Pozvánka na Czech Sailing Grand Prix 2021 – Seawolfcup Adventure

Eva Skořepová | 09.03.2021

Czech Sailing Grand Prix 2021 má ambice se stát největší českou ORC regatou a získat status Mistrovství české republiky. Pojede se od 16. do 22. října 2021. Pokud stále váháte, přihlaste se!
 

Pokud přemýšlíte o podzimních závodech v Chorvatsku, mohla by vám Czech Sailing Grand Prix 2021 přijít právě vhod. Pořadatelem je Český svaz jachtingu a společnost Seawolf, která má s organizací námořních regat bohaté zkušenosti.

 

Czech Sailing Grand Prix 2021 je náročný dlouhý závod, otevřený pro všechny lodě nad 30 stop s platným certifikátem ORC. Navazuje na dlouhou tradici regat Seawolfcup Adventure, Seawolfcup For Fun a Mistrovství ČR ORC. Plánovaná je mezinárodní účast posádek z Chorvatska, Slovinska, Maďarska, Rakouska, Německa, Slovenska a České republiky. Přihlášeno už je prvních osm lodí včetně profesionálního týmu HÉBÉ nebo pětinásobného vítěze Velikonoční regaty týmu Jana Pokorného. Hlavním rozhodčím bude zkušený Chorvat Denis Marinov.

 


 
Přijeďte si zazávodit proti nejlepším českým námořním jachtařům i amatérským posádkám, navázat nová přátelství a užít si moře a jachting! Zavzpomínejte na časy, kdy na mistrovství ORC ČR (Niké Cup) nebo SR (SANY Cup) startovalo přes 30 lodí, oprašte své lodě a nechte je znovu proměřit pro ORC, postavte nové týmy a pronajměte si současné závodní speciály upravené pro ORC, anebo dejte dohromady partu kamarádů a nechte pořadatele, aby vám vhodnou loď zajistili. Závod je otevřený pro každého!  

 


 

 

Lodě a startovné 


 Vlastní lodě nad 30 stop s platným certifikátem ORC


• Startovné: 600 € pro lodě do 42 stop, 700 € pro lodě nad 42 stop, 100 € za každého člena posádky.

 
Lodě dodané pořadatelem

 

Nemáte k dispozici závodní loď a nevíte, kde si ji půjčit? Seawolf pro vás loď zajistí. Můžete si vybrat z nabídky cruiser-racerů různých velikostí od Elanu E4 pro šestičlennou posádku za 3 210 € až po More 55 pro 12člennou posádku za 5 490 €.
 


Trasa

 

Start v oblasti Splitu – z Mariny Kaštela
Dvě etapy – první s cílem na Cresu, druhá zpět do Splitu.


 
Ceny a kategorie

 

ORC open – hlavní ceny budou uděleny za první, druhé a třetí místo v absolutním pořadí přepočteném podle handicapu ORC.
 
Line honours – ceny budou uděleny za první, druhé a třetí místo v součtu absolutních časů obou etap (nejrychlejší lodě závodu).
 
Kategorie – ceny budou uděleny za první, druhé a třetí místo v každé one-desing kategorii, v níž bude počet startujících minimálně pět lodí.
 
Cenu obdrží také vítězové každé etapy v absolutním i přepočteném čase.
 
Více informací a přihlášky na:


www.seawolfcup.cz


www.facebook.com/SeaWolfCup

 

 
Videa ze Seawolfcupu 2020:

 

 
Přílohy ke stažení

  notice_vypsani_csgp.pdf (198K)
  pozvanka_cgp_swca.pdf (798K)


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ