Výstava FOR BOAT bude na podzim

Eva Skořepová | 01.04.2020

Veletrh FOR BOAT se bude konat v novém termínu 9.–11. 10. 2020. Český svaz jachtingu na něm bude mít svůj stánek.


 

"S ohledem na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které s účinností od 10. března 2020 ruší všechny veřejné i soukromé akce s předpokládanou účastí nad 100 osob a na vyhlášení tzv. nouzového stavu jsme nuceni změnit termín konání veletrhu FOR BOAT (dále jen „Veletrh“) z původně plánovaného 13.–15. 3. 2020 na nový termín 9.–11. 10. 2020 s neměnným místem konání v PVA EXPO PRAHA.


Jak jistě víte, zákaz byl vydán v souvislosti s nepříznivým vývojem výskytu onemocnění COVID-19 způsobeným novým koronavirem v Evropě. Jedná se proto o zásah vyšší moci a společnost ABF, a.s. musí postupovat podle aktuálních nařízení a doporučení státních orgánů.


Abychom co možná nejvíce minimalizovali nárůst nákladů a neplýtvali Vaším časem, považujeme již podepsané přihlášky k účasti za platné na Veletrh konaný v novém termínu 9.–11. 10. 2020. 


Vážení vystavovatelé, chceme Vám poděkovat za Váš zájem účastnit se našich veletrhů a za Vaši vstřícnost v této mimořádné době,” napsal generální ředitel ABF Tomáš Kotrč. 

 

 

Stánek Českého svazu jachtingu včetně bazénu, který jsme chystali na tuto jarní výstavu, připravíme i na podzim.

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ