Jméno závodu: | Mezinárodní mistrovství ČR Vaurien | Termín - od: | 15.09.2006 | do: | 17.09.2006 |
CTL: | 62132 | Sponzor akce: | |||
Pořadatel: | YC Dyje Břeclav, Český svaz jachtingu | Místo konání: | Nové Mlýny - Pavlov | ||
Ředitel: | Jaroslav Kučera | Hl. rozhodčí: | Luksch Karel 13 R1J1 - 055 |
Třída: | 14 - Vaurien | Počet lodí: | 10 | Vypsaný koef.: | 6 | Koeficient: | 6 |
Poř. | Loď | Kt. | Posádka | Registrace | Subjekt ČSJ | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Body | Log.Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DNC - NZ - Nezávodil | DNS - NS - Nestartoval | OCS - PS - Předčasný start | ||||||||||||||
DNF - ND - Nedokončil | RAF - VZ - Vzdal po dokončení | DSQ - DQ - Diskvalifikován | ||||||||||||||
DNE - DD - Def. diskvalifikace | RDG - PN - Přiznání nápravy | ZFP - PT - Procent. trest | ||||||||||||||
BFD - DQ - DQ prav. 30.3 | SCP - BT - Bodový trest 44.3 | DGM - DG - Def. diskvalif. 69.1 | ||||||||||||||
1. | CZE 32103 | Chalupník Miloslav | 2103-643 11 | TJ Lodní sporty Brno, JO | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | DNC* | DNC* | 10,00 | 6606 | |
Chalupníková Kateřina | 2103-367 12 | TJ Lodní sporty Brno, JO | ||||||||||||||
2. | CZE 28671 | Blatecký Patrik | 2101-442 11 | TJ Jachtklub Brno | DNC* | 4 | 3 | 3 | 4 | OCS* | 3 | 2 | 8 | 27,00 | 4800 | |
Mayerbergová Ilona | 2103-532 12 | TJ Lodní sporty Brno, JO | ||||||||||||||
3. | CZE 28663 | Formánek Jindřich | 2101-462 11 | TJ Jachtklub Brno | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 6* | 6* | 4 | 27,00 | 3743 | |
Chyťová Marcela | 2103-415 12 | TJ Lodní sporty Brno, JO | ||||||||||||||
4. | CZE 36034 | Smutný Ladislav | 2101-446 11 | TJ Jachtklub Brno | 1 | 1 | 2 | 2 | DNS* | DNS* | DNS | DNS | 1 | 29,00 | 2994 | |
Čagan Martin | 2101-556 11 | TJ Jachtklub Brno | ||||||||||||||
5. | CZE 35659 | Navrátil Jan | 2205-041 11 | TJ Sokol Tovačov - oddíl | 4 | 7* | 6 | 7* | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 29,00 | 2412 | |
Navrátil Petr | 2205-059 11 | TJ Sokol Tovačov - oddíl | ||||||||||||||
6. | CZE 32119 | Karas Tomáš | 2101-405 11 | TJ Jachtklub Brno | DNC* | DNC* | DNC | DNC | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 30,00 | 1937 | |
Gregorová Daniela | 7014-026 12 | Asociace Lodní třídy Vaur | ||||||||||||||
7. | CZE 35882 | Konopík Pavel | 2101-432 11 | TJ Jachtklub Brno | DNC* | 5 | 5 | 5 | 6* | 5 | 5 | 3 | 3 | 31,00 | 1535 | |
Prokopová Lenka | 2104-151 12 | JO ČKD Blansko | ||||||||||||||
8. | CZE 35875 | Hykrda Jan | 2101-350 11 | TJ Jachtklub Brno | DNC* | 6 | 7 | 6 | 7 | 8* | 7 | 5 | 6 | 44,00 | 1187 | |
Hykrdová Monika | 2101-562 12 | TJ Jachtklub Brno | ||||||||||||||
9. | CZE 2867 | Ptašnik Vladislav | 1410-051 11 | TJ Klatovy - oddíl jachti | 5 | DNC* | DNF* | 8 | 8 | 7 | 9 | 8 | 7 | 52,00 | 881 | |
Ptášnik Tadeáš | 1410-050 31 | TJ Klatovy - oddíl jachti | ||||||||||||||
10. | CZE 35774 | Chlupatý Petr | 2101-500 11 | TJ Jachtklub Brno | 6 | 8 | 8 | DNC* | DNS* | 6 | 8 | 7 | 9 | 52,00 | 606 | |
Klát Roman | 2101-624 11 | TJ Jachtklub Brno |