nahrávám, chvilku strpení...
Funkce | Reg.číslo | Platnost |
---|---|---|
Člen ČSJ s licencí: TJ Lokomotiva Plzeň z.s. ověřená licence domácího klubu |
1401-0391 | 11.08.2015 - 31.03.2025 |
Disciplinární komise: Člen komise panel Čechy |
26.03.2023 - 31.03.2027 | |
NRo Národní rozhodčí pro řízení závodů
jazyk: AJ, FJ, RJ výjimka KR - 25.2.2017 |
0689 | 25.02.2017 - 31.03.2025 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
151323 | 04.07.2015 | MČR Pirát | Bezdrev | Pir | 12 | 4 | 8 753 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
141402 | 12.04.2014 | O pohár Motokáry Papírna | Bolevák | RsF | 2 | 3 | 452 |
141405 | 17.05.2014 | Cena Lokomotivy (SKP) | Bolevák | Pir | 0 | 0 | 0 |
CTL | Datum | Název | Místo | LT | Koef. | Pořadí | Bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
041728 | MČR | Máchovo jezero | Pir | 6 | 41 | 606 | |
041413 | Letní Vánoční regata | Bolevák | Pir | 2 | 7 | 202 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
249903 | 23.02.2024 | Školení NJ | Brněnská přehrada | Člen protestní komise | 1 | 1 | |
249902 | 09.03.2024 | Školení národních rozhodčích + HZS | Třemošnice | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
231104 | 15.04.2023 | Nechranický skluz | Nechranice | RsF-7P,Rs5-7P,29r-7P,RsA-7P,RS7-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
231404 | 20.05.2023 | Štít města Plzně | Bolevák | RsF-3C,Fb-2KP,Q-2KP,RsF-2KP | Rozhodčí | 3 | 3 |
231409 | 15.07.2023 | Letní Hracholusky | Hracholusky | Q-1MI,Fin-1MI,Evr-1MI | Hlavní rozhodčí | 1 | 2 |
232162 | 22.09.2023 | MČR RS Vareo | Brněnská přehrada | RsV-12mr | Rozhodčí | 12 | 12 |
231415 | 11.11.2023 | Evropa cup | Bolevák | Evr-1MI | Hlavní rozhodčí | 1 | 2 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
229901 | 12.03.2022 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | bolevak | R | Rozhodčí | 1 | 1 |
229904 | 19.03.2022 | Školení národních rozhodčích | Třemošnice | NRO,NJ,NU | Rozhodčí | 1 | 1 |
221401 | 02.04.2022 | Bohemia regata | Bolevák | Fb-3C | Hlavní rozhodčí | 3 | 5 |
221106 | 04.06.2022 | FIFE Cup | Nechranice | Fb-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
221410 | 23.07.2022 | Modrá stuha Hnačova | Hnačov | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hlavní rozhodčí | 2 | 3 |
221405 | 27.08.2022 | Konec na Hrachách | Hracholusky | Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hlavní rozhodčí | 2 | 3 |
221601 | 29.09.2022 | Czech Junior Nationals | Nechranice | 29r-12mr,L47-12mr,Q-12mr,RsF-12mr,T93-12mr,RsF-8mz,29r-7P | Rozhodčí | 12 | 12 |
221413 | 22.10.2022 | Optimist Race | Bolevák | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
219902 | 06.03.2021 | Školení národních rozhodčích | MS Teams | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
211406 | 31.07.2021 | Modrá stuha Hnačova | Hnačov | Fin-2,Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hlavní rozhodčí | 2 | 3 |
211409 | 02.10.2021 | Cena Primátora | Jesenice | Fb-4K,Fin-3C,Fb-2,Fin-2,Q-2,CaO-2,Rac-2 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
211413 | 09.10.2021 | Cena Lokomotivy | Bolevák | RsF-4K,Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 | Rozhodčí | 4 | 4 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201404 | 30.05.2020 | Štít města Plzně | Bolevák | RsF-2,Q-1 | Rozhodčí | 2 | 2 |
201118 | 06.06.2020 | FIFE Cup | Nechranice | Fb-7P,Cad-7P,Fd-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
199901 | 02.03.2019 | Školení národních rozhodčích - Třemošnice 2019 | Třemošice | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
191304 | 26.05.2019 | European Championship | Lipno - Černá v Pošumaví | Fb-24me | Člen protestní komise | 24 | 24 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
189901 | 03.03.2018 | Školení národních rozhodčích ČSJ | Třemošnice | R1,R2,R3 | Rozhodčí | 1 | 1 |
181401 | 07.04.2018 | Bohemia Sekt Regata | Bolevák | Fb-3C | Rozhodčí | 3 | 3 |
181119 | 09.06.2018 | CERE regata | Nechranice | Fb-7P,L47-7P,Q-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
179902 | 25.02.2017 | Školení národních rozhodčích | Vlašim | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
179905 | 04.03.2017 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | Plzeň | R3, R2 | Rozhodčí | 1 | 1 |
171401 | 08.04.2017 | Bohemia Sekt Regata | Bolevák | Fb-3C | Rozhodčí | 3 | 3 |
171402 | 15.04.2017 | Bohemia Cup | Bolevák | RsF-3C | Rozhodčí | 3 | 3 |
171303 | 29.04.2017 | Velký cena YC Lipna | Lipno - Lipno nad Vltavou | 29r-7P,Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
171405 | 06.05.2017 | Štít města Plzně | Bolevák | Q-4K,Bic-3C,Pir-3C,Pir-2 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
171105 | 10.06.2017 | FIFE Cup | Nechranice | Fb-7P,Rs5-7P,RsF-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
171407 | 17.06.2017 | Pětadvacet | Bolevák | Evr-1,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
171325 | 17.08.2017 | The Crown Cup - ME+MČR | Lipno - Černá v Pošumaví | Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P | Rozhodčí | 24 | 24 |
171326 | 25.08.2017 | Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P | Člen protestní komise | 12 | 12 |
171333 | 09.09.2017 | Babí léto | Lipno - Černá v Pošumaví | Q-7P | Předseda protestní komise | 7 | 11 |
171110 | 28.09.2017 | MČR + Eurocup | Nechranice | Fb-12mr,29r-12mr,29r-7P,Fb-7P | Rozhodčí | 12 | 12 |
171335 | 07.10.2017 | Lipenský kotrmelec | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs5-7P,Rs7-7P,RsA-7P | Hlavní rozhodčí | 7 | 11 |
171417 | 21.10.2017 | Optimistrace | Bolevák | OT-1 | Hlavní rozhodčí | 1 | 2 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
169901 | 12.03.2016 | Školení národních rozhodčích | Vlašim | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
161402 | 09.04.2016 | Bohemia Cup | Bolevecký rybník | RsF-3C,RsF-2,Q-1 | Hlavní rozhodčí | 3 | 5 |
161402 | 09.04.2016 | Bohemia Cup | Bolevecký rybník | RsF-3C,RsF-2,Q-1 | Předseda protestní komise | 3 | 5 |
161403 | 16.04.2016 | Štít města Plzně | Bolevecký rybník | Q-4K,Pir-3C,Pir-2,Q-2 | Člen protestní komise | 4 | 4 |
161403 | 16.04.2016 | Štít města Plzně | Bolevecký rybník | Q-4K,Pir-3C,Pir-2,Q-2 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
161303 | 23.04.2016 | Velká cena YC Lipna | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs5-7P,Rs7-7P,RsV-7P,RsF-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
161305 | 07.05.2016 | jaRní Svezení | Lipno - Černá v Pošumaví | RsF-8mz,RsF-7P | Rozhodčí | 8 | 8 |
161306 | 13.05.2016 | ME RS FEVA | Lipno - Černá v Pošumaví | RsF-18me,RsA-6ip | Rozhodčí | 18 | 18 |
161107 | 04.06.2016 | FIFE Cup | Nechranice | 420-7P,Fb-7P,RsF-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
161414 | 16.07.2016 | Letní Hracholusky | Hracholusky | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Rozhodčí | 2 | 2 |
161330 | 19.08.2016 | Mistrovství České republiky | Lipno - Černá v Pošumaví | Rs7-12mr,Rs5-8vc,Rs5-7P,Rs7-7P | Předseda protestní komise | 12 | 18 |
161333 | 25.08.2016 | MČR | Svět | Pir-12mr | Hlavní rozhodčí | 12 | 18 |
161342 | 08.10.2016 | Lipenský kotrmelec | Lipno - Lipno nad Vltavou | Rs7-7P,Rs5-7P,RsF-7P,RsA-3R | Rozhodčí | 7 | 7 |
161415 | 22.10.2016 | OptimistRace | Bolevecký rybník | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
159902 | 21.03.2015 | Školení národních rozhodčích | Vlašim | R1, J1, U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
151401 | 04.04.2015 | Bohemia sekt Regata | Bolevecký rybník | Fb-3C,RsF-3C | Rozhodčí | 3 | 3 |
151403 | 18.04.2015 | Štít města Plzně | Bolevecký rybník | Pir-7P | Hlavní rozhodčí | 7 | 11 |
151109 | 06.06.2015 | FiFe Cup | Nechranice | RsF-7P,Fb-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
151407 | 15.06.2015 | Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže | Bolevecký rybník | Q-5R | Rozhodčí | 5 | 5 |
151321 | 20.06.2015 | Plynovody Praha - The Crown cup | Lipno - Černá v Poš. | RsF-12mr,RsT-8vc,RsT-7P,Rs7-12mr,De1-7P,Rs7-7P | Rozhodčí | 12 | 12 |
151408 | 27.06.2015 | Cena Lokomotivy | Bolevecký rybník | Fb-2,Pir-2,RsF-2,Pir-4K | Hlavní rozhodčí | 2 | 3 |
152106 | 22.08.2015 | 50. narozeniny JO TJ Lodní sporty Brno | Brněnská přehrada | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
152161 | 22.08.2015 | Memoriál Dušana Vaculky | Brněnská přehrada | Kaj-1,OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
151340 | 12.09.2015 | Lipenská jízda | Lipno - Černá v Poš. | RsF-7P,Rs7-7P | Člen protestní komise | 7 | 7 |
151340 | 12.09.2015 | Lipenská jízda | Lipno - Černá v Poš. | RsF-7P,Rs7-7P | Rozhodčí | 7 | 7 |
151341 | 03.10.2015 | Jihočeská žába | Svět | Pir-3C,Q-2 | Hlavní rozhodčí | 3 | 5 |
151417 | 03.10.2015 | Poslední vítr | Bolevecký rybník | RsF-4K,Fin-1,Evr-1,Q-1,Fb-1,RsF-1,Las-1,Lar-1,L47-1,Pir-1 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
151418 | 10.10.2015 | Konec v Plzni | Bolevecký rybník | Pir-2,FB-2,RsF-1,Q-2,Lar-2,Las-2,L47-2 | Hlavní rozhodčí | 2 | 3 |
151419 | 24.10.2015 | Optimist race | Bolevecký rybník | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
149901 | 08.03.2014 | Školení národních rozhodčích | Vlašim | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
141410 | 19.07.2014 | Letní Vánoční regata | Bolevák | Q-4K,Pir-2,Fb-2,RsF-2,Q-2,Evr-1,Fin-1,Las-2,Lar-2,L47-2 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
141413 | 16.08.2014 | Modrá stuha Boleváku | Bolevák | Pir-2,Fb-2,RsF-1,Q-1,Evr-1,Fin-1,Las-1,Lar-1 | Hlavní rozhodčí | 2 | 3 |
141628 | 27.09.2014 | Český pohár www.najachtu.cz | Nechranice | 29r-4P,Q-4P | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
141415 | 04.10.2014 | Konec v Plzni | Bolevák | Fb-4K,Las-3C,Lar-3C,L47-3C,Evr-3C,Pir-1,Fb-1,RsF-2,Q-2,Fin-1 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
141416 | 11.10.2014 | Poslední Vítr | Bolevák | Pir-4K,Evr-2,Fin-2,Fb-2,Q-2,RsF-2,Rs7-2,Pir-2,Lar-1,Las-1,L47-1 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
141417 | 25.10.2014 | Optimist Race | Bolevák | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
139907 | 02.03.2013 | Školení rozhodčích KSJ 14 15 | Plzeň | R2,R3 | Rozhodčí | 1 | 1 |
139904 | 23.03.2013 | Školení národních rozhodčích | Vlašim | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
131401 | 06.04.2013 | Bohemia Regata | Bolevecký rybník | RsF-4P,Q-3C | Člen protestní komise | 4 | 4 |
131401 | 06.04.2013 | Bohemia Regata | Bolevecký rybník | RsF-4P,Q-3C | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
131403 | 20.04.2013 | Štít města Plzně | Bolevecký rybník | Q-4K,Pir-2,Fb-2 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
131206 | 04.05.2013 | Krajský přebor Optimistů | Turyňský rybník | Q-4K | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
131407 | 18.05.2013 | Cena Lokomotivy Sdružený krajský přebor | Bolevecký rybník | Pir-4K, RS7-4K, RSF-4K,Fb-4K | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
131911 | 03.08.2013 | Krajsky prebor Q | Dlouhý rybník Lanškroun | Q-4K | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
131415 | 17.08.2013 | Modrá stuha Boleváku | Bolevecký rybník | Pir-4K,Fb-2, Pir-2,Evr-1,Lar-1,Las-1,L47-1,Evr-2,Fin-1,FSF-2, Q-2 | Rozhodčí | 2 | 2 |
131623 | 14.09.2013 | Český pohár www.najachtu.cz | Nechranice | Q-4P | Člen protestní komise | 4 | 4 |
131623 | 14.09.2013 | Český pohár www.najachtu.cz | Nechranice | Q-4P | Rozhodčí | 4 | 4 |
131417 | 05.10.2013 | Konec v Plzni | Bolevecký rybník | RsF-4K,Evr-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Fin-1,Fb-2,Rs7-1,RsF-2,Pir-2 | Rozhodčí | 4 | 4 |
131419 | 19.10.2013 | Optimist Race | Bolevecký rybník | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
129901 | 03.03.2012 | Školení rozhodčích | Vlašim | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
121401 | 07.04.2012 | Bohemia Regata | Bolevák | Rs1-4P,RsF-4P,Fb-4K,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C | Rozhodčí | 4 | 4 |
121402 | 21.04.2012 | Štít města Plzně | Bolevák | Pir-4P | Rozhodčí | 4 | 4 |
121405 | 19.05.2012 | Cena lokomotivy -SKP | Bolevák | Pir-4K,Q-4K,Rs1-4K,Rs7-4K,RsF-4K | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
121420 | 16.07.2012 | Závod nadějí | Bolevák | Q-1 | Hlavní rozhodčí | 1 | 2 |
121410 | 21.07.2012 | Letní Vánoční regata | Bolevák | Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,RsF-2,Evr-1,Fb-1,Fin-1 | Hlavní rozhodčí | 2 | 3 |
123134 | 30.07.2012 | MEJ_PIR | Lipno nad Vltavou | Pir-8me | Rozhodčí | 8 | 8 |
121415 | 29.09.2012 | Modrá stuha Boleváku | Bolevák | Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Rs1-2,Rs7-2,Evr-1,Fin-1,RsF-1 | Rozhodčí | 2 | 2 |
121416 | 06.10.2012 | Konec v Plzni | Bolevák | Pir-2,Q-2,L47-1,Evr-1,L47-1,Las-1,Fb-2,Rs1-2,Rs7-2,RsF-2,Fin-1, | Rozhodčí | 2 | 2 |
121418 | 20.10.2012 | Optimist race | Bolevák | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
119902 | 12.03.2011 | Školení národních rozhodčích | Vlašim | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
119903 | 19.03.2011 | Školení rozhodčích KSJ 14+15 | Plzeň | R2,R3 | Rozhodčí | 1 | 1 |
111401 | 09.04.2011 | Bohemia regata | Bolevák | Rs7-4P,Fb-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Rs1-1 | Hlavní rozhodčí | 4 | 6 |
111302 | 30.04.2011 | Modrá stuha Bezdreva | Bezdrev | Pir-5mz,Pir-4P,Evr-3C,Q-1 | Rozhodčí | 5 | 5 |
111418 | 27.05.2011 | Bambiriada | Litická přehrada | Q-1 | Hlavní rozhodčí | 1 | 2 |
111424 | 09.07.2011 | Závod nadějí | Bolevák | Q-1 | Hlavní rozhodčí | 1 | 2 |
111425 | 22.10.2011 | Optimistrace | Bolevák | OT-1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
109901 | 13.03.2010 | Školení národních rozhodčích | Vlašim | R1,J1,U1 | Rozhodčí | 1 | 1 |
101403 | 30.04.2010 | 24 LeBle | Bolevák | Fb-3V,Pir-3V | Hlavní rozhodčí | 3 | 5 |
101410 | 12.07.2010 | Závod nadějí (uzavřený závod) | Bolevák | Cad-1,Evr-1,Lar-1,Las-1,Q-1 | Předseda protestní komise | 1 | 2 |
101411 | 17.07.2010 | Cena Lokomotivy | Bolevák | Rs7-4P,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Evr-2,Fin-2,Q-1 | Rozhodčí | 4 | 4 |
101412 | 24.07.2010 | Letní Vánoční regata | Bolevák | T24-4P,Fb-4K,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 | Rozhodčí | 4 | 4 |
101415 | 07.08.2010 | MČR - Katamarán Match Race | Bolevák | Mr-6mr,Tor-4P | Rozhodčí | 6 | 6 |
101420 | 11.09.2010 | Modrá stuha Boleváku | Bolevák | Pir-2, Evr-1, Fb-1, Fin-1,Las-2, Lar-2, Q-1, RS7-2 | Rozhodčí | 2 | 2 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
099904 | 21.03.2009 | Školení krajských rozhodčích KSJ 14+15 | Plzeň | R2,R3,J2 | Rozhodčí | 1 | 1 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
081401 | 12.04.2008 | Bohemia regata | Bolevák | Fb-3C,Las-3C,Pir-1,Q-1 | Rozhodčí | 3 | 3 |
081412 | 26.07.2008 | Letní Vánoční regata | Bolevák | T24-4P,Evr-2,Fb-2,Lar-2,Las-2,Pir-2,Q-2,Fin-1 | Rozhodčí | 4 | 4 |
CTL | Datum | Název | Místo | Třídy | Funkce | Koeficient | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|
171325 | 17.08.2017 | The Crown Cup - ME+MČR | Lipno - Černá v Pošumaví | Rs7-24me,Rs5-12mr,RsF-12mr,Rs7-12mr,RsA-8vc,Rs5-8mz,RsF-8mz,RsA-7P,RsF-7P | Rozhodčí | 2 | 4 |
171326 | 25.08.2017 | Lipno regata | Lipno - Černá v Pošumaví | Spl-12mr,Las-12mr,Evr-7P,Lar-7P | Rozhodčí | 1 | 3 |