Dva trenéři jachtingu mezi šestnáctkou nejlepších

Eva Skořepová | 25.06.2020

Top 16 trenérů mládeže je na světě: Jsou mezi nimi trenéři hokeje, mažoretek a také jachtingu!


Hotovo, vybráno! Seznam Top 16 šestého ročníku akce Díky, trenére je odtajněn. Kandidáti na titul Trenér mládeže 2020 pocházejí ze všech možných koutů České republiky a také z Anglie. Zastoupeny jsou ty nejpopulárnější, ale také méně známé sporty. A co je nejdůležitější jsou mezi nimi také Pavel Schwarz trenér Optimistů z Českého Yacht Klubu a Michal Kučera z TJ Lanškroun.

 

 

 

Pavel Schearz, Český Yacht Klub,  a Michal Kučera, TJ Lanškroun

 

 
Po všech kolech hodnocení a velmi těžkém rozhodování bylo vybráno 16 zástupců trenérů mládeže, kteří mají šanci si to rozdat o titul Trenér mládeže 2020. Postup jednotlivých trenérů do dalších bojů samozřejmě nestojí jen na jejich zaslaných materiálech. Trenéři byli postupně ověřováni. „Všichni letošní postupující trenéři, i ti kteří již byli v širším výběru, jsou těmi správnými reprezentanty trenérů dětí a mládeže. Jejich práce je nedocenitelná, tímto projektem se snažíme na ni upozornit,“ říká za celý tým Díky trenére Petr Rydl, hlavní organizátor akce.


Na postupující trenéry a trenérky se přijede podívat štáb Díky, trenére. Nahraje si jejich trénink a udělá s nimi přátelský rozhovor. Z natočených materiálů budou připraveny medailonky každého trenéra, které budou vycházet v průběhu léta. Začátkem října bude vybrána porotou finálová osmička nejlepších, která se 8. listopadu potká v Praze v boji o titul na Dnu trenérů mládeže. To bude jako v předchozích ročnících především oslava dětského trénování. Hrát se bude o ceny za 195 000 Kč. Sportovně-společenská akce Díky, trenére funguje již šestým rokem opět za podpory finanční skupiny ČSOB, Nadace ČEZ a komunikační skupiny Konektor.
Více na www.dikytrenere.cz

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ