iQFoil International Games

Eva Skořepová | 27.05.2021

Českým juniorkám-windsurferkám se dařilo na Gardě na iQFoil International Games.
 
iQFoil je nová olympijská třída pro Paříž 2024, a výsledky našich juniorek dávají skvělé naděje do budoucna. Bára Švíková skončila na 24. místě, pouze o tři místa za PWA šampiónkou Sarah Quita Offringaovou, a Kateřina Altmanová na 31. místě stále před top PWA freestyle riderkou Odou Johannou Stokstad Brodholtovou. Reprezentantka Jana Slívová závod uzavřena na 38 místě.

 

Kateřina Altmanová startovala na plachtě Adély Raškové, protože její nová objednaná plachta nestihla před závodem dorazit.
 

 

 

„Mé první závody na iQfoilu, první v téhle sezoně, první po zranění a první slalomy v životě... Po zranění kolene jsem se začala věnovat iQfoilu, jak jen to šlo, teď po třech měsících sbírám zkušenosti z výborně obsazeného závodu na Gardě. První den se mi klepala kolena, jako kdyby to bylo poprvé. Už jsem se ale trochu oklepala a dostávám se opět do race módu. Každá rozjížďka byla víc než hodiny tvrdého tréninku. Dařilo se mi plnit stanovené cíle, tedy dobrý start a první bójka. Je to stejné jako životě, menší dílčí cíle nás dovedou k vytouženému cíli,“ uvedla Jana Slívová

 

 


 
Výsledky zde: http://www.extremience.com/results/2021IQFoilGardaWomen.htm


 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ