Memoriál A. Burgermeistera

NOTICEBOARDREGISTRATIONS



Event Code 201140
First day of the event 2020-10-10
Number of days 2
Venue Vltava - Praha
Organizer Český Yacht Klub
Classes Cadet-2, ILCA 4-2, ILCA 6-2, Optimist-2, RS Feva-2, ILCA 7-1
Note
End of online registration 09.10.2020 12:00:00

Online registration is closed. You can register at the event.

Entry List


ILCA 7

CZE 4Marek Straka1130-0836ManHelm
CZE 5Max Černý1130-1579ManHelm
CZE 7Jakub Janatka1130-1620ManHelm

Cadet

CZE 764Roxie Berta Bartušková1101-0558Ml. žákyněHelm
CZE 977Matyáš Pfeifer1203-0586Ml. ŽákHelm
Adriana Hessová9999-0002Ml. žákyně
CZE 9507Tereza Dítětová1203-0591Ml. žákyněHelm
Anna Marie Dítětová1203-0608Ml. žákyně
CZE 9511Annamaria Kramplová1101-0226Ml. žákyněHelm
Berenika Cvikrová1214-0120Ml. žákyně
CZE 9517Veronika Pfeiferová1203-0595DorostenkaHelm
Adéla Beretová1101-0513Ml. žákyně
CZE 9693Nela Dvořáková1203-0594DorostenkaHelm
Nikita Kubáňová1130-1605Ml. žákyně

Optimist

CZE 6Jonáš Janota1101-0363ManHelm
CZE 9Marek Štolba1101-0572Ml. ŽákHelm
CZE 111Karolína Čulenová1130-1573Ml. žákyněHelm
CZE 150Kateřina Tomolová1101-0505Ml. žákyněHelm
CZE 222Tadeáš Pfeifer1130-1161Ml. ŽákHelm
CZE 763Kateřina Lokajíčková1101-0485Ml. žákyněHelm
CZE 768Max Valenta1130-0981Ml. ŽákHelm
CZE 781Anna Skořepová1101-0507Ml. žákyněHelm
CZE 793Petr Buchar1130-0816Ml. ŽákHelm
CZE 808Nina Paigerová1130-1129Ml. žákyněHelm
CZE 814Jan Škoda1101-0474ManHelm
CZE 820Anna Busta1101-0500Ml. žákyněHelm
CZE 830Ela Štolbová1101-0478Ml. žákyněHelm
CZE 840Jáchym Klíma1101-0433Ml. ŽákHelm
CZE 854Antonín Horký1130-1240Ml. ŽákHelm
CZE 859Tomáš Peterka1101-0470ŽákHelm
CZE 870Johana Klímová1101-0514Ml. žákyněHelm
CZE 908Jan Valenta1130-0853ŽákHelm
CZE 911Federico Milan Falc Andino1130-1427ŽákHelm
CZE 917Adam Vrána1101-0525ŽákHelm
CZE 1382Roxana Brázdová9999-0001Ml. žákyněHelm
CZE 2012David Hrubý1101-0544Ml. ŽákHelm

ILCA 4

CZE 1Nina Naxerová1130-1659DorostenkaHelm
CZE 2Lukáš Lederer1130-1682DorostenecHelm
CZE 192635Adam Popov1130-1447ManHelm

RS Feva

CZE 11Ondřej Nantl1130-1562Ml. ŽákHelm
Kristián Bezušek1130-0984Ml. Žák
CZE 666Adriana Šiknerová1130-0948ŽačkaHelm
Viktorie Benovičová1130-0953Žačka
CZE 1414Sára Svobodová1101-0551ŽačkaHelm
Sofie Pavelková1101-0566Ml. žákyně
CZE 4195Matěj Iljuchin1101-0575ŽákHelm
Vojtěch Vít1101-0569Ml. Žák
CZE 5334Ondřej Doležel1130-0992ŽákHelm
Štěpán Krása1130-0960Žák
CZE 5336Klára Beránková1130-1309Ml. žákyněHelm
Berta Rathousová1130-1288Ml. žákyně
CZE 5339Vojtěch Benovič1130-0954Ml. ŽákHelm
Denis Ziegenfuss1130-1685Žák

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ