Zpráva ze školení HZS - Plzeň.

Dana Dvořáková | 2008-09-04 11:40:56.000

Ve dnech 27. - 28. 8. 2008 se uskutečnilo školení HZS v Plzni

Vzhledem k tomu, že pro letošní rok jsou již vyčerpány finance věnované ČSJ jsem podmínil školení tím, že si je bude hradit pořádající oddíl, jehož jménem se organizace ujal pan Michal Horák.

Lektorům / Švec, Chmelař, Jirsa a Láznička/ uhradili cestovné a nabídli oběd.

Bylo vyškoleno 17 nových záchranářů, jeden si obnovil licenci.

Kromě odznaků a legitimace obdrželi úspěšní absolventi zbytek mikin, které pro odlišné velikosti nemohly být dosud uplatněny. Nicméně 10 absolventů tyto neobdrželo, dostali příslib, že v příštím roce budou uspokojeni.

5 ti zájemcům byly prodány bundy HZS v ceně 1800Kč/ ks. Peníze odešlou po domluvě s Mgr. M. Souškem na účet svazu. Byly prodány 2 ks vlajek HZS, peníze předány pí Dvořákové .

Dr M.Láznička, náčelník HZS.

Starší články z kategorie Informace ze svazu

28. 8. – 31. 8. 2008, Nové Mlýny (Pavlov) CTL 087030

Pozvánka pro Lasery 4.7 na sérii závodů pořádaných ČYK v Praze na Vltavě.

23. 08. -24. 08 2008, lodní třída Evropa 3, Laser 1 CTL 081511

V termínu 15.8.-17.8.2008 se uskuteční na Nových Mlýnech závod Veterán Cup Finn 2008 - Memoriál M...

V termínu 15.8.-17.8.2008 se uskuteční na Nových Mlýnech závod Veterán Cup Finn 2008 - Memoriál M...

Zobrazit všechny články