Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

 Stáhnout kalendář jako XLS
CTL Datum Název TřídyMístoPořadatel
207047 29.12.2020 Mistrovství Světa Cad-24ms Melbourne Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201910 21.11.2020 Poslední regata Q-1 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
201520 14.11.2020 Evropa Cup
VPOZ
Evr-1 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
202303 14.11.2020 Pohár města Kroměříže Q-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
207046 13.11.2020 18. Jabuka Orc-12mr,Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
207045 07.11.2020 Mistrovství Světa T24-36ms Tampa, USA Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201145 06.11.2020 MČR - O krále Prahy TrQ-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201144 30.10.2020 MČR - Velká cena Prahy Tmr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
209909 30.10.2020 Seminář rozhodčích (TMR 420) U1,U2 Vltava - Praha Komise rozhodčích
202167 28.10.2020 Modrá stuha 2020 OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201143 24.10.2020 Modrá stuha Vltavy                                    Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201719 24.10.2020 STAR finále Sta-7P,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
207044 23.10.2020 Antwerp City Cup - Mistrovství Belgie T24-12mm Galgenweel Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201301 17.10.2020 Uniqa cup Evr-4K,Pir-4K,Pir-3C,Evr-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201142 17.10.2020 Primátorský štít Cad-4K,Kaj-4K,L47-4K,Lar-4K,Q-4K,RsF-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,RsF-3C,Q-3C,Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
202424 14.10.2020 Cvilín race 7 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201629 11.10.2020 Podzimní Labe Lar-2,Q-1 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201140 10.10.2020 Memoriál A. Burgermeistera Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201141 10.10.2020 Vytrvalostní závod kajutových lodí
VPOZ
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201628 10.10.2020 O pohár města Štětí Q-2,Lar-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour Fin-3C,Fin-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202211 10.10.2020 O kuře na rožni Evr-2,Fin-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
207043 10.10.2020 24. Česká námořní rallye Nj-12mr,Nj-7P Chorvatsko Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
207042 09.10.2020 ČP Slalom X.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201302 03.10.2020 Modrá stuha Bezdreva
změna termínu
Pir-7P,Evr-2,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201215 03.10.2020 Pohár města Neratovice 420-3C,Cad-3C,420-2 Jezero Poděbrady YC Neratovice
201339 03.10.2020 Lipenský kotrmelec Rs7-7P,Rs5-3R,RsO-1 Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
201412 03.10.2020 Cena Primátora Evr-2,Fb-2,Fin-2,Pir-2,Q-2,RsF-2 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201626 03.10.2020 Modrá stuha Labe Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
201627 03.10.2020 Podzimní regata Václava Vacka 24. ročník Evr-3C,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201717 03.10.2020 Skiregata - 45. ročník Bic-4K,Bic-3C,Vau-4K,Rac-3C,Rac-2,OT-1,Q-1 Jablonec TJ Delfín Jablonec
202166 03.10.2020 Memeoriál Jana Sedláka RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202423 03.10.2020 Hlučínská regata Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Q-2,Fb-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín Sportovní klub Jachting Hlučín
207041 03.10.2020 Nevelluucht Regatta T24-10iz Plauersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201139 30.09.2020 Pražský točák 27
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202165 30.09.2020 Prígl Rejs 2020 XXI OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201716 26.09.2020 Grand Prix 2.4mR T24-8vc Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202155 26.09.2020 CECC CZE Cad-7P,Cad-8ip Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202160 26.09.2020 MČR RS VAREO RsV-12mr Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202161 26.09.2020 Memoriál Miloše Alexy RsT-7P,Vau-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202162 26.09.2020 Moravia RS Regatta Rs5-7P,RsF-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202163 26.09.2020 Mistrovství České republiky
L47 - udělena VV ČSJ výjimka dle směrnice C13 čl. 6
Evr-12mr,L47-12mr,Las-12mr Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202164 26.09.2020 Pohár FINN Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
204026 26.09.2020 Pohár Euroregionu Nisa Fus-7P, Fun-7P, Rac-3C,Rac-4K,Bic-2 Berzdorfer See Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201338 25.09.2020 MMČR 2020 Optimist - Babí léto Q-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
204025 25.09.2020 ITA Fireball Nationals Fb-12mm Castiglioncello, Italy Český Fireball, z.s.
201138 23.09.2020 Pražský točák 26
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202159 23.09.2020 Prígl Rejs 2020 XX, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202422 23.09.2020 Cvilín race 6 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202158 20.09.2020 Předposlední vítr
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201214 19.09.2020 Veteránská Regata Evr-2,Fin-2,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201518 19.09.2020 Švestková regata Las-7P,Evr-3C,Pir-3C,Fin-2 Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
201519 19.09.2020 Jesenický maraton CaO-3D,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201625 19.09.2020 Krajský přebor Kaj-4K Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
201715 19.09.2020 Mácháčský zápich Rs7-7P, RsA-7P, RsV-7P,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201807 19.09.2020 Pohár Rozkoše Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202156 19.09.2020 Dálková plavba Kaj-1D,Vau-1D Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202157 19.09.2020 Fireballistické vinobraní 420-7P,Fb-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202420 19.09.2020 Těrlický nezlomný mariňák
VPOZ
Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup Evr-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1,Q-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
209907 19.09.2020 Seminář rozhodčích (Pohár Rozkoše) R1,R2 Rozkoš Komise rozhodčích
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 Fin-12mr Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
204024 18.09.2020 Mezinárodní Mistrovství Polska - MMPO
Q-7P - pouze rezervní termín
Q-12mm,Q-7P Dziwnow - Polsko Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
207039 18.09.2020 Prien City Cup - Mistrovství Bavorska T24-10iz Chiemsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207040 18.09.2020 ČP Slalom IX. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201137 16.09.2020 Pražský točák 25
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202154 13.09.2020 Nedění Rejs VI RsV-3M,RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
207038 13.09.2020 8. Offshore Cup ČANY Nj-7P Německo, Balt Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
201213 12.09.2020 Cena Poděbrad Q-3C Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201336 12.09.2020 Pohár YC DIM Bezdrev Rs5-7P,RsF-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup Pir-7P,Star-7P,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202152 12.09.2020 GP NJ 2020
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202153 12.09.2020 Jedovnický kapr II. Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202419 12.09.2020 Hornická regata Fb-3M,Q-2,Evr-1,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
204023 12.09.2020 Pohár SNP Fin-7P Šamorín "ALT FINN z.s."
207037 12.09.2020 Stauseepokal Cad-7P Talsperre Bautzen Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201110 11.09.2020 Česká jachtařská liga I.
POZOR změna termínu !!!
Lig-7P Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201334 11.09.2020 RS AeroCup RsA-8vc,RsA-8mz,RsA-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201335 11.09.2020 Windsurfer OT-3R Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
204022 11.09.2020 Slovenian Fireball Nationals Fb-12mm Portorož, Slovinsko Český Fireball, z.s.
207035 11.09.2020 Mistrovství Nizozemska T24-12mm Spiegelplas Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207036 11.09.2020 ČP Slalom VIII.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nové Mlýny Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
204020 10.09.2020 MS Flying Dutchman Fd-36ms Altea – Španělsko ALT Flying Dutchman, z.s.
204021 10.09.2020 MM Maďarska 420-12mm Balaton Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
201136 09.09.2020 Pražský točák 24
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202151 09.09.2020 Prígl Rejs 2020 XIX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202418 09.09.2020 Cvilín race 5 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201134 05.09.2020 Regata Laguna Kaj-1 Slapy TJ Císařská louka - yachting, z.s.
201135 05.09.2020 CERE regata Q-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201212 05.09.2020 Štít města Poděbrad Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201622 05.09.2020 Zlatá sekyrka Cad-3C,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201623 05.09.2020 Cena Povodí Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
201624 05.09.2020 HOP Regata , náhr.termín MMČR
v případě MČR od 4.9
Fb-7P,Fd-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
201713 05.09.2020 Modrá vlajka Máchova jezera Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Lar-2,Pir-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202209 05.09.2020 Podzimní Sokolská regata
na schůzce Vau-7P nebylo
Vau-7P,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202213 05.09.2020 Burčáková regata Fin-3M,Evr-1,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
204018 04.09.2020 Laser Europa Cup L47-7P,Lar-7P,Las-7P Attersee - AUT Asociace lodní třídy Laser, z. s.
207034 04.09.2020 Mistrovství Francie T24-12mm Paris-Seine Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
204017 03.09.2020 SUI Fireball Nationals Fb-12 Davos, Switzerland Český Fireball, z.s.
202150 03.09.2020 MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů Bic-12mr,Rac-12mr,Fus-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
201133 02.09.2020 Pražský točák 23
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201333 02.09.2020 D-One Gold Cup De1-10iz Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
202149 02.09.2020 Prígl Rejs 2020 XVIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202148 30.08.2020 Nedění Rejs V RsV-3M, RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201211 29.08.2020 Hurá do školy Pir-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,Q-2,Evr-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201332 29.08.2020 Frymburský pohár CaO-7P,Tor-7P Lipno - Kovářov Yacht Club Kovářov
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách Fin-2,Evr-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201517 29.08.2020 Jesenický pohár VIII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201621 29.08.2020 Labský pohár Kaj-2 Labe - Ústí nad Labem TJ Chemička Ústí nad Labem, OJ
201909 29.08.2020 Prázdninová regata Q-2 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
202147 29.08.2020 Retro Cup (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202208 29.08.2020 Prázdninový závod Q-3M Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202417 29.08.2020 Přátelská regata RsT-4K,RsT-3M,Kaj-1 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
207033 29.08.2020 Waffelregatta Cad-7P Zeuthener See Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201331 28.08.2020 MMČR - Lipno regata 29r-12mr,29r-7P,Lar-7P,420-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201132 26.08.2020 Pražský točák 22
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202146 26.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201210 22.08.2020 Táborová Regata 420-2,Cad-2,Q-2,Pir-1 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201330 22.08.2020 Jihočeská žába Evr-7P,Pir-3C,Q-2 Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice Fb-3C,L47-2,Q-2,Evr-1,Fin-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201619 22.08.2020 Regata Petra Zouhara Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201620 22.08.2020 Nechranická buchta Rac-7P,Fun-7P,Bic-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Sportklub Lomazice
202143 22.08.2020 Omniplast Cup RsT-12mr,RsT-7P,RsV-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202144 22.08.2020 O pohár Vranova Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202145 22.08.2020 Modrý hrozen L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
207032 22.08.2020 German Open T24-10iz Wannsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201329 20.08.2020 The Crown Cup Rs7-12mr,Rs5-12mr,RsF-12mr,RsA-7P,Rs7-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201618 20.08.2020 Kontrolní závod II Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201131 19.08.2020 Pražský točák 21
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201617 19.08.2020 Dálková plavba 470-3D,Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202142 19.08.2020 Prígl Rejs 2020 XVI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201616 17.08.2020 Kontrolní závod I Evr-2,470-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202141 16.08.2020 Nedění Rejs IV RsF-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201328 15.08.2020 Marmeláda Q-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201515 15.08.2020 Jesenický pohár VII. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201615 15.08.2020 Cena Duchcova Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
202139 15.08.2020 Dálková plavba Q-3D Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202140 15.08.2020 Memoriál Dušana Vaculky (Cabin trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202416 15.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa Fb-3M,Evr-2,Fin-2,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
202210 15.08.2020 Tvarůžková regata Bic-3M,Rac-3M Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
201712 14.08.2020 MČR Star Sta-12mr,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
204016 14.08.2020 Mezinárodní mistrovství Rakouska Fd-12mm,Fd-7P Achensee ALT Flying Dutchman, z.s.
201130 12.08.2020 Pražský točák 20
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202138 12.08.2020 Prígl Rejs 2020 XV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
204015 09.08.2020 2019 World Championships Fb-36ms Dublin, Irsko Český Fireball, z.s.
201326 08.08.2020 Lipenský vítr
VPOZ - Součást Lipenského poháru
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201409 08.08.2020 Letní závod Evr-2,Fb-2,Pir-2,420-1,Fin-1,Q-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201514 08.08.2020 Senior Cup CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1,Q-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201907 08.08.2020 Štít města Pardubic 29r-3C,Fin-3C,Las-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2 Seč Yachtclub Pardubice
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
202137 07.08.2020 Česká jachtařská liga III. Lig-7P Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202415 07.08.2020 Interpohár 2020 Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M Olešná KSJ kraj Moravskoslezský
204014 07.08.2020 Mezinárodní mistrovství Polska Fd-12mm Ustka ALT Flying Dutchman, z.s.
209910 07.08.2020 Seminář rozhodčích (Interpohár 2020) R2,R3 Olešná Komise rozhodčích
207031 06.08.2020 Austrian Championship T24-10iz Achensee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201129 05.08.2020 Pražský točák 19
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202136 05.08.2020 Prígl Rejs 2020 XIV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
204013 05.08.2020 Pre-Worlds and Irish Nationals Fb-12 Dublin, Irsko Český Fireball, z.s.
201209 01.08.2020 Team Racing Tmr-7P Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201325 01.08.2020 Bezdreveský kapr Fd-7P,Fb-3C Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201327 01.08.2020 HIC Regatta RsT-7P Lipno - Lipno nad Vltavou YC Lipno nad Vltavou
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje L47-2,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201711 01.08.2020 Mem. Oldy Vintišky Sta-7P,Sta-3C,Lar-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202010 01.08.2020 24 hodin Dářka Rac-3D Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202207 01.08.2020 Mohelnická regata Evr-3M,Lar-3M,Q-2 Moravičany Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice
204012 01.08.2020 Mistrovství Evropy Cad-18me Lago di Garda Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
207030 01.08.2020 Mistrovství Lombardie T24-10iz Dervio, Lago di Como Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207029 30.07.2020 Mezinárodní mistrovství Rakouska Pir-12mm Attersee Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
201128 29.07.2020 Pražský točák 18
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202135 29.07.2020 Prígl Rejs 2020 XIII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201323 25.07.2020 Bezdrevský maraton Evr-3D,Fd-3D,Pir-3D Bezdrev Yacht Club DIM Bezdrev
201324 25.07.2020 Lázeňská regata Fb-3C,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova Fin-2,Evr-1,Q-1 Hnačov Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s.
201512 25.07.2020 Jesenický pohár VI. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 26.7.
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202133 25.07.2020 Olympic Hopes Regatta Q-8 Brněnská přehrada Statutární zástupci
202134 25.07.2020 Závod olympijských nadějí TrQ-3R Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202206 25.07.2020 Modrá stuha Plumlova Evr-4K,Evr-3M,L47-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202414 25.07.2020 Cvilín race 4 Evr-1,Q-1,RsF-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201127 22.07.2020 Pražský točák 17
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202132 22.07.2020 Prígl Rejs 2020 XII OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
207026 22.07.2020 European Championship T24-10iz Travemunde Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207027 22.07.2020 Mistrovství Německa T24-12mm Travemunde Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
204011 20.07.2020 World Championship Rs5-36ms, RsF-36ms Travemude Asociace lodních tříd RS, z.s.
207028 20.07.2020 MČR FUN Fun-12mr, Fus-12mr, Bic-8iz, Bis-7P Viganj Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
202131 19.07.2020 Nedělní Rejs III. L47-3M,RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201126 18.07.2020 MČR - Prague Sail Open Mr-12mr Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201321 18.07.2020 Modrá stuha Lipna - 54.ročník
VPOZ - Součást Lipenského poháru
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201322 18.07.2020 Modrá stuha Dvořiště Evr-2,Pir-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky Evr-1,Fin-1,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201511 18.07.2020 Sdružený krajský přebor CaO-7P,Rac-3C,Bic-2,Q-2,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201710 18.07.2020 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202009 18.07.2020 Bambusová regata Q-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202130 18.07.2020 Brněnská šestka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína Fb-3M,Evr-2,Fin-1,Q-1 Těrlicko TJ Slavoj Český Těšín - Jachetní oddíl
201125 15.07.2020 Pražský točák 16
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202129 15.07.2020 Prígl Rejs 2020 XI, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201510 11.07.2020 Porcelán cup L47-3C,L47-2,Las-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201709 11.07.2020 Maier Star Cup Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202008 11.07.2020 Závod mladých nadějí L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Bic-3M,Q-3C,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
207025 11.07.2020 Porto San Giorgio Cup T24-10iz Porto San Giorgio Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201320 10.07.2020 O krále Šumavy
FB+FD pouze 11.07.-12.07.2020
29r-7P,Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201124 08.07.2020 Pražský točák 15
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202128 08.07.2020 Prígl Rejs 2020 X OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
207024 08.07.2020 Mezinárodní mistrovství Maďarska Pir-12mm Balaton Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
207023 06.07.2020 Warnemunde woche T24-10iz Warnemunde Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201317 04.07.2020 MMČR Pirát 2020 Pir-12mr Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201318 04.07.2020 MMČR - Vítr a slunce
pro LT FD pouze 04.07.2020-06.07.2020
Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201319 04.07.2020 Pohár Jestřábí 420-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky Evr-3D,Fin-3D,Q-3D Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201906 04.07.2020 Neptunova regata Q-1 Dlouhý rybník Lanškroun TJ Lanškroun - Jachting
202007 04.07.2020 Pohár Vysočiny Rac-7P,Bic-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202411 04.07.2020 Bermuda CUP Fin-4K,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1 Slezská Harta TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
202412 04.07.2020 Bermuda CUP - O pohár Slezské Harty
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Slezská Harta YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
204010 04.07.2020 Mistrovství Německa Fd-12mm Warnemünde ALT Flying Dutchman, z.s.
207022 03.07.2020 Zeeland Regatta T24-10iz Zeeland - Holandsko Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201123 01.07.2020 Pražský točák 14
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
204009 01.07.2020 World Championship Q-24ms Itálie, Garda Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.
202127 28.06.2020 Nedělní Rejs II. RsF-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
204027 28.06.2020 Goldener Geier Cad-7P Geierswalder See Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201120 27.06.2020 WindyPoint Regatta Rs7-7P,RsV-7P,RsA-3C Lipno - Černá v Pošumaví YC Lískovec, z.s.
201316 27.06.2020 Memeriál Karla Smetany
VPOZ - Součást Lipenského poháru
Kaj-1 Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201405 27.06.2020 Cena Prazdroje Evr-2,Fin-2,Q-1 Hracholusky TJ Prazdroj Plzeň, JO
201509 27.06.2020 Jesenický pohár V. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
202126 27.06.2020 SHOWMAN TROPHY (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202205 27.06.2020 Červnový závod Evr-2,Fin-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202005 26.06.2020 50 let Evrop v Čechách
VPOZ
Evr-1 Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202006 26.06.2020 MMČR Vaurien 2020 - Šilhánkův memoriál Vau-12mr,Evr-7P,Lar-7P,Vau-8ip Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
207021 26.06.2020 Kielerwoche T24-10iz Kiel-Schilksee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201122 24.06.2020 Pražský točák 13
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202125 24.06.2020 Prígl Rejs 2020 IX OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201217 23.06.2020 Přebor ČOS - dálková plavba Cad-3D,Evr-3D,Fin-3D,Fb-3D,Q-3D Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201208 22.06.2020 Cena Sokolova - Vytrvalostní závod Cad-3V,Evr-3V,Fb-3V,Fin-3V,Q-3V Orlík - Radava T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
204008 22.06.2020 European Championship Q-18me Estonsko, Tallinn SUI - Switzerland
201614 21.06.2020 Tour Techno II Bic-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K  Orlík - Velký Vír YC Neratovice
201315 20.06.2020 Modrá stuha pojišťovny Pir-7P,Evr-2,Q-2 Svět TJ Jiskra Třeboň
201508 20.06.2020 Jesenický pohár IV. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201612 20.06.2020 Česká brána Kaj-3D,OT-1 Labe - Roudnice Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
201613 20.06.2020 Tour Techno I Bic-2 Labe - Štětí YachtClub SK Štětí
202122 20.06.2020 Veletržní regata Lar-7P,Evr-3M,Q-3M,RsV-3M,L47-1,Las-1,RsV-1,Vau-1 Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202123 20.06.2020 Vranovský pohár Vau-3M,Kaj-1,Q-1,Sta-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202124 20.06.2020 Veterán Cup Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202410 20.06.2020 Hornický kahan Fb-4K,Fin-3M,Q-2,Evr-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
204007 20.06.2020 Kielerwoche 420-10iz G, Kiel-Schilksee CRO - Croatia
204005 19.06.2020 Veterán Cup Finn Fin-3R Šamorín "ALT FINN z.s."
207019 19.06.2020 Alpencup T24-10iz Attersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207020 19.06.2020 ČP Slalom VII.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201314 18.06.2020 EUROSAF CLUB EUROPEAN CHAMP. Lig-24me Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201121 17.06.2020 Pražský točák 12
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202121 17.06.2020 Prígl Rejs 2020 VIII, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201312 13.06.2020 Pohár Hluboké Pir-7P,Evr-3C,Vau-7P Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201313 13.06.2020 Česká jachtařská liga II. Lig-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201507 13.06.2020 Jesenický pohár III. Q-4K,L47-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201611 13.06.2020 Regata Lovosice Kaj-2 Žernoseky Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl
201805 13.06.2020 Odysseův pohár II.
VPOZ
Evr-1,Fin-1,Kaj-1,Q-1,Vau-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku Q-4K,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Las-2,RsF-2 Seč Yachtclub Pardubice
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko Fin-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202302 13.06.2020 O hanáckó klobáso L47-4K,L47-2,Q-2 Štěrkovna Hráza Lodní Sporty Kroměříž, JO
202409 13.06.2020 Mladý vítr RsT-7P,Fb-3M,RsT-3M,Evr-2,Q-2 Těrlicko Klub jachtingu Těrlicko, z.s.
201311 12.06.2020 MMČR Tornado 2020 Tor-12mr,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201804 12.06.2020 Odysseův pohár I.
VPOZ, noční závod
Kaj-1 Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
207017 12.06.2020 ČP Slalom VI.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207018 12.06.2020 Puchar UKŻ Ostróda - CECC POL Cad-8ip Jezioro Drweckie Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201119 10.06.2020 Pražský točák 11
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202120 10.06.2020 Prígl Rejs 2020 VII O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202408 10.06.2020 Cvilín race 3 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201118 06.06.2020 FIFE Cup Fb-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201306 06.06.2020 Krajský přebor Cad-7P,Fd-4K,Q-4K,Q-3C Bezdrev Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s.
201307 06.06.2020 h2rsO Rs5-7P,RsF-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201308 06.06.2020 Cena Šumavy 29r-7P,Evr-7P,L47-7P,Las-7P Lipno - Černá v Pošumaví Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
201309 06.06.2020 Lipno Marathon CaO-7P,Tor-7P Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
201310 06.06.2020 Lipno Marathon - VPOZ
VPOZ
Kaj-1 Lipno - Lipno nad Vltavou Yachtclub Lipno
201506 06.06.2020 Modrá stuha Regentu Fin-2,420-1,Bic-1,Evr-1,Q-1,Rac-1,Vau-1 Regent Yacht Club Regent
201610 06.06.2020 Štít města Litoměřic Evr-2,Kaj-2,470-1 Labe - Křešice JO Slavoj Litoměřice, z.s.
201708 06.06.2020 Mácháč Open
VPOZ
Kaj-1,OT-1 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
202119 06.06.2020 Jarní závod Kaj-1,Sta-1,Vau-1 Vranovská přehrada Yacht club Znojmo, z.s.
202204 06.06.2020 Jarní Sokolská regata Vau-4K,Vau-3M,Q-2 Tovačov TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu
202407 06.06.2020 Jarní závod Q-4K,Q-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1,L47-1,Lar-1,Las-1 Štěrkovna Hlučín JK Ostrava Poruba, z.s.
207015 06.06.2020 Mistrovství Itálie T24-10iz Jesolo Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207016 06.06.2020 Wir sind wir pokal T24-10iz Geierswaldersee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207014 05.06.2020 ČP Slalom V. Fus-7P, Bis-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201117 03.06.2020 Pražský točák 10
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202118 03.06.2020 Prígl Rejs 2020 IV OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201205 30.05.2020 Pohár YC Kladno Fin-3C Turyňský rybník Yacht Club Kladno
201305 30.05.2020 U nás na Dvořišti Evr-2,Q-2 Dvořiště Yacht Club Dvořiště - Lišov
201404 30.05.2020 Štít města Plzně Fb-2,Pir-2,RsF-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201608 30.05.2020 Cena Roudnice Cad-1,Evr-1,Kaj-1,Q-1 Labe - Roudnice YCR Jachting Roudnice n/Labem
201609 30.05.2020 Cena YC Nechranice Lar-7P,Las-7P Nechranice Yacht Club Nechranice
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka Pir-7P,Evr-2,Fin-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Fb-1 Seč Yacht Club Vysoké Mýto
202117 30.05.2020 Starobrno Cup, krajský přebor Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M Brněnská přehrada Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s.
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova Q-4K,Fin-3M,Evr-2 Plumlov JACHT KLUB Prostějov, spolek
202406 30.05.2020 Baníkovská regata Fb-3M,Evr-2,Q-2,Fin-1 Žermanice Yachtclub Baník Ostrava
207013 30.05.2020 Saar-Lor-Lux Regatta - Mistrovství Sárska T24-10iz Bostalsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201146 30.05.2020 OYC Prague Regatta 2020 RsT-7P,RsA-1,RsV-1 Vltava - Praha Orthodocks Yacht Club o.s.
201116 27.05.2020 Pražský točák 9
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202116 27.05.2020 Prígl Rejs 2020 V, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202405 27.05.2020 Cvilín race 2 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
202115 24.05.2020 Nedělní Rejs I. RsV-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201304 23.05.2020 Jestřábí CUP CaO-7P,Tor-7P Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201606 23.05.2020 Jarní cena Labe - Církvice Kaj-2,OT-1 Labe - Církvice Jachetní oddíl VS Duchcov
201607 23.05.2020 Cena YCN Bic-7P,Fun-7P,Rac-7P,Bic-2,Rac-2 Nechranice Yacht Club Nechranice
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
201803 23.05.2020 Pohár města Česká Skalice Fin-7P,Vau-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202003 23.05.2020 Květákova regata Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202112 23.05.2020 Májová přeháňka (Cabin Trophy 2020)
VPOZ
Kaj-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202113 23.05.2020 Pavlovská regata L47-7P,Q-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202114 23.05.2020 Velká cena YC Dyje 29r-7P,420-7P,Lar-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
204004 23.05.2020 European Championship Rs7-24me Carnac Asociace lodních tříd RS, z.s.
209908 23.05.2020 Seminář rozhodčích (Nové Mlýny) R1,R2 Nové Mlýny Komise rozhodčích
207012 22.05.2020 ČP Slalom IV. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
207010 21.05.2020 Pohárový závod T24-10iz Traunsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207011 21.05.2020 Dutch Youth Regatta Cad-12mm Ijselmeer Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
201115 20.05.2020 Pražský točák 8
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202111 20.05.2020 Prígl Rejs 2020 IV O punkevního pstruha OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
207009 20.05.2020 Mezinárodní mistrovství Německa Pir-12mm Dúmmer See Asociace lodní třídy Pirát, z. s.
201113 16.05.2020 O vorařskou houžev
ZÁVOD ZRUŠEN
Kaj-1 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201303 16.05.2020 Catamaran Open MČR CaO-12mr Lipno - Černá v Pošumaví Yacht klub Jestřábí, z.s.
201504 16.05.2020 Stříbrná plachetnice Las-3C,Q-3C Jesenice Jachtklub Cheb, z.s.
201802 16.05.2020 Jarní Fireballistická Rozkoš Cad-7P,Fb-7P,Fd-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
201903 16.05.2020 Jarní závod Vau-7P,29r-3C Seč Yachtclub Pardubice
202002 16.05.2020 Májový pohár Evr-7P,L47-7P,Q-3M Velké Dářko Yacht Club Velké Dářko
202110 16.05.2020 Věstonická Venuše - Czech supercup Bic-7P,Fus-7P,Rac-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
202202 16.05.2020 Májový závod Fin-4K,Evr-2,Q-2 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
202404 16.05.2020 Moravia Cup Regata RsT-3M,Q-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201112 13.05.2020 Pražský točák 7
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202109 13.05.2020 Prígl Rejs 2020 III OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201204 09.05.2020 Župní přebor Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201705 09.05.2020 Memoriál Bruno Hámy Pir-7P,L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2 Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202108 09.05.2020 Kiss My RS Rs5-7P,RsF-7P,RsV-7P,RsT-3M Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
207007 09.05.2020 Rotterdam Regatta
ZÁVOD ZRUŠEN
T24-10iz Bergse Voorplas Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
207008 09.05.2020 Ostseecup Cad-8iz Warnemünde Asociace lodní třídy Cadet, z.s.
202107 08.05.2020 M.B Keramika Pálavská regata Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
209906 08.05.2020 Seminář rozhodčích (Pálavská regata) J1,J2 Nové Mlýny Komise rozhodčích
201111 06.05.2020 Pražský točák 6
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202106 06.05.2020 Prígl Rejs 2020 II OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
202403 06.05.2020 Cvilín race 1 Q-1,RsT-1 Petrův rybník - Krnov Yacht Club Krnov
201206 03.05.2020 Pohár Sosios Evr-1,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
201801 02.05.2020 Jarní premiéra Q-7P Rozkoš TJ Slávia - jachting Česká Skalice
202168 02.05.2020 FINN CUP 2020 Křetínka Fin-1 Křetínka TJ SOKOL LETOVICE, z.s.
201203 01.05.2020 Regata Neumann Institut Evr-2,Fin-1,Q-1 Vranská přehrada T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II
202105 01.05.2020 Spring Cup Fb-7P,Las-7P,Rs7-7P Nové Mlýny YachtClub Dyje z.s.
204002 01.05.2020 Euro Cup 420-10iz Balaton CRO - Croatia
207006 01.05.2020 Berlin Cup T24-10iz Muggelsee Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201605 01.05.2020 Mezinárodní mistrovství ČR (Eurocup) Fd-12mr Nechranice Yacht Club Nechranice
201109 29.04.2020 Pražský točák 5
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
201108 25.04.2020 Memoriál Ing. Rudolfa Holého Cad-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 Vltava - Praha Český Yacht Klub
201402 25.04.2020 Plzeňské předháňky RsF-3C Bolevák TJ Lokomotiva Plzeň, JO
201502 25.04.2020 Lucky regata CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,OT-1 Jesenice TJ LOKOMOTIVA Cheb
201503 25.04.2020 Jesenický pohár II. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201604 25.04.2020 Zlatá plachta Barbory 50. ročník Evr-4K,Evr-3C,Q-4K Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201704 25.04.2020 Optimistický Mácháč Lar-4K,420-3C,Lar-3C,Q-3C,L47-3C Máchovo jezero Yacht Club Doksy, spolek
202103 25.04.2020 Krajský přebor Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M Brněnská přehrada Jachtklub Brno z.s.
202104 25.04.2020 Jedovnický kapr Vau-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202402 25.04.2020 Cena Olešné Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-1,Q-1 Olešná TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu
207005 24.04.2020 ČP Slalom III.
Fun-7P pouze Nechranice
Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201107 22.04.2020 Pražský točák 4
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
202102 22.04.2020 Prígl Rejs 2020 I, pohár JMK L47-2,RsF-2,RsT-2,RsV-2,OT-1 Brněnská přehrada Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
201106 18.04.2020 Nechranický skluz Rs7-7P, Rs5-7P, RsF-7P, RsA-7P, 29er-7P Nechranice YACHT CLUB CERE, z.s.
201202 18.04.2020 Toušeňský pohár 420-3C,Cad-3C,Fb-3R Jezero Poděbrady Jachtklub Toušeň, z.s.
201403 18.04.2020 Cena Ziosu Evr-2,Fb-2,Pir-2,RsF-2,Fin-1,Q-1,Rac-1 Bolevák Jachetní klub Plzeň, z.s.
201501 18.04.2020 Jesenický pohár I. L47-1,Q-1 Jesenice Jachtklub Sokolov, z.s.
201603 18.04.2020 Cena Oldřichova 33. ročník Q-2,Evr-1 Oldřichov Jachetní oddíl VS Duchcov
201703 18.04.2020 Pohár Haas+Sohn Fin-7P,Fin-2 Máchovo jezero Jachtklub Česká Lípa, z.s.
202101 18.04.2020 Memoriál Hynka Švédy Evr-3M,Las-3M Jedovnice Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s.
202201 18.04.2020 Jarní závod - mem. M. Kouřila Fin-2,Evr-2,Q-1 Chomoutov Jachetní klub Olomouc z.s.
209905 18.04.2020 Seminář rozhodčích - (Nechranický skluz) R1,R2 Nechranice Komise rozhodčích
207004 17.04.2020 ČP Slalom II. Bis-7P,Fus-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.
201105 15.04.2020 Pražský točák 3
VPOZ
OT-1 Vltava - Praha YACHT CLUB CERE, z.s.
207003 12.04.2020 Hempel World Cup Series
ZÁVOD ZRUŠEN
T24-10iz Janov - ITA Česká unie lodní třídy 2,4 mR, z.s.
201201 11.04.2020 Pohár Bohemia Poděbrady 420-3C,Pir-3C,420-2,Cad-2,Evr-2,Fb-2,Q-2 Jezero Poděbrady JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s.
201702 11.04.2020 Finn premiera Fin-3C,L47-3C,Lar-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 Máchovo jezero Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
201902 11.04.2020 Přípravný závod II Q-2 Peroj, Chorvatsko TJ Lanškroun - Jachting
204001 10.04.2020 Spring Cup 420-10iz IT, Izola Česká asociace lodní třídy 420, z.s.
207002 10.04.2020 ČP Slalom I. Fus-7P, Bis-7P, Fun-7P Nechranice Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s.

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ