chvilku strpení...

Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

CTL datum název třídy místo
17121228.07.2017Prázdniny v půli
Fin-2, Q-2, Spl-2Turyňský rybník detail
přihlásit
17141129.07.2017Modrá stuha Hnačova
Fin-2, Evr-1, Q-1Hnačov detail
přihlásit
17180629.07.20174 hodiny Rozkoše
VPOZ, náhr. termín 30.7.
Evr-1, Fin-1, Kaj-1, Q-1, Vau-1Rozkoš detail
přihlásit
17220529.07.2017Modrá stuha Plumlova
Evr-3M, L47-3M, Las-3M, Vau-3M, Q-2Plumlov detail
přihlásit
17121330.07.2017Modrá stuha YC Kladno
Fin-2, Q-2, Spl-2Turynský rybník detail
přihlásit
17171205.08.2017Mem. Oldy Vintišky
Sta-7P, Sta-2, Q-1Máchovo jezero detail
přihlásit
17214705.08.2017Fidorkap
závod z technických důvodů zrušen
Q-1, Evr-1Jedovnice detail
přihlásit
17241311.08.2017Interpohár 2017
Evr-6ip, L47-6ip, Lar-6ip, Q-6ipSlezská Harta detail
přihlásit
17132412.08.2017Optík regata
Evr-2, Q-2Orlík  detail
přihlásit
17141212.08.2017Letní závod
Evr-2, Pir-2, Fb-1, Fin-1, Q-1Bolevák detail
přihlásit
17150712.08.2017Senior Cup
Bic-3C, Rac-3C, CaO-2, Q-2, Ok-2Jesenice detail
přihlásit
17161012.08.2017Cena Duchcova
Evr-2, Q-2, 470-1, Fin-1Oldřichov detail
přihlásit
17190612.08.2017Štít města Pardubic
Q-4K, Fin-3C, Evr-2Sec detail
přihlásit
17161114.08.2017Kontrolní závod I
Evr-2, 470-1, Q-1Oldřichov detail
přihlásit
17161216.08.2017Dálková plavba
470-3D, Evr-3D, Fin-3D, Q-3DOldřichov detail
přihlásit
17161317.08.2017Kontrolní závod II
Evr-2, Q-1, 470-1Oldřichov detail
přihlásit
17150819.08.2017Modrá stuha Jesenice
Fin-2, L47-2, Lar-2, Las-2, Q-2Jesenice detail
přihlásit
17161419.08.2017Regata Petra Zouhara
Evr-2, 470-1, Fin-1, Q-1Oldřichov detail
přihlásit
17190719.08.2017Modrá vlajka Seče
Evr-4K, Fb-4K, Fin-4K, Pir-4K, L47-3C, Lar-3C, Las-3C, Q-2Seč detail
přihlásit
17241419.08.2017Olešná regata, Mem. Václava Klementa
Fb-3M, Evr-2, Fin-2, Q-2Olešná detail
přihlásit
17133919.08.2017Modrá stuha Dvořiště
VPOZ
Pir-1, Q-1, Evr-1Dvořiště  detail
přihlásit
17134220.08.2017Bezdrev Cup III.
VPOZ
Evr-1, Q-1, Pir-1Bezdrev detail
přihlásit
17161624.08.2017MMČR Q
Q-12mrNechranice detail
přihlásit
17150926.08.2017Femina regata
420-2, Evr-2, Rac-2, Q-1Regent detail
přihlásit
17121602.09.2017Hurá do školy
420-2, Cad-2, Fb-2, Evr-1, Q-1Jezero Poděbrady detail
přihlásit
17133102.09.2017Borůvková regata
Cad-7P, Rs5-7P, RsA-7P, RsF-7P, Q-3CLipno - Lipno nad Vltavou detail
přihlásit
17141302.09.2017Konec na Hrachách
Evr-2, Fin-1, Q-1Hracholusky detail
přihlásit
17171402.09.2017Grand Prix Bohemia
Pir-7P, Sta-7P, Evr-3C, Pir-2, Q-2Máchovo jezero detail
přihlásit
17190802.09.2017Prázdninová regata
Spl-4K, Q-2Dlouhý rybník Lanškroun detail
přihlásit
17230202.09.2017O Hanáckó Klobáso
Evr-4K, L47-4K, Lar-4K, Q-2, Evr-2, L47-2, Lar-2štěrkovna Hráza detail
přihlásit
17241502.09.2017Hornická regata
Q-4K, Evr-3M, Fb-3M, 420-2, Fin-2Žermanice detail
přihlásit
17121809.09.2017Štít města Poděbrad
420-3C, 420-3M, Cad-2, Fb-2, Q-2, Evr-1Jezero Poděbrady detail
přihlásit
17133309.09.2017Babí léto
Q-7PLipno - Černá v Pošumaví detail
přihlásit
17171509.09.2017Modrá vlajka Máchova jezera
Fb-3C, Pir-2, Sta-2, Q-1Máchovo jezero detail
přihlásit
17220909.09.2017Podzimní sokolská regata
Vau-7P, Vau-6ip, Q-2Tovačov detail
přihlásit
17190913.09.2017Miniregata 02
Q-1Dlouhý rybník Lanškroun detail
přihlásit
17400215.09.2017Velká cena Slovenska MMSR - okruhový jachting
420-12mm, 470-12mm, Bic-12mm, Evr-12mm, Fin-12mm, Lar-12mm, Q-12mm, Rac-12mm, Vau-12mm, Vau-6ipLiptovská Mara detail
přihlásit
17141416.09.2017Cena Lokomotivy
Fb-2, Pir-2, RsF-2, Evr-1, Fin-1, Q-1, Bolevák detail
přihlásit
17151016.09.2017Jesenický pohár Q
Q-3CJesenice detail
přihlásit
17241616.09.2017FLEXIMONT Cup
Lar-4K, Evr-2, Fb-2, Fin-2, L47-2, Lar-2, Las-2, Q-2Štěrkovna Hlučín detail
přihlásit
Celkem stran: 2, záznamů: 68
Stáhnout kalendář