Pozvánka na Czech Sailing Grand Prix 2021 – Seawolfcup Adventure

Eva Skořepová | 09.03.2021

Czech Sailing Grand Prix 2021 má ambice se stát největší českou ORC regatou a získat status Mistrovství české republiky. Pojede se od 16. do 22. října 2021.
 

I když se může zdát, že zatím nevíme, co bude příští týden, je naopak čas na spřádání plánů do budoucna. Pokud přemýšlíte o podzimních závodech v Chorvatsku, mohla by vám Czech Sailing Grand Prix 2021 přijít právě vhod. Pořadatelem je Český svaz jachtingu a společnost Seawolf, která má s organizací námořních regat bohaté zkušenosti.

 

Czech Sailing Grand Prix 2021 je náročný dlouhý závod, otevřený pro všechny lodě nad 30 stop s platným certifikátem ORC. Navazuje na dlouhou tradici regat Seawolfcup Adventure, Seawolfcup For Fun a Mistrovství ČR ORC. Plánovaná je mezinárodní účast posádek z Chorvatska, Slovinska, Maďarska, Rakouska, Německa, Slovenska a České republiky. První posádky jsou už přihlášené, další účast plánují – mezi nimi i profesionální týmy HEBE a TŘI SESTRY, nebo pětinásobný vítěz Velikonoční regaty tým Jana Pokorného. Hlavním rozhodčím bude zkušený Chorvat Denis Marinov.

 


 
Přijeďte si zazávodit proti nejlepším českým námořním jachtařům i amatérským posádkám, navázat nová přátelství a užít si moře a jachting! Zavzpomínejte na časy, kdy na mistrovství ORC ČR (Niké Cup) nebo SR (SANY Cup) startovalo přes 30 lodí, oprašte své lodě a nechte je znovu proměřit pro ORC, postavte nové týmy a pronajměte si současné závodní speciály upravené pro ORC, anebo dejte dohromady partu kamarádů a nechte pořadatele, aby vám vhodnou loď zajistili. Závod je otevřený pro každého!  

 


 

 

Lodě a startovné 


 Vlastní lodě nad 30 stop s platným certifikátem ORC


• Startovné: 600 € pro lodě do 42 stop, 700 € pro lodě nad 42 stop, 100 € za každého člena posádky.


• Při zaplacení celé částky do 1. 6. 2021 zvýhodněné startovné: 500 € pro lodě do 42 stop, 600 € pro lodě nad 42 stop, 100 € za každého člena posádky.
 
Lodě dodané pořadatelem

 

Nemáte k dispozici závodní loď a nevíte, kde si ji půjčit? Seawolf pro vás loď zajistí. Můžete si vybrat z nabídky cruiser-racerů různých velikostí od Elanu E4 pro šestičlennou posádku za 3 210 € až po More 55 pro 12člennou posádku za 5 490 €.
 


Trasa

 

Start v oblasti Splitu – z Mariny Kaštela
Dvě etapy – první s cílem na Cresu, druhá zpět do Splitu.


 
Ceny a kategorie

 

ORC open – hlavní ceny budou uděleny za první, druhé a třetí místo v absolutním pořadí přepočteném podle handicapu ORC.
 
Line honours – ceny budou uděleny za první, druhé a třetí místo v součtu absolutních časů obou etap (nejrychlejší lodě závodu).
 
Kategorie – ceny budou uděleny za první, druhé a třetí místo v každé one-desing kategorii, v níž bude počet startujících minimálně pět lodí.
 
Cenu obdrží také vítězové každé etapy v absolutním i přepočteném čase.
 
Více informací a přihlášky na:


www.seawolfcup.cz


www.facebook.com/SeaWolfCup

 

 
Videa ze Seawolfcupu 2020:

 

 
Přílohy ke stažení

  notice_vypsani_csgp.pdf (198K)
  pozvanka_cgp_swca.pdf (798K)


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ