nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
Home
Výsledková listina
MČR Star
Informace o závodě
VÝSLEDKY ZÁVODU
AKTIVITA ROZHODČÍCH
AKTIVITA HZS
NOTICEBOARD
Stáhnout výsledky jako XLS
CTL
191714
Datum závodu
09.08.2019
Dní
3
Místo konání
Máchovo jezero
Pořadatel
Jachtklub Česká Lípa, z.s.
Zúčastněné třídy
Star-12mr
Star-2
Poznámka
Výsledky
Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Star
12
14
Results link
poř.
loď
reg.č.
jméno
rok.nar.
výsledky rozjížděk
body
l.body
1
CZE 8374
1702-0112
Maier Michael
1
1
1
2*
3.00
14966
2103-0693
Houdek Roman
3.00
14966
2
CZE 8478
1703-0132
Kramář Tomáš
2
3*
3
1
6.00
11353
1609-0132
Zanker Zbyněk
6.00
11353
3
CZE 7219
1703-0160
Cintl Václav
4
8*
2
4
10.00
9240
1703-0161
Babický Josef
10.00
9240
4
CZE 7748
1703-0008
Cintl Václav
9*
5
4
5
14.00
7741
1703-0228
Václavík Jakub
14.00
7741
5
CZE 8197
2103-0253
Pavlovský Josef
6
2
7
9*
15.00
6578
2103-0221
Fanta Miroslav
15.00
6578
6
POL 8447
1703-0242
Čeřovský Jakub
5
9
5
10*
19.00
5628
1703-0258
Burda Jakub
19.00
5628
7
AUT 7742
1703-0162
Lorenz Alan
7
6
8*
6
19.00
4824
1703-0222
Václavík Radek
19.00
4824
8
ITA 7423
1702-0039
Vacula Martin
10*
4
10
7
21.00
4128
1702-0184
Zbořil Vladimír
21.00
4128
9
CZE 7801
1213-0102
Vinkl Petr
12
7
DNC*
3
22.00
3515
1213-0110
Podhorec Štefan
22.00
3515
10
AUT 8368
1703-0230
Fetterle Jiří
3
11
11
13*
25.00
2966
1703-0250
Fetterle David
25.00
2966
11
ITA 7745
1703-0072
Kramář Petr
13*
12
6
8
26.00
2469
1702-0145
Vacula Jiří
26.00
2469
12
CZE 7166
1701-0163
Hendrych Václav
8
13*
9
12
29.00
2015
1703-0241
Sedlák Štěpán
29.00
2015
13
CZE 7372
1702-0003
Joza Vladimír
11
10
12*
11
32.00
1598
1702-0044
Nejedlý Libor
32.00
1598
14
CZE 7488
1702-0075
Otta Vladimír
14
DNF
DNC*
DNC
44.00
1212
1702-0064
Terš Martin
44.00
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace