MČR v závodě družstev mládeže 2006 - POZVÁNKA

Martin Soušek | 07.08.2006

Mistrovství České republiky v závodě družstev mládeže se v letošním roce uskuteční již tradičně na Rozkoši ve dnech 30.8 až 1.září 2006. Závod časově navazuje na Mistrovstvím ČR jednotlivců a vyplňuje mezeru před závodem Poháru ČR „Fair Play“.

Závodu se účastní nejen zkušené týmy, které myslí na posty nejvyšší, ale je zde dostatek prostoru i pro týmu, které mají se závodem družstev minimální nebo dokonce žádné zkušenosti. Formát závodu je připraven tak, aby i družstva, kterým se nebude první den dařit, mohla využít opravných jízd a měla tak stále šanci se v pátek opět zapojit do bojů o nejvyšší příčky.

Do závodu se mohou přihlásit týmy složené ze 3 závodníků třídy Optimist. Závodníci jedou na svých vlastních lodích, pouze od pořadatele dostanou identifikační čísla, které si nalepí na příď. Startovné je 350,-Kč na osobu, tzn. 1050,-Kč na tým. Přihlásit se lze v místě konání závodu.

Podrobné informace o závodě včetně základních prvků team racingové taktiky naleznete v příloze.

Prosíme týmy, které mají zájem se přihlásit (nebo pouze váhají, zda se mají přihlásit), aby mi zaslali e-mail. To proto, abychom připravili identifikační čísla pro všechny týmy. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Marek Pavlovský

mpavlovsky(zavinac)centrum.cz

mobil: 728 936 086

icq: 139651344

skype:mpavlovsky
Přílohy ke stažení

  mcr_trq_propagacni_brozura_2006-08-03.doc (134K)
  trq_2004.jpg (65K)


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ