POZVÁNKA - NAHLÉDNUTÍ DO PRÁCE ÚSPĚŠNÉHO TRENÉRA V TORBOLE

Dana Dvořáková | 10.02.2020

Fabrizio Lazzerini je významným a úspěšným italským trenérem jachtingu. V současné době působí jako trenér Laser teamu v jednom z nejvýznamnějších italských klubů Circolo vela Torbole na Gardě. Jeho přednáška je zaměřena na organizaci a metodiku tréninku mladých jachtařů v klubu, přípravy tréninkových plánů, náplně tréninkových jednotek, fyzické přípravy, stravování, regenerace i koučování při regatách.


Fabrizio se také zabývá organizační strukturou klubu, personálním, ekonomickým a technickým zabezpečením teamů ze strany klubu i samotných členů týmu. Popisuje podmínky, které klub vytváří pro závodníky, a na druhé straně povinnosti závodníků – členů týmu. Vysvětluje, jak diametrálně se liší komplexní sportovní přístup k jachtingu  od často obvyklého nesystémového objíždění regat. Fabricio také zmiňuje vazbu a spolupráci klubových a osobních trenérů s reprezentačními trenéry v Itálii a podmínkami, které vytváří svaz pro reprezentanty.

 

 

Zajištěn simultánní překlad.

Akce proběhne v posluchárnách Přírodovědecké fakulty UK, Hlavova 8, Praha 2, dne 11. 2. 2020 od 18.30 hod. Dle naplnění počtu účastníků se vždy vybere velikost učebny.

Majitelé trenérské licence ČSJ, mají přednášku zdarma. Zaregistrovat se můžete na Jachtařské akademii.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ