Páté místo pro Kristýnu Chalupníkovou z ME BIC Techno

Eva Skořepová | 22.08.2019

V Izraeli se jelo mistrovství Evropy třídy BIC Techno. 

Mistrovství Evropy BIC Techno je minulostí. Poslední den přinesl velmi slabý vítr. Skupina U17 vyrazila na vodu hned ráno. Kluci se trochu trápili a propadli pořadím. Adam Nevelöš nakonec 57. a David Drda 66. Krystýna Piňosová dnes jezdila dobře, i když na výsledcích to vidět moc není. Bojovala až do konce, což je nejdůležitější.

 


 
V poledne vyrazila skupina U15. Kristýna Chalupníková výborně zabojovala a výsledky 4, 1, 6 ji posunuly na nádherné 5. místo celkově. Dnes tam opravdu nechala vše, co měla. Nicol Říčanová také parádně bojovala a konečně se posunula do TOP 10. Nela Sadílková měla dobré momenty, ale bohužel i horší. Celkové 14. místo v těchto náročných podmínkách je paráda. Markéta Štěpánková dneska 3x 19 a celkově18. A Klára Samcová 23.

 

Tibor Nevelöš dnes jezdil výborně hlavně první dvě rozjížďky. Bohužel to na postup ve výsledcích nestačilo. Celkové 18. místo je velký pokrok oproti loňskému ME. Podmínky na vodě byly opravdu velice náročné. Slabý vítr v kombinaci s vlnami a velkým horkem daly zabrat. Málokdo dokázal místním konkurovat. Všichni se již těší na odvetu na MS v Cadizu v říjnu.

 


 


Kompletní výsledky, fotky a videa: https://europeans2019.techno293.org

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ