nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
Home
Seznam členů
Seznam členů
Najít v seznamu členů
Členové klubu
1101 - ČYK
1102 - Tatran Praha
1103 - Císařská louka
1108 - Vodní stavby Pha
1109 - YC Kotva Pha
1113 - Stará Plavba-Čechie
1119 - NYK & RS
1124 - YC SaS
1125 - PS Eletrika
1126 - YC RODOP
1130 - YC CERE
1134 - SK Tři sestry
1136 - TJ STAR Praha
1139 - A.N.V.
1140 - Fulcrum
1142 - JK ČZU
1144 - Newton YC
1145 - Orthodocks YC
1149 - YC Lískovec
1150 - NOT FOR SAIL
1151 - SK HAMR
1152 - W.T.I.O.
1201 - Sokol Dobřichovice
1202 - T. J. Sokol Vrané II
1203 - YC Neratovice
1206 - Bohemia Poděbrady
1208 - YC Solenice
1211 - SK Nový Knín
1212 - JK Královská
1213 - YC Kladno
1214 - JK Toušeň
1215 - YC Příbram
1219 - LK Štěchovice
1223 - Bohemia Apple YC
1224 - YC PanCzech
1226 - Sailing Pálava
1227 - JK Mokropsy
1301 - Slavoj Hluboká
1302 - YC DIM Bezdrev
1304 - TJ Jiskra Třeboň
1305 - JK Černá v Pošumaví
1306 - YC Dvořiště-Lišov
1307 - YC Písek
1309 - YC Kovářov
1311 - Sail&Ski Lipno
1312 - YC Lipno nad Vltavou
1313 - YK Jestřábí
1314 - YC Frymburk
1401 - Lokomotiva Plzeň
1402 - JK Plzeň
1406 - Prazdroj Plzeň
1410 - JK Klatovy
1424 - SST klub Plzeň
1425 - Truc JK Plzeň
1503 - Lokomotiva Cheb
1504 - JK Cheb
1508 - JK Sokolov
1524 - YC Markop FL
1526 - YC Regent
1601 - Slavoj Litoměřice
1602 - YCR Roudnice
1603 - ASK Lovosice
1604 - Baník Most
1605 - YC Ústí n L
1606 - VS Duchcov
1607 - YC Nechranice
1608 - Severočeský NJ
1609 - SK Štětí
1610 - WS Nechranice
1611 - SK Lomazice
1614 - IWS Club Nechra
1616 - JK Litoměřice
1701 - YC Doksy
1702 - JK Staré Splavy
1703 - JK Česká Lípa
1705 - Delfín Jablonec
1706 - Jk Hrádek n. Nisou
1710 - YC PARS
1801 - Slávia Česká Skalice
1901 - YC Pardubice
1902 - YC Vysoké Mýto
1905 - YCL Litomyšl
1906 - VaS Pardubice
1907 - SK Halza
1909 - TJ Lanškroun
1910 - VS Lanškroun
2001 - YC Velké Dářko
2003 - WS Club VD
2101 - Jachtklub Brno
2103 - YC LS Brno
2104 - Olšovec Jedovnice
2105 - YC Bystrc Brno
2106 - YC Znojmo
2109 - YC Dyje
2110 - TJ Rapid Brno
2111 - Jachtsport Brno
2112 - YC Vranovská přehr.
2114 - SC Testudo
2115 - Sokol Letovice
2116 - MYK
2201 - JK Prostějov
2202 - TJ Prostějov
2203 - JK Olomouc
2204 - Sokol Mohelnice
2205 - Sokol Tovačov
2301 - LS Kroměříž
2306 - AYCK
2307 - TJ MEZ Vsetín
2402 - Slavoj Český Těšín
2403 - KJ Těrlicko
2404 - Baník Ostrava
2405 - Sokol Palkovice
2407 - YC Krnov
2408 - JK Ostrava Poruba
2410 - Jachting Hlučín
2414 - TJ Dolní Benešov
2419 - JK Ostrava
2421 - YC Kozmice
2422 - YC Razová
6211 - TPS Centrum
7211 - PHA+STC
7213 - JHC
7214 - PLK+KVK
7216 - ULK+LBK
7218 - HKK+PAK
7220 - VYS+JHM
7222 - OLK+ZLK
7224 - MSK
8888 - VPOZ
9901 - SVK - Slovak Republic
9902 - POL - Poland
9903 - GER - Germany
9904 - AUT - Austria
9905 - HUN - Hungary
9906 - GBR - Great Britain
9907 - IRL - Ireland
9908 - SLO - Slovenia
9909 - ITA - Italy
9910 - CRO - Croatia
9911 - SUI - Switzerland
9912 - NED -The Netherlands
9913 - TUR - Turkey
9914 - UKR - Ukraine
9915 - ARG - Argentina
9916 - BRA - Brasil
9917 - BEL - Belgium
9918 - NZL - New Zealand
9919 - BLR - Belarus
9920 - URU - Uruquay
9921 - RUS - Russia
9922 - SWE - Sweden
9923 - ROU - Romania
9924 - LTU - Lithuania
9925 - AUS - Australia
9926 - DEN - Denmark
9927 - ESP - Spain
9928 - FIN - Finland
9929 - FRA - France
9930 - LAT - Latvia
9931 - NOR - Norway
9932 - POR - Portugal
9933 - USA - United States of Am
9934 - MLT - Malta
9935 - GRE - Greece
9936 - EST - Estonia
9937 - CYP - Cyprus
9938 - HKG - Hong Kong
9939 - CAN - Canada
9940 - OMA - Oman
9941 - ISV - US Virgin Isl
9999 - Jednoráz.licence
Jméno nebo reg.číslo :
Yacht Club Regent
KONTAKTY KLUBU
Reg.číslo
Jméno
Dat.nar.
1526-0001
Babka Karel
1526-0108
Bečvářová Jaroslava
1526-0002
Benzl Lukáš
1526-0003
Benzl Petr
1526-0004
Benzlová Charlotta
1526-0109
Boháč Martin
1526-0113
Borowczaková Alena
1526-0098
Botek Zdeněk
1526-0005
Cach Jan
1526-0006
Cach Zdeněk
1526-0007
Cachová Lenka
1526-0008
Cachová Šárka
1526-0009
Čech František
1526-0107
Černý Václav
1526-0010
Fialová Eliška
1526-0011
Fontánová Kamila
1526-0014
Geistová Jarmila
1526-0103
Grunt Jaroslav
1526-0031
Hájková Barbora
1526-0016
Havel Jan
1526-0017
Havel Stanislav
1526-0018
Havlová Dana
1526-0054
Hloušková Monika
1526-0115
Hrádek Jakub
1526-0019
Hradil Vavřinec
1526-0116
Hrádková Lenka
1526-0021
Jeslínková Selma
1526-0094
Johanides Roman
1526-0024
Krejza Oldřich
1526-0025
Krejza Tomáš
1526-0026
Krejzová Marie
1526-0028
Kunešová Jana
1526-0029
Kurc David
1526-0035
Mertl Václav
1526-0038
Mertlová Kateřina
1526-0039
Mertlová Michaela
1526-0041
Mertlová Miroslava
1526-0042
Mertlová Monika
1526-0043
Mertlová Veronika
1526-0044
Mrůzek Pavel
1526-0045
Mucina Martin
1526-0047
Pacinda Jiří
1526-0119
Pacinda Marek
1526-0048
Pacinda Michal
1526-0049
Pacindová Helena
1526-0120
Pacindová Jarmila
1526-0050
Pavlíček Zdeněk
1526-0089
Pavlíček Zdeněk
1526-0095
Pavlíčková Anna
1526-0114
Petr Jan
1526-0052
Preibisch Richard
1526-0053
Preibischová Michaela
1526-0055
Prošek Vit
1526-0056
Prošková Stanislava
1526-0058
Rachová Jarmila
1526-0060
Rečka Josef
1526-0112
Rečka Pavel
1526-0061
Rečka Petr
1526-0062
Rečková Jana
1526-0093
Rečková Viktorie
1526-0122
Sčastnár Gustav
1526-0099
Sidorjak Miroslav
1526-0100
Sidorjaková Markéta
1526-0063
Soukup Filip
1526-0064
Soukup Michal
1526-0065
Soukup Václav
1526-0066
Soukupová Zuzana
1526-0068
Splitková Martina
1526-0090
Šnajdr Válav
1526-0106
Šolc Josef
1526-0097
Štětková Eva
1526-0105
Štětková Magda
1526-0111
Šturma Petr
1526-0078
Šturmová Emílie
1526-0080
Šup Robert
1526-0081
Tomášková Milada
1526-0110
Trnková Karolína
1526-0101
Ulihancová Dagmar
1526-0082
Vaněk Václav
1526-0083
Vaňková Dana
1526-0084
Vejrek Miloš
1526-0088
Zvědělíková Irena
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace