118 06.06.2020 FIFE Cup Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201117 03.06.2020 Pražský točák 10
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201116 27.05.2020 Pražský točák 9
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201115 20.05.2020 Pražský točák 8
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201113 16.05.2020 O vorařskou houžev
ZÁVOD ZRUŠEN
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201112 13.05.2020 Pražský točák 7
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201111 06.05.2020 Pražský točák 6
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201110 11.09.2020 Česká jachtařská liga I.
POZOR změna termínu !!!
Lig-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201109 29.04.2020 Pražský točák 5
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201108 25.04.2020 Memoriál Ing. Rudolfa Holého Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201107 22.04.2020 Pražský točák 4
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201106 18.04.2020 Nechranický skluz Rs7-7P, Rs5-7P, RsF-7P, RsA-7P, 29er-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201105 15.04.2020 Pražský točák 3
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ