2. Jachtařské fórum

Eva Skořepová | 16.11.2021

Vážení zájemci o závodní jachting,

po úspěšném formátu Jachtařského fóra, které se konalo loni na podzim, jsme se rozhodli v tomto projektu pokračovat, abychom tak opět nabídli další prostor pro diskuzi uvnitř široké jachtařské veřejnosti. 


 


Letošní Jachtařské fórum proběhne pouze jeden večer a to v úterý 30. listopadu od 20:00. Ačkoliv jsme připravovali setkání "na živo", rozhodli jsme se, že online forma bude vzhledem k současné epidemiologické situace bezpečnější a pro některé i přívětivější. K fóru se tak bude možné připojit na tomto odkazu: https://bit.ly/3qHvcrO.


Tématem letošního Jachtařského fóra je: "Jak mají vypadat závody?!" Téma je to při nejmenším aktuální a to jak v kontextu letošního větrného mistrovství na moři (25. Česká námořní rallye), tak i s přihlédnutím k tomu, že Český svaz jachtingu hostil juniorské mistrovství Evropy olympijských lodních tříd 49er a 49erFX.

 

V první části večera budou diskutovat panelisté (Tomáš Stejskal, Pavel Winkler, Martin Pospíšil, další panelisté jsou v jednání) o závodech v námořním jachtingu.


Ve druhé části se vrhneme na téma domácích okruhových závodů s Katkou Nedbalcovou, Evou Manochovou Maruškovou, Martinem Malcem a dalšími diskutujícími. 

 

Stejně jako v loňském roce bude umožněno všem účastníkům pokládat dotazy, polemizovat a hodnotit.


Těšíme se na Vaší účast!


Za tým pořadatelů,

Vašek Brabec (brabec@sailing.cz nebo 603 570 367) 

 


nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ