Pozvánka na Czech Windsurfer Cup

Eva Skořepová | 11.07.2020

Retro regata na novém Winsurferu LT se pojede od 10. do 13. září 2020 na Lipně v Černé v Pošumaví v kempu Jestřábí I.


Zváni jsou všichni – mladí nebo staří (mladí duchem), či pamětníci, kteří si chtějí znovu užít nadšení pro náš skvělý sport.

 

 Znovuobjevené retro
Windsurfer LT je redesign původního tvaru prkna z roku 1967 od Jima Draka a Holy Schweizera výraběný např. firmou Starboard. Prkno je ale mnohem lehčí, rychlejší a stabilnější, protože se pro výrobu používají nejmodernější materiály. Windsurfer LT přináší zpět to, pro co ho měli všichni v počátku windsurfingu tak rádi, to je sport, svobodu a vzrušení.
 

 

"Staňte se tedy součástí budoucnosti a znovu prožijte vzpomínky na minulost!"
 

 

Nemáte doma Windsurfer?
Nevadí, je připraveno až 60 nových kompletů k pronájmu. Cena pronájmu na 4 dny je 6800 Kč, v této ceně je zahrnuto půjčovné, doprava, pojištění a registrace závodníka u Windsurferclass – IFWA.
 

 

Do 15.7. platí zvýhodněná cena, balíček all inclusive za 5 000 Kč, ve kterém je zahrnuto vše, to je pronájem, startovné, závodní licence, pojištění, občerstvení atd.     
 

 

Uzávěrka rezervací pronájmu je 1. 8. 2020. Platbu proveďte nejpozději do 25.7.
 
 
K 1.7. již přislíbilo účast 42 surfařů, závodit budou nejenom naši olympionici jako Karel Lavický a Patrik Hrdina, ale i takové legendy jako Honza Špidlen nebo Dan Motz. A že to není jenom zábava veteránů, tak je přihlášeno i 13 juniorů ze třídy Bic Techno 293.
 


Jelikož se blíží termín uzávěrky objednání charteru, prosíme všechny, co se buď přihlásili, nebo se chtějí zúčastnit, aby uhradili startovné vč. pronájmu WS kompletů 5 000 Kč ( junioři 3 000 Kč) na účet u Komerční banky 123-2122290287/0100.
Variabilní symbol napište své číslo plachty a klidně napište i své jméno do zprávy.
 


Více na  www.czechwindsurfer.cz

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ