MČR na Nových Mlýnech

Eva Skořepová | 17.10.2017

V termínu 28. 9. - 1. 10. jsme na Nových Mlýnech odjeli Mistrovství České Republiky pro lodní třídy Laser 4,7 a Evropa.

Závod jsem absolvovala s týmem SCM jako hlavní trenér. Podmínky během závodu byly pro moje závodníky vcelku příznivé. První dva dny foukal slabý vítr se značnými změnami, i tak se odjelo 8 rozjížděk. Tyto mírnější podmínky vyhovovaly dívkám, takže v průběžných výsledcích se střídaly na bedně pouze slečny. Zbylé dva dny byly podmínky naopak větrné, což zamíchalo s pořadím.


Tyto podmínky nejlépe zvládl Víťa Moučka, který se díky vydařenému závěru závodu stal Mistrem České Republiky pro rok 2017, druhé místo obsadila Lenka Kališová, bronz brala Zosia Burska. V kategorii dívek se mistryní České Republiky stala Lenka Kališová, vícemistryní Zosia Burska a bronzová byla Klára Himmelová.


Závod hodnotím jako velmi povedený co se týče výsledků, povětrnostních podmínek i organizace. Zároveň pro nás byl pěkným zakončením letošní české závodní sezóny.
Dále nás s týmem letos ještě čeká v říjnu soustředění na Gardě, v listopadu soustředění v Holandsku, a v prosinci letíme do Číny na MSJ.

Johana Rozlivková
Asistentka trenéra SCM Laser
Ve třídě Evropa se mistrem ČR již po několikáté stal Marek Směšný, v závěsu za ním byl Štěpán Sivý a pro třetí místo si dojela Vendula Škráčková.


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ