Pracovní schůzka Brabec, Bezděk, Kraus, Vašík

Radim Vašík | 29.07.2020

v pondělí 27. 7. 2020 od 17 do 20 hod. proběhla za účasti Vaška Brabce, Martina Bezděka, Honzy Krause a Radima Vašíka pracovní schůzka v Brně.


Schůzka byla svolána na žádost Martina Bezděka a Honzy Krause. Za Výkonný výbor ČSJ se schůzky zúčastnili Vašek Brabec a Radim Vašík.

Předmětem schůzky bylo vyjasnění vzájemných vztahů mezi zúčastněnými osobami, zhodnocení proběhlé Valné hromady ČSJ s diskuzí o některých projednávaných bodech a návrh možností vzájemné budoucí spolupráce.

K proběhnuté Valné hromadě ČSJ byly diskutovány a vyjasňovány názory na platnost či neplatnost některých usnesení VH ČSJ a některé formální náležitosti VH ČSJ. V této části nebyla v klíčových otázkách názorová shoda mezi účastníky jednání, zúčastnění členové VV ČSJ se budou některými z podnětů dále zabývat pro budoucí VH ČSJ.

Byla také diskutována vize budoucího uspořádání ČSJ, na které byl v zásadě soulad mezi všemi zúčastněnými. Honza s Martinem nabídli možnost další konzultace nad konkrétními dokumenty, které bude VV ČSJ připravovat v rámci přípravy reorganizace ČSJ.

 

Celá schůzka byla v duchu přátelské a klidné atmosféry.

Závěrem děkuji Honzovi a Martinovi za účast na schůzce, upozornění na některé věci, které je možno provádět lépe a za nabídnutou pomoc konzultací k reorganizaci ČSJ, kterou rádi využijeme.

 

 

Zapsal: Radim Vašík


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ