Předběžná pozvánka na seminář trenérů II.třídy

Dana Dvořáková | 2007-10-05 12:19:26.000

17. - 18. 11. 2007

Vážení trenéři, vážení sportovní přátelé, rád bych vás v dostatečném předstihu informoval o termínu semináře trenérů II.třídy, který se bude konat o víkendu 17.-18.11.2007. S největší pravděpodobností se seminář uskuteční v Neratovicích. Hlavní téma semináře bude „Psychologie koučování“, které by měli přednášet lektoři FTVS UK. Další přednáška a hlavně předpokládám diskuse, bude na téma koučování na závodech v ČR.

Na semináři jsou vítáni nejen trenéři, ale i další zájemci z řad jachtařské veřejnosti.

Takže kdo má zájem o tento seminář, nechť si termín zapíše do diáře a sleduje stránky ČSJ, kde se v brzké době objeví oficiální pozvánka na seminář včetně programu.

Za TMK Jakub Kozelský

Starší články z kategorie Informace ze svazu

Pozvánka na závěrečný epilog a finálový závod MELGES 24 YACHTING TOUR 2007 v Praze na Vltavě pod ...

Vysvětlení a omluva

YC Neratovice Pozvánka na závod - Pohár města Neratovice 6.10 - 7.10.2007, pískovna Tišice CTL...

Čtvrtek 20. září 2007, YC CERE

28. - 30. 9. 2007, Nové Mlýny CTL 072134

Zobrazit všechny články