POZVÁNKA NA SEMINÁŘ ROZHODČÍCH VLAŠIM 2006

Dana Dvořáková | 24.02.2006

Ahoj všichni rozhodčí, letošní jarní seminář rozhodčích nebo chcete-li Konference rozhodčích se uskuteční v sobotu 18.března 2006 ve Vlašimi. V neděli 19.března navazuje schůze Komisi rozhodčích.
Na rozdíl od předchozích ?vydání? Vlašimi bychom rádi udělali sobotní část veřejnou, respektive otevřenou pro všechny národní rozhodčí a rozhodčí, kteří mají ambice se národním rozhodčím stát. Přednášková místnost ve Vlašimi má kapacitu přibližně 40 míst, takže bychom rádi měli přehled, kolik lidí má zájem se zúčastnit.
Z rozpočtu KR hradíme oběd a večeři a také se pokusíme zajistit kávu/čaj v průběhu semináře.

Nedělní jednání pracovních skupin KR a samotné zasedání Komise rozhodčích je určeno nejen pro zástupce jednotlivých KSJ (?krajánky?), ale i pro další rozhodčí, kteří se chtějí zapojit do práce Komise rozhodčích nebo si alespoň vyslechnout, o čem se v komisi jedná.

Počet lůžek je limitovaný. Jednotlivá místa jsou přiřazena pro jednotlivé kraje, ale je pravděpodobné, že ne všechna místa budou ?krajánky? obsazena.

Ubytování a strava bude hrazena z rozpočtu rozhodčích, cestovné je hrazeno pouze zástupcům KSJ (=členům KR), členům pracovních komisí KR a lektorům.

Pokud máte zájem o účast, kontaktujte Luboše Hofmanna, zda nemáme ještě volná místo.

Na viděnou ve Vlašimi!

Luboš Hofmann
člen KR
606 719 907
l.hofmann@seznam.cz

Marek Pavlovský,
předseda KR
728 936086
mpavlovsky@centrum.cz

Marek PavlovskýPřílohy ke stažení

  predbezny_program_vlasim.doc (36K)


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ