chvilku strpení...

Kalendář závodů

(d.m.r) (d.m.r)

CTL datum název třídy místo
16133325.08.2016MČR
Pir-12mrSvět detail
16215025.08.2016MČR Optimist
Q-12mrNové Mlýny  detail
16703525.08.2016Mistrovství ČR Rac
Rac-12mr, Fun-7PRozkoš  detail
16133426.08.2016Lipno regata
Spl-12mr, Evr-7P, L47-7P, Las-7P, 29r-3CLipno - Černá v Pošumaví  detail
přihlásit
16703326.08.2016Mem. Fratiška Ehla
Fd-7POtmuchov - Polsko detail
přihlásit
16703426.08.2016Austrian Meisterschaft
Fin-7PAttersee detail
přihlásit
16214927.08.2016MČR - RS Feva
RsF-12mr, RsV-12mr, RsT-8vc, RsT-7P, RsF-7P, RsV-7P, Brněnská přehrada  detail
přihlásit
16133527.08.2016Radavský pohár
VPOZ
Kaj-1Orlík - Radava  detail
přihlásit
16141227.08.2016Konec na Hrachách
Evr-1, Fin-1, Q-1Hracholusky detail
přihlásit
16161927.08.2016Labský pohár
Kaj-2Žernoseky detail
přihlásit
16215127.08.2016O pohár Vranova
Vau-7P, Sta-1Vranov detail
přihlásit
16215231.08.2016Prigl rejs XXII
VPOZ
Fb-1, RsF-1, RsT-1, RsV-1, OT-1Brněnská přehrada detail
přihlásit
16133602.09.2016MČR
pro LT De1 - pouze 2 dny 03.09.2016 - 04.09.2016
Tor-12mr, Tor-7P, De1-7PLipno - Černá v Pošumaví  detail
přihlásit
16241803.09.2016Hornická regata
420-4K, Evr-4K, Q-4K, Fb-3M, 420-2, Fin-2Žermanice detail
přihlásit
16215403.09.2016Vítr z vinohradů/Czech Supercup
Bic-8mz, Fun-7P, Rac-7P, Rsx-7P, Bic-7PNové Mlýny detail
přihlásit
16171503.09.2016Grand Prix Bohemia
Pir-7P, Sta-7P, Evr-3C, Pir-2, Q-2Máchovo jezero detail
přihlásit
16111103.09.2016Regata Laguna
VPOZ
Kaj-1Slapy detail
přihlásit
16121503.09.2016Hurá do školy
420-2, Cad-2, Evr-1, Fb-1, Q-1Poděbrady detail
přihlásit
16133703.09.2016Memoriál K.Smetany
VPOZ
Kaj-1Lipno - Černá v Pošumaví detail
přihlásit
16133803.09.2016Borůvková regata
Cad-7P, 420-3C, 420-3M, Q-3C, Spl-7PLipno - Lipno nad Vltavou detail
přihlásit
16215607.09.2016Prigl rejs XXIII
VPOZ
Fb-1, RsF-1, RsT-1, RsV-1, OT-1Brněnská přehrada detail
přihlásit
16215507.09.2016Pohár Jachtklubu Brno
Q-2, 29r-1, Las-1, Lar-1, L47-1Brněnská přehrada  detail
přihlásit
16215709.09.2016ČP Slalom V.
Fus-7PNové Mlýny detail
přihlásit
16161209.09.2016MMČR
změna termínu
Fd-12mrNechranice detail
přihlásit
16703710.09.2016Offshore Cup ČANY
Nj-6ipBalt - Německo detail
přihlásit
16220710.09.2016Tvarůžková regata
Rac-3MMoravičany detail
přihlásit
16703610.09.2016Stauseepokal
Cad-3CTallsperre Bautzen detail
přihlásit
16220610.09.2016Burčáková regata
Fin-3M, Fin-2, Evr-3M, Evr-2, Q-2Chomoutov detail
přihlásit
16215910.09.2016Moravia skiff regatta
29r-7P, Rs5-7P, Rs7-7P, RsF-7P, RsV-7PNové Mlýny detail
přihlásit
16216010.09.2016Dálková plavba
VPOZ
Kaj-1, Vau-1, Sta-1Vranov detail
přihlásit
16171710.09.2016Trojúhelník Pepy Jurka
VPOZ
Q-1, Rac-1Kristýna detail
přihlásit
16171610.09.2016Modrá vlajka Máchova jezera
Sta-7P, T24-7P, Fb-3C, Pir-3C, Pir-2, Sta-2, Q-1Máchovo jezero detail
přihlásit
16162010.09.2016Cena Povodí Labe - Církvice
Kaj-2, OT-1Labe-Církvice detail
přihlásit
16133910.09.2016Borůvková regata 2
Q-7PLipno - Lipno nad Vltavou detail
přihlásit
16121610.09.2016Štít města Poděbrad
420-3C, 420-3M, Fb-2, Evr-1, Cad-1, Q-1Poděbrady detail
přihlásit
16111210.09.2016Královská regata
Kaj-2Slapy - Meřín detail
přihlásit
16120510.09.2016Pohár Sosios
změna termínu
Evr-2, Fin-2, Fin-1, Q-1Vranská přehrada detail
přihlásit
16241912.09.2016Kontrolní závod IV.
VPOZ
Evr-1, L47-1, Lar-1, Q-1Štěrkovna Hlučín detail
přihlásit
16191014.09.2016Miniregata 03
Q-1Dlouhý rybník Lanškroun detail
přihlásit
16216114.09.2016Prigl rejs XXIV
VPOZ
Fb-1, RsF-1, RsT-1, RsV-1, OT-1Brněnská přehrada detail
přihlásit
Celkem stran: 3, záznamů: 106
Stáhnout kalendář