chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

MMČR


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 171618
datum: 08.09.2017
dní: 3
místo konání: Nechranice
pořadatel: YC Nechranice
zúčastněné třídy: Fd-12mr

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Flying Dutchman122550


Výsledky závodu: lodní třída
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
1234
1 CZE 211609-258Hrubý Jiří196917 987 
2103-693Houdek Roman19811*11117 987 
2 GER 2229903-017Felix Albert198914 375 
9903-018Merz Lukas4DNF*2511 14 375 
3 CZE 231301-169Šimek Karel195412 262 
1302-110Beneš Pavel1969728*413 12 262 
4 CZE 111605-093Storch Petr196410 763 
1609-262Palkovský Tomáš197217*65314 10 763 
5 GER 179903-005von Lepel Markus19709 600 
9903-006von Lepel Joshua199565313*14 9 600 
6 GER 1779903-015Schröder Sascha19628 649 
9903-016Schröder Alexander19932312*1015 8 649 
7 CZE 91112-133Jelínek Petr19647 846 
1112-134Hackl Miroslav1967511*9216 7 846 
8 CZE 171203-555Záchvěj Martin19807 150 
1609-132Zanker Zbyněk197210*44917 7 150 
9 GER 749903-011Gross JÝrgen19656 536 
9903-012Schay Philipp19833DNC*71121 6 536 
10 GER 1009903-001Lechler Jan19615 987 
9903-002Salow Jens8911*623 5 987 
11 POL 199902-003Zebrowski Pawel19805 491 
9902-004Zebrowski Maciej198412*710724 5 491 
12 GER 929903-009Rudorff Caroline19785 037 
9903-010König Kilian1981118614*25 5 037 
13 CZE 71302-020Čutka Jan19804 620 
1526-089Pavlíček Zdeněk197991213*829 4 620 
14 GER 959903-003Gensch Alexander19824 234 
9903-004Schulze Isabelle199114*13141239 4 234 
15 CZE 781302-005Kleiner Otakar19513 874 
1609-261Pinďák Josef19611510DNF*1742 3 874 
16 POL 19902-001Tyszkievicz Jacek3 538 
9902-002Górka Adrian13DNC*151644 3 538 
17 CZE 1251112-108Suchomel Ondřej19823 222 
1112-137Pešek Lukáš1983181419*1547 3 222 
18 CZE 61112-001Cvach Radek19712 924 
1112-003Cvach Pavel196816162023*52 2 924 
19 CZE 51304-174Grill Milan19782 642 
1609-293Hajn Ladislav1969DNF*17161952 2 642 
20 CZE 21609-306Rada Filip19752 375 
1609-305Neužil Pavel19611915RET*2256 2 375 
21 POL 479902-005Jankoviak Tomasz2 121 
9902-006Marcinkievicz Miroslav20DNC*172158 2 121 
22 CZE 1401306-010Chmel Václav19851 878 
1302-047König Václav1976DNF*DNF181862 1 878 
23 GER 1149903-013Haupt Helfried19731 647 
9903-014Morgenstern Uwe1978DNF*DNF212067 1 647 
24 GER 1829903-007Panse Andrei19731 425 
9903-008Hager Christian1972DNF*DNC222472 1 425 
25 CZE 482203-147Lehečka Zdeněk19581 212 
2103-798Adamcová Jiřina1975DNC*DNC23DNS75 1 212 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT