chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

Česká jachtařská liga II.


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 161136
datum: 19.08.2016
dní: 3
místo konání: Lipno - Olympijský park Rio
pořadatel: ALT Melges 24
zúčastněné třídy: Lig-7P

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Česká jachtařská liga71047


Výsledky závodu: lodní třída %C4%8Cesk%C3%A1%20jachta%C5%99sk%C3%A1%20liga
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
1
1 CZE 61126-007Musil Tomáš19767 707 
1126-001Kulík Martin19677 707 
1126-061Jirkovec Zdenek19537 707 
1126-078Bobek Pavel7 707 
1126-079Zárubová Michaela17 707 
2 CZE 31203-487Fiala Petr19885 600 
1203-550Jedlička Jan19875 600 
1203-483Kořanová Michaela19905 600 
1203-588Sláma Eduafd19935 600 
1203-423Bezušková Jana197925 600 
3 CZE 92105-009Koutná Martina19864 367 
2105-036Audyová Markéta4 367 
2105-037Škráčková Vendula4 367 
2105-023Mrzílková Lenka4 367 
2105-035Schwarzová Markéta4 367 
2105-008Chmelová Lucie198434 367 
4 CZE 51425-009Smetana Radek19833 493 
1425-010Škoda Jan19903 493 
1425-001Horák Michal19763 493 
1425-011Marek Tomáš199043 493 
5 CZE 82103-875Baran Miroslav2 814 
2103-873Knetig Jindřich19732 814 
2103-874Kubeš Fedor2 814 
2103-804Daněk Jan19782 814 
2103-221Fanta Miroslav196652 814 
6 CZE 101126-005Neumann Lukáš19722 260 
1126-004Švihlík Martin19682 260 
1126-008Klement Pavel19662 260 
1126-002Švík František196962 260 
7 CZE 41504-041Skala Pavel19811 791 
1504-031Novotný Václav19601 791 
1504-086Novotný Štěpán19941 791 
1504-024Motlík Ondřej198071 791 
8 CZE 11508-150Vaidiš Tomáš19821 385 
1508-171Vaidišová Kateřina19871 385 
1508-207Liška Matěj19841 385 
1508-208Vavřičková Barbora198481 385 
9 CZE 71130-002Bauer František19831 027 
1130-001Bauer Karel19531 027 
1130-004Bauerová Šárka19811 027 
1130-610Topiarzová Magda19831 027 
1130-512Říhová Jana19831 027 
1130-003Bauerová Markéta200391 027 
10 CZE 21213-102Vinkl Petr1965 707 
1213-110Podhorec Štefan ml.1983 707 
1213-121Korych Pavel1988 707 
1213-107Voskovec Filip19691010  707 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT