Seminář trenérů II. třídy.

Dana Dvořáková | 2007-10-30 13:31:57.000

17. - 18. 11.2007, SOŠ a SOU Neratovice, Školní 664 277 11 Neratovice

Vážení sportovní přátelé,

jak již bylo dříve na stránkách ČSJ avizováno proběhne ve dnech 17. a 18.11.2007 seminář trenérů II. třídy. Tentokrát hlavním tématem bude přednáška „Využití psychologie ve sportovní praxi“ pod záštitou FTVS UK v Praze.

Seminář je určen nejen pro trenéry II. a III. třídy, ale i pro další zájemce z řad jachtařů (až do naplnění max. kapacity 30 osob).

V příloze naleznete program s dalšími informacemi.

Pokud máte zájem zúčastnit se semináři, zašlete mi prosím vyplněnou přihlášku na jakub.cze@seznam.cz a to nejpozději do 8.11.

Jakub Kozelský

předseda TMK

Starší články z kategorie Informace ze svazu

Opatija, Croatia, 16. - 18.11. 2007 M-470 (3), W-470 (3), Laser (3), Laser 4.7 Laser radial (...

Centrum celoživotního vzdělávání FTVS UK v Praze , v termínu 21. - 24. 2. 2008

Informace pro zájemce o účast na konferenci

Čtvrtek 20. září 2007, YC CERE

Slavnostní vyhlášení výsledků pohárových soutěží a předání putovních pohárů proběhne v rámci trad...

Zobrazit všechny články