Třída 29er v lednu

Eva Skořepová | 07.02.2018

Měsíc leden byl ve znamení dohánění restů, které se nakupily díky prosincové nepřítomnosti způsobené účastí na mistrovství světa mládeže v čínské Sanye. Mimo jiné také proběhla jednání s vedením ČSJ na Sportovním úseku a nové jednání s britským poradcem Ianem Clinganem, který měl navíc i přednášku na téma přípravy jachtařů a systémů coachování.


 

I nadále probíhala komunikace s týmem a některými rodiči. Byl připraven předběžný kalendář akcí a ukončuje se příprava soustředění v chorvatském Zadaru. Byly připraveny konkrétní tréninkové plány a systém na hodnocení přípravy i stavu lodí. Vše bude představeno po únorovém soustředění.


Neustále jsou doplňovány webové stránky www.czech29er.cz, které slouží především členům Sportovního centra mládeže, ale také dalším závodníkům a případným zájemcům o tuto lodní třídu.


Dále byly přepracovány komunikační google tabulky, ve kterých je vše nastaveno na letošní sezónu a bude se postupně doplňovat. Zároveň byl dopracován rozpočet a navržené regaty, ve kterých bychom rádi uvítali podporu našich aktivních závodníků.

 

Závodníci měli nyní klidové období na školní a fyzickou přípravu. Aktivní trénink začne v
únoru soustředěním v chorvatském Zadaru. Příští zpráva bude tedy opět obsáhlejší.

 

 

Sportovní centrum mládeže
Lodní třída 29er
David Křížek - trenér SCM
31. ledna 2018

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ