nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2024
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem
Celkem hodnoceno 668 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Švíková Kateřina
YC CERE
4
101 376
2.
Dokoupilová Linda
Jachtklub Brno
7
85 768
3.
Bělík Jan
JK Sokolov
8
67 811
4.
Přikryl Jeremiáš
LS Kroměříž
8
65 211
5.
Tomeš Jiří
JK Česká Lípa
7
64 911
6.
Piňosová Kristýna
TJ Rapid Brno
3
57 584
7.
Himmelová Klára
YC Nechranice
6
55 416
8.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
1
46 675
9.
Sadílková Nela
Delfín Jablonec
3
45 067
10.
Bělunková Tatiana
Baník Ostrava
6
43 382
11.
Švíková Barbora
YC CERE
2
42 873
12.
Dokoupilová Beáta
Jachtklub Brno
5
38 772
13.
Valenta Jan
YC CERE
3
36 933
14.
Chlumská Tereza
JK Staré Splavy
6
31 920
15.
Berntová Ela
JK Staré Splavy
7
29 283
16.
Kováč Vladimír
JK Prostějov
8
28 033
17.
Burska Zofia
YC CERE
2
26 044
17.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
2
26 044
19.
Košíková Matilda
ČYK
7
25 859
20.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
2
24 678
21.
Štolba Marek
ČYK
6
24 121
22.
Hýžová Helena
Jachtklub Brno
4
24 081
23.
Baštář Ondřej
Lokomotiva Plzeň
3
23 290
23.
Kraus Lukáš
YC CERE
3
23 290
25.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
3
22 789
26.
Palanti Alessia
YC CERE
2
20 802
27.
Skořepová Anna
JK Toušeň
7
19 576
28.
Fikáček Jan
Sokol Palkovice
4
19 515
29.
Otta Filip
Sokol Tovačov
5
19 318
30.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
5
18 994
31.
Dokoupil Hynek
Jachtklub Brno
5
18 871
32.
Štafa Patrick
MYK
6
18 719
33.
Dymáková Liliana
YC Vysoké Mýto
4
18 568
34.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
5
18 525
35.
Košťálová Anna
YC Pardubice
3
18 295
35.
Viščorová Nela
YC LS Brno
3
18 295
37.
Zahornacký Jan
LS Kroměříž
4
17 466
38.
Winkler Adam
JK Toušeň
3
16 259
38.
Bezušek Kristian
YC CERE
3
16 259
40.
Zákoucký Hynek
ČYK
4
15 882
41.
Pelnář Petr
Lokomotiva Plzeň
3
15 354
41.
Lojková Karolína
2008
JK Černá v Pošumaví
3
15 354
43.
Čaganová Julie
Jachtklub Brno
5
15 297
44.
Burda František
JK Česká Lípa
3
15 015
45.
Zákoucký Václav
ČYK
5
14 668
46.
Gráczová Dorota
Baník Ostrava
6
14 648
47.
Kubeš Fedor
YC LS Brno
3
14 390
48.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
2
14 151
49.
Mahr Emma
JK Staré Splavy
7
13 867
50.
Ščerba Kamil
1969
Sokol Palkovice
3
13 863
51.
Kříž Jan
SK Štětí
4
13 779
52.
Rais Michal
SK Štětí
4
13 769
53.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
5
13 691
54.
Lojka Jakub
JK Černá v Pošumaví
5
13 498
55.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
3
13 473
56.
Krč Lukáš
JK Prostějov
5
13 187
57.
Kováč Richard
JK Prostějov
6
12 959
58.
Guryča Daniel
YC CERE
2
12 777
59.
Beroun Daniel
Jachtklub Brno
5
12 701
60.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
3
12 403
61.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
2
12 222
62.
Blatecká Michaela
Jachtklub Brno
4
12 043
63.
Tomolová Kateřina
ČYK
5
11 889
64.
Hrubý David
YC Nechranice
5
11 730
65.
Sazama Michal
YC CERE
2
11 609
65.
Sazamová Eliška
YC CERE
2
11 609
67.
Čajčík Jan
YC LS Brno
3
11 493
68.
Falc Federico Milan
YC CERE
2
11 370
69.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
2
11 142
70.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
3
10 256
71.
Grácz Šimon
Baník Ostrava
5
10 126
72.
Grodl Tomáš
2010
YC Velké Dářko
3
10 102
73.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
3
10 059
74.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
1
9 658
75.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
2
9 563
75.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
2
9 563
77.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
3
9 540
78.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
1
9 494
79.
Bauerová Anna
Delfín Jablonec
2
9 303
80.
Houšková Klára
YC CERE
2
9 258
81.
Ottová Tereza
Sokol Tovačov
4
9 177
82.
Valenta Max
YC CERE
4
9 156
83.
Chalupníková Kristýna
TJ Rapid Brno
2
8 981
84.
Červenka Matouš
JK Olomouc
3
8 979
85.
Bartušková Roxie Berta
ČYK
4
8 955
86.
Záchvěj Filip
Baník Most
5
8 577
87.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
2
8 554
87.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
2
8 554
89.
Košvica Jakub
YC LS Brno
1
8 505
90.
Hubáček Jan
ČYK
4
8 479
91.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
2
8 419
92.
Ottová Barbora
Sokol Tovačov
4
8 349
93.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
3
8 293
94.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
1
8 261
94.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
1
8 261
94.
Řezníček Tomáš
YC Velké Dářko
1
8 261
97.
Moucha Pavel
YC Doksy
2
8 184
97.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
2
8 184
99.
Lejhancová Emily
YC Pardubice
2
8 117
100.
Vastl Tomáš
JK Černá v Pošumaví
2
8 025
101.
Štantejský Jan
ALT RS
1
7 997
102.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
2
7 802
103.
Křenková Monika
YC LS Brno
3
7 719
104.
Bernt Bartoloměj
JK Staré Splavy
4
7 623
105.
Novotný Štěpán
1994
JK Cheb
1
7 551
106.
Bauerová Ina
Delfín Jablonec
2
7 507
107.
Outrata Jiří
JK Toušeň
4
7 495
108.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
3
7 488
109.
Brabec Václav
YC CERE
2
7 471
110.
Maier Michael
JK Staré Splavy
1
7 387
111.
Hrubý Jan
ALT RS
2
7 330
112.
Křenek Marek
Delfín Jablonec
2
7 221
113.
Směšný Marek
JK Prostějov
4
7 053
114.
Košík Benjamín
ČYK
4
6 946
115.
Babický Josef
JK Česká Lípa
4
6 736
116.
Peterka Tomáš
ČYK
3
6 715
117.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
2
6 687
117.
Vinterlíková Karolína
YC Doksy
2
6 687
119.
Janáček Martin
YC LS Brno
1
6 623
120.
Pellar Jonáš Áron
Jachtklub Brno
3
6 578
121.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
6 318
122.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
4
6 293
123.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
3
6 180
124.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
1
6 154
125.
Kramplová Annamaria
ČYK
2
5 965
125.
Navrátilová Helena
YC LS Brno
2
5 965
127.
Mlejnek Tomáš
SK Štětí
1
5 890
127.
Svobodová Sára
JK Česká Lípa
1
5 890
127.
Muchová Kateřina
JK Česká Lípa
1
5 890
130.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
3
5 811
131.
Kouřil Vít
2006
Jachtklub Brno
2
5 788
132.
Kališová Markéta
Jachtklub Brno
2
5 777
133.
Štursová Lucie
JK Plzeň
3
5 686
134.
Hýža Jiří
1975
Jachtklub Brno
1
5 600
135.
Gelnar Lukáš
KJ Těrlicko
5
5 574
135.
Rečičár Filip
KJ Těrlicko
5
5 574
137.
Mahr Tobias
JK Staré Splavy
5
5 570
138.
Daněk Jan
YC LS Brno
2
5 558
139.
Vinkl Daniel
YC Kladno
1
5 520
140.
Drahorád Petr
JK Cheb
1
5 444
140.
Štěpánková Kristýna
Delfín Jablonec
2
5 444
140.
Skřepek Šimon
TJ Rapid Brno
2
5 444
143.
Hanák Vít
Sokol Tovačov
4
5 438
144.
Vlach Dalibor
YC LS Brno
3
5 392
145.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
2
5 347
146.
Brückner Antonín
JK Česká Lípa
3
5 284
147.
Král Jiří
TJ Rapid Brno
1
5 279
147.
Lawson Andrew
2002
JK Staré Splavy
1
5 279
147.
Kuthan Karel
JK Staré Splavy
1
5 279
150.
Hubáček Michal
2006
LS Kroměříž
2
5 247
151.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
2
5 240
152.
Klímová Johana
ČYK
4
5 172
153.
Košatová Lucie
ČYK
1
5 165
153.
Procházka Libor
YC Neratovice
1
5 165
155.
Jilich Adam
JK Plzeň
5
5 160
156.
Gelnar Tomáš
KJ Těrlicko
4
5 153
157.
Lidaříková Ema
Jachtklub Brno
5
5 137
158.
Ptášníková Viktorie
Baník Ostrava
4
5 136
159.
Richter Zdeněk
YC Doksy
2
5 134
160.
Ptašnik Vladislav
1963
YK Jestřábí
2
5 005
161.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
3
4 995
162.
Hejnová Anna
Baník Ostrava
4
4 915
163.
Dvořák Jan
1978
JK Staré Splavy
2
4 875
164.
Grill Milan
SK Štětí
1
4 792
164.
Palkovský Tomáš
SK Štětí
1
4 792
166.
Bartoš Richard
1969
YC Lískovec
3
4 770
167.
Schwanzer Albert
YC LS Brno
2
4 757
167.
Janáček Vojtěch
YC LS Brno
2
4 757
169.
Halouzka Michal
MYK
2
4 743
170.
Mikula Daniel
LS Kroměříž
4
4 712
171.
Jedlička Jan
YC Neratovice
2
4 698
171.
Štrunc Jan
YC Neratovice
2
4 698
173.
Lojínová Alexandra
Delfín Jablonec
2
4 688
174.
Szmaragowski Dominik
YC DIM Bezdrev
1
4 657
174.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
1
4 657
174.
Stibůrková Eliška
Orthodocks YC
1
4 657
177.
Beránková Klára
YC CERE
2
4 609
177.
Rathousová Berta
YC CERE
2
4 609
179.
Binko Štěpán
JK Plzeň
3
4 566
180.
Chládek Dan
YC LS Brno
2
4 562
181.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
2
4 447
182.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
2
4 350
183.
Veit Martin
ALT FB
1
4 290
183.
Krejza Filip
ALT FB
1
4 290
185.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
2
4 255
186.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
1
4 211
187.
Vlach Viktor
YC LS Brno
2
4 138
188.
Bryx Petr
YC Nechranice
3
4 113
189.
Quittnerová Nicol
Delfín Jablonec
1
4 047
189.
Fetterle David
JK Česká Lípa
1
4 047
189.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
1
4 047
189.
Bulušek Jiří
Bohemia Poděbrady
1
4 047
189.
Svoboda Petr
1969
Bohemia Poděbrady
1
4 047
194.
Nalezenec Vojtěch
YC Vysoké Mýto
3
4 043
195.
Šmidtmajer Lukáš
YC LS Brno
2
4 039
196.
Hejnová Karolina
Baník Ostrava
4
4 037
197.
Vinkl Petr
YC Kladno
1
4 021
198.
Šulc Jan
YC Vysoké Mýto
4
4 011
199.
Dítětová Tereza
YC Neratovice
2
4 010
200.
Lambl Vojtěch
1989
YC Neratovice
2
3 997
200.
Novák Vojtěch
YC Doksy
4
3 997
202.
Kuthan Jiří
YC Lískovec
2
3 990
203.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
1
3 782
203.
Dudák Marek
YC CERE
1
3 782
205.
Kaczur Vojtěch
2006
TJ Rapid Brno
2
3 752
206.
Pátek Filip
YC CERE
4
3 731
207.
Čermák Josef
YC Neratovice
2
3 705
208.
Navrátil Václav
Jachtklub Brno
4
3 645
209.
Jochovič Josef
YC Neratovice
1
3 641
210.
Blatecká Veronika
Jachtklub Brno
4
3 640
211.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
1
3 612
212.
Roček Matyáš
YC Neratovice
2
3 611
213.
Balzerová Mariana
Jachtklub Brno
3
3 595
214.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
1
3 541
214.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
1
3 541
216.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
1
3 493
217.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
3
3 466
218.
Vlčková Světlana
VS Duchcov
3
3 449
219.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
2
3 408
220.
Loužek Štěpán
JK Plzeň
1
3 404
221.
Holý Jiří
Baník Ostrava
4
3 381
222.
Nosková Klára
TJ Rapid Brno
1
3 368
222.
Svoboda Pavel
Bohemia Poděbrady
1
3 368
224.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
1
3 337
225.
Dítětová Anna Marie
YC Neratovice
1
3 303
226.
Klusáčková Radka
Sokol Dobřichovice
2
3 269
226.
Vlach Martin
YC Neratovice
2
3 269
228.
Kuthan Jiří
1973
YC Lískovec
2
3 257
229.
Šilhavý Jaromír
YC Kladno
3
3 211
230.
Rozsypal Jakub
1990
JK Olomouc
1
3 200
231.
Jeništa Martin
Sokol Dobřichovice
2
3 188
232.
Čeřovský Jonáš
JK Česká Lípa
1
3 172
232.
Čeřovský Jakub
JK Česká Lípa
1
3 172
232.
Hnitka Martin
YC Nechranice
1
3 172
235.
Grabarczyková Anna
YC LS Brno
3
3 154
236.
Krása Štěpán
YC CERE
2
3 142
236.
Doležel Ondřej
YC CERE
2
3 142
238.
Winklerová Anna
JK Toušeň
2
3 107
239.
Bobková Michaela
JK Cheb
1
3 104
240.
Skala Filip
JK Cheb
2
3 103
241.
Nápravník Jakub
ČYK
1
3 058
241.
Nápravníková Kořanová Johana
YC Neratovice
1
3 058
241.
Šlechtická Kateřina
YC LS Brno
1
3 058
244.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
4
3 056
245.
Brchaň Šimon
KJ Těrlicko
5
2 999
246.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
1
2 979
247.
Mrázová Sylvia
YC Nechranice
3
2 966
248.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
2
2 965
249.
Heneš David
JK Olomouc
3
2 947
250.
Bortlíková Sára
JK Ostrava
2
2 915
251.
Kudrna Jan
YC LS Brno
2
2 910
252.
Elfenbeinová Lenka
Olšovec Jedovnice
2
2 909
252.
Pokorný Jiří
LS Kroměříž
2
2 909
254.
Čaganová Sofie
Jachtklub Brno
2
2 898
255.
Foltýnová Nikol
Prazdroj Plzeň
5
2 890
256.
Novák Adam
YC Doksy
1
2 814
256.
Jozíf Martin
YC Pardubice
1
2 814
256.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
1
2 814
256.
Králová Lucie
TJ Rapid Brno
1
2 814
260.
Klíma Ondřej
YC Doksy
3
2 789
261.
Janoušková Johana
YC CERE
2
2 760
261.
Hasová Veronika
YC CERE
1
2 760
263.
Spousta Petr
YC LS Brno
2
2 687
264.
Daněk Kryštof
YC LS Brno
2
2 673
264.
Novotný Ondřej
YC LS Brno
2
2 673
266.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
1
2 663
266.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
1
2 663
268.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
1
2 658
269.
Martan Matěj
Lokomotiva Plzeň
1
2 637
269.
Kršňák Jan
VS Duchcov
1
2 637
269.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
1
2 637
269.
Utíkal Petr
JK Olomouc
1
2 637
273.
Benovič Vojtěch
YC CERE
2
2 625
273.
Beránek Ondřej
YC CERE
2
2 625
275.
Lokajíčková Lucie
ČYK
1
2 589
275.
Lokajíčková Kateřina
ČYK
1
2 589
277.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
1
2 550
277.
Dymák Matyáš
YC Vysoké Mýto
1
2 550
277.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
1
2 550
280.
Popper Šimon
YC Doksy
3
2 497
281.
Pavlovská Dominika
YC LS Brno
2
2 456
281.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
2
2 456
283.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
1
2 452
284.
Tkačová Lucie
KJ Těrlicko
2
2 446
285.
Podrábská Adéla
SK Štětí
3
2 443
286.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
2
2 421
286.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
2
2 421
288.
Šebor Martin Morgan
JK Toušeň
1
2 400
288.
Směšný Marek
JK Prostějov
1
2 400
290.
Chlupová Kateřina
Jachtklub Brno
2
2 384
291.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
1
2 369
292.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
1
2 346
292.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
1
2 346
294.
Ott Adam
Jachtklub Brno
2
2 342
295.
Zákoucký František
ČYK
3
2 314
296.
Hubáčková Linda
ČYK
4
2 289
297.
Zbořil Vladimír
JK Staré Splavy
3
2 239
298.
Česaný Prokop
ČYK
3
2 219
299.
Bilerová Rozálie
TJ Lanškroun
2
2 212
299.
Růžička Luděk
JK Toušeň
2
2 212
301.
Hrubý Pavel
ČWA
1
2 204
302.
Buřil Miloš
ALT RS
2
2 195
303.
Klíma Jáchym
ČYK
3
2 178
304.
Fišer Jiří
Slávia Česká Skalice
2
2 167
305.
Ďásek František
JK Cheb
1
2 165
306.
Čulenová Karolína
YC CERE
2
2 153
307.
Plch Zdeněk
YC DIM Bezdrev
1
2 126
308.
Mátl Albert
Jachtklub Brno
2
2 094
309.
Krejčiřík Daniel
YC LS Brno
1
2 081
310.
Dvořáková Eliška
1
2 061
311.
Lipták Richard
YC CERE
2
2 034
311.
Macháček Otakar Andrew
2009
YC CERE
2
2 034
313.
Kotek Samuel
JK Staré Splavy
4
2 028
314.
Kašpar Antonín
YC CERE
1
2 017
315.
Cintlová Zuzana
JK Cheb
2
1 997
316.
Daněk Michal
LS Kroměříž
1
1 996
317.
Veselý Vilém
JK Staré Splavy
2
1 991
318.
Zajíček Alf
LS Kroměříž
3
1 978
319.
Smrčka Jiří
ČYK
2
1 968
320.
Balzerová Lucie
Jachtklub Brno
4
1 949
321.
Deutscher Patrik
JK Staré Splavy
1
1 940
321.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
1
1 940
321.
Richtr Zdeněk
YC Doksy
1
1 940
321.
Kala Roman
YC Doksy
2
1 940
325.
Nováková Viktorie
JK Plzeň
5
1 911
326.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
2
1 905
327.
Brejšová Nevena
JK Cheb
2
1 901
328.
Valouch Libor
JK Olomouc
2
1 884
329.
Ráža Matyáš
VS Duchcov
2
1 883
330.
Beretová Adéla
ČYK
1
1 872
330.
Fadli Pětivoká Anisah
ČYK
1
1 872
332.
Dragula Lukáš
KJ Těrlicko
4
1 861
332.
Camaj Adem
KJ Těrlicko
4
1 861
332.
Blatecký David
Jachtklub Brno
1
1 861
335.
Česaný Antonín
ČYK
3
1 820
336.
Víšek Jan
Slávia Česká Skalice
1
1 805
336.
Binko Šimon
JK Plzeň
6
1 805
338.
Rážová Lea
VS Duchcov
3
1 792
339.
Ziegenfuss Denis
YC CERE
1
1 791
340.
Naxerová Nina
YC CERE
1
1 734
340.
Němcová Lara
YC CERE
1
1 734
340.
Šamšulová Tereza
YC CERE
1
1 734
340.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
1
1 734
340.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
1
1 734
345.
Fantová Kateřina
1968
YC LS Brno
2
1 732
346.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
1
1 730
346.
Kaloš Martin
YC CERE
1
1 730
348.
Grabarczyk Darek
YC LS Brno
2
1 719
349.
Drahorádová Ema
JK Cheb
2
1 709
349.
Borkovec Bořek
YC Lískovec
1
1 709
349.
Najvárek Matěj
YC Lískovec
1
1 709
352.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
1
1 696
353.
Buchtová Agnes
YC LS Brno
2
1 687
353.
Bónová Julia
YC LS Brno
2
1 687
355.
Říhová Tereza
Slávia Česká Skalice
2
1 678
356.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
1
1 675
357.
Čudková Josefína
Slavoj Český Těšín
4
1 666
358.
Jilich František
JK Plzeň
4
1 637
359.
Michalčín Šimon
YC CERE
2
1 610
359.
Kuznetsova Aleksandra
YC CERE
2
1 610
361.
Vlachová Kamila
YC LS Brno
1
1 608
362.
Vízner Karel
YC Doksy
2
1 603
363.
Gnolová Denisa
Slávia Česká Skalice
1
1 600
363.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
1
1 600
365.
Pour Václav
Slavoj Hluboká
1
1 582
365.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
1
1 582
365.
Verl Jan
Delfín Jablonec
1
1 582
368.
Degl Filip
JK Plzeň
5
1 561
369.
Kroupová Lucie
Slávia Česká Skalice
1
1 555
370.
Karas Hynek
Jachtklub Brno
4
1 553
371.
Mušálek Pavel
YC Kozmice
2
1 541
372.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
2
1 538
372.
Juha Roman
Lokomotiva Plzeň
2
1 538
374.
Buchtová Sarah
YC LS Brno
3
1 537
375.
Ročková Anežka
YC Neratovice
2
1 515
376.
Jenšík David
JK Česká Lípa
3
1 514
377.
Fuchsová Edita
YC Velké Dářko
2
1 511
378.
Špaček Matěj
ČYK
1
1 505
378.
Beneš Jiří
ČYK
1
1 505
380.
Maršálková Michaela
ČYK
1
1 497
380.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
1
1 497
380.
Pfeifer Matyáš
YC Neratovice
1
1 497
383.
Lambl Kubáňová Zuzana
1984
YC Neratovice
2
1 491
383.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
2
1 491
385.
Loos Jiří
TJ Rapid Brno
1
1 471
386.
Pokorná Sára
LS Kroměříž
3
1 446
386.
Chwalek Štěpán
JK Ostrava
2
1 446
388.
Blatecký Martin
Jachtklub Brno
2
1 428
389.
Liška Matěj
JK Sokolov
1
1 426
390.
Povolný Jakub
JK Staré Splavy
3
1 420
391.
Kaleta Bohdan
KJ Těrlicko
1
1 406
391.
Ćmok Lech
KJ Těrlicko
1
1 406
393.
Brejšová Violeta
JK Cheb
2
1 392
394.
Karas Filip
Jachtklub Brno
3
1 391
395.
Šára Jáchym
Sokol Dobřichovice
2
1 385
396.
Novák Jaroslav
JK Plzeň
3
1 369
397.
Kryštof Šimon
YC LS Brno
1
1 362
398.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
1
1 360
398.
Buchta Jan
YC LS Brno
2
1 360
398.
Žák Michal
YC LS Brno
2
1 360
401.
Ručka Tomáš
YC Kladno
1
1 349
402.
Grüttner Enrik
YC LS Brno
2
1 342
403.
Kuthanová Eliška
YC LS Brno
2
1 335
404.
Štěpánek Jiří
Delfín Jablonec
1
1 330
405.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
1
1 317
406.
Hegrová Naďa
Delfín Jablonec
2
1 306
407.
Martiš Max
Jachtklub Brno
2
1 305
408.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
1
1 291
408.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
1
1 291
408.
Vigh Aoife
YC LS Brno
1
1 291
411.
Doskočil Jakub
YC LS Brno
1
1 290
412.
Giot Luka
ČYK
1
1 288
413.
Nováková Adéla
JK Plzeň
5
1 273
414.
Novotný Radim
YC LS Brno
2
1 267
415.
Motl Luboš
YC CERE
1
1 265
415.
Martinkovičová Monika
YC CERE
1
1 265
417.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
1
1 261
417.
Hanák Jakub
Sokol Tovačov
1
1 261
417.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
1
1 261
417.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
1
1 261
417.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
1
1 261
417.
Roušal Jakub
YC CERE
1
1 261
423.
Rezková Ludmila
JK Cheb
2
1 248
423.
Pinc Martin
Baník Most
1
1 248
425.
Chlumský Tomáš
JK Staré Splavy
3
1 229
426.
Šimánek Jiří
Lokomotiva Plzeň
2
1 211
426.
Kulawiak Šimon
Lokomotiva Plzeň
2
1 211
428.
Sklenář Přemysl
YC Neratovice
1
1 206
428.
Krátký Šimon
Sokol Dobřichovice
1
1 206
428.
Novotný Jáchym
Sokol Dobřichovice
1
1 206
428.
Karbusický Jaroslav
Bohemia Poděbrady
1
1 206
428.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
1
1 206
433.
Novák Ondřej
YC CERE
1
1 201
434.
Škvařil Patrik
YC LS Brno
2
1 180
435.
Knorr Petr
VS Duchcov
2
1 178
436.
Novotný Štěpán
Sokol Dobřichovice
1
1 156
437.
Kotek Šimon
JK Staré Splavy
4
1 128
438.
Bláha Martin
JK Plzeň
2
1 123
439.
Přikryl Petr
1974
LS Kroměříž
1
1 108
439.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
1
1 108
439.
Kopecký Jan
YC CERE
1
1 108
442.
Iljuchin Ilja
ALT RS
1
1 107
443.
Kokeš Petr
Jachtklub Brno
1
1 101
443.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
1
1 101
445.
Micenko Filip
KJ Těrlicko
4
1 087
446.
Zanker Zbyněk
JK Staré Splavy
1
1 081
446.
Záluský Kamil
YC Nechranice
1
1 081
446.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
1
1 081
446.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
1
1 081
450.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
1
1 069
451.
Haken Vladimír
WS Club VD
1
1 065
452.
Čutka Oliver Jan
YC DIM Bezdrev
1
1 061
453.
Helt Oldřich
Baník Most
1
1 055
453.
Jindřich Martin
Baník Most
1
1 055
453.
Hajný Jiří
Baník Most
1
1 055
453.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
1 055
453.
Záchvěj Martin
Baník Most
1
1 055
458.
Juda Jakub
YCR Roudnice
2
1 046
459.
Hlavsa Tomáš
Jachtklub Brno
1
1 045
460.
Červený Martin
1997
JK Plzeň
2
1 030
461.
Sluka Zbyněk
JK Toušeň
1
1 027
462.
Keršner Ferdinand
Sokol Letovice
2
1 018
463.
Vogltanz Vladimír
YC Kladno
1
1 011
464.
Marčánová AMY
YC Krnov
2
1 006
465.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
2
998
466.
Staniek Štěpán
Orthodocks YC
2
997
466.
Sušil Jan
Císařská louka
1
997
468.
Veselý Jaromír
JK Staré Splavy
1
972
468.
Šmeral David
JK Staré Splavy
1
972
468.
Spurný Kryštof
YC Neratovice
1
972
468.
Polívková Adéla
Delfín Jablonec
1
972
472.
Jirásek Jiří
JK Toušeň
1
969
472.
Cvikrová Berenika
JK Toušeň
1
969
474.
Michalík Daniel
Delfín Jablonec
1
953
474.
Michalík Marek
Delfín Jablonec
1
953
476.
Bureš Zdeněk
YC LS Brno
1
932
477.
Sachs Vojtěch
Jachtklub Brno
2
916
478.
Satranská Zuzana
YC Pardubice
2
909
479.
Brettschneider Samuel
YC LS Brno
1
904
480.
Seibt Miloš
YC Neratovice
1
891
481.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
1
881
482.
Háma Martin
YC Doksy
1
871
483.
Rečičárová Agáta
KJ Těrlicko
3
857
483.
Nalevajko Radek
JK Mokropsy
1
857
485.
Stibůrek Matěj
Orthodocks YC
1
851
485.
Stibůrková Tereza
Orthodocks YC
1
851
487.
Povolný Adam
JK Staré Splavy
1
831
487.
Pokoš Radim
VS Duchcov
1
831
487.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
1
831
490.
Tomola Štěpán
ČYK
3
820
491.
Šílený Jáchym
YC DIM Bezdrev
1
812
492.
Beerová Anežka
SK Štětí
3
804
492.
Bartoš René
KJ Těrlicko
1
804
494.
Dojmazov Petr
YC LS Brno
1
800
494.
Všetečka Jan
YC LS Brno
1
800
494.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
1
800
497.
Buček Adam
YC LS Brno
1
792
497.
Hajda Štěpán
YC LS Brno
1
792
497.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
1
792
497.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
1
792
501.
Bílek Tomáš
Sokol Palkovice
3
769
502.
Šporc Timon Severin
ČYK
1
768
502.
Dressler Antonín
ČYK
1
768
504.
Kosina Václav
YC Pardubice
1
760
504.
Beroun Marek
Jachtklub Brno
3
760
504.
Rohlík Šimon
YC Pardubice
1
760
507.
Richterová Eliška
YC Pardubice
1
754
507.
Novotný Jonáš
JK Plzeň
1
754
507.
Najvárková Magdaléna
Orthodocks YC
1
754
510.
Hegrová Julie
Delfín Jablonec
2
709
511.
Fabiszová Natálie
TJ Rapid Brno
1
707
511.
Navrátilová Vanda
YC LS Brno
1
707
511.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
1
707
511.
Sklenář Matěj
YC LS Brno
1
707
511.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
1
707
511.
Formánek Patrik
Jachtklub Brno
1
707
511.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
707
511.
Janatka Jakub
YC CERE
1
707
511.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
1
707
511.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
1
707
521.
Motlík Vít
JK Cheb
1
704
522.
Vaszi Victoria
SK Štětí
1
703
523.
Jára Jaroslav
JK Plzeň
4
695
524.
Filipský Petr
YC LS Brno
2
688
525.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
1
678
525.
Štursová Pavla
YC PARS
1
678
527.
Licek Jiří
Bohemia Poděbrady
1
646
527.
Hartman Adam
Baník Most
1
646
529.
Fišer Zdeněk
Slávia Česká Skalice
2
636
530.
Všetečka Ladislav
YC LS Brno
1
624
531.
Síbrt Gréta
YC CERE
1
601
531.
Drončovská Dorota
YC CERE
2
601
533.
Jiřičková Nikola
JK Toušeň
1
594
533.
Jiřička Tomáš
JK Toušeň
1
594
533.
Hanáková Marcela
Sokol Tovačov
1
594
536.
Janás Robin
Slávia Česká Skalice
2
582
537.
Halouzková Marie
MYK
3
581
538.
Čekal Josef
JK Černá v Pošumaví
1
578
538.
Martan Jiří
Lokomotiva Plzeň
1
578
540.
Pavličný Štěpán
KJ Těrlicko
2
562
541.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
1
554
542.
Čulen Jakub
YC CERE
1
548
543.
Štolbová Ela
ČYK
1
543
544.
Soukup Aleš
VS Duchcov
1
541
544.
Motlíková Pavlína
JK Cheb
1
541
546.
Myslík Matyáš
2010
Sail&Ski Lipno
1
532
546.
Myslíková Eliška
Sail&Ski Lipno
1
532
548.
Brchaň Tomáš
KJ Těrlicko
3
525
549.
Hnilička Luděk
YC CERE
2
524
550.
Podrábská Denisa
SK Štětí
1
510
551.
Ira David
Jachtklub Brno
1
509
552.
Szmaragowski Michaela
YC DIM Bezdrev
1
505
552.
Szmaragowski Daniel
YC DIM Bezdrev
1
505
554.
Červená Monika
YC LS Brno
1
499
554.
Fanfrlová Markéta
JK Ostrava
1
499
554.
Němec Milan
KJ Těrlicko
1
499
554.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
1
499
554.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
1
499
559.
Viktorin Lukáš
YC LS Brno
1
494
560.
Poustevník Šimon
Delfín Jablonec
1
466
561.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
1
456
561.
Černý Petr
1
456
563.
Matýsek Radan
KJ Těrlicko
1
452
563.
Dragulová Hana
KJ Těrlicko
1
452
563.
Satranský Matouš
YC Pardubice
2
452
563.
Vice Kateřina
JK Plzeň
1
452
567.
Horynová Alexandra
Bohemia Poděbrady
1
440
567.
Točíková Eliška
1
440
569.
Bryxová Pavla
YC Nechranice
1
435
569.
Bryxová Lucie
YC Nechranice
1
435
571.
Žák Vratislav
Slávia Česká Skalice
2
410
572.
Bauer Janek
YC CERE
1
404
572.
Bauerová Šárka
YC CERE
1
404
572.
Bauer Karel
YC CERE
1
404
572.
Bauer František
1983
YC CERE
1
404
572.
Bauerová Eliška
YC CERE
1
404
572.
Nejezchlebová Dominika
YC LS Brno
1
404
572.
Budák Josef
JK Plzeň
3
404
572.
Fiala Alexandr
YC LS Brno
1
404
572.
Šáňa Jan
Slavoj Český Těšín
1
404
572.
Plotěná Viktorie
Jachtklub Brno
2
404
572.
Povolná Natálie
YC LS Brno
2
404
583.
Nevelöšová Sára
SK Štětí
1
402
583.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
1
402
583.
Pokorný Jan
ALT 29er a 49er
1
402
586.
Bažant Tobiáš
VS Duchcov
1
396
586.
Veselá Barbora
Slávia Česká Skalice
1
396
586.
Holanec Martin
Slávia Česká Skalice
1
396
589.
Iljuchin Jonáš
2011
ČYK
1
351
589.
Hiršl Vojtěch
ČYK
1
351
591.
Suchomelová Klára
YC LS Brno
1
336
592.
Marečková Johanka
JK Staré Splavy
1
323
592.
Mahr Mathias
JK Staré Splavy
1
323
594.
Srdínková Simona
YC Pardubice
1
314
595.
Jeřábek Petr
YC CERE
1
303
595.
Hrubý Jan
Tatran Praha
1
303
595.
Nebeská Josefína
ČYK
1
303
595.
Chrzová Alžběta
Bohemia Poděbrady
1
303
595.
Krejza Jakub
YC CERE
1
303
595.
Abramčuková Anna
Tatran Praha
1
303
595.
Cákoci Marek
YC CERE
1
303
595.
Novák David
YC CERE
1
303
595.
Brejník Lubomír
1979
Slavoj Litoměřice
1
303
595.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
1
303
595.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
1
303
595.
Mynarz Marcel
KJ Těrlicko
2
303
607.
Leffler Alois
YC Pardubice
1
299
607.
Veselý Šimon
YC Pardubice
1
299
607.
Veselý Šimon
YC Pardubice
1
299
610.
Bucha Marek
Baník Most
1
294
611.
Havelková Josefina
ČYK
1
291
612.
Svanovská Helena
YC LS Brno
1
256
613.
Majchrák Lukáš
Orthodocks YC
1
255
614.
Valeš Jiří
Slávia Česká Skalice
1
249
615.
Vaszi Kateřina
SK Štětí
1
226
616.
Filinger David
YC CERE
1
221
617.
Plachý Jonáš
YC Pardubice
1
210
618.
Koukol Ondřej
1
202
618.
Chwalková Iva
JK Ostrava
1
202
618.
Juppe Vojtěch
Sokol Dobřichovice
1
202
618.
Marečková Ema
Lokomotiva Plzeň
1
202
618.
Schaffner David
VS Duchcov
1
202
618.
Chwalek Radomir
JK Ostrava
1
202
618.
Benovič Martin
YC CERE
1
202
618.
Vaculka Tomáš
KJ Těrlicko
2
202
618.
Milata Jakub
YC LS Brno
1
202
618.
Baladová Ema
YC Pardubice
1
202
618.
Školoudíková Ludmila
YC Pardubice
1
202
618.
Lefflerová Zuzana
YC Pardubice
1
202
618.
Eschner Ivo
KJ Těrlicko
1
202
631.
Diviš Ivo
YC Dyje
1
198
631.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
1
198
631.
Ježowicz Zbigniew
KJ Těrlicko
1
198
631.
Mudra Zbyněk
1972
Lokomotiva Plzeň
1
198
631.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
1
198
636.
Brozda Tobias
KJ Těrlicko
1
150
636.
Brozda Natanael
KJ Těrlicko
1
150
638.
Všetečka Jan
YC LS Brno
1
147
639.
Valeš Vojtěch
Slávia Česká Skalice
1
130
640.
Olič Kryštof Jakub
YC CERE
1
126
641.
Kalina Kryštof
YC CERE
1
113
642.
Matas Robert
YC CERE
1
105
643.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
1
101
643.
Kovařík Martin
YC LS Brno
1
101
643.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
1
101
643.
Vít Jaroslav
Prazdroj Plzeň
1
101
643.
Nováková Nela
YC Doksy
1
101
643.
Pechlát Hynek
JK Černá v Pošumaví
1
101
643.
Fanfrlová Hana
JK Ostrava
1
101
643.
Schrage Monika
JK Plzeň
1
101
651.
Fadli Pětivoký Thoriq
ČYK
1
0
651.
Tabakovová Helena
YC Lískovec
1
0
651.
Hrubeš Martin
YC Lískovec
1
0
651.
Halouzka Jakub
1997
MYK
1
0
651.
Smetana Kryštof
1
0
651.
Horváth Pavel
ČYK
1
0
651.
Fiřt Kristián
ČYK
1
0
651.
Šporc Mateo Severin
ČYK
1
0
651.
Has Michael
YC CERE
1
0
651.
Bauerová Markéta
YC CERE
1
0
651.
Holá Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
1
0
651.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
1
0
651.
Záchvěj Matyáš
Baník Most
1
0
651.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
1
0
651.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
1
0
651.
Žáková Kateřina
Slávia Česká Skalice
1
0
651.
Berounová Sára
Jachtklub Brno
1
0
651.
Uhlár Milan
Orthodocks YC
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace