nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
Home
Výsledková listina
MMČR Team Racing Q - O krále Prahy
Informace o závodě
VÝSLEDKY ZÁVODU
AKTIVITA ROZHODČÍCH
AKTIVITA HZS
NOTICEBOARD
Stáhnout výsledky jako XLS
POZOR změna termínu !!!
CTL
181144
Datum závodu
09.11.2018
Dní
3
Místo konání
Vltava - Praha
Pořadatel
YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy
Team Racing - Q-12mr
Poznámka
POZOR změna termínu !!!
Výsledky
Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Team Racing - Q
12
15
Results link
poř.
loď
reg.č.
jméno
rok.nar.
výsledky rozjížděk
body
l.body
1
CZE 11
1609-0256
Nevelöš Tibor
1
1.00
15325
1609-0301
Tlapák Vojtěch
1.00
15325
1609-0255
Nevelöš Adam
1.00
15325
2
CZE 7
2116-0006
Jaroš Adam
2
2.00
11713
1909-0035
Kučera Matěj
2.00
11713
2116-0005
Halouzka Michal
2.00
11713
3
POL 9
9902-0004
Cholewicki Stanislaw
3
3.00
9600
9902-0005
Kamieňski Jan
3.00
9600
9902-0006
Wojda Stanislaw
3.00
9600
4
POL 8
9902-0001
Nazimek Antoni
4
4.00
8100
9902-0003
Biedalak Michal
4.00
8100
9902-0002
Wiszniowska Hanna
4.00
8100
5
CZE 3
1101-0415
Jurečka Šimon
5
5.00
6937
1101-0211
Klíma Vojtěch
5.00
6937
1101-0352
Lokajíčková Lucie
5.00
6937
6
CZE 14
1130-0298
Krsička Michal
6
6.00
5987
1130-0230
Paigerová Vanda
6.00
5987
1702-0191
Povolný Adam
6.00
5987
7
CZE 12
1609-0298
Rais Michal
7
7.00
5184
1609-0303
Kříž Jan
7.00
5184
1609-0308
Tlapáková Zuzana
7.00
5184
8
CZE 10
2101-0726
Dokoupilová Linda
8
8.00
4488
2101-0717
Chalupníková Klára
8.00
4488
2101-0725
Dokoupilová Beáta
8.00
4488
9
CZE 4
1703-0245
Kraus Tobiáš
9
9.00
3874
1703-0244
Kraus Lukáš
9.00
3874
1703-0236
Burda František
9.00
3874
10
CZE 6
2101-0653
Kališová Markéta
10
10.00
3325
2110-0182
Chalupníková Kristýna
10.00
3325
2110-0194
Piňosová Kristýna
10.00
3325
11
CZE 5
1504-0094
Motlíková Pavlína
11
11.00
2828
1504-0001
Rezek Richard
11.00
2828
1402-0457
Rusňák Štěpán
11.00
2828
12
CZE 2
1101-0470
Peterka Tomáš
12
12.00
2167
1101-0474
Škoda Jan
12.00
2167
1101-0478
Štolbová Ela
12.00
2167
12
CZE 15
1701-0305
Hartig Bartoloměj
RDG
12.00
2167
1701-0337
Novák Vojtěch
12.00
2167
1701-0331
Klíma Ondřej
12.00
2167
14
CZE 1
1305-0321
Lojková Karolína
2008
14
14.00
1572
1304-0262
Flosmanová Kristýna
14.00
1572
1302-0053
Szmaragowski Dominik
14.00
1572
15
CZE 13
1130-0853
Valenta Jan
15
15.00
1212
1130-1129
Paigerová Nina
15.00
1212
1130-0816
Buchar Petr
15.00
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace