Přijďte na Olympijský festival do pražské Stromovky

Eva Skořepová | 25.07.2021

Olympijský festival v Praze otevřel své brány veřejnosti. První návštěvnicí se stala Eva Samková. Mezi 47 představenými sporty nechybí ani jachting.


V pravé poledne 23. července začalo slavnostní zahájení Olympijského festivalu v Praze. Hodinovým programem na pódiu provedl návštěvníky krasobruslař Tomáš Verner a jako první vystoupil zpěvák Mirai Navrátil. Nechyběla ani ambasadorka Kateřina Emmons a v nástupové kolekci přišli cyklista Roman Kreuziger a kladivářka Kateřina Šafránková.
 

 

 


Návrat dětí ke sportu
Poté návštěvníky festivalu pozdravil místopředseda ČOV Libor Varhaník. Ten zároveň vyzdvihl myšlenku Olympijských festivalů, kterou je návrat dětí ke sportu. „Tady v areálu Olympu ve Stromovce si mohou vyzkoušet 47 sportů, což je neuvěřitelně pestrá škála aktivit od skateboardingu přes jachting po lukostřelbu.“

 


 


Děti si mohou odnést z Festivalu diplom, medaili, dárek. a navíc skvělý pocit z toho, že si vyzkoušeli 20 různých sportů. Hrací karty „Kinder od Mooving“ baví hlavně děti bez rozdílu věku, užít si je ale můžou i dospělí.

 

 
Vyzkoušet si děti mohou i jachting, a to buď na trenažéru na plachetnici RS Tera nebo přímo na vodě na slepém ramenu Vltavy na plachetnicích třídy Optimist.
 
Tak neváhejte a přijďte!
 
Více o festivalu: www.olympijskyfestival.cz/praha

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ