chvilku strpení...

Informace o subjektu


Česká asociace námořního yachtingu

znak : 7016
e-mail : cany@cany.cz
www : www.cany.cz
adresa : Přístav 5 - budova ČYK
147 00
Praha 4,


funkce : sekretářka - hospodaření, agenda členů, CZE a průkazů
jméno : Olga Müllerová
tel.domů : 222 725 326
tel.zam. : 224 004 757
mobil : 723 508 325
e-mail : Olga.Mullerova@cany.cz
funkce : Předseda KK,legislativa, knihovna, EBA
jméno : Václav Švec
tel.domů : 286 889 112
mobil : 605 371 416
e-mail : Vaclav.Svec@cany.cz
funkce : šéfredaktor zpravodaje
jméno : Petr Kundrata
tel.domů : 272 911 860
mobil : 721 232 231
e-mail : kundratap@volny.cz
funkce : Člen VV - soutěže a technika
jméno : Petr Sládeček
mobil : 606 682 234
e-mail : p.sladecek@volny.cz
funkce : Člen VV - vzdělávání a zkoušky kapitánů
jméno : Zdeněk Žižka
mobil : 724 244 457
e-mail : zdenek.zizka@cany.cz
funkce : Prezident (rekreační jachting, agenda členů, web)
jméno : Martin Blagoev
mobil : 775 042 429
e-mail : Martin.Blagoev@cany.cz
funkce : Viceprezident (rekreační jachting, hospodář ČANY)
jméno : Miroslav Markant
mobil : 604 842 198
e-mail : Miroslav.Markant@cany.cz
funkce : Člen výboru - webmaster, knihovna
jméno : René Pruner
mobil : 602 298 605
e-mail : Rene.Pruner@cany.cz