chvilku strpení...

Informace o subjektu


Sportovně-technická komise

znak : 0016
e-mail : zavody@sailing.cz
adresa :


funkce : člen komise STK (13)
jméno : Eva Manochová Marušková
tel.domů : 387 314 938
mobil : 777 269 020
e-mail : eva.maruskova@volny.cz
funkce : člen komise STK (20)
jméno : Richard Kafka
mobil : 602 528 190
e-mail : richard.kafka@email.cz
funkce : člen komise STK (18)
jméno : Miloš Kormunda
mobil : 602 494 722
e-mail : kormunda@gmail.com
funkce : člen komise STK (22)
jméno : Lubomír Svozil
mobil : 607 501 448
e-mail : svozi.l@seznam.cz
funkce : člen komise STK (kraj 14+15)
jméno : Miroslav Horák
mobil : 603 972 299
e-mail : horak21@kme.zcu.cz
funkce : Předseda STK ČSJ
jméno : Martin Soušek, Mgr.
mobil : 603 445 829
e-mail : ekonom@sailing.cz
funkce : člen komise STK (23)
jméno : Josef Taurek
tel.domů : 571 651 023
mobil : 776 200 564
e-mail : josef.taurek@valachnet.cz
funkce : člen komise STK (12)
jméno : Jiří Dvořák
mobil : 602 251 399
e-mail : jiridvorak43@seznam.cz
funkce : člen komise STK (19)
jméno : Karel Čajčík
mobil : 603 229 345
e-mail : kcajcik@seznam.cz
funkce : člen komise (kraj 21)
jméno : Kateřina Nedbalcová
tel.zam. : 533331217
mobil : 728 943 327
e-mail : nedbalcova@vri.cz
funkce : člen komise STK (24)
jméno : Jiří Bobek
tel.zam. : 596 620 707-9
mobil : 602 554 753
e-mail : j.bobek@seznam.cz; bobek@marpo-ova.cz
funkce : člen komise STK (11)
jméno : Michaela Bulířová, Mgr.
mobil : 728132982
e-mail : Burdovamia@seznam.cz
funkce : člen komise STK (16+17)
jméno : Václav Cintl ml.
tel.domů : 487 834 321
tel.zam. : 412 332 337
mobil : 724 229 231
e-mail : vaclav.cintl@haassohn.com