O Pohár Poštovní spořitelny

Dana Dvořáková | 06.05.2008

Ve spolupráci s Poštovní spořitelnou, která se v českém jachtingu angažuje již několikátým rokem, jsme pro Vás letos opět připravili jedinečnou příležitost zúčastnit se seriálu závodů zahrnutých do soutěže O Pohár Poštovní spořitelny při absolvování Vašeh

Yachting Space 08

Ve spolupráci s Poštovní spořitelnou, která se v českém jachtingu angažuje již několikátým rokem, jsme pro Vás letos opět připravili jedinečnou příležitost zúčastnit se seriálu závodů zahrnutých do soutěže O Pohár Poštovní spořitelny při absolvování Vašeho závodnického programu v sezóně 2008.

O co letos jde

Poštovní spořitelna ve spolupráci s naší agenturou vyhlašuje stejně jako v loňském roce soutěž pro všechny posádky LT Q, C a 420 o opravdu velké ceny. Na vítěze opět čekají prize money a hodnotné věcné ceny. Jak se stát vítězem? Zúčastňujte se a co nejlépe se umisťujte v Pohárových závodech celostátní pohárové soutěže dle CTL vypsané pro Vaši LT (Q,C,420). Vyhodnotíme, a cenami odměněni závodníci na prvních třech místech. Stejně jako v loňském ročníku, šeky v hodnotě 10.000,- 5.000,- a věcné ceny závodníkům předají zástupci Poštovní spořitelny po dojetí závodu O primátorský štít.

To není ovšem všechno

Poštovní spořitelna a Lodě, s.r.o. připravily program pěti závodů, na kterých budou přítomni jejich zástupci. Na těchto závodech budou tak navíc rozdány hodnotné ceny pro vítěze a na vybraných organizována regata party.

Seznam závodů:

24.-25.05.2008 Nové Mlýny

28.-29.06.2008 Lipno

03.-06.07.2008 Lipno

28.-29.08.2008 Nové Mlýny

18.-19.10.2008 Praha

Slavnostní vyhlášení soutěže o „Pohár Poštovní spořitelny“ se uskuteční 19.10. v Praze v budově ČYK při příležitosti vyhlášení výsledků závodu O primátorský štít.

Ještě váháte? Čtěte dál:

Na výše jmenovaných závodech nebudete muset u uvedených LT platit za startovné třeba ani korunu! Jak to? Stačí přijít do Competitors Info Space stanu Poštovní spořitelny, kde se osobně nebo Vaši rodiče či zákonní zástupci prokážete vlastnictvím účtu u Poštovní spořitelny. Po odjetém závodě budou peníze za startovné jednoduše připsány na tento účet ve lhůtě dané administrativními postupy. Platí přitom pravidlo, že na prvním závodě této série, tzn. na Nových Mlýnech dostanete na účet připsáno 100% jeho výše. U každého dalšího závodu budete mít nárok na refundaci 50% startovného.

Co ale dělat, když nejsem já, ani nikdo z rodiny klientem Poštovní spořitelny a přesto mám zájem o náhradu startovného? Na výše vyjmenovaných závodech budou přítomni pracovníci Poštovní spořitelny, kteří Vám účet rádi založí a Váš nárok na úhradu / částečnou úhradu startovného samozřejmě ihned přiznají. (Založení účtu nepodléhá žádným zřizovacím poplatkům ani povinnným počátečním vkladům, je tudíž zcela zdarma!)

Jsou nějaká omezení?

Ano. Tato soutěž je určena všem posádkám LT Q, C a 420 a to do dosažení věku 22 let v letošním roce. Znamená to tedy, že ačkoli jste třeba 22. narozeniny slavili již letos v lednu, jste v soutěži vítáni.

Refundace startovného se vztahuje pouze na závody výše uvedené v seznamu.

Do závěrečného vyhodnocení budou zařazeny všichni závodníci uvedených LT, kteří budou uvedeni v žebříčku ČSJ. Ceny a prize money získají závodníci na prvních třech místech absolutního pořadí. Nebudou hodnoceny zvlášť dívky, body získané v jiných LT se nezapočítavají. Prize money lze podle pravidel soutěže připsat pouze na účet vedený u Poštovní spořitelny. Tento účet si budete ale moci rovnež bezplatně zřídit i na místě. Pokud tedy výherce, resp. zákonný zástupce nebude jeho vlastníkem, nebude možné prize money předat, výherce v takovém případě obdrží pouze hmotné ceny, které budou jeho umístění odpovídat.

Další informace najdete na www.lode.cz a na www.i-space.cz

Starší články z kategorie Vypsání a pozvánky

V termínu od 16. 8. - 23. 8. 2008

JUNE 28 – JULY 02, 2008 NIEUWPOORT, BELGIUM

Ahoj, rád bych vás pozval na již 11. ročník závodu družstev v Brně. Závod se bude konat 31.5.-1....

17. května 2008, Yacht club Lipno nad Vltavou

2. - 4. května 2008, Nové Mlýny - Pavlov, YC Dyje Břeclav

Zobrazit všechny články


nahoru