chvilku strpení...

Výsledková listina

Závod:

Mistrovství ČR


aktivita rozhodčích aktivita HZS

CTL: 092145
datum: 26.09.2009
dní: 3
místo konání: Nové Mlýny
pořadatel: YC Dyje Břeclav
zúčastněné třídy: Evr-6mr,L47-6mr,Las-6mr,Fin-4P,Fla-4P,Spl-4P,T24-3C,T24-3M

výsledky
lodní třídakoef.lodízáznamů
Evropa64747
Finn42626
Laser63535
Laser 4.761818
Optimist44141
Splash455
2.4 metre244


Výsledky závodu: lodní třída Evropa
poř.loďreg.č.jménor.n.výsledky rozjížděkbodyl.body
123456
1 CZE 112201-147Směšný Marek197514*111110 639 
2 CZE 272405-109Skotnicová Jana198310*1544317 8 832 
3 CZE 122101-509Chlup Zdeněk197917*6223720 7 776 
4 CZE 871401-384Škoda Jan199013*54551130 7 026 
5 CZE 982203-164Rozsypal Jakub199051226*321436 6 445 
6 CZE 991401-313Černá Anna198519*13968238 5 970 
7 CZE 922403-014Šmídová Petra199121627*79640 5 568 
8 CZE 61504-031Novotný Václav196087812615*41 5 220 
9 CZE 201203-364Soukal Miloslav1975415314716*43 4 913 
10 CZE 792408-015Škráčková Vendula19897910*1010945 4 639 
11 CZE 511504-052Zárubová Daniela19673171421*18860 4 390 
12 CZE 902403-010Šmídová Katka198714215191222*62 4 163 
13 CZE 1111203-424Landkammerová Šárka19812123*72211465 3 955 
14 CZE 932203-165Rozsypal Martin19911125*201517568 3 762 
15 CZE 1311301-231Sivý Štěpán1993162224*9131070 3 582 
16 CZE 1472402-007Čudek Radim197323*20178151272 3 414 
17 CZE 741901-134Lejhanec David1971910161823*1972 3 256 
18 CZE 1721301-333Ondíková Petra 19916825*17202374 3 107 
19 CZE 1062403-015Staniek Štěpán1992121428*11251375 2 966 
20 CZE 51504-085Zárubová Michaela1993183191627*2783 2 832 
21 CZE 671505-360Soukup Filip199125*191125191791 2 705 
22 CZE 661305-307Vachelová Barbora199132*181813282198 2 584 
23 CZE 692101-481Crháková Lenka1979202421231430* 102 2 468 
24 CZE 462104-186Švancarová Martina19931526123236*33 118 2 357 
25 DEN 15102201-244Balzerová Adéla1992261134*243325 119 2 251 
26 CZE 1222301-138Daněk Michal19923943*33201620 128 2 149 
27 CZE 552201-175Balzer Robert197635282236*2224 131 2 050 
28 CZE 31504-015Jindřichová Markéta19833042*29332618 136 1 956 
29 CZE 361301-232Sivý Filip19923640*13282438 139 1 864 
30 CZE 811508-183Fučikovský Jan1991272939*263129 142 1 776 
31 CZE 1012403-009Packová Alexandra198634*3423272932 145 1 690 
32 SVK 159901-002Lipenská Lea19913339*32302134 150 1 608 
33 CZE 352403-013Staniek Michal1989DNS*216434242 154 1 528 
34 CZE 91505-337Cachová Šárka1986283641*314026 161 1 450 
35 CZE 642305-128Pellar David199331313738*3035 164 1 374 
36 CZE 681302-037Novotný Michal199442*3031403431 166 1 301 
37 CZE 881301-233Žíla Jiří199438*3238343528 167 1 229 
38 CZE 262101-580Holyszewská Anna1992243342*294141 168 1 160 
39 CZE 731505-353Cach Zdeněk199122383639*3739 172 1 092 
40 CZE 1712305-119Slíva Jakub1993293735353840* 174 1 026 
41 SVK 109901-007Babjaková Radka19904145*40373236 186  962 
42 CZE 562203-182Šmakalová Pavlína199443443045*3937 193  899 
43 CZE 331101-260Valdhansová Aneta1990372745*414445 194  838 
44 CZE 652405-122Strejček Radim19924035434247*44 204  778 
45 CZE 1181901-030Hodačová Veronika199146*4144444343 215  719 
46 CZE 441131-060Liška Matěj19844447*46464646 228  662 
47 CZE 152301-137Trňák Lukáš1991454647*474547 230  606 


Legenda:
DNC - Nezávodil, nebyl ve startovním prostoruDNS - NeodstartovalOCS - Předčasný start
DNF - NedokončilRET - VzdalDSQ - Diskvalifikován
DNE - Neškrtatelná diskvalifikaceRDG - Přiznání nápravyZFP - Procentuálmí trest
BFD - DSQ prav. 30.3SCP - Bodový trest 44.3(a)DGM - Defefinitivná diskvalifikace

ZPĚT