chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

Evropa Cup 2016


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 162008
datum: 12.11.2016
dní: 2
místo konání: Velké Dářko
pořadatel: YC Velké Dářko
zúčastněné třídy: Evr-1

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Evropa14646


Výsledky závodu: lodní třída Evropa
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
123
1 CZE 122101-509Chlup Zdeněk197925714 1 764 
2 CZE 652405-121Tichánek Michael199318817 1 463 
3 CZE 201203-364Soukal ml. Miloslav1975133622 1 287 
4 CZE 871401-384Škoda Jan1990169126 1 162 
5 CZE 922403-014Šmídová Petra19917101027 1 065 
6 CZE 4121901-446Plodek Adam19991411328  986 
7 CZE 361301-232Sivý Filip19921561940  919 
8 CZE 2002404-454Žáček Jiří19964142341  861 
9 CZE 1181901-030Hodačová Veronika19911971541  810 
10 CZE 1071301-233Žíla Jiří19942421844  764 
11 CZE 697006-023Hlavsa Tomáš198318161145  722 
12 CZE 172203-158Valouch Libor19881225946  685 
13 CZE 1311301-231Sivý Štěpán19939132446  650 
14 CZE 32405-093Bílek Vladimír19732517547  618 
15 CZE 1611304-207Dušek Josef19923512451  588 
16 CZE 932203-165Rozsypal Martin19915DNF254  560 
17 CZE 552201-004Balzer Robert197621211254  533 
18 CZE 762001-154Kafka Richard199617152658  508 
19 CZE 902403-010Chlupová Kateřina198722201658  485 
20 CZE 6918888-002Sedláček Petr27191359  463 
21 CZE 331301-230Matoušek Ondřej19912842961  442 
22 CZE 1721301-333Ondíková Petra19916233463  421 
23 CZE 61504-031Novotný Václav1960DNF11765  402 
24 CZE 11601-155Kvasničková Markéta199010352065  384 
25 CZE 252001-155Kafka Roman1996318DNC68  366 
26 CZE 2122402-007Čudek Radim197329261469  349 
27 CZE 792419-003Škráčková Vendula19898363579  332 
28 CZE 82405-118Ščerba Patrik199330222880  317 
29 CZE 5452201-009Kučerová Jana197437242182  301 
30 CZE 3692404-379Bobek Pavel198920313283  287 
31 CZE 1911504-085Zárubová Michaela199326303086  272 
32 CZE 1581601-179Valdhans Vít199836292287  259 
33 CZE 22104-073Kubík Michal19661132DNC90  245 
34 CZE 188888-004Holčák Michal31332791  232 
35 CZE 112201-011Směšný Marek197532273695  220 
36 CZE 5612203-169Korbová Helena199438342597  207 
37 CZE 4572001-076Kafka Richard19742328DNC98  196 
38 CZE 150781203-486Lambl Vojtěch1989333831 102  184 
39 CZE 1222301-138Daněk Michal1992343733 104  173 
40 CZE 741901-134Lejhanec David1971DNFDNCDNC 141  131 
2001-075Kafka Tomáš1972DNFDNCDNC 141  131 
9901-002Lehotová Michaela1995DNFDNCDNC 141  131 
2201-010Kýrová Hana1964DNFDNCDNC 141  131 
8888-003Krč MartinDNFDNCDNS 141  131 
2001-213Moučková Hana1999DNFDNCDNC 141  131 
2001-211Bartůněk Jan1998DNFDNCDNC 141  131 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT